پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مثلث قدرت !

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
353 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
شاید این حرف من دیگه زیادی تکراری باشه ولی خیلی دوست دارم موجی برگرده ! دوست دارم اون زمانی رو مقابل موراتی عرض اندام کنه و بعدش هم خوشگل ضربه فنیش کنه ! از لحاظ قدرت تیم ها منظورمه نه بازی های سیاسی و مافیایی ! اینتر مثل همیشه نیست و نابود بشه ! موراتی هم هیچ کاری ازش بر نیاد

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
پنج ساله که رویای من اینه که موجی بزرگ رو دوباره توی یوونتوس ببینم در حال حاضر این تنها راه نجات یوونتوسه، همیشه ته دلم به بی گناهیش ایمان داشتم اگه کاری هم کرده به خاطر یووه بوده هر چند می دونم بیگناهه اگه با قدرت برگرده میدونم که مشکلات رو حل میکنه

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
لوچيانو موجى : " كونته سرمربى يوونتوس مى شود ، اين تصميم را آنيلى گرفته است ، وى كونته را به ماتزارى ترجيح داد چرا كه مى دانست كه ماتزارى توانايى ساخت تيم را نخواهد داشت و به احتمال بسيار زياد عملكرد وى مى تواند مانند دلنرى باشد " كونته در يوونتوس موفق خواهد بود يا ... : " اين بهترين انتخاب ممكن بود ، كونته در ميدان نيز يك سرمربى بود و بنظر مى رسيد كه يك مربى فوق العاده خواهد شد و اين چنين شد ، كونته مربى جوان و با دانشى است و علاوه بر اين گذشته ى فوق العاده اى را با يوونتوس سپرى كرد و اكنون نيز نشان داد كه يك مربى با كيفيت است "

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
موجی دلنری رو هم بهترین گذینه ممکن میدونست ، حتی همیم ماروتا رو هم بهترین میدونست ولی الان ...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
موجی را که ولش کنه از وقتی از فوتبال رفته کنار کلا خجسته میزنه ، هر دفه هم مصاحبه میکنه و آیه یاس برای یوونتوس میخونه...

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
موجی بعد از 5 سال محرومیت قراره برگرده به یووه.... این یک خبر غیر رسمی است.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
درخواست برای حکم زندان 5 سال و 8 ماهه موجی در دادگاه ناپل.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
هر چي مي خوام يه مقايسه بين غيب گويي هاي موجي و پله بكنم نميشه پيش بيني هاي هر دوتاشون هميشه به جوك شبيهه دومين پست همين صفحه رو يه بار بخونين درمورد كونته هم كه ديگه ايندفعه چشم بسته غيب گفت چون از يك ماه پيش بقالي سر كوچه ما هم مي دونست كونته مياد يوونتوس اينم متوجه نشدم كه منظورش از اينكه گفته ماروتا نمي تونه يوونتوس رو بسازه چيه قرار نيست ماروتا يوونتوس بسازه ماروتا با توجه به سياست مالكان قراره با بازيكناي مورد نظر مذاكره كنه

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دو اظهار نظر از موجى : گفتگوى موجى با الجزيره سپورت : " مى دانستم كه چنين تصميمى گرفته خواهد شد چرا كه محروميت هميشگى من ، آرزوى آنها بود ، در شرايط خوبى به سر مى برم ، بايد خود را از فوتبال دور نگه دارم و براى اثبات بى گناهى خود تلاش كنم البته دور بودن من از فوتبال نمى تواند مانع از اين كار شود " گفتگوى موجى با Gold 7 : " فدراسيون فوتبال با خواسته هاى دادگاه عالى ورزش مخالفت كرد ، بسيارى از افراد نتيجه ى اين كار خود را خواهند ديد البته آنها اين را به خوبى مى دانند ، آنها مى خواهند وارد جنگ شوند ؟ ما اين جنگ را آغاز خواهيم كرد و خواهيم ديد كه در اين بازى چه كسى رسوا مى شود ، من مى خواهم زمانى از فوتبال دور باشم كه خود اين تصميم را بگيرم نه با يك محروميت من را از فوتبال دور كنند " درخواست تجديد نظر در دادگاه عالى ورزش : " خواسته هاى دادگاه عالى ورزش زير پا گذاشته شد ، اين دادگاه از فدراسيون فوتبال خواسته بود تا تمام مدارك و مكالمات را بررسى كند اما اين فدراسيون تنها به 21 مكالمه استناد كرد و اين در حالى است كه بازپرس اين پرونده در دادگاه ناپل به غيرقانونى بودن كارهاى خود اعتراف كرده بود " موجى در ادامه به كارهاى غيرقانونى ساير مديران پرداخت : " پس از بررسى 21 مكالمه من را به داشتن رابطه ى نزديك با داوران متهم كردند ، هنگاميكه در ساعت 45 : 11 براى بازجويى راهى دفتر فدراسيون شدم پيش از من و در ساعت 20 : 11 ميانى و فاكتى در دفتر فدراسيون حضور داشتند ، فدراسيون در پيامى به ميانى ( داور ديدار تراويلونى است ، ما از شما حمايت خواهيم كرد ) يا پيام فاكتى به كولينا ( دو مانع براى آنها قرار بدهيد ، روزتى و دى سانتيس كه هفته ى پيش ديدار يوونتوس را سوت زد ) تمام اين مكالمات در دادگاه ثبت شده است اما فدراسيون هيچگاه به آنها توجه نكرده است بايد ديد آيا در آينده اين مكالمات بررسى خواهند شد ، آنها در پى يك رسوايى جديد هستند ، پس ما اين كار را انجام خواهيم داد "

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
استاد موجي ، اضافات كردن فرمودن ميلان بايد كاسانو رو بفروشه ، نفروشن با اين ترافيك خط حمله ، فصل بعد دهنشون سرويسه كاسانو سرويس ميكنه تيمو و جنجال سازي ميكنه ! نظر ايشون اينه كه بهتره به Napoli بره ! بيشبيني هم كرده كه ميلان احتمالا تا جنيوري صبر ميكنه و بعد مجبور ميشه بفروشد و اينطوري Napoli سود ميكنه ! در نتيجه بهتره همين الان بفروشدش !

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
امروز تولد 74 سالگی لوچیانو موجی است !

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
واقعا جای موجی تو یووه خالیه :20:

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
تولدت مبارک لوچیانوی بزرگ

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
Happy Birthday Luchano. با آروزی بهترین ها :1:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بهش نمیاد ۷۴ سالش باشه ...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
1979-1980: Roma 1980-1982: Lazio 1982-1987: Torino 1987-1991: Napoli 1991-1993: Torino 1993-1994: Roma 1994-2006: Juventus فعالیت های موجی .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
لوچيانو موجى : " هدف يوونتوس از بين بردن مواردى بود كه در بى ثباتى تيم نقش داشته اند ، يوونتوس را نمى توان با پالرمو يا سمپدوريا مقايسه كرد بنابراين ساختار و خريد يوونتوس نبايد مانند چنين تيم هايى باشد ، براى مثال جياكرينى بازيكن خوبيست اما نمى تواند براى يووه مناسب باشد ، يوونتوس در حال پيشرفت است و نبايد با خريدهاى فراوان تيم را تغيير داد ، ماروتا از اين نظر عملكرد خوبى داشت و توانست اشتباه فصل پيش را جبران كند ، خط ميانى يوونتوس پيشرفت زيادى كرد هر چند كه ويدال بازيكن فوق العاده اى نيست اما بهترين گزينه براى قرار گرفتن در كنار پيرلو كه يك بازيكن فوق العاده است خواهد بود و تماشاى نمايش اين دو بسيار زيبا خواهد بود ، در خط دفاع به دنبال گزينه هاى نامناسب بودند چرا كه سبك الكس و لوگانو به كيه لينى نزديك است ، يووه به مدافعى نياز داشت كه در كارهاى دفاعى عملكردى مانند كاناوارو داشته باشد ، بنظر من يووه توانايى رقابت با ميلان را نخواهد داشت و شايد پس از ناپولى و اينتر در جايگاه چهارم قرار گيرد البته يوونتوس نسبت به چند فصل گذشته عملكرد بهترى خواهد داشت چرا كه در رقابت هاى اروپايى حضور ندارد " كونته ؟ " بسيارى از خواسته هاى وى از جمله جذب مربى بدنساز برآورده نشد اما وى بدليل علاقه اى كه به يوونتوس دارد اين شرايط را پذيرفت ، كونته يك مربى فوق العاده ، با شخصيت و البته عاشق يوونتوس است و بنظر من با يوونتوس خواهد درخشيد "

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

لوچيانو موجى :

" هدف يوونتوس از بين بردن مواردى بود كه در بى ثباتى تيم نقش داشته اند ، يوونتوس را نمى توان با پالرمو يا سمپدوريا مقايسه كرد بنابراين ساختار و خريد يوونتوس نبايد مانند چنين تيم هايى باشد ، براى مثال جياكرينى بازيكن خوبيست اما نمى تواند براى يووه مناسب باشد ، يوونتوس در حال پيشرفت است و نبايد با خريدهاى فراوان تيم را تغيير داد ، ماروتا از اين نظر عملكرد خوبى داشت و توانست اشتباه فصل پيش را جبران كند ، خط ميانى يوونتوس پيشرفت زيادى كرد هر چند كه ويدال بازيكن فوق العاده اى نيست اما بهترين گزينه براى قرار گرفتن در كنار پيرلو كه يك بازيكن فوق العاده است خواهد بود و تماشاى نمايش اين دو بسيار زيبا خواهد بود ، در خط دفاع به دنبال گزينه هاى نامناسب بودند چرا كه سبك الكس و لوگانو به كيه لينى نزديك است ، يووه به مدافعى نياز داشت كه در كارهاى دفاعى عملكردى مانند كاناوارو داشته باشد ، بنظر من يووه توانايى رقابت با ميلان را نخواهد داشت و شايد پس از ناپولى و اينتر در جايگاه چهارم قرار گيرد البته يوونتوس نسبت به چند فصل گذشته عملكرد بهترى خواهد داشت چرا كه در رقابت هاى اروپايى حضور ندارد "

كونته ؟

" بسيارى از خواسته هاى وى از جمله جذب مربى بدنساز برآورده نشد اما وى بدليل علاقه اى كه به يوونتوس دارد اين شرايط را پذيرفت ، كونته يك مربى فوق العاده ، با شخصيت و البته عاشق يوونتوس است و بنظر من با يوونتوس خواهد درخشيد "

حرفای موجی روباید طلا گرفت.حرفایی که زده واقعا حرف
دل هواداراس.تحلیلش از یووه نشون میده که تو شناخت تیم
واقعا بی نظیره.کجایی موجی یوونتوستو کشتن:cray:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
یاد اون جمع های سه نفره موجی بته گا و جیرادو در دل الپی به خیر که هر بازی دوربین دو سه باری اونها را نشون میداد.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

یاد اون جمع های سه نفره موجی بته گا و جیرادو در دل الپی به خیر که هر بازی دوربین دو سه باری اونها را نشون میداد.

به قول بچه های fb خیلی خیلی likeeeeeeeee

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی