پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-2 رم ( هفته بیست و یکم سری آ ) - یادواره جانکارلو برچلینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
217 پاسخ برای این موضوع

nazi-zambi

nazi-zambi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 ارسال
با این وضع موجود احتمال باخت خیلی میره... :losersmiley: خدایا کی از دست این چیرو راحت میشیم... :furious: به یاد لیپی.... :scarflong:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

ایول , خوبه ! خیلیهایی که از رانیری ناراضی بودن و فصل پیش اینقدر فحشش دادن تا از یووه بره , حالا دارن از گذشتش میگن و ازش حمایت میکنن !

رانیری همینه , فصل قبل تو چند بازی به شکل مسخره ای یووه رو سرنگون کرد (از جمله کوپا ایتالیا با اون بازیش جلوی لاتزیو) !

رانیری مربی بدی نبود و نیست , ولی تیم رو قهرمان نمیکنه !

ما یوونتوس رو قهرمان میخواستیم و رانیری رو انداختیم بیرون تا قهرمان بشیم ! اما حیف که مشکلات دیگه ای بود و ازش دریغ شدیم !

پس خواهشا یه مروری به گذشته بکنین و با ارسال دادن راجع به "رانیری بزرگ مردی بود که ...." یا " رانیری فلان کرد و ..." خودتون رو خسته نکنین !

همین رانیری بود که وقتی از یووه رفت خیلیا خوشحال شدن و تو تاپیکش چه چیزها که نگفتن !

امسال هم اومده رم رو دوم یا سوم کنه و اینکار رو هم میکنه !

من یه یوونتوسی هستم و به تیمم عشق میورزم و با باخت و ناراحتیش , ناراحت میشم و با پیروزی و خوشحالیش بی نهایت خوشحال !

اگه من جواب شما را درست و حسابی بدم. موجب اغتشاش میشه ولی خب جوری حرف میزنم تا به جاهای باریک نکشه.

در صفحه قبل این دوستمون Drughi یک حرفی زد و من هم جواب شو دادم و اون هم تشکر کرد.

من هنوز از رانیری متنفرم هنوز از رانیری بدم میاد هنوزم از اخراجش خوشحالم. ما از رانیری قهرمانی میخواستیم ولی اون با ترکیب مسخرش در بازی برگشت کوپا ایتالیا تیشه به ریشه یوونتوس زد، اون اواخر و شش و هفت بازی اخر بدترین نتایج دهه اخیر یوونتوس در اون موقع گرفته بود. و باید اخراج میشد.

و الان چیرو فرارا همون تیشه را برداشته و داره بدجوری به ریشه یوونتوس میزنه، ما با رانیری با همون کمترین مهرها شاخ خیلی از تیم ها پر مدعا را شکستیم بارها و بارها مثال بازی برگشت با چلسی را زدم که چه طور با کمترین مهر ها در اوج بی مهرگی،چلسی گاس هیدینک را به زانو در اوردیم. در اون بازی ما جز صالیحمیدزیچ،منینگر،آریائودو،جووینکو کی را دیگه روی نیمکت داشتیم. در همین المیپکویی که 3 تا از میلان خوردیم با همین رانیری بدون گروسو،بدون کاناوارو،بدون دیگو،بدون فیلپه ملو، بدون پاول ندود، بدون جانلوئیجی بوفون، بدون کامورانزی،بدون یاکوئینتا،بدون ترزگه به میلان 4 تا زدیم اونا اون شب بدجوری تحقیر شدند.

چیرو فرارا با یوونتوس بدجوری تا کرد، مصدومیت،محورمیت، نا اماده بودن بازیکنان، زمین کج بود و توپ گرد نبود برف میمود و این حرفا هم همش کشکه.

یوونتوس پارسال با همه ی این مشکلات تا هفته 31 امید به فتح اسکودتو داشت تا هفته 27 سری آ در لیگ قهرمانان حاضر بود، حالا یک نگاه به این وضع بندازید. دقیقا ما الآن همون وضع را داریم. ولی 7 باخت در سری آ، 6 تحقیر در کارنامه یوونتوس. این در حالیه که هنوز نصف راه باقی مانده. خدا میدونه تا اخر فصل باید چند باخت دیگه تا اخر فصل داریم.

چیرو فرارا بدجوری روی رانیری را سفید کرد بد جوری.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

اگه من جواب شما را درست و حسابی بدم. موجب اغتشاش میشه ولی خب جوری حرف میزنم تا به جاهای باریک نکشه.

در صفحه قبل این دوستمون Drughi یک حرفی زد و من هم جواب شو دادم و اون هم تشکر کرد.

من هنوز از رانیری متنفرم هنوز از رانیری بدم میاد هنوزم از اخراجش خوشحالم. ما از رانیری قهرمانی میخواستیم ولی اون با ترکیب مسخرش در بازی برگشت کوپا ایتالیا تیشه به ریشه یوونتوس زد، اون اواخر و شش و هفت بازی اخر بدترین نتایج دهه اخیر یوونتوس در اون موقع گرفته بود. و باید اخراج میشد.

و الان چیرو فرارا همون تیشه را برداشته و داره بدجوری به ریشه یوونتوس میزنه، ما با رانیری با همون کمترین مهرها شاخ خیلی از تیم ها پر مدعا را شکستیم بارها و بارها مثال بازی برگشت با چلسی را زدم که چه طور با کمترین مهر ها در اوج بی مهرگی،چلسی گاس هیدینک را به زانو در اوردیم. در اون بازی ما جز صالیحمیدزیچ،منینگر،آریائودو،جووینکو کی را دیگه روی نیمکت داشتیم. در همین المیپکویی که 3 تا از میلان خوردیم با همین رانیری بدون گروسو،بدون کاناوارو،بدون دیگو،بدون فیلپه ملو، بدون پاول ندود، بدون جانلوئیجی بوفون، بدون کامورانزی،بدون یاکوئینتا،بدون ترزگه به میلان 4 تا زدیم اونا اون شب بدجوری تحقیر شدند.

چیرو فرارا با یوونتوس بدجوری تا کرد، مصدومیت،محورمیت، نا اماده بودن بازیکنان، زمین کج بود و توپ گرد نبود برف میمود و این حرفا هم همش کشکه.

یوونتوس پارسال با همه ی این مشکلات تا هفته 31 امید به فتح اسکودتو داشت تا هفته 27 سری آ در لیگ قهرمانان حاضر بود، حالا یک نگاه به این وضع بندازید. دقیقا ما الآن همون وضع را داریم. ولی 7 باخت در سری آ، 6 تحقیر در کارنامه یوونتوس. این در حالیه که هنوز نصف راه باقی مانده. خدا میدونه تا اخر فصل باید چند باخت دیگه تا اخر فصل داریم.

چیرو فرارا بدجوری روی رانیری را سفید کرد بد جوری.

اقا دمت گرم
من هیچی نمیگم خودت خوب جواب میدی...
:thumbs_up: :thumbs_up:

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

خب جوابت رو درست و عاقلانه و منطقی بده که به جاهای باریک و تنگ نکشه !

چیزی نمیگم چون تمام ارسالهات با هم تناقض داره , خودت جواب خودت رو میدی ! یه جا یه چیز میگی و بعد تحت شرایط جدید و فضا و جوی که ایجاد میشه میای ارسال و نظر قبلی خودت رو نقض میکنی !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

خب جوابت رو درست و عاقلانه و منطقی بده که به جاهای باریک و تنگ نکشه !

چیزی نمیگم چون تمام ارسالهات با هم تناقض داره , خودت جواب خودت رو میدی ! یه جا یه چیز میگی و بعد تحت شرایط جدید و فضا و جوی که ایجاد میشه میای ارسال و نظر قبلی خودت رو نقض میکنی !

مثلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

خدا وکیلی با این وضع تیم نمیشه به بلان وسکو ایراد گرفت سکو وبلان بهترین شرایط را برای قهرمانی مهیا کردند ول یچیرو فرارا نتونست خوب کار کنه.

ما این فصل بهترین خرید ها را کردیم، بهترین تورنومت ها شرکت کردیم بهترین شرایط تیمی را داشتیم. خب حالا این بازی با تیم نصف و نیمه بازی کردیم و باختیم.

بازی با بوردو فرانسه- بایرن - کالیاری - کاتانیا - باری بازی با اینا چی؟ بازی با اینا هم زمین نا هموار بود؟ بازی با اینا هم با تیم نصف و نیمه به بازی رفتیم.

مشکل چیز دیگه ای هست؟

میگم مثل اینکه کمال همنشینی با بلان و سکو در بته گا هم اثر کرده. گفتیم حالا که بته گا اومده یه وقت میایم سایت نوشته یوونتوس ریبری را گرفته یا از این جور خریدها که لوچانو موجی بزرگ زیاد میکرد.

حیف یوونتوس که هر سال به دست یک مشت............داره به فنا میره.

مشکل وینووست.

مقصر بعدی از نظر گهربار شما ؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

مقصر بعدی از نظر گهربار شما ؟

اون آخری که گذاشتی که اصلا ربطی به این بحث نداره که!!!!!!!! اون بحثش جداست. رضا اومد گفت مشکل مصدومیت یوونتوس چیه و از این صحبت ها ، ما گفتیم مشکل وینوو هست که خود رضا هم گفت زمان کاپلو هم قرار بود که تو وینوو یووه تمرین کنه ولی کاپلو قبول نکرد و وینوو بازسازی شد.

بعد هم من اون صحبتها را در جاش و شرایطش کردم و با توجه به شرایط اون حرفا را زدم.

اون پست اول هم برای این بود که بعضی دوستان موقع باخت یوونتوس بجای اینکه چیرو را مقصر بدوندد مدیران را مورد هدف قرار میدادند من هم گفتم و میگم ما در این فصل بهترین شرایط را داشتیم و مدیران بهترین ترانسفر ها را انجام دادند و بهترین شرایط تیمی را برای یوونتوس مهیا کردند و مثل دو سال پیش مشکل از مدیران نیست.

پست دوم، زمانی دادم که با توجه به 7 باخت در سری آ و سقوط به رتبه 5 جدول و حذف از لیگ قهرمانان اروپا بته گا با حمایتش از فرارا آب سردی بر پیکر یوونتوس و هواداران ریخت. هیچکس این انتظار را از بته گا نداشت.

پست سوم فکر کنم در مورد فرارا بود. و ربطی به مدیران نداره. من خیلی وقته از فرارا انتقاد میکنم و این ضد و نقیضی حرف منو نمیرسانه.

پ.ن: شاید این صحبت پایانی من ویرایش یا حذف بشه. ولی شما مثل این ص د ا س ی م ا ا ی ر ا ن که بر میدارند برخی صحبتهای تلوزیون های ب ی ب ی س ی و ص د ا ی آ م ر ی ک ا که اونجاییش که به نفع خودشون هست را نشون میدن اونجاییش که به ضررشون هست را اصلا حرفی هم ازشون نمیزنند. بدون اینکه شرایط اونوقت را بسنجین فقط صحبتهای من و کنار هم گذاشتین و میگین شما صحتبهاتون ضد و نقیض هست.

اگر اینجوری باشه من همین حالا میتونم صحبتهای خیلی ها را که در شرایط مختلف زدند را کنار هم بگذارم و بگم شما حرفاتونن ضد و نقیض هست. پس این نمیشه. و درستش نیست.

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

امیدوارم یه گل قشنگ به بوفون بزنه اخه بوفون خیلی خوب گل قشنگ میخوره

بوفون گل قشنگ نمیخوره "بوفن گل های ساده رو نمیخوره"...

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من تکذیب میکنم !! بوفون کلا گل نمیخوره هیچوقت !!! بعدشم ، تونی اگه گل قشنگ بلد بود بزنه که تو نیمکت ذخیره ی بایرن و رو سکو ها قفل نمیشد !!!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
وهووووووووووووو چقدر خشنید شماها :دی: شوخی کردم بابا کلا کنایه زدم به گورخرها

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بتگا تایید کرد که سیسوکو بلافاصله به تورین برمیگرده و در بازی با رم خواهد بود.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

اون آخری ......

خودت میدونی بی مورد حرف میزنی و الکی داری خودت رو توجیح میکنی !

لطف کن دیگه ارسالای من رو نقل قول نکن و تاپیک بازی هم با این بحثهای بی مورد از روال کاریش خارج نکن !

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

بتگا تایید کرد که سیسوکو بلافاصله به تورین برمیگرده و در بازی با رم خواهد بود.

پس ملو بازي نميكنه ديگه خب خداروشكر!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

پس ملو بازي نميكنه ديگه خب خداروشكر!

ملو تو این بازی محرومه و نمیتومه بازی کنه .

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

ملو تو این بازی محرومه و نمیتومه بازی کنه .

راس گفتيا يادم نبود .فقط ملو محرومه؟ من اصلا آمار دستم نيست

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
من امید برد دارم تو این بازی چون یک در میون داریم می بریم. :flag3: امیدوارم بازم تو تورین نبازیم :cray: ولی از طرف دیگه امیدوارم آخرین بازی چیرو باشه :stopsign:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
کاش این بازی استارت تازه ای برای یوونتوس باشه. کاش به دوران اول فصل برگردیم.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

کاش این بازی استارت تازه ای برای یوونتوس باشه. کاش به دوران اول فصل برگردیم.

كاش برگرديم.ديگه به نظر من نبايد راجع به چيرو بحث كرد.فقط اميدوارم برگرديم گرچه ديره
به نظر من تا آخر فصل هم ببازيم تقصير چيرو نيست مقصر فقط مديران هستند

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

كاش برگرديم.ديگه به نظر من نبايد راجع به چيرو بحث كرد.فقط اميدوارم برگرديم گرچه ديره
به نظر من تا آخر فصل هم ببازيم تقصير چيرو نيست مقصر فقط مديران هستند

مدیرا؟؟؟؟؟
نخیر مشکل مدیرا نیستن
مدیرای بدبخت چیکار نکردم که باید میکردن؟
4 تا بازیکن خیلی قوی خردین(دیگو . گروسو . کانا .ملو)
حالا این بازیکنا که تو تیم های قبلیشون فوق ستاره بودن اینجا خوب نیستن مدیرا چیکارن؟(بجز 2 از بازیکنا که اون 2 تا هم ستاره بودن )
مدیرا بهترین بازیارو برای قبل فصل تدارک دیدن
بهترین بازیکنارو با اون بودجه کم گرفتن
به نظر طرفدارا احترام گذاشتن و فرارا رو مربی کردن(همه اون موقع میگفتن فرارا مربی بشه عالیه)

دیگه باید چیکار میکردن؟

این بازی رو هم به نظر من میتونیم ببریم ولی مشکله
فقط امیدوارم سیسوکو به بازی برسه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خود من از حامیان سرسخت مدیران یووه بودم و هیچ مشکلی برای این فصل ازشون ندیدم ولی تو این چند روز که فرصت برای تقویت تیم بود واقعا خیلی بی خیال کار کردن و بیشتر وقت خودشون رو با جلسه گذاشتن گزروندن .اما از این که این بازی رو هم به چیرو فرصت دادن خیلی خوشحالم چون به خاطر باخت به کیوو نباید چیرو اخراج میشد و امیدوارم بتونه از پس رم و لاتزیو بر بیاد چون این 2 بازی سرنوشت این فصل یووه رو تا حدود زیادی مشخص میکنه. این بازی تقابل رانیری با مدیران یووه ست.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی