پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-2 رم ( هفته بیست و یکم سری آ ) - یادواره جانکارلو برچلینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
217 پاسخ برای این موضوع

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
مشکل چیرو ناتوانی در بازی خونیه ولی به این بازی امیدوار باشین.من حتی با دوست رومیم سر این بازی شرط بستم الکس با ماست خدا با ماست :ultra: :scarflong: juventus 2 - 1 roma

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
مشكل من يكي اينه كه سر بازي هاي يووه با تيمايي مثل ميلان و اينتر و رم و لاتزيو فقط به جنبه رو كم كني قضيه فكر ميكنم.الانم واسم همينطوره,خيلي نگران وضع بد يووه م ولي تنها چيزي كه در حال حاضر واسم اهميت داره اينه كه رم رو ببريم حالا مهم نيس كجاي جدوليم و چه مشكلاتي داريم.اگه ببازيم به هيچ وجه نميتونم با ذكر مشكلات اخير يووه باخت رو واسه خودم توجيه كنم! از نظر من اين رم هست,پس هيچ اهميتي نداره كه وضع تيم چه جوريه,بايد ببريم!!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
یاد بازی رفت که می افتم فقط افسوس می خورم !!! یووه از کجا به کجا کشید !!!! یووه اسپالتی رو بیرون کرد تا مربی سابق خودش بیاد جاش!!! حال ممکنه که رانیری فرارا رو بیرون بکنه . انتقام بگیره !!! شکست در این بازی واقعا تلخ خواهد بود !!! دیگو چه بازی ای کرد دور رفت !! ای کاش این بازی تکرار بشه !!!

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

مشکل چیرو ناتوانی در بازی خونیه ولی به این بازی امیدوار باشین.من حتی با دوست رومیم سر این بازی شرط بستم

الکس با ماست خدا با ماست :ultra: :scarflong:
juventus 2 - 1 roma

با الکس آماده هیچ تیمی حریفمون نمیشه :yesssmileyf:

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
به نظر من شاید یووه با این برد بتونه از این بحرانی که الان داره خلاص شه . امیدوارم بتونن یه بازی در حد و اندازه های نام یوونتوس در مقابل تیم رم انجام بدن . و اگه رو به بازی هوایی نیارن شاید از نظر من یه بازی بهتر و جذاب تری ارائه بدن . :goatee:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رانیری گفته اصلا به فکر انتقام و این چیز ها نیست. گفته اتفاقاتی که افتاد جزیی از فوتباله و فقط راه من و یووه از هم جدا شد. من به خودم اطمینان دارم که در یوونتوس خوب کار کردم و الان هم در تیم شهرم و تیم مورد علاقه ام مربیگری می کنم و هیچ چیز بهتر ازین نمیشه. رانیری گفته من تنها مربی نیستم که خوب کار کردم ولی راهم از یووه جدا شد، دشان و آنجلوتی از دیگر مربیان خوبی بودند که این اتفاق براشون افتاد.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
هیچ چیزی تو این بازی لذت بخش تر از تقابل مکسز با آله نیستش . دوست دارم آله باز هم این فرانسوی رو تحقیر کنه . کلاً دو فصله بدجور الکس حالش رو گرفته هرچند تو بازی رفت نبودش که این کار رو تکرار کنه . راستی توی یوتیوب جمله Cufre vs Del piero رو سرچ کنید . ویدئویی که میبینید مربوط به سیلی کوفره مدافع آرژانتینی رم در سال 2005 به صورت آله هستش . کلاً رم کم بچه پرو مثل مکسز و کوفره نداشته و نداره !

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

هیچ چیزی تو این بازی لذت بخش تر از تقابل مکسز با آله نیستش . دوست دارم آله باز هم این فرانسوی رو تحقیر کنه . کلاً دو فصله بدجور الکس حالش رو گرفته هرچند تو بازی رفت نبودش که این کار رو تکرار کنه .
راستی توی یوتیوب جمله Cufre vs Del piero رو سرچ کنید . ویدئویی که میبینید مربوط به سیلی کوفره مدافع آرژانتینی رم در سال 2005 به صورت آله هستش .
کلاً رم کم بچه پرو مثل مکسز و کوفره نداشته و نداره !

یوتوب که ف ی ل ت ر ه !چطوری سرچ کنیم!؟

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

یوتوب که ف ی ل ت ر ه !چطوری سرچ کنیم!؟

http://64.15.120.236/

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من فقط از یک چیز میترسم موجی تو صحبتهاش گفت که فرارا باید اخراج بشه و اگر یوونتوس بازی با رم را با همین شرایط طی کنه دیگر هیچ وقت از بحران خارج نخواهد شد. حرف هاش خیلی ترسناک هست. خیلی اوضاع بدی هست رانیری منفور اونرو داره یکه تازی میکنه و با اینکه تیم میانه فصل گرفته ولی 5 باخت بیشتر نداده که 2 تاش ماله اسپالتی. ما اینور 5 هستیم با یک بازی بیشتر نسبت به تیم های میلان،جنوا،فیونرتینا،کالیاری،... و در صورتی که اینها هم بازیهاشون را ببرند بدجوری نابود میشیم. نیم فصل دوم هست شوخی که نیست با یک اشتباه تا رده 10 جدول هم امکان داره بریم. وضعیت ما اسفناک ولی وضعیت رم با اون بی بازیکنی و بی ستاره ای ایده آل. خوش به حال رانیری و هواداران رم.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

من فقط از یک چیز میترسم موجی تو صحبتهاش گفت که فرارا باید اخراج بشه و اگر یوونتوس بازی با رم را با همین شرایط طی کنه دیگر هیچ وقت از بحران خارج نخواهد شد.

حرف هاش خیلی ترسناک هست. خیلی اوضاع بدی هست رانیری منفور اونرو داره یکه تازی میکنه و با اینکه تیم میانه فصل گرفته ولی 5 باخت بیشتر نداده که 2 تاش ماله اسپالتی. ما اینور 5 هستیم با یک بازی بیشتر نسبت به تیم های میلان،جنوا،فیونرتینا،کالیاری،... و در صورتی که اینها هم بازیهاشون را ببرند بدجوری نابود میشیم.

نیم فصل دوم هست شوخی که نیست با یک اشتباه تا رده 10 جدول هم امکان داره بریم. وضعیت ما اسفناک ولی وضعیت رم با اون بی بازیکنی و بی ستاره ای ایده آل. خوش به حال رانیری و هواداران رم.

رانیری برات به اسطوره تبدیل شده؟!!‌ فرارا خیلی مربی بدی هست.. ولی اینم در نظر بگیر که رانیری همین امسال بعد از یه باختش دلیل باختش رو «نبودن توتی توی زمین» بیان کرد... به نظرت به این موجود میشه گفت مربی؟

عجیبه می گی با اون بی بازیکنی و بی ستاره ای ایده ال.. وضعیت رم از نظر بازیکنی از یوونتوس هم بهتره. تو وقتی پولسن و صالیحمیدزیچ و امائوری و گریگرا بازی میکن می گی یوونتوس بازیکنای اصلیشو داره، بعید به نظر میرسه به دروسی و توتی و پروتا و ووچینیچ و لوکا تونی و مکسس و رییسه و بوردیسو و ... بگی بازیکن هایی که ستاره ایده ال نیستند...

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

فکر میکنم رسیدن به رکورد 8 بازی بدون پیروزی (برابری با بدترین نتیجه تاریخ یوونتوس) به تنهایی کفایت کنه برای اخراج رانیری ! اصلا هیچ نیازی به هیچ بحث دیگه ای نیست ! همین یه قلم کافیه.

سلام دوباره به دوستان :blissysmile:

میگم توی این مدتی که من نمیومدم چقدر یووه جالب بود :heartbreaking:

سلام رضا دلم تنگ شده بود برات :دی: کجایی :hanghead: میگم خدا کنه برای فرارا هم صدق کنه هر چند به عنوان بازیکن هنوز هم دوسش دارم ولی شاید بهتر بود از دشان و کونته یاد بگیره و از تیم های بزرگ شروع نکنه که هر چند میدونم یووه عشق فرارا هست ولی این عشق جلوی چشم فرارا رو گرفته و کورش کرده !!!!!! :yapyapyapf:

حالا دلیل رفتن دشان از یووه رو میفهمم !!!! شاید میدونست راهی که میره به کجا بود و از یووه جدا شد :looky89:

امیدوارم فقط تونی این حرکت رو بعد از گل انجام نده :cuckoo: :دی:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بنظرم حالا که ملو نیست یه نفر دیگه هم باید بره رو نیمکت تا به خودش بیاد و اونم گروسو هستش . من خودم نه تنها سبک فوتبال گروسو رو به عنوان یک مدافع کناری دوست دارم ، بلکه بخاطر کمک بزرگش برای قهرمانی آتزوری خیلی هم دوستش دارم ، حتی زمانی که تو لیون بود و یا حتی اینتر . ولی واقعیت اینه که گروسو چند هفته ای هستش خیلی بد افت کرده و حتی برابر کیه وو هم اونقدر بد بازی کرد که فرارا مجبور شد حسن رو بهش ترجیح بده و کلی نفر رو جا به جا کنه و دچلیه رو بیاره سمت چپ دفاع . بنظرم برای این بازی هم میشه به دچلیه اعتماد کرد هرچند بعید میدونم این اتفاق بیفته چون در این صورت باید به حمیدزیچ در خط میانی اعتماد کرد تا دچلیه بیاد دفاع چپ ! شاید اگر کامو یا پولسن بودن میشد اینکار رو کرد ولی تو این فقر بازیکن خیلی منطقی نیستش . بعد یه چیز دیگه اینکه امیدوارم دیگه اینبار یاکوئینتا به بازی برسه . اگر یاکوئینتا رسید که هیچ ، وگرنه اگر آمائوری بخواد باز مثل همیشه غر بزنه و هیچ کار مثبتی هم نکنه باید جای خودش رو تو هر دقیقه ای از بازی به پائولوچی بده !

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

بنظرم حالا که ملو نیست یه نفر دیگه هم باید بره رو نیمکت تا به خودش بیاد و اونم گروسو هستش . من خودم نه تنها سبک فوتبال گروسو رو به عنوان یک مدافع کناری دوست دارم ، بلکه بخاطر کمک بزرگش برای قهرمانی آتزوری خیلی هم دوستش دارم ، حتی زمانی که تو لیون بود و یا حتی اینتر . ولی واقعیت اینه که گروسو چند هفته ای هستش خیلی بد افت کرده و حتی برابر کیه وو هم اونقدر بد بازی کرد که فرارا مجبور شد حسن رو بهش ترجیح بده و کلی نفر رو جا به جا کنه و دچلیه رو بیاره سمت چپ دفاع . بنظرم برای این بازی هم میشه به دچلیه اعتماد کرد هرچند بعید میدونم این اتفاق بیفته چون در این صورت باید به حمیدزیچ در خط میانی اعتماد کرد تا دچلیه بیاد دفاع چپ ! شاید اگر کامو یا پولسن بودن میشد اینکار رو کرد ولی تو این فقر بازیکن خیلی منطقی نیستش .

بعد یه چیز دیگه اینکه امیدوارم دیگه اینبار یاکوئینتا به بازی برسه . اگر یاکوئینتا رسید که هیچ ، وگرنه اگر آمائوری بخواد باز مثل همیشه غر بزنه و هیچ کار مثبتی هم نکنه باید جای خودش رو تو هر دقیقه ای از بازی به پائولوچی بده !

تایید میشه !

علاوه بر این من بازی جوانان به جای آمائوری رو واقعا میپسندم ! چون جوانهای یووه نشون دادن تو بازیهای مهم (و حتی کل بازیها) واقعا مفید هستند و عالی بازی میکنن !

پائولوچی که بازی قبل خیلی خوب بود و به نظرم این بازی هم میتونه در کنار دلپیرو خط حمله پرتلاش و فعالی رو تشکیل بده !

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

منتظر 1 باخت تاریخی دیگه هستیم...اینبار جلوی رم رانیری... ???

تو رو خدا!! چرا اینقدر نفوس بد میزنین؟! ما اینقدر نا امیدیم بازیکنا که باید برن تو زمین چه حالی دارن؟! یه خورده امیدوار باشین دوستان! :)

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

تو رو خدا!! چرا اینقدر نفوس بد میزنین؟! ما اینقدر نا امیدیم بازیکنا که باید برن تو زمین چه حالی دارن؟! یه خورده امیدوار باشین دوستان! :)

منم موافقم.درسته كه خيلي بد بازي ميكنيم و نتيجه نميگيريم ولي اميدوارم هر جوري شده برگرديم.
حالا كه چيرو مونده ديگه نبايد راجع بهش بحث كرد.فقط اميدوارم ديگه نبازيم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

رانیری برات به اسطوره تبدیل شده؟!!‌ فرارا خیلی مربی بدی هست.. ولی اینم در نظر بگیر که رانیری همین امسال بعد از یه باختش دلیل باختش رو «نبودن توتی توی زمین» بیان کرد... به نظرت به این موجود میشه گفت مربی؟

عجیبه می گی با اون بی بازیکنی و بی ستاره ای ایده ال.. وضعیت رم از نظر بازیکنی از یوونتوس هم بهتره. تو وقتی پولسن و صالیحمیدزیچ و امائوری و گریگرا بازی میکن می گی یوونتوس بازیکنای اصلیشو داره، بعید به نظر میرسه به دروسی و توتی و پروتا و ووچینیچ و لوکا تونی و مکسس و رییسه و بوردیسو و ... بگی بازیکن هایی که ستاره ایده ال نیستند...

نمیدونم چرا تو این سایت بعضی از دوستان بدون اینکه پست منو بخونند هی بیجهت پست من و نقل قول میکنند.

تو که اصلا پست منو نخوندی.

من کی گفتم رانیری اسطورست. اگه دقت کنی اون اول نوشتم رانیری منفور. آره درسته من فرارا را قبول ندارم ولی در اینجا حرفی از فرارا نزدم. دوما من رانیری و کلا جزو مربی حساب نمیکنم. فقط گفتم الآن رم با اون شرایط ایده آلی داره.

آره وضعیت رم نسبت به ما خیلی بهتر هست. ما امسال حدود 45 میلیون یورو فقط به خاطر دیگو و ملو دادیم اگر گروسو و کاسرس و فاکتور بگیری. ما خیلی بیش تر از اون ها خرج کردیم ولی اونها وضعیت حالاشون خیلی از ما بهتر هست.

برو ببین رانیری با همین سیمونه پروتا،نیکلاس بردیسو چه یکه تازی داره میکنه حالا ما با همین دیگو و فلیپه ملو و خیلی ستاره های دیگه مثل مائورو و ترزگل، بلا نسبت مثل چهار پا در بحران گیر کردیم.

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
واقعا هیچ امیدی ندارم.اگه بعد 2 یا 3 تا باخت به این بازی رسیده بودیم میگفتیم میتونیم ببریم ولی الان چی این همه باخت حالا خوردیم به یکی از تیمای آماده سری آ.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

واقعا هیچ امیدی ندارم.اگه بعد 2 یا 3 تا باخت به این بازی رسیده بودیم میگفتیم میتونیم ببریم ولی الان چی این همه باخت حالا خوردیم به یکی از تیمای آماده سری آ.

ما تو اين چند ساله چه آماده چه در بدترين وضع رم رو برديم (بعد از كالچو پولي و بازگشت به سري آ 1 مساوي تو المپيكو رم كرديم و بقيه بازيها رو برديم)
البته تيم فعلي براي هر ركورد شكني آمادگي داره و امكان داره اين ركورد رو بشكنه همونطور كه ركورد شكست ناپذيري مقابل كيه وو رو شكست يا بعد از 10 سال تو خونه به ميلان باختيم

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال

ما تو اين چند ساله چه آماده چه در بدترين وضع رم رو برديم (بعد از كالچو پولي و بازگشت به سري آ 1 مساوي تو المپيكو رم كرديم و بقيه بازيها رو برديم)
البته تيم فعلي براي هر ركورد شكني آمادگي داره و امكان داره اين ركورد رو بشكنه همونطور كه ركورد شكست ناپذيري مقابل كيه وو رو شكست يا بعد از 10 سال تو خونه به ميلان باختيم

نوکرتم منم از همین میترسم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی