پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-2 رم ( هفته بیست و یکم سری آ ) - یادواره جانکارلو برچلینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
217 پاسخ برای این موضوع

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
کلا فرارا داره همه رکورد ها رو میشکنه :cuckoo: :waiting:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خب من به این بازی خوشبین هسم با این باخت و باخت های آینده فرارا که سهله کل نیمکت یوونتوس هم تغییر نخواهند کرد. ما کلا در بدترین شرایط هم از آ.اس.رم نباختیم و نمیبازیم.آنتونیو کاندروا هم به یوونتوس اضافه شده و یک جلسه بیشتر وقت نداره با تیم تمرین کنه. و گفته شده بازی با رم میرسه و با توجه به محرومیت فیلپه ملو برزیلی و مصدومین فعلی یوونتوس قطعا از ابتدا بازی خواهد کرد. بازی در استادیوم خانگی المپیکو تورین هست و ما با شکست یا تحقیر رم در این ورزشگاه استارت خودمون و برای یک نیم فصلی خوش و زیبا آغاز خواهیم کرد. قطعا اسکودتو به ما نخواهد رسید ولی بودن در کورس قهرمانی یک روحیه خوبی برای تیم ایجاد خواهد کرد که به موجب آن میتونیم اینتر را در جوزپه مه آتزا شکست بدیم و بریم برای فتح کوپا ایتالیا، قطعا اگر در لیگ وضعیت خوبی داشته باشیم در آینده روی دو تورنومت پیش رو یعنی لیگ اروپا و کوپا ایتالیا تاثیر خواهد گذاشت. و قهرمانی در این لیگ ها هم حتمی خواهد شد. به امید برد مقابل آ.اس.رم و شروعی تازه برای پر افتخارترین تیم ایتالیا.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

نمیدونم چرا تو این سایت بعضی از دوستان بدون اینکه پست منو بخونند هی بیجهت پست من و نقل قول میکنند.

تو که اصلا پست منو نخوندی.

من کی گفتم رانیری اسطورست. اگه دقت کنی اون اول نوشتم رانیری منفور. آره درسته من فرارا را قبول ندارم ولی در اینجا حرفی از فرارا نزدم. دوما من رانیری و کلا جزو مربی حساب نمیکنم. فقط گفتم الآن رم با اون شرایط ایده آلی داره.

آره وضعیت رم نسبت به ما خیلی بهتر هست. ما امسال حدود 45 میلیون یورو فقط به خاطر دیگو و ملو دادیم اگر گروسو و کاسرس و فاکتور بگیری. ما خیلی بیش تر از اون ها خرج کردیم ولی اونها وضعیت حالاشون خیلی از ما بهتر هست.

برو ببین رانیری با همین سیمونه پروتا،نیکلاس بردیسو چه یکه تازی داره میکنه حالا ما با همین دیگو و فلیپه ملو و خیلی ستاره های دیگه مثل مائورو و ترزگل، بلا نسبت مثل چهار پا در بحران گیر کردیم.

حرف خودم رو به خودم نزن.. من همیشه خودم شاکی هستم که یه سری پستامو نمی خونن و جواب میدن.. مطمئن باش من به پستی که نخونده باشم اصلا جواب نمی دم..

ببین این دیگه اصلا بحث کردن نداره که رم الان از نظر مهره قوی تر از یوونتوس هست... در ضمن مائورو و ترزگل که نیستند برای این بازی. .اونارو هم حساب می کنی؟

بله اگه تیم یوونتوس کامل باشه و بدون مصدوم و همه اماده باشن مشکلی نیست.. ولی الان یوونتوس مشکلات مصدمیت زیادی داره.. و به نظر من که رم از نظر یار توی این بازی قوی تر از یوونتوس هست.. حالا بقیه رو نمی دونم.. اگه اشتباه می کنم بگید..

از کاندورا هم انتظار نداشته باشید که توی اولین بازی (اگه بازی کنه) بیاد و معجزه کنه.. یه بازیکن معمولی و جوون هست که سابقه بازی توی باشگاه های بزرگ رو هم نداشته.. پس رویش خیلی حساب باز نکنید..

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
با آمدن کاندروا دست چیرو در این بازی باز خواهد بود ، حالا من به برد در این بازی امیدوار شدم بدلیل اینکه ما در خط میانی چهار بازیکن زیر 25 سال داریم اگر چیرو مثل بازی رفت عمل کنه باز هم رم رو درهم میکوبیم اگر با این سیستم بازی کنیم خیلی خوب میشه : بوفون گروسو کیه لینی کاناوارو گریگرا کاندروا سیسوکو مارکیزیو دیگو آماوری الکس با این سیستم قدرت یوونتوس در میانه میدان جمع میشه و یوونتوس میتونه با این سه هافبک تحرکات دروسی و پیزارو رو فلج کنه .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من به نظرم چيرو باز هم ميتونه به 4-3-1-2 ادمه بده،همونطور كه مسعود گفت با توجه به قدرت دوندگي بازيكناي خط هافبك كاملا ميشه پيزارو رو فلج كرد،اما اگر ميانه ي ميدان از دست بره،قطعا ديگه نميشه كاري كرد!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

ببین این دیگه اصلا بحث کردن نداره که رم الان از نظر مهره قوی تر از یوونتوس هست... در ضمن مائورو و ترزگل که نیستند برای این بازی. .اونارو هم حساب می کنی؟

بله اگه تیم یوونتوس کامل باشه و بدون مصدوم و همه اماده باشن مشکلی نیست.. ولی الان یوونتوس مشکلات مصدمیت زیادی داره.. و به نظر من که رم از نظر یار توی این بازی قوی تر از یوونتوس هست.. حالا بقیه رو نمی دونم.. اگه اشتباه می کنم بگید..

100% تایید میشه و هیچ شکی هم توش نیست .البته خیلی خوب میشد کلمه الان رو قرمز مینوشتی .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دو تیم یووه و رم تا به حال در سری آ به میزبانی یوونتوس 77 بار به مصاف هم رفتن که یوونتوس 50 برد داشته 7 باخت داشته و 20 بازی هم مساوی شده. در حال حاضر بازیکنانی که در دو تیم حضور دارن= کیمنتی و بریگی و زبینا و پروتا بازیکنانی بودن که در هر دو تیم بازی کردن.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
خیلی زشته که بخواییم از الان رانیری و شاید باخت احتمالیه یووه به رانیری رو لوس کنیم(امیدوارم رو رو ببریم و اینجوری نشه) اما اینکه بیاییم بگیم رم بیشتر از ما بازیکن داره و نمیدنم اونا ستاره دارن خیلی بچه بازیه و فقط برای توجیه کارهای تیم میشه همچین حرف هایی زد

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

خیلی زشته که بخواییم از الان رانیری و شاید باخت احتمالیه یووه به رانیری رو لوس کنیم...

این لوس کردن نیست یه حقیقت خب اگه کمی منطقی تر به قضیه نگاه کنیم میبینیم که رانیری از فرارا بهتر نتیجه گرفته و تجربش هم خیلی بیشتر از فرارا است ...

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال

این لوس کردن نیست یه حقیقت خب اگه کمی منطقی تر به قضیه نگاه کنیم میبینیم که رانیری از فرارا بهتر نتیجه گرفته و تجربش هم خیلی بیشتر از فرارا است ...

دلیل نمیشه که. پس بیایم برد 3-1 تو بازی رفت رو هم لوس کنیم و بگیم اونا ستاره هاشون از ما کمتر بود؟؟؟؟!!!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
هم رم اوج گرفته و هم توتی بعد از مصدومیت اش دوباره رقیب سختی شده .. تونی هم که نیومده ترکوند !! من فکر می کنم میشه از کاندروا به عنوان یه مهره ای که بعید میدونم به براش برنامه ی خاصی چیده باشن نهایت استفاده رو کرد !! یعنی به زوج دیه گو و کاندروا میشه امیدوار بود !!! و اگه آله هم تو ترکیب اصلی باشه باز هم امید مون برای برد بیشتر از پیش میشه ... ------------- جالوروسی درسته یا جلاروسی ؟؟

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
باز دوباره این tagliavento بازی یووه رو سوت میزنه این بشر هر موقع بازی های یووه رو سوت میزنه بازی رو میبازیم واقعا داور ضعیفیه تاگلیاونتو من نمیدونم چرا همش بازی های یووه رو میدن به این . تو این 3 سال فکر کنم از همه بیشتر بازی های یووه رو سوت زده.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
بازي سختي پيش رو داريم...ولي هميشه در شرايط مختلف مقابل رم عالي بازي كرديم و برديم. اميدوارم اين بازي هم جلوي رمي ها پيروز بشيم...بلكه با اين برد دوباره برگرديم هرچند ما هر هفته اميد داريم كه با يه برد برگرديم ولي خدا كنه اين هفته اين اتفاق بيفته .چون بعد از اون هم يه بازي دشوار تو مه آتزا داريم كه اگه ببريم 60% راه قهرماني رو رفتيم.شايد هم بيشتر

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
آخه تک تک مهره هارو حساب کنی بازم بازیکنای ما بهترن.........از گلر بگیر تا نوک حمله بازیکنای ما خیلی شاخ ترن......فقط علت نتیجه نگرفتن ما و نتیجه گرفتن رم سرمربی هاست.

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
جالوروسی درسته یا جلاروسی ؟؟ [/quote] تو pes 2010 میگه جالوروسی.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

آخه تک تک مهره هارو حساب کنی بازم بازیکنای ما بهترن.........از گلر بگیر تا نوک حمله بازیکنای ما خیلی شاخ ترن......فقط علت نتیجه نگرفتن ما و نتیجه گرفتن رم سرمربی هاست.

فکر نکنم که این علتش باشه چون ما با چیرو سه گل به رم در زمینش زدیم ، بنظرمن نمیشه افت یوونتوس رو با افت میلان و رم مقایسه کرد اگر توجه کرده باشید میلان با به اوج رسیدن نستا و رونالدینیو به روزهای خودش برگشت در هر بازی رونالدینیو حداقل دو گل میزنه ، رم هم با بازگشت توتی و اوج گرفتن پیزارو و دروسی به روزهای خوب خودش نزدیک شد ، یوونتوس هم در ابتدای فصل تا موقعی که ملو ، یاکوینتا ، کامو ، سیسوکو رو فرم داشت خوب نتیجه می گرفت ولی با از دست دادن این بازیکنان و آماده نبودن الکس ، تیاگو ، آماوری و سیسوکو کل تیم دچار افت و بحران نتیجه شد ، در تمرینات امروز هم تیم کاملا سرحال بود و تمام بازیکنان انگیزه ی بالایی داشتند بنظرمن این بازی رو اگر یووه ببره با توجه به برگشت سیسوکو و اضافه شدن یاکوینتا ، کامو ، جیووینکو در روزهای آینده میشه دوباره یوونتوس ابتدای فصل رو ببینیم .

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
امید وارم که این طور که میگی بشه !!!!

ولی من بازم تاکید میکنم که تیم نباید این قدر سیستم رو تغیر بده !!!! فرارا باید در تابستان به سیستم مورد علاقش میرسید !!!! من دارم میگم حاضرم تیم 2 1 3 4 بازی کنه و ببازه !!!!

این اتفاق این قدر می افتاد تا تیم بهش کمکم عادت میکرد و دیگه یووه غیر قابل بردن میشد !!!! مشکل فرارا تغییر سیست بیش از حد بود و میتونم بگم به کارش ایمان نداشت ولی اگه تیم به

همون روش برگرده مطمن هستم که یووه به اوجش بر میگرده !!!!!امید وارم فرارا هم با من هم عقیده باشه !!!!!! :hanghead:

به هر حال یووه توان بردن رو همیشه داره :rtfm: و میدونم میتونه ببره :scarf:

بازیکنا همیشه توی تمرین شاداب هستند :guntootsmiley: ولی توی زمین :zombismiley: :yapyapyapf: خدا کنه مشکلات بر طرف شه چون یووه 5 ام هست وامکان سقوط بیشتر هم هست ولی

امکان این هست که یووه رویایی بشه و حتی قهرمان بشه :no: جدی میگم چون فوتبال هست و 10000000000000000000000000000000000000 ران اتفاق :img-weight_lift:

قابل توجه رضا :

I HOPE ...................................

:دی:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

جالوروسی درسته یا جلاروسی ؟؟

تو pes 2010 میگه جالوروسی.

منم همین جالوروسی رو شنیدم .

تو نظر سنجی بالا نوشته جلاروسی ؟؟؟

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

جالوروسی درسته یا جلاروسی ؟؟

تو pes 2010 میگه جالوروسی.

منم همین جالوروسی رو شنیدم .

تو نظر سنجی بالا نوشته جلاروسی ؟؟؟

جالوروسي هم درست نيست.جيالوروسي درسته(giallorossi)
جيالو (giallo)=زرد
روسي(rossi)=قرمز

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
تصویر تصویر

هفته ی 21 سری آ .... شنبه : 23/1/2010 .... ساعت 23:15 بوقت ایران

ورزشگاه :

تصویر

تاسیس : 1963 .... ظرفیت : 27500 نفر

تصویر

یوونتوس پر فراز و نشیب ظاهر می شود اما همچنان مدیران از جمله بته گا به چیرو فرارا اعتقاد دارند و کمبود بازیکن آماده را مهمترین عامل نتایج ضعیف این تیم می دانند ، برخلاف چند بازی گذشته چیرو فرارا در این بازی با خیالی راحت تیم خود را راهی میدان خواهد کرد ، سیسوکو ، یاگو ، پائولوچی و کاندروا به تیم اضافه شده اند و سرمربی جوان یوونتوس را تا حدودی از نگرانی های هفته های قبل دور کردند ، یوونتوس در بازی رفت که دیگو و ملو ستاره ی آن بودند توانست رم را در خانه ی خود با نتیجه ی 3 بر 1 مغلوب کند .

یاکوینتا ، تره زگه ، کامورانزی ، کاسرس ، جیووینکو ، پولسن بدلیل مصدومیت و فلیپه ملو بدلیل محرومیت در این بازی غایب خواهند بود

تصویر

رم بهترین روزهای خود را سپری میکند و با آمدن رانیری توانسته است که در 20 بازی 35 امتیاز کسب کند و در رده ی سوم و بالاتر از یوونتوس قرار گیرد رم در این 20 بازی 10 برد ، 5 باخت و مساوی کسب کرده است که در 10 بازی اخیر باختی نداشته است ، 34 گل بثمر رسانده است در حالیکه 24 گل نیز دریافت کرده است .

اوکاکا و تونتو دو غایب رم خواهند بود

نگاهی به گذشته ی دو تیم :

دو تیم یوونتوس و رم در مجموع 168 بازی انجام داده اند که یوونتوس 79 برد ، 49 مساوی و 40 باخت بدست آورده است ، همچنین یوونتوس 261 گل زده و 181 گل خورده است .

دو تیم در سری آ 151 بازی انجام داده اند که یوونتوس 71 برد ، 45 مساوی و 35 باخت بدست آورده است ، همچنین یوونتوس 235 گل زده است و 165 گل نیز دریافت کرده است .

دو تیم در تورین 75 بار به مصاف هم رفته اند که یوونتوس 48 برد ، 20 مساوی و 7 باخت بدست آورده است ، همچنین یوونتوس 235 گل زده است و 165 گل نیز دریافت کرده است.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی