پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-2 رم ( هفته بیست و یکم سری آ ) - یادواره جانکارلو برچلینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
217 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رانیری بعد از بازی گفته هدف ما داشتن سهمیه ی لیگ قهرمانانه و فاصله گرفتن از یووه به این مسئله کمک می کنه. اسکودتو برای ما زیادی ایده آله و ما رقابت اسکودتو رو برای اینتر و میلان کنار می زاریم !!!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
فقط بلده بعد بازی یه سری حرفای قشنگ بزنه. میگه که من راهی پیدا میکنم. تو اگه میتونستی که الان وضعیت تیم این نبود. هر سری بعد یه باخت میاد میگه باید بیشتر کار کنیم . هماهنگ تر بشیم. اما تو عمل هیچی معلوم نیست. چرا نمیخوای باور کنی یووه برات زود و بزرگه؟

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
تنها چیزی که یووه نداره روحیه است !!!!!

گل اول رو که خوردیم (که من از کیلینی بیشتر انتظار داشتم که حداقل توپ این طوری از پاش جدا نشه !!!!! ) فقط میتونم بگم که سیسوکو واقعا جواهر هست و نمیشه توانایی های بالاش رو در نظر نگرفت !!!!!

تیم روحیه نداره !!!! تا یه گل میخورن خودشون رو باخته فرض میکنن!!!! تا یه نفر یه سوتی میده همه خودشون رو میبازن !!!!!! انصافا دیشب یووه اصلا مستحق باخت و حتی مساوی هم نبود !!!!!!!! فکر کنم رم کلا 2 موقعیت داشت !!!!! که هر دوش رو گل کرد !!!!!

به هر حال وقتی تیمی خودشو از پیش باخته بدونه همین میشه وتنها راه خارج شدن از این بحران رسیدن مصدومان هست !!!!

راستی فرارا هم یه رکورد دیگه رو شکست (البته اون جور رکوردی نبود :consoling2: ) :دی:

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
خیلی خوشحالم که به خاطر امتحان فوق العاده سختی که داشتم بازی رو ندیدم!حتی بعد تموم شدن بازیم نرفتم ببینم چند چند شده که مثلا خیر سرم خودمو سورپرایز کنم! الان اومدم با هزار ذوق و شوق اومدم تو سایت... حس هیچی نیس! دیگه کرخت شدم! حتی حوصله ندارم بگم چرا چرا چرا... من بازی رو ندیدم! صادقانه بگین کی بهتر بازی کرد؟! البته تا اینجایی که من خوندم بیشترتون گفته بودین یووه همچینم بد نبوده

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بزرگترین مشکل یوونتوس اینه که لابلای مهره های کارآمدش مهره های خنثی کننده داره یعنی هیچ نقطه ای از زمین نمیشه پیدا کرد که یه حرکت ترکیبی به نتیجه برسه من اینو یادمه فصل قبل هم اشاره کرده بودم دیشب نیمه اول چند بار دیه گو که بیشتر به سمت راست تمایل داشت با چند حرکت موثر توپ رو به سمت راست یعنی گریگرا می رسوند بعد گریگرا به راحتی توپ رو هدر می داد جالب اینجا بود که نیمه دوم دیه گو دیگه جرات نمی کرد توپ رو به گریگرا بده و سرگردان دنبال بازیکن مناسب می گشت اگه مثلث های مختلفی رو در سطح زمین در نظر بگیریم هیچ مثلث کاملی که حتی بتون یک و دو صحیح انجام بده نداریم از این طرف گریگرا و حسن از اون طرف گروسو یه سمت مارکیزیو و ... دیشب حسن و گریگرا از ترس خراب کردن توپ به گرفتن یه اوت دستی و یا کرنر راضی می شدن اما به هر حال دیشب با تمام کاستی ها شرایط پیروزی و یا بهتر بگم حفظ پیروزی رو داشتیم واقعا ً فرارا نیمه دوم هنگ می کنه و هیچ کاری از دستش بر نمیاد بر خلاف فرارا ، رانیری خیلی خوب نقطه ضعف یوونتوس رو متوجه شد رانیری که روزی همین نقش فرارا رو نیمه های دوم در یوونتوس بازی می کرد دیشب با حمله از عمق و رسوندن توپ به عرض نیمه دوم خیلی سخت و پر فشاری رو به یوونتوس تحمیل کرد خیلی ناراحت کننده ست که فرارا نیمه دوم فقط یه تماشاگره

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
واقعا سطح بازی یووه افت کرده. اینو دیشب به وضوح میشد دید.دو تا پاس سالم نمی تونستن به هم بدن.بی خود نیس که به این حال و روز افتادیم. مسوولش هم شخص فراراس.سمت راست و چپمون هم که ..... :Facepalm: :P

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
یکی رو می خواد که خود مدیرها رو اخراج کنه اخه این بازیکنا چیه جمع کردید رو نیمکت>> 4 تا بازیکن درست حسابی بخرید بابا الکی چیرو هم خراب شده

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

آره دقيقا آمائوري گلزن بي همتايي هست!!!آخرين باري كه آمائوري براي يووه گل زده تو سري آ ميدوني كي بوده؟؟؟ همون بازي با سمپدوريا كه دو تا زد! 11 بازي پيش!به عبارتي 990 دقيقه!!!!يعني تو اين 990 دقيقه آمائوري 20 تا موقعيت گل هم نداشته كه لااقل 3 تا گل بزنه؟؟؟

بعدش هم مگه ريسه جلال اكبري يا مهدي امير آباديه؟؟؟ريسه هم كم بازيكني نيست! تو صحنه ي ضد حمله هم سرعتشو ديدي كه! انقدر ديگه فوتبال ديدي كه بفهمي معني ضد حمله چيه،تو ضد حمله پست بازيكن مهم نيست،مهم سرعت بازيكنه،چيزي كه ريسه داشت!!!

آره میدونم آخرین گلی که آمائوری زد کی بود ولی میگم تو این شرایط اسفناک بحران تیم که مربی تیم داره با تاکتیکاش هر لحظه آتیش این بحران را بیشتر میکنه انتظاری از آمائوری نمیره. اون چیرو فرارایی که مثلا اسطوره تیم هست یوونتوس نابود کرده حالا از آمائوری که نه ایتالیایی هست نه اسطوره یوونتوس چه انتظاری میره.

نمیدونم چرا چشمتون روی حقایق میبندید. تو برو گل هایی که یوونتوس در این فصل خورده ببین همش روی ضد حملات تیم حریف هست ما هی حمله میکنیم تا گل بزنیم یهو اونها ضد حمله میزنند و کار تمام میشه. خب این ضعف تیم کی باید بپوشونه من هوادار یا چیرو فرارا.

برو گل سومی که به ناپولی خوردیم را نگاه کن برو گل دوم که از کالیاری خوردیم نگاه کن همش روی ضدحملات تیم های حریف هست همش. حالا اونوقت مقصر این گل ها کی هست تو اون صحنه بوفون به دلیل نادانی مربی اخراج شد. مربی که باید تو تمرینات کار میکرد به بازیکن ها میگفت چه جوری حمله کنند که ضد حمله نخورند.

ما تنها نیسیتیم که فوتبال بازی میکنیم یکم برو بازی های منچستر،چلسی، لیورپول نگاه کن چه جوری حمله میکنند چه جوری دفاع میکنند که به این ضد حملات دچار نشن.

بازم میگم خداوکلیی از روی تعصب به مربی نظر ندید روی عقل و منطق فوتبال نظر بدین.

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
خوب تاکتیک خوب نیازمند بازیکن خوب هم هست

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

یکی رو می خواد که خود مدیرها رو اخراج کنه اخه این بازیکنا چیه جمع کردید رو نیمکت>>
4 تا بازیکن درست حسابی بخرید بابا الکی چیرو هم خراب شده

خوب تاکتیک خوب نیازمند بازیکن خوب هم هست

برادر من اين حرفا چيه ميزني؟!؟!؟‌

هر كسي ميدونه تيم رو مربي ميبنده نه مدير مربيه كه درخواست فلان بازيكن رو ميده حالا مديرا بايد برن بازيكن بگيرن

كه فكر هم نميكنم 60 ميليون -70 ميليون كم باشه براي 2-3تا بازيكن خوب

بعدش اين مربي مگه از اول نميدونسته بابا اسكلت تيم همينه اين بازيكناي سال ِ‌پيش هستن اي خدا اين چه حرفيه به مديرا ميزنيد :faintingsmiley:

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
خب الان که نصفشون مصدوم هستند

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

خب الان که نصفشون مصدوم هستند

خُب الان نتيجه گيريت اين هستش كه مديرا مشكل دارن؟!؟؟!

يعني بازيكنا مصدوم ميشن مديرها بايد جواب پس بدن؟!؟؟!

يه بار ديگه هم ميگم چيرو اسكلت تيم رو ديده و قبول كرده يعني ميدونسته اگه فلان بازيكن كامورانزي مصدوم بشه بايد به حسن بازي بده

با تيمي كه از ليگ قهرمانان حذف شده و ضرر مالي ديده نميشه تو زمستون فوق ستاره جذب كرد بيشتر از اين در توان مالي يوونتوس براي جذب بازيكن نيست

milad@juve

milad@juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
اینم از رمممممممممممممممم و این هم از فرارا بعد از 9 سال باخت تو تورین فاحعهههههههههههههههههههههههههههههههه

qed222

qed222

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
سکو وبلان با حمایت بیخود از چیرو دارن اونو به یه چهره منفور نزد هوادارا تبدبل میکنن خدا کنه خود چیرو استعفا بده

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال

سکو وبلان با حمایت بیخود از چیرو دارن اونو به یه چهره منفور نزد هوادارا تبدبل میکنن
خدا کنه خود چیرو استعفا بده

همین الانش هم محبوبیتی واسه من نداره. تنها چیزی که ازش یادم میاد تحقیر تیم عزیزم مقابل تیمهای دیگه بود.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
رو گل دوم فکر کنم کاندورا هم همچین بی تقصیر نبود. البته اگه اون بازیکنه کاندورا بوده باشه. دید که ریسه داره از کنارش در میره ولی خودشو نزدیک نکرد بهش و یارگیری نکرد.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

همین الانش هم محبوبیتی واسه من نداره. تنها چیزی که ازش یادم میاد تحقیر تیم عزیزم مقابل تیمهای دیگه بود.

كاملا با محسن موافقم.چيرو هر چي محبوبيت داشته داره از بين مي بره.
ديشب چهره چيرو رو كه ميديدم اعصابم به هم ميريخت كه چرا نميره و نجاتمون نميده...
چيرو اگه بيشتر از خودش به فكر يووه بود بعد از باخت جلو بايرن ميرفت

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دیشب حوصله نداشتم بیام فروم ولی امروز پست ها رو خوندم . به هر حال نظر همه برام قابل احترامه میدونم همه از این نتایج خسته شدیم میدونم دیگه نمیشه این وضع رو تحمل کرد. تیم مشکلات زیادی داره که هنوز برطرف نشده ولی خوب دیشب یه نشانه هایی از بهتر شدن میشد دید واقعا یووه خیلی خوب بازی کرد دیگه انصافا باید قبول کرد حتی مساوی هم حق رم نبود یووه دیشب حفظ توپ عالی داشت ولی خوب فوتبال خیلی بی رحمه و امسال تمام بی رحمیهاشو به یووه نشون داد امسال حتی یک بار هم شانس به چیرو رو نکرد . این یووه مثل اینکه چه خوب بازی کنه چه بد بازی کنه باید ببازه واقعا خیلی عجیبه خیلی ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی