پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کیه وو 1-0 یوونتوس ( هفته بیستم سری آ ) - یادواره کارلو پارولا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
153 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب این بازی هم باختیم، ازون باختن های تکراری که کلی مالکیت توپ، کلی تلاش برای حمله ولی بدون رسیدن به گل بود ! این کار رو این فصل زیاد انجام دادیم. بازی خونینی هم بود، دماغ گریگرا و کاناوارو، سر زبینا توی این بازی شکست ! بازی بسیار اعصاب خورد کنی هم بود، ازون داوری که اینقدر سوت زد که می خواستم گریه کنم از دستش، از زمینی که کسی نمی تونست توش بدوه و... .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
انصافا دیگه تو این فصل این شکل بازی کردن و به این نوع باختن دیگه واسمون تکراری شده! چیرو جان حداقل یک برنامه ی جدید و یک مدل باختن دیگه رو تجربه کن به فکر دل ما هم باش این مدل باختن دیگه داره اعصاب همه رو خورد میکنه.....

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
و حالا پایین تر از میلان و رم !!!! میلان و رم بحران زده سابق !!! میلانی که لئوناردو بی تجربه رو آورد بود و رمی که با رانیری ادامه داد بالاتر از ما رفت !!!! و همچنان مصدومیت ، زمین خراب ، زمین کج ، زمین صابونی مانع از برد یوونتوس می شود تا بازهم تیم فرارا شکست بخورد !!!

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
بازم باختیم :121fs725372:...

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
هفته ی بیستم سری آ و 7 باخت,اگر بخواد همینجور پیش بره یوونتوس آخر فصل با 15 باخت و بیش از 5 تحقیر دیگه دهم میشه,آخه این مدیران چه فکری کرده بودن که تو این مدت با این وضعیت تیم بازیکن نخریدن,هفته ی دیگه جلوی رم و تونی احیا شده قراره تحقیر بشیم,خدااااااااااااااااااااااااا :cry2:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

زمین بازی افتضاح بود بابا
توپ صاف روش حرکت نمیکرد!!!

من که بعد از هر باخت به بهانه گیری ها عادت کردم ، مصدومیت ، زمین خراب ، داوری ولی تا حالا نشده که واقعیت رو بگیم ...بی برنامه بازی کردن تیم که مثل روز روشن هست ... مدیران یووه هم از اکنون بمدت 24 ساعت سکوت میکنند و عزای عمومی اعلام خواهند کرد .... راکی هم همچنان به خوردن مشت های آبدار از حریف ادامه میدهد و در انتظار تمام شدن 13 راند بازیست تا بعنوان بازنده معرفی شود .

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
فرارا که همه رکوردها رو زده. ببینیم میتونه کاری کنه فصل بعد تو اروپا شرکت نکنیم.

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
اگه همینطور تا اخر فصل پیش بریم شاید دوباره بریم سری B شاید تو یه سری پایینتر قهرمان فصل بشیم دیگه خسته شدیم از این نتیجها فکر کنم مدیران *********باشگاه فراموش کردن این تیم یوونتوسه... :2mo5pow:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ديگه نميدونم چي بگم..... :cry2: دوباره بازي بعد رو ميبريم و همه حمايت ميكنند.آخه ما با اين نتايج به جايي نميرسيم.يه بازي در ميون باخت چيرو خودت برو :cry2:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
هی میخوام خودمو به چیزهایی دیگه سرگرم کنم نمیشه !! خیلی بده که همش میبازیم !! نه ؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دیگه فکر کنم چیرو فرارا رسما اخراج هست. در این مدت همه کس از مدیران از فرارا حمایت کردند جز اونکه باید حمایت میکرد. روبرتو بته گا حتی پس از برد 3 بر 0 مقابل ناپولی از فرارا حمایت نکرد و گفت که عملکرد مربی هنوز زیر ذره بین هست. سهیمه یوفا فعلا از دست رفته است و باید کاری کرد. یک نکته دیگه باید تیم کیه وو را 10 سال از فوتبال ایتالیا بندازند بیرون اون از زمینشون اون از دماغ خونی گریگرا و کاناوارو و سر زبینا، بازی با اینتر هم که کریستین چیوو. اینها اومدن جنگ یا فوتبال. اینا که بازیکنان ما را نابود کردند حالا بعد معلوم میشه همه یکی 10 هفته مصدوم هستند. نکته آخر و وسلام : تا این بازی هر وقت یوونتوس میباخت یا بد بازی میکرد میگفتیم که ما داریم فقط نام یوونتوس یدک میکشیم ولی دیگه نامی هم باقی نمانده که بخواهیم یدک بکشیم. کار درست سران چلسی کردند و تا اون وضع دیدن سریع دست به اخراج اسکولاری زدن و هی مثل ما روزی 20 ساعت جلسه نگرفتند که آخرش بشه آره فرارا در یوونتوس میمونه.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
كلكسيون افتخارات يووه و فرارا كامل شد! عادت كرديم بابا بيخيال!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
جلسه ای توی رختکن بعد از بازی شکل گرفته با حضور بتگا.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
با این وضع تیمی که به ورونا رفتیم حتی یه مساوی هم میگرفتیم خوب بود چون واقعا تو این بازی دست چیرو از همه بازی ها خالی تر بود و از همه بدتر زمین کیوو که باید توش سیب زمینی بکاری . من بازی رو ندیدم نمیتونم قضاوت خاصی بکنم فعلا در سراشیبی قرار گرفتیم نمیدونم چی بگم باید هر کاری که صلاح هست انجام داد. اگه قراره چیرو اخراج بشه برام خیلی سخته که سکو و بلان هم به کاشون ادامه بدن من تا حالا از مدیران یووه انتقاد نکردم بودم ولی چرا نباید برای چیرو 2 تا بازیکن میخریدن تو اون چند روز تا تیم نصفه نیمه به ورونا بره .

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال

با این وضع تیمی که به ورونا رفتیم حتی یه مساوی هم میگرفتیم خوب بود چون واقعا تو این بازی دست چیرو از همه بازی ها خالی تر بود و از همه بدتر زمین کیوو که باید توش سیب زمینی بکاری . من بازی رو ندیدم نمیتونم قضاوت خاصی بکنم فعلا در سراشیبی قرار گرفتیم نمیدونم چی بگم باید هر کاری که صلاح هست انجام داد.
اگه قراره چیرو اخراج بشه برام خیلی سخته که سکو و بلان هم به کاشون ادامه بدن من تا حالا از مدیران یووه انتقاد نکردم بودم ولی چرا نباید برای چیرو 2 تا بازیکن میخریدن تو اون چند روز تا تیم نصفه نیمه به ورونا بره .

دقیقآ,بلان و سکو باید برن.راحت اون بالا نشستن همه ی انگشت هارو طرف فرارا کردن.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دست تیم خالی بود درست اما یووه فقط صاحبه توب بود به خدا ! هیچ برنامه و طرح خاصی نداشتیم ! دو تا پاس به هم می دادن و تموم ! واقعا کسی توی این 97 دقیقه چیز دیگری مشاهده کرد ؟؟ سانترهای بی هدف و پاس های کوتاه و ناقص ! واقعا اعصاب ادم خورد می شه

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
بلان و سکو هم باید برن. چه کار مفیدی انجام دادن واسه یووه؟ هر کسی دیگه ای هم اگه بود همین کارا رو میکرد.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
درسته که تیم خیلی از بازی ها برنامه خاصی نداشته ولی اخه تیمی که هر بازی 5 یا 6 تا تغییر تو ترکیبش ایجاد میشه چه طور میتونه با ثبات باشه ؟ به خدا همه مقصر هستن همه از بلان و سکو گرفته تا اعضائ دیگه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

بلان و سکو هم باید برن. چه کار مفیدی انجام دادن واسه یووه؟ هر کسی دیگه ای هم اگه بود همین کارا رو میکرد.

خدا وکیلی با این وضع تیم نمیشه به بلان وسکو ایراد گرفت سکو وبلان بهترین شرایط را برای قهرمانی مهیا کردند ول یچیرو فرارا نتونست خوب کار کنه.

ما این فصل بهترین خرید ها را کردیم، بهترین تورنومت ها شرکت کردیم بهترین شرایط تیمی را داشتیم. خب حالا این بازی با تیم نصف و نیمه بازی کردیم و باختیم.

بازی با بوردو فرانسه- بایرن - کالیاری - کاتانیا - باری بازی با اینا چی؟ بازی با اینا هم زمین نا هموار بود؟ بازی با اینا هم با تیم نصف و نیمه به بازی رفتیم.

مشکل چیز دیگه ای هست؟

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
يووه با هر تركيبي هم بره تو زمين از كيه وو سره! فرارا ديكه جايي واسه دفاع نذاشته!وقتي تو زمين خودمون ميبازيم به هرجور تيمي تو اين بازي ديكه انتظاري نبود!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی