پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مثلث قدرت !

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
353 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
این حرفت مثل اینه که همه مون بشینیم شکر بخوریم :دی: بعد چون این کار رو هم من میکنم هم تو هم احسان و هم حسن و هم امیرحسین و هم خیلی های دیگه ، اگه ادامه ندیم به کارمون یعنی اینکه خلاف آب شنا کردیم در صورتی که همه مون هم میدونیم شکر خوردن ( :دی ) کار ضایعیه !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

بصیر دقت کردی خیلی داری چرت و پرت میگی و مثال هات هم مثل خودت مزخرف هستش :1:

آخه خوردن اون چیزی که اسمش رو میذاری شکر چه سودی میتونه واسه تو داشته باشه؟!

در این که موجی بی گناه بود هیچ شکی نیست!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

در این که موجی بی گناه بود هیچ شکی نیست!

البته كه موجي گناه كار بوده ! اما فقط نه موجي و نه به اين شدت كه باهاش برخورد شد . از نظر من تو اين جريان كسي بي گناه نبود و همه گناه كار بودن .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
واقعا حرف هاتون خنده داره ها اصلا دوست ندارم این بحث تکراری رو دوباره بکشم وسط ولی کالچیوپولی 2 هیچی که نداشت حداقل اینو به همه ثابت کرد که موجی بی گناه بود وقتی همه دارن سعی میکنن با مسئولین فدراسیون برای منفعت تیمشون حرف بزنند کدوم آدمی پیدا میشه که بیخیال تیمش بشه ؟ موجی کاملا حرف قشنگی میزنه ، میگه من فقط میخواستم یوونتوس رو تو این وضعیت حفظ کنم واقعا من به موجی افتخار میکنم ، کسی که جنگ بیرون زمین هم به جون خرید تا یوونتوس سر افکنده نشه باتشکر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
بله بله ، تو جریان کالچوپولی یکی موجی بی گناه بود ، یکی هم موراتی !!!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

واقعا حرف هاتون خنده داره ها
اصلا دوست ندارم این بحث تکراری رو دوباره بکشم وسط
ولی کالچیوپولی 2 هیچی که نداشت حداقل اینو به همه ثابت کرد که موجی بی گناه بود
وقتی همه دارن سعی میکنن با مسئولین فدراسیون برای منفعت تیمشون حرف بزنند
کدوم آدمی پیدا میشه که بیخیال تیمش بشه ؟
موجی کاملا حرف قشنگی میزنه ، میگه من فقط میخواستم یوونتوس رو تو این وضعیت حفظ کنم
واقعا من به موجی افتخار میکنم ، کسی که جنگ بیرون زمین هم به جون خرید تا یوونتوس سر افکنده نشه
باتشکر

ببين كمال ، حرف من كاملا واضح بود .
من گفتم همه گناه كار بودن از جمله موجي اما با موجي بشدت بيشتري برخورد شد .

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
جالبه! خوبه همتون میدونید داستان چی بوده و دارین تو سر و کله ی هم میزنید!!!
موجی کاری کرد که همه ی مدیرها تو اون برهه ی زمانی انجام میدادند اون هم واسه این که این که یووه به خاطر این مسائل از تیم های دیگه عقب نمونه و حقش خورده نشه وارد این بازی شد! تازه! میشه کارشو یه جور از خودگذشتگی هم در نظر گرفت! به این فکر کنید که نتیجه ی این کارها برای خود موجی جز محرومیت و محکومیت چیز دیگه ای نبود! درسته که کار همشون اشتباه بوده اما به نظر من اسم گناه رو میشه روی کار موراتی و برلوسکونی گذاشت نه موجی! شما هم بهتره اون نفرتتون رو واسه این دو نفر خرج کنید نه موجی! سری ب رفتن یووه هم تقصیر دادگاه و تاثیر همون دو تا عوضی رو رای های صادره بوده! بی شک موجی هرکاری کرد واسه یوونتوس بود!

یاد ایامی ....

[img width=480 height=287]http://www.picestoon.com/out.php/i133546_FIL4795.JPG[/img]

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
در اینکه موجی گناهکار بوده که شکی نیست ، خود موجی هم بارها این رو اعلام کرده ، اما مساله ی اصلی شیوه ی برخورد قانون با متهمان بود ، برای همین موجی بارها گفته که یا همه بی گناه هستن و یا همه گناهکار خواهند بود ، همه ی 20 مدیر سری آ قانون شکنی کردند اما عده ی بسیار زیادی تبرئه شدند مثل " موراتی " و به همین دلیل هم آنیلی وارد عمل شده و چیزی از فدراسیون نخواسته جز گناهکار شناختن تمام متهمان ، اگر کالچیوپولی 2 به نتیجه برسه اون موقع میشه گفت که دادگاه و فدراسیون گناهکار بودن همه ی مدیران رو اثبات کرده و اگر غیر از این بشه مطمئن باشید که فدراسیون حتمآ باید بی گناهی موجی رو به همان دلیلی که موراتی بی گناه اعلام می کنند باید ثابت کنند .

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
به نظره من موجی نمیخواسته مقصر باشه و هدفش فقط سربلندی یووه بود اما به چه قیمت !!!!!!! واسه یه حرکت اشنباه ما همینطور داریم تاوان پس میدیم _ سره سری ب رفتن رو بخوره حال و روزه یووه بعد از صعود دوباره به سری ا هم خوب نشده _ یه سوال ! چرا با اینکه یووه رفت سری ب و با اون همه امتیاز منفی خیلی از طرفداران به حمایت از موجی ادامه دادند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

یه سوال ! چرا با اینکه یووه رفت سری ب و با اون همه امتیاز منفی خیلی از طرفداران به حمایت از موجی ادامه دادند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چونکه یاشون نرفته موجی کسی بود که تونست منتخب جهان رو تو یوونتوس تشکیل بده

کسی که امثال زیدان و ندود و بوفون و ترزگه و زلاتان و کامورانزی و پاتریک ویرا و کاناوارو و بزرگتر و کوچیکتر از اینها رو میتونست یه شبه به یوونتوس بیاره !

کسی که 5 تا اسکودتو برای یووه آورد ، لیگ قهرمانان و کوپا ایتالیا و ...

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

یه سوال ! چرا با اینکه یووه رفت سری ب و با اون همه امتیاز منفی خیلی از طرفداران به حمایت از موجی ادامه دادند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علاوه بر فرموده های بصیر علیه السلام ( :1:) باید یادآوری کنم دلیل عمده ی سقوط یوونتوس اشتباه موجی نبود! رای ناعادلانه ی دادگاه بود! ‏
امیدوارم کالچوپولی ۲ ثابت کنه که گناه موجی بیشتر از دیگران نبود .....‏

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال
مگه حرف شما این نیست که یا همه بی گناه هستند با همه گناه کار ؟!
پس گناه کار بودن حتی یک نفر هم میتونه گناه کار بودن بقیه رو ثابت کنه، حالا این یک نفر میتونه خدمتکار مستعفی باشگاه رجینا باشه، میتونه سیلیو برلوسکنی نخست وزیر ایتالیا هم باشه ! باز فرقی به حال کلی ماجرا نمیکنه؛ موجی گناه کار بود ! مثل موراتی، برلوسکنی، دلاوله، لوتیتو و ...

من درباره میزان گناه کاری حرفی نمیزنم، ولی من یک چیز رو خیلی خوب میدونم و فهمیدم،
وقتی که این اصل رو همه قبول داریم و دارند، و موجی در پی اثبات کردن گناه کار بودن موراتی هست، پس خودش هم گناه کار بودنش رو داره اثابت میکنه ! نه بی گناهی خودش رو.
درک این موضوع خیلی سخته ؟!

من رای دادگاه رو حتی با تمام این بی عدالتی هاش قبول دارم، پس تا وقتی که رای بر بی گناهی موجی نداده، لطفا نگید که بی گناه بوده !
دادگاه نمیتونه یک بی گناه رو گناه کار اعلام کنه، ولی میتونه شدید ترین مجازات رو برای کوچک ترین گناه در نظر بگیره،
همین بلایی که سر یووه اومده، بر اثر کوچک ترین "گناه" شدید ترین مجازات رو در نظر گرفتند.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

گفتگوی موجی با POWER STATION :

لوچیانو موجی ابتدا نظر خود را در مورد تونی و فلورس می گوید :

" مصدومیت کوالیارلا به یوونتوس ضربه وارد کرده است چرا که یوونتوس در یک لحظه خود را بدون مهاجم دید ، تونی و فلورس باریکنان آینده داری نیستند ، فلورس حتی در اودینزه نیز نیمکت نشین است "

آیا یوونتوس در این شرایط باید از تیم جوانان خود کمک بگیرد :

" هدف نخست یوونتوس در این فصل قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر لیگ است ، من نمی دانم چرا آنها به دنبال بازیکنانی هستند که برای آینده مفید نخواهند بود ، مدیریت این مرحله ی بحرانی که بدلیل مصدومیت های فراوان یوونتوس را فرا گرفته و راه یابی به لیگ قهرمانان اروپا مهمترین کاری است که باید انجام گیرد ، در گذشته من نیز مجبور بودم چنین شرایطی را سپری کنم که از لحاظ مالی در وضعیت خوبی قرارنداشتیم ، یوونتوس در این چند سال چیزی در حدود 200 میلیون یورو را برای خرید بازیکنانی پرداخت که اکنون می خواهد به هر شکل ممکن آنان را بفروشد "

کوالیارلا در یووه خواهد ماند ، آیا یوونتوس خواستار بخدمت گرفتن کاسانو بود :

" انتقال کوالیارلا به دو باشگاه یوونتوس و ناپل بستگی دارد ، اما کاسانو ، اگر من در چنین موقعیتی قرار داشت وی را جذب می کردم ، اما بعضی افراد خطر کردن را دوست ندارند "

آیا از کار ماروتا رضایت دارید :

" اکنون آندره ا مدیر باشگاه است و در امور فنی دخالت می کند ، در واقع ما با هم دوست هستیم و در صورتیکه با یکدیگر روبرو می شویم به چند دلیل که وی نیز آنها را می داند ، سعی می کنیم در مورد فوتبال سخنی به میان نیاوریم "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
موجى هم گفته كه آندريا نبايد بلان و سكو رو مقصر بوجود آمدن تمام اين مشكلات بدونه ، خود آندريا هم به اندازه ى كافى مقصر هست و من به اونها گفته بودم كه بجاى خريد 15 بازيكن تنها بايد 4 بازيكن كيفيت به تيم اضافه مىشدند ، آندريا نبايد اينگونه از كادر مديريتى خود دفاع كند ، من نيز بارها چنين شرايطى را تجربه كرده ام كه براى خريد پول كافى در اختيار نداشتم اما براى خريد مجبور بودم بازيكن بفروشم ، آندريا ، براى خريد بازيكن در اين شرايط بايد از فروش بازيكن پول مورد نياز را بدست آورى "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
فدراسيون فوتبال ايتاليا قصد دارد تا درخواستى را به دادگاه عالى موسوم به Coni براى محروميت هميشگى موجى بفرسته . موجى : " اين حركت فدراسيون بى معناست ، آنها براى حفظ آبروى دادگاه عالى ورزش اقدام به انجام چنين كار مى كنند ، مدارك نشان مى دهند كه من كار غير قانونى انجام نداده ام ، ديگران در انجام اين كار قهرمان بودند و حتى دست به انجام كارهاى جنايتكارانه مى زدند ، فدراسيون فوتبال از بازگشت من وحشت دارد ، سرنوشت ما در دستان آبه ته است و همه ى فوتبال دوستان بايد نگران اين موضوع باشند "

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

محرومیت موجی از فوتبال کافی نیست ! باید از مصاحبه ممنوع بشه ! :N_aggressive (3):

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey

محرومیت موجی از فوتبال کافی نیست ! باید از مصاحبه ممنوع بشه ! :N_aggressive (3):

اشتباه نکن ! از نظر من که موجی باید برگرده .. محرومیتش کاملا بی معنیه !!

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
اگر جیانی زنده بود هیچ یک از این اتفاقات نمیفتاد.منتظر مردن جیانی بودن که به آرزوشون رسیدن!حالا یوونتوس افتاده دست الکان بی لیاقت که حرف زدن هم بلد نیست! کشوری که برلوسکونی بالا سرش باشه بهتر از این نمیشه.اگر موجی محروم شد امیدوارم پسر لوچانو, الساندرو موجی نماینده ی لوچانو در یوونتوس باشه و دستورهای پدر نابغه ش رو اجرا کنه.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

الهی تو و اون لاپو برید زیر تریلی :mad: :1:

100 بار بهت گفتم اگر هم موجی کاری انجام میداده مطمئنا با دستور مستقیم جیانی کبیر بوده !!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

الهی تو و اون لاپو برید زیر تریلی :mad: :1:

100 بار بهت گفتم اگر هم موجی کاری انجام میداده مطمئنا با دستور مستقیم جیانی کبیر بوده !!!!

اکثر قریب به اتفاق اتهامات یوونتوس از سال 2004، 2005 به بعد هستند، یعنی اینکه نه از جیانی کبیر خبری بود و نه از امبرتو کبیر؛
حتما این دو توی خواب موجی میومدند و بهش می گفتند چیکار کنه ؟!
مرتیکه کسی بالای سرش نبوده هر کاری خواسته کرده !

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی