پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-2 رم ( هفته بیست و یکم سری آ ) - یادواره جانکارلو برچلینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
217 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

اين از اون حرفاي بي ربط بود بصير خجالت بكش !!!!!!آقاي گودرزي چه ربطي به آقاي شقايقي داره؟!؟! ???

========================

من خيلي اميد دارم دوباره تيم به شرايط خوبش برگرده

منظورم این بود که جام از کف مون رفت !!!

========

امید داری تیم به شرایط خوبش برگرده که چی بشه آخرش ؟؟؟

ولي فكر نميكنم همش بدشانسي باشه.
اگه مربي با تجربه تري داشتيم اينجوري نميشد.

مربی با تجربه تر به الکس میگفت پنالتی شو اونور بزنه ؟!؟!؟

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

منظورم این بود که جام از کف مون رفت !!!

========

امید داری تیم به شرایط خوبش برگرده که چی بشه آخرش ؟؟؟

خُب بازم ربطي نداشت بدشانسي تو جام صلح چه ربطي داره به سري آ

=================

تيم برميگرده،بابا ما الان جام يوفا رو داريم،كوپا رو داريم،تازه تو همين سري آ بايد دوم يا سوم بشيم يا نه؟!؟!؟!

=================

بصير آرامش ِ خودت رو حفظ كن چي ميگي :laugh3:

اصلا درست بخون پستاي بچه ها رو :wagfinger1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

خُب بازم ربطي نداشت بدشانسي تو جام صلح چه ربطي داره به سري آ

=================

تيم برميگرده،بابا ما الان جام يوفا رو داريم،كوپا رو داريم،تازه تو همين سري آ بايد دوم يا سوم بشيم يا نه؟!؟!؟!

=================

بصير آرامش ِ خودت رو حفظ كن چي ميگي :laugh3:

اصلا درست بخون پستاي بچه ها رو :wagfinger1:

چی میگی تو !!! ;D :2mo5pow:

من کلی گفتم !!

گفتم که از همون بازیهای پیش فصل و اولین جامی که یووه توش حضور داشت معلوم بود که بدشانسی میاریم !!

در ضمن ! دیگه جامی تحت عنوان "جام یوفا" وجود نداره !!

تو که اینقدر گیر میدی اینو باید بدونی که :2qcmh45: :Facepalm:

--------------------

امشب هم دوباره گلادیاتور ها در مقابل کاپیتان پرشکوه مون زانو میزنند

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
گگگگگگگگگگگگگللللللللللللللللللللل !!!!! عجب گلی زد کیه لینی !! :scarf: :clapx: هوووووووووووورا !!!! پاس گل کاندروا هم خیل قشنگ بود انصافا ! :scarf:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
توهم جالبی بود... :biggrin: :yesssmileyf:

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
یه نکته ی دیگه ای که وجود داره در مورد بازی، اینه که رم، رو نیمکتش هم بازیکنای خوبی داره. اگه فرض رو بر این بذاریم که با همون سیستم 4231 و بازیکنایی که صدرا گذاشت، بیاد، رو نیمکت هم : دونی، مکسز، موتا،منز و توتی رو داره! ولی ما در صورتی که با بهترین ترکیب ممکن بیایم، رو نیمکت حسن،منینگر، زبینا،پالوچی، یاگو، لگرو و Giandonato (!! :دی: این دیگه کیه؟؟! ) رو داریم، که اگه مدافعا رو بذاریم کنار که بعیده تعویضی داشته باشیم تو خط دفاع(مگه اینکه اتفاق خاصی بیفته)، دست چیرو می شه گفت خیلی بسته است تو زمینه ی تعویض مهره ها...

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

بدون شک بازی فوق العاده سختی خواهد بود. خصوصا اینکه وضعیت ما خیلی نا به سامانه و وضعیت رم فوق العاده است و تیمشون حسابی روون و خوب بازی می کنه.
رانیری تیم تقریبا بی عیب و نقصی بسته که واقعا جای تقدیر داره، رم بازیکن خطری کم نداره. باید مراقب تک تک بازیکناشون بود،احتمالا هم رانیری پرشون کرده که باید این بازی رو ببرید و بالاخره بازی مقابل یووه هست و اونا با یه انگیزه ی خاصی میان...تونی حتما زهر خودشو می ریزه، بازیکن فرصت طلبیه و ووچینیچ، پروتا و تادی هم خوب این فرصت رو واسش مهیا می کنند معمولا. از طرفی خود ووچینیچ هم حسابی خطریه...
ضمن اینکه کاش ما پولسن رو داشتیم، که یه خورده را می رفت رو اعصاب ده روسی، عصبانیش می کرد بلکه کارتی چیزی بگیره، اخراج شه. ده روسی جدا از اینکه فوق العاده جنگنده است، با رفتار و حرکاتش تیم حریف رو از نظر روانی هم یه مقدار به هم میریزه...

در مورد یووه، من یه چنین ترکیبی رو ترجیح می دم:
بوفون
گروسو*1-جورجو-کانا-گریگرا
مارکیزیو-سیسوکو*2-کاندروا*3
دیه گو
الکس-آما

1* با وجود اینکه گروسو اخیرا خیلی نمایش جالبی نداشته، ولی از نظر من این بازی وقت تلنگر نیست واسش، با وجود اینکه حسن کلا قبلا به عنوان دفاع کنار بازی می کرد، ولی الان خیلی رو فرم نیست و یه گروسو ی نافرم بهتره ازش. گروسو می تونه نفوذ کنه، موقعیت خلق کنه و... ولی توانایی های حسن خیلی محدودتره! از طرفی گروسو چون با بعضی از بازیکنای رم بوده تو تیم ملی،از نظر فکر و روحیه می تونه مفید تر باشه...نمی دونم باز! نظر من اینه...
2* سیسوکو رو من می ذارم وسط ترجیحا! چون کناره ها رو می شه یه کاریش کرد با مارکیزیو و کاندروا(/دچلیه) ولی اینکه مرکز خط میانی رو بگیریم دستمون خیلی مهمه. سیسوکو خیلی خوب می تونه تو اون پست مفیدتر واقع شه تا مارکیزیو! مارکیزیو از نظر فیزیکی حتی کم میاره. عوضش مومو خیلی راحت و مسلط می تونه خط میانی رو رهبری کنه و توپاشونو بگیره و فشار روی تیم رو کم کنه حتی از این طریق...
3* من هنوز معتقدم که کاندروا که دو روزه به تیم اضافه شده، خیلی هماهنگ نیست، و تو یه چنین بازی ای هماهنگی با تیم مهمه. شاید بشه مارکیزیو رو اورد راست، دچلیه رو برد سمت چپ خط میانی. (دچلیه خوب بوده تو این چند وقت انصافا...) . البته به عنوان یه یار تعویضی می شه رو کاندروا حساب کرد...
تو باز اومدی؟؟! :دی: :دی: ;D :D :D

خوب برگشتم که ببریم دیگه ....................... :treaten:

:دی:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
فکر کنم این بارهم به صورت زنده و لایو ضایع بشیم. مقابل دیدگان عموم... هی یادش بخیر بازی رفت چقدر راحت و آسوده بودیم و سر اینکه چند تا به رم بزنیم خوبه بحث میکردم. اما الان نشستیم فکر میکنیم که چندتا بخوریم خوبه. اما جدا از این حرفها خدا کنه بتونیم یه مساوی بگیریم لااقل رم ازمون جلو نزنه سومی رو از دست ندیم.... خدایا عاقبت این تیم و هواداراشو به خیر کن... .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بوفون تو این فصل کم گل قشنگ نخورده که یکیش هم از دروسی بود . امیدوارم امشب دیگه این اتفاق نیفته !

Aref

Aref

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 97 ارسال
خدا كنه امشب الكس فيكس باشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ترکیب یووه : بوفون گروسو کیه لینی لگرو گریگرا مارکیزیو سیسوکو حسن دیگو الکس آمائوری کاناوارو مشکل مصدومیت داره انگار.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
توی ترکیب نه خبری از کاندروا هستش و نه حمیدزیچ و نه کاناوارو ! بوفون - گریگرا - گروسو - لگروتالیه - کیه لینی - سیسوکو - مارکیزیو - حمیدزیچ - دیه گو - آله - آمائوری . یاگو هم رو نیمکته . اونور هم توتی رو نیمکته .

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

توی ترکیب نه خبری از کاندروا هستش و نه حمیدزیچ و نه کاناوارو !

بوفون - گریگرا - گروسو - لگروتالیه - کیه لینی - سیسوکو - مارکیزیو - حمیدزیچ - دیه گو - آله - آمائوری .

یاگو هم رو نیمکته .
اونور هم توتی رو نیمکته .

چيه بابك جان هنوز ناخوشي؟ :دی: :Facepalm:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خیلی بازی سرد و خسته کننده ای بود هیچ کدوم از دو تیم برنامه ی خاصی واسه حمله کردن ندارن مومو و کیه لینی خیلی خوب بازی می کنن مخصوصا جورجیو که فوق العاده است.... یکی نیست به این گروسو و گریگرا بگه که ثواب داره اگه دوتا نفوذ هم بکنن و یه سانتری انجام بدن ولی بعد از مدت ها امروز گریگرا یه سانتر مثل ادم انجام داد اما هم که بدجوری روی اعصابه مثل همیشه هرچند که موقعیت انچنانی هم واسه اش پیش نیومد..... حسن هم توی بازی بدجوری گم شده احتمال نیمه دوم کاندورا به جاش به زمین میاد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی بدی نبود، کلا این 4-3-1-2 رو اصلا بد بازی نمی کنیم ! فقط گل نمی زنیم ! رم خیلی گاردش رو عقب گرفته، قابل پیش بینی بود که به همین شکل دفاعی به زمین بیادو با احتیاط بالا بازی کنه. ولی موقعیت های خوبی داشتم، منصفانه تر این بود که یه گل نیمه ی اول بزنیم. فکر می کنم خروج حسن و وارد شدن یه بازیکن فعال تر مفید خواهد بود، چه دچلیه باشه چه کاندروا. واقعا اون سمت یووه تحرک مناسبی نداره در غیاب کاسرس و کامورانزی. از بازی لگرو هم خیلی راضی نیستم من. با همین روند پیش بریم احتمال پیروز شدن زیاده، بالاخره یکی ازین توپ ها باید بره توی گل، فقط امیدوارم روی ضدحملات و وقتایی که کیه لینی جلو میره گل نخوریم.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
واقعا سیسوکو و دلپیرو نعمت هستند !!!! سیسوکو همه جای زمین فوق العاده هست !!! الکس هم با توجه به موقعیت های بسیار کمی که براش ساخته می شه عالی عمل می کنه !!! جای خالی کامورانسی به شدت احساس می شه به خصوص موقع ضربات ایستگاهی که دیگو به مسخره ترین شکل ممکن می زنه اکثرشو !!! آمائوری شده یاکوئینتای اواخر !!! دیگو هم پرتلاشه !!! اما واقعا فقط می تونم بگم که رم اصلا بازی نمی کرد توی این نیمه !!!! باید ببینیم برای نیمه دوم این دو تیم بی روح و کسل کننده کدومشون از موقعیت های شانسی استفاده می کنند!

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
تـــــــــــــرزگل کجاییییییییییییییییییییییییی ؟؟؟؟؟؟ آمائوری بسیار بد بازی میکنه ! (یه موقعیت هم به خاطر فیلم بازی کردنش از دست دادیم !!!!) دیگو خوبه , فقط سانترهاش هنوز افتضاحه ! یه پاس تو عمق خیلی قشنگ داد که مدافع رم زدش !!! باید دیگو بهتر بازی کنه ! حسن باید تعویض بشه و کاندروا بیاد !! آمائوری هم باید با پائولوچی یا یاگو تعویض بشه ! ایموبیله هم هست !

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
بی برنامه ترین یوونتوس تاریخ !!!!!!! خیلی ملال آور بود بازی رم از یووه میترسه و یوونتوس هم تاکتیک نداره برای گل زدن ! من نمیدونم چرا این گریگرا تو بازیه ! بازم صد رحمت به پسوتو این دیگه خیلی خنثاست ! 0 هم زیادشه !

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
واقعا تيم نيستيم پس مشكل كجاست؟ مشكل كجاست كه تعداد پاسهاي پشت سر هم به 4 نميرسه بعد توپو لو ميديم مشكل كجاست كه تاكتيك واسه حمله كردن نداريم؟ مشكل كجاست كه يه نيمه تموم شد هنوز موقعيتي نداشتيم مشكل چيه؟

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
اونفدر هم بازي سرد نبودا سيسوكو عالي ديگو داره خوب بازي ميكنه آما 2 تا ضربه سر بد زد لگرو با كيه ليني قاطي ميكنه ميره رو اعصاب و پاساش هم خيلي عجيب غريبه. حميدزيچ از همه افتضاحتر بود كاشكي اون موقعيت شوت رو پاس ميداد به ماركيزيو

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی