پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مثلث قدرت !

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
353 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
موجی در مورد رم هم اضافات کرده! گفته عامل این نتایج رو کسی نیست جز رانیری ! گفته رمی ها خیلی اشتباه کردن که فصل رو با اون شروع کردن ! ادامه داده که مشکل رانیری اینه که میخواد ادای مورینیو رو در بیاره! در آخر هم گفته این فصل میلان قهرمان میشه , چون به مراتب تیم بهتری نسبت به اینتر دارن

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
لوچیانو موجی در گفتگویی نظر خودش رو در مورد بسیاری از برنامه های پیش روی خودش اعلام کرده : - در جلسه ی گذشته ( 12 اکتبر ) مدرکی بر علیه شما مبنی بر تبانی به دادگاه نشان داده نشد ، آیا به راه خود اداه میدهید یا مدارک جنجالی تری نشان خواهید داد ؟ " من چهار سال است که این حرف ها را میزنم و اخیرآ به آنها گوش دادند ، در این چهار سال همواره می گفتم که در پشت پرده حوادث خطرناکی در حال رخ دادن هستند و در دادگاه اخیر دیدید که مدارک بازرس ویژه ی پرونده افسر " اورچیو " که در سال 2006 به دادگاه ارائه کرده بود جعلی از آب در آمد " - یوونتوس و آندره آ به دادگاه اهمیت ویژه ای می دهند ؟ " آندره آ و یوونتوس به این پرونده و دادگاه جاری اهمیت زیادی قائل هستند ، نسبت به گذشته اختلافات و تغییرات زیادی نسبت به این پرونده ایحاد شده و این برای همه مهم خواهد بود " - بنظر می آید که یوونتوس توازن خود را بدست آورده است ؟ " بله ، تیم یوونتوس به خوبی پیش می رود ، اما به خوبی میلان نیست البته گاهی میلان از اینتر نیز بهتر ظاهر می شود اما بازیکنان یوونتوس تلاش زیادی از خود نشان می دهند " - پاول ندود در کادر مدیریتی یوونتوس ؟ " انتخاب خوبی بود ، ندود نسبت به یوونتوس احساس بسیار خوبی دارد و به خوبی کار خود را انجام خواهد داد "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
در جلسه ی امروز سهام داران و مدیران ، باشگاه یوونتوس شکایت خود را از سه مدیر سابق ( موجی – بته گا – جیرائودو ) پس گرفت ، این شکایت توسط مدیران سابق و به اتهام اختلاس صورت گرفته بود اما در روز 24 نوامبر سال گذشته مدرکی بر علیه این سه مدیر ارائه نشد ، پس گرفتن شکایت توسط مدیران یوونتوس در حالی صورت گرفت که دادستان تورین خواستار انجام بازبینی در این پرونده پس از بسته شدن آن شده بود .

وولویو گراناریا ( وکیل مدافع موجی در این پرونده ) :

" بدون شک ما خوشحال هستیم ، موجی همواره کارهای خود را به سود یوونتوس انجام می داد "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
لوچیانو موجی :

" من در حال سپری کردن وقت های بسیاری زیبائی در برابر تلویزیون هستم و هیچگونه پیشنهادی از باشگاه ها به دست من نرسیده است ، پالرمو ؟ شاید در ژوئن به آنجا بروم ، در بین مدیران من زامپرینی را بیش از دیگران تشنه ی فوتبال می بینم و علاوه بر این پالرمو همواره تیم فوق العاده ای داشته است با مهارت ها و انگیزه های فراوان اما بدلیل جوان بودن تیم اعتماد به نفس لازم را ندارد "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

گفتگوی موجی با Gold TV

میلان ، ابراهیموویچ پیروزی را بدست می آورد ؟

" آیا هنوز هم آریگو ساکی بر این باور است که خرید ابراهیموویچ اشتباه است ، این بازیکن سوئدی سرنوشت قهرمانی را تعیین می کند ، در آن بازی فیورنتینا نسبتآ بازی خوبی را ارائه داد اما در ایتالیا این ابراهیموویچ است که پیروز می شود ، تاریخ و قهرمانی های گذشته این را می گویند "

یوونتوس در یک دیدار دشوار به پیروزی دست پیدا کرد ، آیا هنوز هم برای کسب اسکودتو آماده نیست ؟

" پیروزی در جنوا هرگز آسان نبوده است ، بالاردینی میانه ی میدان را به یوونتوس واگذار کرد ، یوونتوس شایسته ی پیروزی بود ، پریزیوس خریدهای تبلیغاتی انجام داد که بهتر بود بجای انجام این کار دو مدافع و یک دروازه بان خریداری می کرد ، یوونتوس فراتر از انتظار ظاهر می شود ، اما بهتر است از صحبتی از اسکودتو نکنید چرا که این کار باعث گمراهی هواداران خواهد شد "

اینتر ، کالچیوپولی در کار نخواهد بود ؟

" در مورد اینتر ، باید بگویم که اعتبار موجود در کارت کالچیوپولی به اتمام رسیده است ، موراتی بنیتز را جانشین مورینیو کرد ، بنیتز ناموفق که همواره درگیر مشکلات بوده است ، موراتی برای بازگشت به پیروزی ها به یک کالچیوپولی نیاز خواهد داشت "

کالچیوپولی ، گذشت زمان همه چیز را نشان خواهد داد ؟

" سال های بسیاری را در فوتبال گذراندم ، می دانستم که مکالمات بسیاری وجد دارد و به همین منظور از خود دفاع می کنم چرا که می دانستم مدارک بیشتری نمایان خواهند شد ، اکنون یوونتوس از خود دفاع می کند ، پس از سقوط به سری ب هیچ کس به این مساله اهمیت نمی داد و تنها من از یوونتوس دفاع می کردم ، در حال حاضر گذشت زمان همه چیز را نشان داد ، اکنون بازیکنان یوونتوس تحت حمایت آندره آ آنیلی به راحتی می توانند از حق خود دفاع کنند در حالیکه در گذشته بعضی ها از این کار جلوگیری می کردند "

" وکیل آقای پینتا اکنون در حال بررسی 300 مکالمه ی جدید است که بزودی به دادگاه ناپل ارائه داده خواهد شد ، گفتگوی میانی با داور آقای کونتی : " پیروزی را می خواهیم " ، بوگلیس و تاسف وی در تماس با میانی : " متاسفم از اینکه دو امتیاز از دست رفت " ، گفتگوی بریگی و میانی که از رفتار مینوتی مدیر پارما ناراحت هستند : " همه می دانند که ما به مدت نیم ساعت در رختکن را با ساکی گذراندیم " ، البته نیکولا پنتا به بسیاری از مکالمات دیگر از جمله کمک داوران توجه خاصی دارد مانند مکالمه ی برگامو و کمک داور جیدی بعد از بازی کیه وو – فیورنتینا ، این مکالمات در گذشته بررسی نشده بود "

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

گفتگوی موجی با Gold TV

میلان ، ابراهیموویچ پیروزی را بدست می آورد ؟

" آیا هنوز هم آریگو ساکی بر این باور است که خرید ابراهیموویچ اشتباه است ، این بازیکن سوئدی سرنوشت قهرمانی را تعیین می کند ، در آن بازی فیورنتینا نسبتآ بازی خوبی را ارائه داد اما در ایتالیا این ابراهیموویچ است که پیروز می شود ، تاریخ و قهرمانی های گذشته این را می گویند "

یوونتوس در یک دیدار دشوار به پیروزی دست پیدا کرد ، آیا هنوز هم برای کسب اسکودتو آماده نیست ؟

" پیروزی در جنوا هرگز آسان نبوده است ، بالاردینی میانه ی میدان را به یوونتوس واگذار کرد ، یوونتوس شایسته ی پیروزی بود ، پریزیوس خریدهای تبلیغاتی انجام داد که بهتر بود بجای انجام این کار دو مدافع و یک دروازه بان خریداری می کرد ، یوونتوس فراتر از انتظار ظاهر می شود ، اما بهتر است از صحبتی از اسکودتو نکنید چرا که این کار باعث گمراهی هواداران خواهد شد "

اینتر ، کالچیوپولی در کار نخواهد بود ؟

" در مورد اینتر ، باید بگویم که اعتبار موجود در کارت کالچیوپولی به اتمام رسیده است ، موراتی بنیتز را جانشین مورینیو کرد ، بنیتز ناموفق که همواره درگیر مشکلات بوده است ، موراتی برای بازگشت به پیروزی ها به یک کالچیوپولی نیاز خواهد داشت "

کالچیوپولی ، گذشت زمان همه چیز را نشان خواهد داد ؟

" سال های بسیاری را در فوتبال گذراندم ، می دانستم که مکالمات بسیاری وجد دارد و به همین منظور از خود دفاع می کنم چرا که می دانستم مدارک بیشتری نمایان خواهند شد ، اکنون یوونتوس از خود دفاع می کند ، پس از سقوط به سری ب هیچ کس به این مساله اهمیت نمی داد و تنها من از یوونتوس دفاع می کردم ، در حال حاضر گذشت زمان همه چیز را نشان داد ، اکنون بازیکنان یوونتوس تحت حمایت آندره آ آنیلی به راحتی می توانند از حق خود دفاع کنند در حالیکه در گذشته بعضی ها از این کار جلوگیری می کردند "

" وکیل آقای پینتا اکنون در حال بررسی 300 مکالمه ی جدید است که بزودی به دادگاه ناپل ارائه داده خواهد شد ، گفتگوی میانی با داور آقای کونتی : " پیروزی را می خواهیم " ، بوگلیس و تاسف وی در تماس با میانی : " متاسفم از اینکه دو امتیاز از دست رفت " ، گفتگوی بریگی و میانی که از رفتار مینوتی مدیر پارما ناراحت هستند : " همه می دانند که ما به مدت نیم ساعت در رختکن را با ساکی گذراندیم " ، البته نیکولا پنتا به بسیاری از مکالمات دیگر از جمله کمک داوران توجه خاصی دارد مانند مکالمه ی برگامو و کمک داور جیدی بعد از بازی کیه وو – فیورنتینا ، این مکالمات در گذشته بررسی نشده بود "

خیلی فلسفی و جالبه اینجا:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

لوچیانو موجی به درخواست مسئولان توتو مرکاتو ، به مدیران 20 باشگاه حاضر در سری آ نمره داده است ، بالاترین نمره 10 خواهد بود :

" به پایان سال نزدیک شدیم ، مسئولان توتو مرکاتو از من خواستند که به مدیران حاضر در سری آ نمره بدهم با توجه به اینکه من سال های زیادی را در فوتبال گذراندم ، از این کار لذت می برم چرا که اکنون می توانم این کار را انجام دهم و به ارزیابی وضعیت مدیرانی بپردازم که خوب کار کرده اند و مدیرانی که بد عمل کرده اند و البته کسانی که در تابستان بعنوان نجات دهنه لغب گرفته اند و یا افرادی که اکنون بهای اشتباهات گذشته را می پردازند "

Bari - Vincenzo Matarrese: 5

Bologna - Sergio Porcedda: -1

Brescia - Gino Corioni: 5,5

Cagliari - Massimo Cellino: 6

Catania - Antonino Pulvirenti: 7

Cesena - Igor Campedelli: 6,5

Chievo - Luca Campedelli: 7

Fiorentina - Della Valle: 6,5

Genoa - Enrico Preziosi: 6

Inter - Massimo Moratti: 5

Lazio - Claudio Lotito: 7,5

Lecce - Pierandrea Semeraro: 4

Milan - Silvio Berlusconi: 9

Napoli - Aurelio De Laurentiis: 7,5

Palermo - Maurizio Zamparini: 9

Parma - Tommaso Ghirardi: 7

Roma - Rosella Sensi: 7

Sampdoria - Riccardo Garrone: 5

Udinese - Giampaolo Pozzo: 8

اما در نهایت برترین مدیر از نظر لوچیانو موجی مشخص می شود ، کسی نیست جز آندریا آنیلی مدیر جوان بانوی پیر که لوچیانو موجی نمره ی 10 را به وی داد ، موجی علاوه بر این آنیلی را ستایش می کند :

" وی برترین مدیر در بین مدیران سری آ است ، بدلیل اینکه و توانست که جو حاکم بر یوونتوس را تغییر دهد و شخصیت مخصوص یوونتوس را به این تیم بازگراند ، شخصیتی که در خانواده ی آنیلی وجود دارد ، هر چند که یوونتوس از لحاظ تاکتیکی با تیم سال های گذشته قابل مقایسه نیست اما از لحاظ روحیه و جنگندگی همواره حاضر بوده است ، این کادر مدیریتی با توجه به دشواری های موجود بسیار ایده آل است ، هنگامی که آنیلی آمد در برابر خود یک ویرانی را می دید اما اکنون وی در حال بازسازی به بهترین شکل ممکن است "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

لوچیانو موجی مدیر سابق بانوی پیر که پس از سقوط یوونتوس همواره از مدیران این باشگاه انتقاد می کرد ، در طی گفتگویی از پیشرفتی که در این تیم بوجود آمد ابراز خرسندی کرد :

" بعد از شکست در برابر پوزنان که بازیکنان حتی توانایی تشخیص رنگ پیراهن های خود را نداشتند ، پیش بینی می کردم که تیم با دشواری های زیادی از لحاظ فیزیکی روبرو شود ، اما در این فصل یوونتوس ثابت کرد که جنگندگی و روحیه ی لازم را که همواره در DNA باشگاه وجود داشت و در سال های اخیر از بین رفته بود را بازیافته است ، بنابراین با پایان بازی های یوونتوس در لیگ اروپا ، بنظر من اکنون می توان گفت که یوونتوس در سطح بالاتری نسبت به لاتزیو و اینتر قرار گرفته است و توانایی رقابت را خواهد داشت "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

گفتگوی موجی با برنامه ی رادیویی " Nicola De Bonis " :

موجی گفتگوی خود را در مورد پرونده ی کالچیوپولی آغاز می کند :

" این پرونده در حال پیشرفت است و بنظر من این تمام چیزی بود که آنها در اختیار داشتند ، پرونده با واقعیتی که پدید آمد در تضاد است و این همان چیزی بود که آنها نمی خواستند و برای آنها خوشحال کننده نبود "

نظر شما در مورد یوونتوس ، پس از سپری شدن 6 ماه از فصل جدید :

" بنظر من تیم کار فوق العاده ای انجام می دهد و به اینگونه می توان به یک قهرمانی دست یافت ، تیم اکنون آرزوهای بزرگی ندارد اما بسیار قدرتمند است و تا پایان برای بدست آمدن پیروزی تلاش می کند ، یوونتوس باید تمام توان خود را بکار گیرد چرا که راه رسیدن به قهرمانی طولانی است و زمان زیادی برای بهبود یافتن وجود دارد "

هواداران یوونتوس نام شما را صدا می زنند ، آنها خواستار بازگشت شما هستند :

" من نیز به این مساله فکر می کنم ( یوونتوس همواره ذهن من را به خود مشغول کرده است ) ، امیدوارم که بدون من نیز موفق باشند ، من اکنون محروم هستم ، از این نظر هیچ نگرانی ندارم "

آیا یوونتوس قهرمان سری آ خواهد شد :

" نمی توانید بگویید که غیر ممکن است ، در ابتدا پیش بینی می کردم که 4 تیم برتر ایتالیا اینگونه باشند ، میلان ، اینتر ، رم و به احتمال بسیار ضعیف یوونتوس ، اما اکنون همه چیز تغییر پیدا کرده است ، لاتزیو و ناپولی نیز با تمام توان به رقابت ادامه می دهند و این مساله باعث می شود که رسیدن به قهرمانی کمی دشوار شود البته یوونتوس به یک مهاجم نیاز دارد "

آیا یوونتوس بازیکنی را در اختیار دارد که به تنهایی بتواند لیگ را برای آنها رقم بزند ؟ یوونتوس در کدام ناحیه احساس کمبود می کند :

" خیر ، یوونتوس هنوز کیفیت لازم را ندارد ، یوونتوس بازیکنان با تجربه و دارای کیفیت بالا که در تیم های ملی بزرگ توپ می زنند را در اختیار ندارد ، اما با این وجود یوونتوس توانایی رقابت را دارد و بنظر من در آینده نیز نتایجی بهتر کسب خواهد کرد "

برترین خرید از بین کراسیچ و کوالیارلا :

" بدون شک هر دو بازیکنان بسیار خوبی هستند ، کراسیچ کمی برتر از کوالیارلا است ، بازیکنان یوونتوس همواره اینگونه بوده اند و توانسته اند در لیگ نمایش فوق العاده ای داشته باشند و این همان چیزی است که اکنون نیز مشاهده می کنیم "

آیا تصور اینکه در گذشته کراسیچ را در چپ و ندود را در راست می دیدیم لذت بخش نیست :

" در آن وقت ما در ترکیب اصلی جایی برای وی نداشتیم اما می توانستیم بعنوان یک ذخیره به وی نگاه کنیم "

جایی برای وی نیست ؟ بجای کامورانزی در ترکیب قرار می گرفت ، وی نسبت به کامو تهاجمی تر است :

" این دو با هم فرق دارند ، نمایشی که کامو در یوونتوس داشت نسبت به نمایش کراسیچ فرق فراوانی دارد ، کراسیچ بیشتر بر روی ضد حملات خوب ظاهر می شود ، ما در گذشته به صورت مستقیم بر تیم حریف فشار وارد می کردیم ، با این روش کراسیچ فضای مناسبی نمی توانست داشته باشد "

به واقعیت نزدیک می شویم و احتمال اینکه اسکودتوها را به یوونتوس بازگردانند زیاد است :

" این اولین چیزی است که ما برای رسیدن به وی تلاش می کنیم ، من 4 سال تلاش کردم تا بتوانم قهرمانی لیگ که حق ما بود را پس بگیرم ، قهرمانی که به فردی داده شد که حق وی نبود و این برای من یک پیروزی بزرگ خواهد بود و خوشحال ترین شخص در جهان خواهم بود ، خوشبختانه آندریا آنیلی آمد و به این پرونده شتاب زیادی داد ، امیدواریم که بتوانیم در سریع ترین زمان ممکن این کار را به پایان رسانیم "

با آمدن آنیلی ، یوونتوس تغییر پیدا کرد :

" من نیز چنین نظری دارم ، از طرفی دیگر آندریا یوونتوس را به خوبی می شناسد چرا که پدر وی به مدت 12 سال در کنار ما بود ، وی می داند که ما چه کارهایی والبته فداکاری ها و وعده هایی را برای موفقیت یوونتوس انجام دادیم ، این یک راز نیست بلکه همه این را می دانند "

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بی شک موجی بزرگترین مدیر تاریخ یوونتوس هست باتشکر

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
ازحرفايي كه موجي ميزنه معلوم ميشه كه اين ادم چقد به فوتبال اشراف داره.جاش واقعا تو تيم خاليه. :worship:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

ترس از بازگشت موجی به یوونتوس :

" طبق اخبار متشر شده از توتوسپورت ، جیان کارلو آبه ته رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا در گفتگویی اعلام کرده است که اگر لازم شود موجی را برای مدت زمان طولانی از فعالیت در فوتبال محروم خواهد کرد ، این در حالیست که درصد بسیار زیادی از هواداران بانوی پیر در یک نظرسنجی که در توتوسپورت انجام شد به بازگشت موجی و قرار گرفتن وی در کنار آنیلی بعنوان دستیار مدیر ارشد یوونتوس رای دادند ، به اعتقاد توتوسپورت موراتی و برلوسکونی فشارهای زیادی را بر آبه ته وارد می کنند "

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
موجی در کنار ماروتا و آندره آ واقعا ترسناکه یه مثلث قدرت فوق العاده باتشکر

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال
خیلی ها هنوز هم از نام موجی وحشت دارند مخصوصا اون افراد پلید و پستی که با این قضیه به اصطلاح کالچوپولی یوونتوس رو تا مرز نابودی پیش بردند . موجی مردی از جنس فوتبال و موفقیته که میتونه با تجربه و هوش منحصر به فردش خیلی از ضعف ها رو پوشش بده .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

بی شک موجی بزرگترین مدیر تاریخ یوونتوس هست

که بزرگترین خیانت تاریخ رو به حق باشگاه یوونتوس روا داشت ...

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

که بزرگترین خیانت تاریخ رو به حق باشگاه یوونتوس روا داشت ...

چرا ؟؟؟؟؟؟؟

مگه موجی باعث و بانی کالچو پولی بوده ؟؟؟؟؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

چرا ؟؟؟؟؟؟؟

مگه موجی باعث و بانی کالچو پولی بوده ؟؟؟؟؟

نه ، عمه کتی ی من یه سری سیم کارت داشته که با اون ها زنگ میزنه به داور ها و کمیته داوران بعدش هماهنگی کارا رو انجام میداده تا به نفع یوونتوس سوت بزنن !

قشنگیش اینه که به نفع یووه قضاوت هم نمیکردن، حداقل ما چیزی ندیدیم ، اما صرف اینکه عمه ی من بهشون زنگ میزده یووه رفت سری ب ! :دی

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

نه ، عمه کتی ی من یه سری سیم کارت داشته که با اون ها زنگ میزنه به داور ها و کمیته داوران بعدش هماهنگی کارا رو انجام میداده تا به نفع یوونتوس سوت بزنن !

قشنگیش اینه که به نفع یووه قضاوت هم نمیکردن، حداقل ما چیزی ندیدیم ، اما صرف اینکه عمه ی من بهشون زنگ میزده یووه رفت سری ب ! :دی

حتی اگر یووه توی کالچوپولی مقصر و گناهکار هم باشه، جرمش این نبوده. این قضیه سیم کارت ها هیچوقت ثابت نشد و یووه مطلقا به دلیل ارتباط با داورها مجرم شناخته شد، هیچ مدرکی علیه یووه برای ارتباط با داورها نبود، اون چه که بود ارتباط با مسئولین فدراسیون بود.

مطمئنا موجی "مقصر" سری بی رفتن یووه نبود. وقتی از تیم 20 سری آ تا تیم 1 سری آ همین نوع رابطه رو با مسئولین فدراسیون داشتند و موراتی و گالیانی 100 برابر بدتر از موجی با داورها هم حرف می زدن، مطمئن باش هیچ خیانتی در کار نبود. اگر موجی خائن و گناهکار بود، عین 20 تیم سری آ باید می رفتن سری بی.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
میدونم موجی حتی فکرش رو هم نمیکرد این اتفاقات بیوفته ، و مطمئنا قصدی هم نداشته که اتفاقات و بدشانسی ها پیش بیاد هر کاری کرده به فکر خودش به خاطر کمک به یوونتوس بوده ! اما خب کارش بدون شک اشتباه بوده ! در این که شکی نیست آره درسته وقتی همه اینکار رو میکردن ، یووه هم اگه نمیکرده از بقیه عقب میوفتاده مهم اون حرکت بوده که اشتباه بوده ، یه اشتباه همگانی تو فوتیال ایتالیا که موجی هم دستی داشته در این کار و جزو عوامل اصلی این وضعیت باشگاه یوونتوسه

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
نه عزیز من این حرکت بد یا خوب هرچی که بوده عرف بوده بین مدیرای ایتالیایی حالا این وسط همه خودشونو بزنن به اون راهو گیر بدن به یکی فقط به خاطر اینکه تیمش موفق تر بوده بی شرفی بیش نبوده ، موجی کاملا بی گناه یه جورایی طریقه مدیریت تو اون زمانو به نحو احسن اجرا می کرده مثل بقیه ! ============================================== میگم حال یه لحظه فرض کنید کل 20 تیم می رفتن سری ب :1: چی می شد از بین 20 تیم کدوما میومدن سری آ خدا داند :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی