پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مثلث قدرت !

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
360 پاسخ برای این موضوع

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

دعوت نکردن از موجی و ناراحتی وی :

" من و مدیران سابق طرح ساخت این ورزشگاه را شروع کردیم ، ما برترین مهندسان جهان را برای ساخت ورزشگاه انتخاب کردیم و سعی کردیم تا این ورزشگاه به زیباترین شکل ممکن ساخته شود ، چیزی برای گفتن ندارم ، جشن افتتاح را مشاهده کردم ، شب فوق العاده ای بود اما اینکه مدیرانی که یوونتوس با آنها به سری ب رفت و به راحتی اسکدتو را به اینتر دادند به این جشن دعوت شوند برای من عجیب است و این در حالی است که کادر مدیریتی که یوونتوس با آن افتخار آفرینی کرد دعوت نشدند ، در مجموع جشن زیبا و شب فوق اعاده ای بود و باید از آن لذت برد ، منتظر دعوت سران یوونتوس بودم ، دوست ندارم به کسی بگویم که دعوت نشده بودم ، اگر جیوانی ، آمبرتو یا کیوزانو می دانستند که من دعوت نخواهم شد ممکن بود از قبرهای خود بیرون بیایند و اعتراض کنند ، در پایان از تمامی بازیکنانی که در دوران مدیریت من برای یوونتوس به میدان رفتند تشکر می کنم "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
موجی : " برلسکونی در Palazzo Grazioli از من خواست تا به میلان بپیوندم ، با پیشنهاد وی موافقت کرده بودم اما پس از آن کالچیوپولی بوجود آمد و همه چیز تغییر کرد "

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
کالچوپولی 1 یا 2 ؟ :1:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

کالچوپولی 1 یا 2 ؟ :1:

فصل 2006 - 2005

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
امروز ساعت 16 به وقت ایتالیا ، موجی ، جیرائودو و متزینی در دادگاه عالی ورزش Coni حضور خواهند یافت تا برای آخرین بار درخواست تجدید نظر در مورد محرومیت همیشگی خود را ارائه دهند ، در ماه فوریه دادگاه عالی ورزش با تصمیم فدراسیون فوتبال ایتالیا مبنی بر محرومیت همیشگی موجی ، متزینی و جیرائودو مخالفت کرده بود .

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
مسعود. وقتي دادگاه عالي ورزش با تصميم فدراسيون مخالفت كرده چه نيازي كه موجي اينا دوباره درخواست تجديد نظر بدن؟

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

مسعود. وقتي دادگاه عالي ورزش با تصميم فدراسيون مخالفت كرده چه نيازي كه موجي اينا دوباره درخواست تجديد نظر بدن؟

بعد از اینکه فدراسیون فوتبال ایتالیا تصمیم گرفت این سه نفر رو محروم کنه ، دادگاه عالی دخالتی نکرد و تنها با این محرومیت مخالفت کرد بر همین اساس این سه نفر از دادگاه عالی ورزش خواستند تا دخالت کنه و حکم فدراسیون رو نقض کنه .

2fAn

2fAn

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 137 ارسال
موجی: یوونتوس نباید به سراغ تبس برود/خرید تبس بزرگترین فاجعه برای یووه درحال رشد است سایت گل- لوچانو موجی، رئیس سابق باشگاه یوونتوس به مسئولان این تیم هشدار داده که فکر خرید کارلوس تبس، مهاجم منچسترسیتی را از سرشان بیرون کنند تبس روز پنجشنبه و بعد از پشت سرگذاشتن دو هفته محرومیت، به تمرینات تیمش بازگشت و به تنهایی به تمرین پرداخت. این محرومیت به خاطر امتناع او از حضور در ترکیب سیتی دردیدار این تیم مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا بود. بعد از آن شنیده می شود که این مهاجم 27 ساله به دنبال جدایی از سیتی در اولین فرصت ممکن است و از سوی دیگر سران یووه هم به دنبال او هستند جوزپه مارروتا، مدیر داخلی یووه روز چهارشنبه در صحبتهایی اعلام کرد که سران یووه وارد مذاکره با تبس یا باشگاه سیتی نشده اند. دراین میان موجی هم معتقد است که سران یووه نباید به سراغ تبس بروند. موجی در ستون هفتگی اش در توتومرکاتووب نوشت:« خرید بازیکنی مثل کارلوس تبس که نظم رختکن را به هم می زند، درماه ژانویه، می تواند بزرگترین فاجعه برای یوونتوسی باشد که درمسیر بازسازی قرار دارد.» از سوی دیگر موجی به این نکته اشاره کرده که شاگردان آنتونیو کونته آنقدر قوی نیستند که بتوانند در رقابتهای این فصل سری آ به قهرمانی برسند:« کیفیت یووه به اندازه ای نیست که بتواند برای کسب جام با اینتر، میلان و ناپولی رقابت کند.» یوونتوس روز یکشنبه در ورونا مقابل کیه وو قرار خواهد گرفت
Spoiler

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بعد از اینکه جلسه ی رسیدگی به درخواست تجدید نظر موجی ، جیرائودو و متزینی 3 ساعت طول کشید ، پریورسکی وکیل موجی بعد از خارج شدن از ساختمان دادگاه عالی ورزش گفت : " این رفتار عادلانه نیست ، تمام حقوق موکل من زیر پا گذاشته شده است ، ما حتی نمی توانیم مدارک جدیدی را نمایان کنیم پس چگونه انتظار دارید که از خود دفاع کنیم ، در صورتیکه این وضعیت ادامه یابد ، شکایت خود را به دادگاه عالی استرازبورگ ارائه خواهیم کرد "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بعد از اینکه در نخستین جلسه دادگاه عالی ورزش خواستار رسیدگی به درخواست تجدید موجی ، متزینی و جیرائودو بر اساس مدارک قدیمی شده بود ، امروز دادگاه دادگاه عالی ورزش اعلام کرد که این سه نفر می توانند می توانند تمام مدارک جدید را ارائه دهند تا بر اساس آن تصمیم نهایی گرفته شود ، بنابراین موجی ، متزینی و جیرائودو تا 15 روز آینده باید تمام مدارکی که بی گناهی آنها را ثابت می کند را به دادگاه عالی ورزش ارائه دهند ، جلسه ی آینده این دادگاه 45 روز دیگر برگزار خواهد شد . موجی هم در این مورد گفته : " نمی تونستند نسبت به کارهایی که انجام دادیم بی اعتنا باشند ، حالا از فدراسیون خواستند که در مورد از بین رفتن مدارکی که گناه کار بودن ساباتینی و پریزیوسی را ثابت می کند پاسخگو باشند ، همکاری فدراسیون با دادگاه ؟ بدون شک آنها به این نتیجه رسیدند که کارها به خوبی پیش نمی رود و ما نیز از اینکه همه چیز مشخص شده است بسیار خوشحال هستیم "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
موجی در گفتگو با رادیو GRP : " یوونتوس به تیم قدرتمندی تبدیل شده است ، بنظر من میلان از همه ی تیم های سری آ برتر است اما رقابتی که بین بازیکنان با کیفیت یوونتوس برای قرار گرفتن در ترکیب وجود دارد باعث خواهد شد تا یوونتوس فاصله ی خود با میلان را کم کند ، کونته نیز نقش زیادی در قدرتمند شدن یوونتوس دارد ، وی DNA یوونتوس را حمل می کند و توانست آن را به خوبی وارد این تیم کند ، بنظر من یوونتوس با اعتماد به نفس زیادی در راه رسیدن به اسکودتو گام بر می دارد چرا که میلان دچار فراز و نشیب های زیادی می شود و یوونتوس در این فصل به چیزی فراتر از کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان فکر می کند ، پس باید به این تیم فرصت داد و اعتماد کرد ، یوونتوس با 100 % توان در میدان حاضر می شود و این کلید موفقیت است "

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دیدید موجی همش چرت و پرت نمیگه ؟ :1:

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

دیدید موجی همش چرت و پرت نمیگه ؟ :1:

آره باو :1: هر روز یه چی میگه ، معلوم هم نیست با حرفاش میخواد چی روبرسونه ، فک کنم دچار مشکل روحی شده :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
دقیقا بر اساس شرایط هر روز یوونتوس حرف می زنه ! اگه خوب باشه تعریف می کنه و اگه بد باشه کل تاریخ یوونتوس بعد از خودش رو می بره زیر سوال راستی نظر سنجی هم شرکت کنید

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
درباره نظر سنجی .... به گزینه سوم رای دادم .." فرقی ندارد " ...ولی نه به این دلیل که واقعا برایم فرقی نداشته باشد ، برای اینکه گزینه مطلوبم بین موارد مطرح شده نیست تمایلی به بازگشت دوباره موجی به یووه ندارم ....حتی اگر از همه اتهامات مبرا بشه و امکان فعالیت دوباره در لیگ را داشته باشه هم ترجیح میدهم داستان موجی و یووه را یک داستان تمام شده تلقی کنم . برایش احترام قائلم ولی دوستش ندارم ....احترام قائلم برای همه ان موفقیتهای قابل توجهی که در زمان مدیریتش در یووه در حیطه کاریش کسب کرده بود و دوستش ندارم - نه به خاطر کالچوپولی - بلکه به خاطر منش مبهم و غرض ورزانه اش در قبال خانواده یووه در سالهای بعد از کالچوپولی . ازش نفرت هم ندارم .... چون معتقدم در بازی کالچوپولی موجی همسنگ خطاکار بودن ، یک قربانی بزرگ هم بود . یووه بالاخره به جایگاه قبلی خودش بازخواهد گشت ولی شاید شخصیت کاری و حرفه ای و سوابق درخشان موجی برای همیشه ترور شده باشه . بیشتر ترجیح میدهم قضاوت درباره او را به گذر زمان بسپارم ، پایان قطعی این داستان پرطول و دراز کالچوپولی و وقتی که همه چیز به شرایط عادی بازگشت .فکر میکنم همه ما به زمان و فاصله گرفتن از این جریانات نیاز داریم تا بتوانیم به یک عقیده روشن درباره موجی برسیم .

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
عشق و علاقه به موجی زمانی ایجاد میشه که از سال 95 تا 2006 به طور واقعی همه بازی ها و شکوه قهرمانی های بانوی پیر را حس کرده باشی و از نزدیک حسادت و کینه بسیاری از دوستان و همراهان خود به یووه از جبهه مخالف هم تجربه کرده باشی. بنابراین شاید تنفر از موجی در میان انان که اخیرا و از چند سال اخیر یوونتنینی شده اند بیش تر باشد.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
من به گزينه 1 راي دادم. ولي مطمئنم كه به يووه برنميگرده.تا حالا مديري مثه موجي نديدم تو فوتبال.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
متنفرم+اما اميدوارم روزي دوباره به يووه بياد :np:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اتفاقا ً کمال هنوز چرت و پرت میگه

از سوی دیگر موجی به این نکته اشاره کرده که شاگردان آنتونیو کونته آنقدر قوی نیستند که بتوانند در رقابتهای این فصل سری آ به قهرمانی برسند:« کیفیت یووه به اندازه ای نیست که بتواند برای کسب جام با اینتر، میلان و ناپولی رقابت کند.»

موجی در گفتگو با رادیو GRP :

یوونتوس با اعتماد به نفس زیادی در راه رسیدن به اسکودتو گام بر می دارد چرا که میلان دچار فراز و نشیب های زیادی می شود و یوونتوس در این فصل به چیزی فراتر از کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان فکر می کند ، پس باید به این تیم فرصت داد و اعتماد کرد ، یوونتوس با 100 % توان در میدان حاضر می شود و این کلید موفقیت است "

فکر می کنم اینکه الآن متوجه این توانایی شده کار شاقی نکرده
هر کسی امروز می دونه که یوونتوس مدعیه

من به گزینه 3 رای دادم
چون دوست ندارم بازگشت دوباره یوونتوس به شکوه صرفا ً به نام موجی نوشته بشه
این خصیصه ایه که در موجی وجود داره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland
لازم به گفتن نیست، گزینه 4 !