پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-2 رم ( هفته بیست و یکم سری آ ) - یادواره جانکارلو برچلینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
217 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

دو تیم در تورین 75 بار به مصاف هم رفته اند که یوونتوس 48 برد ، 20 مساوی و 7 باخت بدست آورده است ،

مسعود جان اگه اشباه نکنم دو تیم 77 بار در تورین به مصاف هم رفتن که 50 بار یووه برده 20 بار مساوی شده و 7 بار هم باخته.
منبع من rai است.

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
شکی نیست که ما بازنده نیستیم. الان دوست رومی منم اینجاست و کل بالا گرفته و در انتها من به همه مخصوصا الکس اعتماد دارم که می بریم.این بازی مال ماست برای بازگشت

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

شکی نیست که ما بازنده نیستیم. الان دوست رومی منم اینجاست و کل بالا گرفته و در انتها من به همه مخصوصا الکس اعتماد دارم که می بریم.این بازی مال ماست برای بازگشت

درسته.از طرف من هم به دوست رمي باخت رو پيشاپيش تسليت بگو..
ما تو بدترين وضعيت هم كه باشيم رم رو ميبريم
100%

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
این از ترکیب احتمالی یووه :

تصویر

اینم از ترکیب احتمالی رم که بازیکنای اماده ای داره :

تصویر

همین طور که ملاحظه میکنید بازیکنان رو از جناحین فشار میارن !!!! که سیسوکو امتحانشو پس داده !! :wagfinger1: میمونه بازیکن جدید یووه :wagfinger2: !!!!!! که چطور کار کنه !!!!

و به علاوه رو از مرکز هم فشار خواهد اورد و مارکیزیو باید حواسش رو خیلی جمع کنه !!!! در ضمن رمی ها دو هافک دفاعی دارن !!!! که باعث میشه در دفاع هم خوب باشن !!!!

یووه اگه یووه باشه به راحتی میتونه ببره ولی اگه یووه رو اوج نباشه در دفاع برابر رم و در حمله دچار مشکلاتی خواهد بود !!!!!

ستاره این بازی به عقده من جیجی بوفون خواهد بود و تک گل یووه رو هم دیگو میزنه و یووه 0_1 پیروز میشه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

یاکوینتا ، تره زگه ، کامورانزی ، کاسرس ، جیووینکو ، پولسن بدلیل مصدومیت و فلیپه ملو بدلیل محرومیت در این بازی غایب خواهند بود

اوکاکا و تونتو دو غایب رم خواهند بود

فقط وضعيت غايبين رو مقايسه كنين تا بو وضعيت اسفناك يووه از لحاظ بازيكن پــِـــي ببريد...
7 تا غايب داريم كه اگر آماده بودن،4تا شون قطعا تو تركيب اصلي بودن...ببينين به كجا رسيديم كه كاندروا كه هنوز 2 تا تمرين درست درمون نداشته هم فيكسه!!!

فقط جون عزيزتون نيايد بگيد خب رم هم مصدم داره!!!
من آخرين باري كه اوكاكا رو ديدم 20 دقيقه پيش بود كه داشتم pes بازي ميكردم! ولي يادم نمياد تو واقعيت آخرين بار كي بازي كرده!‌ تونتو هم كه هميشه بازيكن تعويضي بوده...معمولا هم به جاي كاستي مياد تو كه حالا فكر نميكنم كاستي با يه بازي 90 دقيقه بازي كردن جان به جان آفرين تسليم كنه!!!تازه تگر هم بخواد تعويض بشه ماركو موتا هست...حالا فكر كنيد گريگرا مصدوم شه،اونوقت ما بايد شاهد هنر نمايي پروفسور زبينا باشيم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
Buffon
Chiellini
Cannavaro
Grosso
Salihamidzic
Marchisio
Del Piero
Amauri
Manninger
Zebina
Grygera
Sissoko
Candreva
Paolucci
Diego
De Ceglie
Yago
Legrottaglie
Giandonato

amin_cracker

amin_cracker

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 102 ارسال
Lobont Juan Mexes Pizarro Vucinic Totti Taddei Motta De Rossi Riise Perrotta Cerci Florin Pit Julio Sergio Burdisso Toni Doni Brighi Cassetti Menez

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال

بسیاری از سایت ها پیش بینی کردند که 2-0 رم این بازی رو میبره.

به نظرم خیلی بازی سختیه، اما این دفعه واقعا هیچ چاره ای جز برد نداریم، چون دیگه حتی مقامی سومی و چهارمی هم به خظر میوفته .

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
بدون شک بازی فوق العاده سختی خواهد بود. خصوصا اینکه وضعیت ما خیلی نا به سامانه و وضعیت رم فوق العاده است و تیمشون حسابی روون و خوب بازی می کنه.
رانیری تیم تقریبا بی عیب و نقصی بسته که واقعا جای تقدیر داره، رم بازیکن خطری کم نداره. باید مراقب تک تک بازیکناشون بود،احتمالا هم رانیری پرشون کرده که باید این بازی رو ببرید و بالاخره بازی مقابل یووه هست و اونا با یه انگیزه ی خاصی میان...تونی حتما زهر خودشو می ریزه، بازیکن فرصت طلبیه و ووچینیچ، پروتا و تادی هم خوب این فرصت رو واسش مهیا می کنند معمولا. از طرفی خود ووچینیچ هم حسابی خطریه...
ضمن اینکه کاش ما پولسن رو داشتیم، که یه خورده را می رفت رو اعصاب ده روسی، عصبانیش می کرد بلکه کارتی چیزی بگیره، اخراج شه. ده روسی جدا از اینکه فوق العاده جنگنده است، با رفتار و حرکاتش تیم حریف رو از نظر روانی هم یه مقدار به هم میریزه...

در مورد یووه، من یه چنین ترکیبی رو ترجیح می دم:
بوفون
گروسو*1-جورجو-کانا-گریگرا
مارکیزیو-سیسوکو*2-کاندروا*3
دیه گو
الکس-آما

1* با وجود اینکه گروسو اخیرا خیلی نمایش جالبی نداشته، ولی از نظر من این بازی وقت تلنگر نیست واسش، با وجود اینکه حسن کلا قبلا به عنوان دفاع کنار بازی می کرد، ولی الان خیلی رو فرم نیست و یه گروسو ی نافرم بهتره ازش. گروسو می تونه نفوذ کنه، موقعیت خلق کنه و... ولی توانایی های حسن خیلی محدودتره! از طرفی گروسو چون با بعضی از بازیکنای رم بوده تو تیم ملی،از نظر فکر و روحیه می تونه مفید تر باشه...نمی دونم باز! نظر من اینه...
2* سیسوکو رو من می ذارم وسط ترجیحا! چون کناره ها رو می شه یه کاریش کرد با مارکیزیو و کاندروا(/دچلیه) ولی اینکه مرکز خط میانی رو بگیریم دستمون خیلی مهمه. سیسوکو خیلی خوب می تونه تو اون پست مفیدتر واقع شه تا مارکیزیو! مارکیزیو از نظر فیزیکی حتی کم میاره. عوضش مومو خیلی راحت و مسلط می تونه خط میانی رو رهبری کنه و توپاشونو بگیره و فشار روی تیم رو کم کنه حتی از این طریق...
3* من هنوز معتقدم که کاندروا که دو روزه به تیم اضافه شده، خیلی هماهنگ نیست، و تو یه چنین بازی ای هماهنگی با تیم مهمه. شاید بشه مارکیزیو رو اورد راست، دچلیه رو برد سمت چپ خط میانی. (دچلیه خوب بوده تو این چند وقت انصافا...) . البته به عنوان یه یار تعویضی می شه رو کاندروا حساب کرد...

امید وارم که این طور که میگی بشه !!!!
-----------
I HOPE ...................................

تو باز اومدی؟؟! :دی: :دی: ;D :D :D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا : - یوونتوس یکی از معدود تیم هاییه که تمریناتش برای بازدید عموم آزاده. و این رسم در سال های اخیر بوده، ولی در شرایط خاصی مربی نیاز پیدا می کنه که در پشت درهای بسته با اعتماد به نفس بهتر و پوشیدگی بیشتر تمرینات تیم رو برگزار کنه تا به حریفش امتیازی ازین بابت نداده باشه. - جلسه با مدیران که چند روز پیش برگزار شد برای آنالیز و برسی وضعیت تیم بود. این جلسات طبیعی هستند. - در مورد شایعه ی هیدینک من فقط می تونم به حرف رئیس باشگاه توجه کنم که به من گفته ما ارتباطی به هیدینک نداشتیم. این روزها هم صحبت های زیادی می شنویم از مدیر برنامه ها و دیگر افراد. بهرحال چه ارتباطی برقرار شده باشه چه نشه باشه به من ارتباطی نداره، من تمرکزم روی کار خودمه. - من درسته جانشین رانیری شدم ولی واقعا دوست نداشتم رانیری ناموفق باشه و ضربه ببینه، من هم مثل بقیه از درون رختکن رانیری و روابطش با بازیکن ها و مدیران خبر نداشتم و از بیرون مشاهده گر وضعیت بودم.من هیچوقت علیه رانیری صحبتی نکردم و درواقع من در ناپولی شاگرد او بودم و احترام زیادی براش قائلم. - من اصلا دوست ندارم به این بازی به چشم یک دوئل نگاه کنم، من نبودم که رانیری رو کنار زدم، بلکه دیگران من رو انتخاب کردند پس من هیچ خصومتی با رانیری ندارم. - اگر کاندروا به یوونتوس اومده دلیلش اینه که کیفیت بالایی داره. من با او صحبت کردم و بهش توضیح پوشیدن این پیرهن وظیفه ی سنگینی داره و کار هرکسی نیست خصوصا برای یک ستاره ی جوان. - کاندروا می تونه در جاهای مختلفی بازی کنه، مثلا در بازی با ما اون پشت مهاجم ها بود ولی در بازی با ناپولی جلوی دفاع.اون حتی می تونه در اطراف بازی کنه و من در تمرینات اون رو در این پست ها تست کردم. فوتبال رو خوب می فهمه و ذهن سریعی داره. فکر نمی کنم تعادل تیم ما رو بهم بزنه چون در یک خط هافبک 3 نفره خیلی خوب خودشو نشون میده. - مومو هم همه ی مشکلاتش رو پشت سر گذشت و آماده ی بازی، اون به تیم از لحاظ فیزیکی کمک زیادی میکنه و انسجام تیمی رو بالا می بره، مومو محرکی برای کل تیم خواهد بود. - درست رم در شرایط بسیار خوبیه، ولی من هم ترجیح میدم در این بازی های سخت باشم، چون در این بازی های تیم با حداکثر توجه و روحیه بازی می کنه. ما کاری به موقعیت و عملکرد اخیر اون ها نداریم. ما فقط برای پیروزی بازی می کنیم. - در اول فصل فکر می کردم به مشکل بر بخوریم و روزهای سختی پیش بیاد، ولی هیچوقت فکر نمی کردم اینقدر همه چیز تغییر کنه و اینطور در مشکلات دست و پا بزنیم. - فوتبال ورزش عجیبی، گاهی یک تغییر کوچیک یک بازیکن رو خیلی تغییر میده، مثل تغییر لوکا تونی و تغییر تیاگو که من براش آرزوی موفقیت می کنم.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
يكي از خصوصيات ِ فرارا اين هست كه خوب بلده با كلمات بازي كنه سخنران ِ خيلي ماهري هستش انصافا اميدوارم بتونه روحيه رو به تيم برگردونه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ترکیب احتمالی یووه بوفون - کیلینی - کانا - گروسو - گریگرا - مارکیزیو - سیسوکو - کاندروا- دیگو - دل پیرو - امائوری منینگر - لگرو -زبینا - دچلیه- یاگو- حسنمم - پائولوچی رم -خولیو سرجیو - خوان - مکسس- ریسه- کاستی - دروسی - پیزارو - تادی- پروتا - توتی -تونی.

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
میبریم ما :yesssmileyf: :Juveflag: :ultra:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
اگه اين بازي رو ببريم شايد دوباره بشه اميد داشت... ولي اگه 3 امتياز رو نگيريم و حتي مساوي بكنيم فكر كنم ديگه بايد چيرو بركنار بشه كه بعيد ميدونم اگه ببازيم چيزي بيش از يه جلسه الكي ببينيم در هر صورت اميدوارم اين بازي حيثيتي رو ديگه از دست نديم و با برد جلوي رم دوباره اميد به اردوي تيم برگرده. با توجه به اين كه فردا دربي دلامادونينا برگزار ميشه ميتونيم با يه برد و اميد به باخت انتر يا مساوي فاصله رو كم كنيم به اميد پيروزي :thankyou:

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
مصطفی میگی امید؟ امید به چی؟ به اسکودتو که احیانا منظورت نیست؟

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

مصطفی میگی امید؟ امید به چی؟ به اسکودتو که احیانا منظورت نیست؟

محسن جان درست ميگي.
متاسفانه سخت ميشه به اسكودتو اميد داشت.اما در هر صورت هنوز راه براي قهرماني هست.انتر افت كرده و هنوز يه نيم فصل مونده
هرچند كه با اين تيم هفته هاي اخير بهتر بود كه فصل تموم شه تا پايينتر نيايم ولي اگه تيم بشيم ميشه حتي به اسكودتو اميد داشت

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
در حال حاظر ، "اسکودتو" مضحک ترین پیشوند و پسوندیه که میشه به واژه ی "یوونتوس" نسبت اش داد !!! ;D کلا امسال بیخیال جام شیم سنگین تریم !! از همون اولش معلوم بود بدشانسی میاریم !! :دی: آخه مگه پینتوریکیو چند تا پنالتی تو عمرش خراب کرده بود که تو فینال جام صلح خراب کرد !!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

از همون اولش معلوم بود بدشانسی میاریم !! :دی:

آخه مگه پینتوریکیو چند تا پنالتی تو عمرش خراب کرده بود که تو فینال جام صلح خراب کرد !!

اين از اون حرفاي بي ربط بود بصير خجالت بكش !!!!!!آقاي گودرزي چه ربطي به آقاي شقايقي داره؟!؟! ???

========================

من خيلي اميد دارم دوباره تيم به شرايط خوبش برگرده

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام تعجب میکنم که انقدر به سرعت کاندروا در ترکیب قرار میگیره منم دوست دارم کاندروا رو زودتر ببینم تا به یکی دل خوش کنم ولی بهتره به کسی مثل دچلیه بازی داده بشه جیووینکو کی میرسه ؟ باتشکر

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

در حال حاظر ، "اسکودتو" مضحک ترین پیشوند و پسوندیه که میشه به واژه ی "یوونتوس" نسبت اش داد !!! ;D

کلا امسال بیخیال جام شیم سنگین تریم !!

از همون اولش معلوم بود بدشانسی میاریم !! :دی:

آخه مگه پینتوریکیو چند تا پنالتی تو عمرش خراب کرده بود که تو فینال جام صلح خراب کرد !!

ولي فكر نميكنم همش بدشانسي باشه.
اگه مربي با تجربه تري داشتيم اينجوري نميشد.ما تو تركيب ابتداي بازي هم مشكل داريم
بعدش هم خراب كردن پنالتي تو جام صلح چه ربطي به اين نتايج داره :unknw:
راستي الكس به جز اين باز هم پنالتي خراب كرده بود.يكيش جلوي همين رم دوسال پيش :دی:
تيمي مثل يووه هيچ وقت از جام نبايد نااميد بشه البته اگه چيرو از اين وضعي كه درست كرده نجاتمون بده :losersmiley:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی