پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مثلث قدرت !

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
353 پاسخ برای این موضوع

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
بهمن کاملآ بر حرفات موافقم,ولی خودتم در چند پست قبل گفتی که موراتی و برلوسکونی هم گناهکار بودن,در اینکه موجی گناهکاره شکی نیست,پس چرا فقط موجی مجازات بشه؟همه مجازات بشن,هدف فقط ضربه زدن به یووه بوده.بهمن این ماجرا به قبل 2004 برمیگرده که تا وقتی جیانی زنده بود نتونستن کاری بکنن.موجی دیگه از دست رفته ست و من دیگه امیدی ندارم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

بهمن کاملآ بر حرفات موافقم,ولی خودتم در چند پست قبل گفتی که موراتی و برلوسکونی هم گناهکار بودن,در اینکه موجی گناهکاره شکی نیست,پس چرا فقط موجی مجازات بشه؟همه مجازات بشن,هدف فقط ضربه زدن به یووه بوده.بهمن این ماجرا به قبل 2004 برمیگرده که تا وقتی جیانی زنده بود نتونستن کاری بکنن.موجی دیگه از دست رفته ست و من دیگه امیدی ندارم.

من هرگز نگفتم و نمیگم که "فقط" موجی گناهکار بوده، ولی "یکی" از گناهکاران بوده؛ پس باید باهاش برخورد بشه،
در مورد اینکه چرا با برلوسکنی و موراتی برخورد نمیشه هم بهتره صبر کنیم،
برلوسکنی که اگه اخبارش رو دنبال کنیم میبینیم که چه پرونده های عجیب و غریبی داشته و داره که بدون هیچ دلیل خاصی خاتمه پیدا کردند و محکوم نشده ! باید قبول کرد فعلا بر مسند قدرت هست و نمیشه باهاش در افتاد !
موراتی هم به شکل دیگری قدرت داره، ولی مگه اینا تا کی این قدرت رو دارند ؟! بخصوص موراتی،
یووه هم تا وقتی که جیانی و امبرتو بودند کسی اجازه نداشت اینجوری باهاش برخورد کنه؛
اینا رو همه میدونیم و دیگه تکراری هستند؛ و منم دیگه علاقه ای ندارم به اینکه درباره شون حرف بزنم و ترجیح میدم گذر زمان رو ببینم و مطمئن هستم گناهکاران تاوان گناه خودشون رو میدند؛

بحث اصلی من همون موجی بود و هست و خواهد بود ! از ته قلبم دوست دارم از مصاجبه هم ممنوع بشه تا اینقدر روی اعصاب بنده و امثالهم راه نره؛

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
خیلی مسخرس به خدا. دلیلشون واسه محرومیت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ انگار همه مشکلات ایتالیا فقط موجیه که با محرومیتش حل بشه. اینا اگه ادعا دارن برن برلوسکونی و موراتی رو محروم کنند که خلافاشون ثابت شده ولی راست راست دارن راه میرن. قوانین ایتالیا منو یاد ایران میندازه. قانون اصلا رعایت نمیشه و سلیقه ای تصمیما گرفته میشه

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من موجی رو از ته دل دوستش دارم بهمن تو یه کم بی لطفی در حقش قبول کن

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مدير روزنامه ى Qs كه رابطه ى بسيار خوبى با آندره آنيلى داره اعلام كرده كه بزرگترين تغيير يووه در تابستان آينده بازگشت موجى خواهد بود و حتى ادعا كرده كه آنيلى از هم اكنون گفتگوى خود رو با موجى آغاز كرده ، پس از پايان ديدار در برابر بولونيا گروه هاى هوادارى پيچ شمالى ورزشگاه از آنيلى درخواست بازگرداندن موجى را داشتند .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

مدير روزنامه ى Qs كه رابطه ى بسيار خوبى با آندره آنيلى داره اعلام كرده كه بزرگترين تغيير يووه در تابستان آينده بازگشت موجى خواهد بود و حتى ادعا كرده كه آنيلى از هم اكنون گفتگوى خود رو با موجى آغاز كرده ، پس از پايان ديدار در برابر بولونيا گروه هاى هوادارى پيچ شمالى ورزشگاه از آنيلى درخواست بازگرداندن موجى را داشتند .

عمرا لابي برلوسكوني و موراتي كه بياده نظامشون امثال اباته ان بزارن موجي بركرده......... :2mo5pow:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

البته هنوز هم احتمال محرومیت مادام العمر موجی هست :np:
به هر حال اگه مدیر بزرگ داشته باشیم بالطبع مربی بزرگ و بازیکن بزرگ هم پیدا می کنیم!
من اصلا کاری به گناه کار یا بی گناه بودن موجی ندارم ولی خب وقتی یاد ترانسفرهایی میفتم که موجی انجام میداد و اون رو با الان مقایسه می کنم واقعا دلم واسش تنگ میشه!تو این زمینه فوق العاده بود!!!
بازگشت موجی به یووه و در کنار اون یه بودجه ی مناسب واسه ترانسفر تابستونی وقعا میتونه یووه رو متحول کنه!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
موجی ؟ اینقدر ازش متنفر هستم که دلم نخوام برگرده ! ولی این یووه اینقدر ضعیف هست که دلم بخواد برگرده ! :np:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
موجى : " بدليل جراحى كه مادرم بر روى استخوان ران خود انجام داد ، نتوانستم در ديدار يوونتوس برابر ميلان حاضر شوم ، بسيار خوشحال هستم از اينكه هواداران نام من را فرياد مى زنند و اين ثابت ميكند كه آنها خاطره ى خوبى از من به ياد دارند ، البته من اكنون قصد بازگشت ندارم " شكست يوونتوس در برابر ميلان : " دلنرى نمى توانست كارى انجام دهد چرا كه شاگردان وى توانايى ترتيب دادن يك حمله ى منظم يا حتى روانه كردن شوت به سمت دروازه ى ميلان را نيز نداشتند ، در واقع مشكل در اين است كه بازيكنان بى كيفيت فراوانى در يوونتوس وجود دارند و اين باشگاه بايد در پى فروش آنها باشد ، از اينكه آنيلى در چنين موقعيتى قرار گرفته است بسيار متاسف هستم "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
سران باشگاه ستاندارد ليژ در پيشنهادى رسمى به جيرائودو ، از وى خواستند تا به كادر مديريتى اين باشگاه بپيوندد ، آندره گلاسو مدير برنامه هاى جيرائودو ضمن تاييد اين خبر اعلام كرد كه وى از انگلستان نيز دو پيشنهاد دارد اما تا پايان نيافتن پرونده كالچيوپولى به هيچكدام از اين پيشنهادات پاسخ نخواهد داد "

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
از شنیدن این خبر که آنیلی رفته دنبال موجی بسیار بسیار خرسندم اگه شرایط فراهم بشه و فصل بعد تو تیم ببینیمیش... وای تصورش هم هیجان اگیزه :dreamy:

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
موجی از عملکرد دلنری در بازی دیشب اعتراض کرده و گفته هنوز نتونسته درک کنه چرا دلپیروی آماده رو بیرون کشیده و مارتینز رو آورده! !LUCIANO PAROLE SANTE

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
موجى : " شرايط بحرانى يوونتوس همچنان ادامه دارد ، تيم نه چندان مطرح چزنا در حاليكه دو گل دريافت كرده بود ، توانست به يك تساوى ارزشمند دست يابد ، در واقع مترى به تنهايى نمى تواند پيروزى تيم يوونتوس را رقم بزند ، براى شكست دادن حريف بايد خط دفاع قدرتمندى داشته باشيد ، بازيكنان حريف بدون هيچگونه مشكلى نظم خط دفاعى يوونتوس را از بين مى برند البته يوونتوس براى خروج از بحران به بازيكنانى در خط دفاع نياز دارد كه بتوانند در كارهاى تهاجمى و كمك به مهاجمان موفق باشند " الكس و بوفون : " هر دو بازيكن ، فوق العاده هستند و ما به مشاهده ى يك نمايش زيبا از سوى دلپيرو عادت كرده ايم "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
در ژانويه 2009 لوچيانو موجى به انجام كارهاى غير قانونى در قرارداد " مانوئل بلازى " متهم و با اصرار دادستان آقاى آنتونيلى با 18 ماه محروميت مواجه شد ، الساندرو فرزند لوچيانو موجى نيز بدليل درگيرى با " زيلتوليف " و " پوديانسكى " با 14 ماه محروميت روبرو شد ، اما با گذشت 15 ماه دادگاه تجديد نظر محروميت لوچيانو موجى را به يك سال و الساندرو را به 5 ماه كاهش داد ، با توجه به اينكه اكنون آنها دوران محروميت خود را پشت سر گذاشته اند اما وكلاى آنها خواستار تبرئه ى كامل آنها شده اند . متيو ميلاندرى وكيل لوچيانو موجى : " هرچند كه نتيجه ى استيناف فوق العاده بنظر ميرسد اما ما اميدوار بوديم كه موكل من تبرئه شود و به همين دليل ما اين پرونده را براى تجديد نظر به دادگاه عالى ورزش خواهيم فرستاد " روتلا وكيل الساندرو موجى : " پيش بينى مى كرديم كه در اين تجديد نظر موكل من تبرئه شود ، تصاوير نشان مى دهد كه الساندرو تنها سه دقيقه با زلتوليف و پوديانسكى بحث كرده است و خشونتى در كار نبوده است ، در دادگاه عالى ورزش پيگير اين پرونده خواهيم بود " زلتوليف و پوديانسكى اهل بلاروس هستند كه براى جيانى آنيلى نيز مشكلاتى را بوجود آوردند .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
گفتگوى موجى با Radio Tempi : " از بين 170 هزار مكالمه تنها 40 مكالمه بررسى شده بودند كه هيچكدام نيز نمى توانست دليلى بر اين باشد كه من كار غير قانونى انجام داده ام ، من هيچگاه از داوران نمى خواستم تا به يوونتوس كمك كنند اما فاكتى پيش از ديدار برابر كاليارى از داوران خواسته بود تا به اينتر كمك كنند ، من پيش از آغاز ديدار و يا پس از پايان وارد رختكن مى شدم اما فاكتى در بين دو نيمه نيز چنين كارى را انجام مى داد ، من هرگز با داوران در ارتباط نبودم و مكالمه هايى كه ما كشف كرديم نيز اين را ثابت مى كند ، فدراسيون فوتبال نبايد منتظر مى ماند تا مسير پرونده تغيير كند " پرونده موسوم به Gea : " در اين پرونده دليلى براى محروميت من وجود نداشت و دادگاه تجديد نظر نيز اين را تاييد كرد ، من پس از اينكه به انجام ترانسفر غير قانونى متهم شده بودم ، توسط دادگاه تجديد نظر تبرئه شدم اما تنها اتهام من در اين پرونده ، پرداخت نكردن دستمزد مانوئل بلازى بود البته من بدليل اينكه وى متهم به استفاده از دوپينگ بود ، دستمزد وى را پرداخت نكردم " موجى اضافه كرد : " با بوجود آمدن پرونده ى Gea ، كالچوپولى نيز آغاز شد و روزنامه ى ميلانى گاتزتا من را بعنوان متهم رديف اول معرفى كرد ، طبق قانون دستمزد بازيكنى كه مشكوك به استفاده از دوپينگ است نبايد پرداخت شود " نقش روزنامه ى Gazzetta : " روزنامه ى گاتزتا براى اين ماجرا برنامه ريزى كرده بود ، آقاى اريكيو كه يكى از افسران تحقيق بود ، اعتراف كرد كه ماوريتزيو گالدى يكى از كاركنان روزنامه ى گاتزتا در موقع انجام تحقيقات همواره حضور داشته است ، گالدى را به خوبى مى شناسم وى همواره در پى متهم كردن من بود " اتهام هاى اثبات نشده : " متهم كردن من يك دروغ بزرگ است ، البته عدم حمايت مديران و خانواده ى آنيلى نيز باعث شد كه مشكلات بزرگترى را پيش روى خود ببينيم ، پس از درگذشت جيانى و آمبرتو آنيلى ، تعادل خانواده به هم خورد ، هنگامى كه آن دو زنده بودند ، هدف خانواده قدرتمند ساختن يوونتوس و دفاع از كسانى بود كه براى اين رسيدن به هدف تلاش مى كردند ، به استثناى آندره آنيلى من تمام خانواده را در بوجود آمدن اين شرايط مقصر مى دانم ، جان الكان سرگرم انتقال مالكيت خانواده به نام خود بود و اين در حالى بود كه ما سختى هاى زيادى مى كشيديم ، وكيل باشگاه كه به نمايندگى از مديران جديد در دادگاه ناپل حاضر شده بود نيز به اشتباه مالكان و مديران باشگاه اعتراف كرد "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
موجى گفته كه بازى رم و يووه ، جذابيت و هيجان خودش رو از دست داده چونكه هر دو تيم وضعيت خوبى ندارن و در ادامه به نمايش خوب بوفون در آتزورى اشاره كرده و گفته كه وجود بازيكنان بى كيفيت باعث شده كه بوفون و كيه لينى در يووه اعتماد به نفس خودشون رو از دست بدن .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
موجى : " به نظر من ، با راه يابى يوونتوس به رقابت هاى اروپايى ( ليگ قهرمانان يا ليگ اروپا ) ، دلنرى خواهد ماند ، مديران بر اساس انديشه هاى دلنرى ، هدف هاى خود را مشخص مى كنند ، بوفون ؟ وى به احتمال فراوان راهى رم مى شود چرا كه دى بندنتو مى خواهد تيم بزرگى تشكيل دهد و بوفون با اين انتقال مشكلى نخواهد داشت ، الكس ؟ وى بازيكن با تعصبى است و بايد بماند اما با اين رفتار مديران احتمال نماندن وى نيز زياد است ، آكويلانى ؟ مديران يووه اگر درپى پرداخت پول كمترى باشند ، آكويلانى را از دست خواهد داد ."

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
گفتگوى موجى با برنامه ى tutti pazzi per la juve : آيا هواداران يوونتوس بايد به بازگشت شما اميدوار باشند : " بله ، بايد اميدوار باشند ، هيچ چيزى غير ممكن نيست " خواستار ماندن دلنرى شده بوديد : " اين سرمربى نمى تواند مشكل يوونتوس باشد ، بسيارى از بازيكنان بى كيفيت هستند ، بايد بازيكنان بزرگى جذب شوند " مديران يووه در تابستان گذشته بازيكنان بى كيفيتى را جذب كردند ، بنظر مى رسد كه در اين زمينه عملكرد مديران ضعيف بود : " در تابستان گذشته مديران پول هاى زيادى را صرف خريد بازيكنان بى كيفيت كردند ، كسى كه اين بازيكنان را جذب كرد بايد توانايى فروش آنها را نيز داشته باشد " از بين گزينه هايى كه رسانه ها براى جانشينى دلنرى از آنها نام مى برند ، كداميك به تورين نخواهند آمد : " ماتزارى ، منچينى و سپالتى به تورين نخواهند آمد " موفقيت احتمالى منچينى در يووه : " منچينى يك مربى فوق العاده و با كلاس است اما با توجه به گذشته ى يوونتوس و منچينى ، نشستن وى بر روى نيمكت يووه چندان خوشايند نخواهد بود ، منچينى در گذشته پس از هر ديدار سعى مى كرد تا دست به جنجال بزند اما با حضور در دادگاه ناپل بنظر مى رسد كه دست از اين كار كشيده است " هدف منچينى از ترك منچستر سيتى و يووه : " منچينى در منچستر سيتى خواهد ماند " راه نيافتن به ليگ قهرمانان و دشوارى جذب بازيكنان بزرگ : " بايد سرمايه گذارى بزرگى صورت گيرد ، البته ما در گذشته با فروش گرانقيمت يك بازيكن ، بازيكنى بزرگ را در ازاى پرداخت مبلغ كمترى جذب مى كرديم ، در چنين شرايطى مدير بايد زيرك باشد " آنيلى مدير يوونتوس شد اما ماروتا و دلنرى خيلى زود كار خود كار خود را آغاز كردند : " آنيلى بايد به خوبى به خواسته هاى هواداران گوش دهد ، وى در بوجود آمدن اين شرايط بحرانى نقشى ندارد اما براى تكرار نشدن اين شرايط بايد تصميم هاى مهمى بگيرد " كمك به آنيلى براى خريد زلاتان : " با تمام وجود به آنيلى كمك خواهم كرد ، ابراهيموويچ بازيكن فوق العاده ايست و مى تواند به يوونتوس بازگردد " هواداران در انتظار بازگشت يوونتوس 2006 هستند ، كدام بازيكن مى تواند اين هواداران را به آرزوى هايشان برساند : " ديگر يوونتوسى مانند يوونتوس 2006 متولد نخواهد شد ، ابتدا بايد بازيكنان بى كيفيت فروخته شوند ، بازيكنى را براى خريد پيشنهاد نمى كنم " دفاع وكلاى يووه در برابر اتهام دادستان ها : " آن ها بايد زودتر اين كار را انجام مى دادند " هواداران اعتقاد دارند كه شما به تنهايى از يوونتوس دفاع كرديد : " بدون شك چنين بود ، با توجه به دشوارى هايى كه وجود داشت من بدليل عشق به يوونتوس اين كار را انجام دادم " هواداران مى خواهند تا در جشن ها و تجمع هاى خيابانى شركت كنيد : " بدون شك اين كار را انجام خواهم داد ، من ترسى ندارم چرا كه مانند ساير مديران قانون شكنى نكردم ، در فوتبال بسيارى منتظر ضربه زدن به ديگران هستند و بدليل اينكه من بهتر از آن ها كار خود را انجام مى دادم به من ضربه زدند " كمك و احساس نزديك بودن هواداران : " نمى دانم اما در روز 19 مى فدراسيون فوتبال در رم تبرئه يا محروميت هميشگى من را بررسى خواهد كرد ، دوست دارم در اين روز هواداران را در نزديكى خود ببينم " برخورد مديران يووه با كالچيوپولى : " با ارائه ى شكايت باشگاه به فدراسيون فوتبال مشخص شد كه تنها 40 مكالمه از 150 مكالمه بررسى شده بودند ، شكايت آنيلى بر مبناى حوادث و جريان دادگاه ناپل صورت گرفت " ورزشگاه جديد و ساخت آن طبق برنامه هاى مديران پيش از كالچيوپولى : " ما مى خواستيم ورزشگاهى بسازيم كه در بالاترين سطح باشد ، خوشبختانه چنين شد و مديران طبق اين برنامه پيش رفتند " 20 مى و احتمال بركنارى قاضى كازوريا : " همه چيز به پايان رسيد ، 10 مى سخنان پايانى دادستان را خواهيم شنيد ، همه به جز دادستان ها در انتظار پايان اين داستان هستند "

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

موجی مستقیما به ماروتا حمله کرده و گفته که او باید باشگاه یوونتوس رو ترک کنه!
موجی در مصاحبه ی که داشته اعلام کرده که ماروتا تونایی ساخت یوونتوسی قدرتمند و مدعی رو نداره و آندرا باید هرچه سریعتر در خروجی باشگاه رو به او نشون بده!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
اتفاقا به نظرم آنیلی هم باید بره. چیکار واسه یووه کرده؟ شاهکار آخرش رو هم که دیدیم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی