پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مثلث قدرت !

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
353 پاسخ برای این موضوع

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خب با باز شدن دوباره پرونده کالچو پولی و تلاش هایی که موجی داره واسه یووه انجام میده من جوگیر شدم و این تاپیک رو ساختم!

از حمیرد هم ممنونم که اجازه ی تاسیس این تاپیک رو به من داد :دی:

مثلث قدرت یووه، جیرائودو، موجی و بتگا بودند،
  • Signora Omicidi, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

خب با باز شدن دوباره پرونده کالچو پولی و تلاش هایی که موجی داره واسه یووه انجام میده من جوگیر شدم و این تاپیک رو ساختم!

از حمیرد هم ممنونم که اجازه ی تاسیس این تاپیک رو به من داد :دی:

ایول احسان کارا عالی کردی دمت گرم ممنون :thumbs_up: :thumbs_up:
  • tecra, ace of glass و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم احسان لااقل پست اولیه این تاپیک را درست و حسابی میزدی!!! :دی: یعنی درباره موجی و کارهاش میگفتی راجع به قدرت موجی، قدرت یوونتوس در اون موقع، کارهایی که موجی کرد.
  • tecra, ace of glass و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
اینم بیوگرافی و توضیح ;D

آسونه دیگه خودتون ترجمه کنین ;D

http://en.wikipedia....i/Luciano_Moggi
  • ace of glass از این پست تشکر کرده است

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
۱. فعلا لازم نیست که توی اساطیر یوونتوس باشه این تاپیک.. هروقت بیگناه شناخته شد بعدا تبدیل به اسطوره میشه.. :) ۲. سعی کن اگه وقت داری خودت یه قسمت هایش رو حداقل ترجمه کن..

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بابا موجی دیگه باید چیکار کنه که اسطوره یوونتوس شناخته بشه!!!! ما بهترین دوارنمون را با موجی داشتیم. قدرت مطلق ایتالیا بودیم. حالا هم موجی داره با دل و جون از یوونتوس دفاع میکنه. دیگه باید چیکار کنه که اسطوره شناخته بشه. میگم میخوای بلان یا سکو را بعنوان اسطوره معرفی کنیم خیلی برای تیم زحمت کشیدند!!!!!!!!!!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خب از اونجا که احسان کل تلاشش در راستای شفاف سازی و معرفی موجی فقط دادن یه لینک بود،من چکیده ای فارسی از اون لینک رو میذارم،هر چند که اصلا و ابدا به طور کامل و واضح نتونسته "لوچانو موجی" رو معرفی کنه.

لوچانو موجی(متولد 10 جولا 1937)یکی از مدیران جنجالی فوتبال ایتالیاست.او از سال 1994 تا ماه می 2006 مدیر ارشد یوونتوس بود.
موجی در مونتیچیانو در استان سیه نا متولد شد.وی تا اوایل دهه ی 1970 به عنوان سرپرست یک ایستگاه راه آهن فعالیت میکرد تا اینکه "ایتالو آلُدی"مدیر وقت باشگاه یوونتوس را ملاقات کرد.آلُدی،وی را به انجام کارهای خرد در باشگاه متبوعش گمارد.تا سال 1994 که موجی به عنوان مدیر باشگاه یوونتوس انتخاب شد،با تیم های زیادی از جمله رم،ناپولی،لاتزیو و تورینو همکاری کرد.موجی فرزندی به نام الساندرو نیز دارد که وی نیز به عنوان یکی از متهمان پرونده ی کالچوپولی شناخته شد.الساندرو مدیر یک شرکت نقل و انتقال بازیکن و مربی به نام GEA World بود.
موجی یکی از جنجالی ترین شخصیتهای فوتبال ایتالیاست و در طول دوران مسئولیتش همواره شایعاتی پیرامون روش های غیرمعمول مدیریتی و قدرت اجرایی بالای وی وجود داشت تا جایی که لقب "لوچانو ی خوش شانس" را بدست آورد.
در سال 2006 و پس از انتشار مکالمات وی با پیرلوئیجی پایرتو، او به عنوان متهم اصلی رسوایی کالچوپولی شناخته شد.در این رسوایی پسر وی نیز درگیر پرونده شد که این امر باعث تخریب بیش از پیش چهره ی موجی شد و مراجع قضایی ناپل و رم را برای انجام تحقیقات گسترده تر تحریک نمود.
موجی پس از دیدار پایانی تیمش مقابل رجینا در آن فصل،اعلام کرد قصد بازنشستگی و کناره گیری از دنیای فوتبال را دارد.در طول زمان مدیریت موجی،باشگاه یوونتوس به کسب افتخارات زیر نائل آمد:-7 اسکودتو -1 کوپا ایتالیا -4 سوپر کاپ ایتالیا -1 لیگ قهرمانان اروپا -1سوپر کاپ اروپا -1 جام اینتر توتو-1 جام بین قاره ای
اگرچه تمام افتخارت ذکر شده با شایستگی تمام بدست آمد اما یووه محکوم شد که اسکودتوهای فصل 04-05 و 06-05 را پس بدهد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ماسیمو متزاروما رئیس باشگاه سیه نا در آستانه بازی جنجالی هفته پایانی با اینتر و جنگ های روانی و مسائل جنجالی که مورینیو مطرح کرده (که حتی به خاطرش به کمیته انضباطی فراخونده شده) گفته: موجی هم سال ها پیش بازی های ذهنی مورینیو رو انجام می داد. وقتی من مدیر جوانان رم بودم، یه بار به موجی صحبت می کردم. به من گفت در مقاطعی از فصل اینقدر فشار روی تیم و بازیکن ها هست که مدیر تیم، یا مربی تیم باید یه صحبتی کنه، یه حرفی بزنه که توجه ها رو به خودش جلب کنه. مدیر تیم توی این شرایط باید یه جوری دخالت کنه تا فشار بیرون رو از روی دوش بازیکن ها برداره. حالا به نظر می رسه مورینیو داره تاکتیکی که از سوی موجی اجرا می شد استفاده میکنه. اون هم با این جنجال سازی ها داره توجه ها رو روی خودش جمع می کنه تا استرس به بازیکن هاش فشار نیاره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال
تصویر

با اینکه ازش متنفرم، ولی وقتی این عکس رو دیدم خیلی دلم گرفت !
امیدوارم روزی "ثابت" بشه که موجی گناه کار نبوده و با سر بلند به ورزش برگرده،
و به همون اندازه امیدوارم تا روزی که بی گناهیش ثابت نشده، اسم یوونتوس رو نیاره !

در اینکه موجی به تنهایی بی گناه نبوده و در واقع تا حد زیادی بی رحمانه محکوم شد شکی نیست، ولی من به شخصه فقط حکم دادگاه رو به رسمیت میشناسم،
و تا وقتی که دادگاه حکمش درباره موجی عوض نشده منم موجی رو گناه کار میدونم،

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

اسم تاپیک رو به مثلث قدرت تغییر دادم،
نقش آنتونیو جیرائودو و روبرتو بتگا رو نمیشه نادیده گرفت،

تصویر

این 3 نفر در سال 1994 به خواست آمبرتو آنیلی وارد کادر مدیریتی یوونتوس شدند؛

در سال 2006 و درجریان پرونده کالچیو پولی، از بین این 3 نفر تنها بتگا بود که بی گناه اعلام شد،
جیرائودو و موجی نقش بیشتری در این رسوایی ها داشتند؛

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

دیه گو جون ، برادر بزرگ من تو هم باور کردی؟
بیخیال تو چرا باور کردی؟
دام دهانی 2006 رو یادت بیار ، چند تا بازیکن یووه داشتن بازی میکردن تو تورنمت؟
تو خود فینال که بین ایتالیا و فرانسه بود چندتا یووه ای بود؟

تیمی که این همه ستاره داره نیازی به خرید داوری داره اونم با بهترین مربی سال ایتالیا؟ فکر نکنم.

چرا بین این همه تماس تلفنی باشگاه چندتاش تو دادگاه ارائه شد؟
چرا موراتی اینقدر پشت ماجرا بود (ولی همه دیدن)

به گفته موجی اگه خاندان آنیلی 10 % توانشون رو که برای تیم فراری میذاشتن پشت ما بود الان پرونده جور دیگه ای بود
درست همون کاری رو که موراتی با اینتر کرد و انیلی نکرد.

درد ما هم همینه

ما اینهمه قوی بودیم بازم کثافت کاری کرد

اصلا هیچ رقمه نمیشه گناهان موجی رو نادیده گرفت

درسته موراتی بیشتر بوده

اما موجب بی تقصیر نبود

هرگز نمیبخشمش !

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 ارسال
درسته موجی مقصر بود چون نتونست از یووه دفاع کنه الانم که از یووه رفته بازم دلش با یووه هست و به فکرشه. قدرتی که این 3 ضلع مثلث از یووه ساخته بودن کل ایتالیا رو مخصوصا اینتر کثیف رو ترسونده بود و برای همین از نقطه اشکال موجی وارد شدن ( چندتا جام با موجی کسب کردیم ). اگه یووه تو سری آ داور میخرید پس باید تو لیگ مهم تری مثل لیگ قهرمانان هم باید اینکارو میکرد ولی هیچ کس نتونست ثابت کنه چون اینجور چیزی نبوده.

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
بصیر مگه یادت رفته داورها بعد سری بی چه بلایی سر یووه آوردن؟ یادت رفته مگه چه طوری اینترو قهرمان کردن؟ موراتی داور خریده بود.اگه موجی واقعا داور خریده باشه کار درستی کرده.چون همون یلا سرمون میومد

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من میگم سران میلان و اینتر و فیورنتبنا و سایرین اشتباه کردن ! خیلی هم بیشتر از ما ! ولی قبول کنید همون شکر رو هم ما با درصد پائین خوردیم و اون موجی بود که اینکارو کرد !

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
به نظر من یووه به سه دلیل تو کالچیو پولی مقصر شناخته شد 1-مثل میلان و اینتر حمایت سیاسی ازش نمیشد 2-سبیل عوامل دادگاه رو چرب نکرد 3-تو دادگاه نجنگید و به راحتی حکم سقوط به سری بی رو قبول کرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
موجی : - شاید خیلی ها حرفم رو باور نکنند، ولی ازینکه می دیدم یووه جلوی تیمی مثل لخ پوزنان 3 گل می خوره دلم گرفت و برام دردناک بود. - دردناکه در مقابل غرور یوونتوس، تیم قهرمان ایتالیا و بزرگ اروپا. در مقابل خاطرات اون بازی ها بزرگ در لیگ قهرمانان. - 3 گل دیشب، 3 گل هم یکشنبه. با دیدن این ها گاهی احساس شیر در قفس رو دارم، اینکه کاش می تونستم و بیام به این تیم کمک کنم، تیمی که تمام زندگی ورزشی من حساب میشه. - اگر این روزها از من بپرسند آیا دلت می خواد به یووه برگردی می گفتم البته. ولی خوب، توی این باشگاه آدم هایی هستند، به جز آندره آ، که ترجیح می دند با آدم های جدید و بدون دردسر کار کنند.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
درود بر این قلب سیاه و سفید که فقط به عشق یوونتوس می تپه...

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
وقتی میبینم یکی میگه موجی رو نباید تو تاریخ بزنیم خندم میگیره. اگر موجی نبود خیلی از افتخارات هم الان تو دستان یوونتوس نبود

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال

با دیدن این ها گاهی احساس شیر در قفس رو دارم،

:victory2: :victory2:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دادگاه ناپل " جيرائودو " را به سرقت مبلغ 12 ميليون يورو از هزينه ى ترانسفرهاى باشگاه يوونتوس متهم كرد ، " برونو " وكيل مدافع وى نيز اين اتهام را تاييد كرد ...
  • ace of glass از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی