پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کیه وو 1-0 یوونتوس ( هفته بیستم سری آ ) - یادواره کارلو پارولا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
153 پاسخ برای این موضوع

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

چیرو در کنفراس خبریش گفته من نمی دونم نظر باشگاه چیه و آنالیز اونا از این وضعیت چیه، اگر اونا اعتقاد دارند این وضعیت تقصیر منه ( و برنامه ی دیگه ای دارند) به من بگند تا استعفا بدم.

فکر نکنم این دیگه گفتن بخواد ، حتمآ چیرو دلیل داره که استعفا نمیده فکر کنم مهمترین دلیلش رکورد شکنی با یووه باشه و بعد از شکستن رکوردهای فراوان قصد داره خیال مدیران رو از فصل آینده راحت کنه و با از دست دادن تمام سهمیه ها دیگه مدیران نیاز نداشته باشند که اول فصل وعده بدن.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من نمی دونم این فرارا بدشانس ترین آدم رو زمینه که این بازیکنان این فصل همه مصدوم یا نااماده اند یا اینکه خود فرارا با مربی گری بدش شرایطی رو ایجاد کرده که این بلا بر سر بازیکنان بیاد !!! من هرچی فکر می کنم دومی معقول تر به نظر میاد ؟؟!؟!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا: - من نمی دونم آنالیز مدیران از مربی، بازیکنان و باشگاه چیه، ولی اگر اعتقاد دارند مقصر این وضعیت من هستم حتما به من خواهند گفت. - صحبت ها زیادی در طول فصل بوده ولی هیچوقت به من گفته نشده که مشکل تیم هستم و باید کنار برم. - برای هرکسی که دوستدار یوونتوسه این وضعیت وضعیت غیرعادی ایه، هفت باخت برای یوونتوس طبیعی نیست. - من اعتقاد دارم این تیم کیفیت خیلی خوبی داره، بازیکنان خیلی خوبه داره، اگر همه فکر می کنند فقط تقصیر مربیه که نمی تونه ازین کیفیت استفاده کنه و از بازیکن ها به شکل مطلوبی کار بکشه به من بگند و من این تقصیر رو قبول می کنم. - برای من خیلی سخته و دردناکه که این رو جلوی هوادارهای یوونتوس بگم، ولی من دارم تلاش می کنم راه حل این مشکل رو پیدا کنم و به این یوونتوس واقعا اعتقاد دارم. - نمی خوام به خاطر این بازی از زمین گله کنم چون این زمین اگر برای ما بد بود برای کیوو هم بد بود، ولی همچین زمینی واقعا در شان سری آ نیست. - بعضی بازیکن های من روی فرم نیستند، بعضی مصدوم اند، بعضی نیاز به استراحت دارند و خسته اند ولی کاری از دست من برنمیاد. من واقعا انتخاب های زیادی برای تصمیم گیری ندارم.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
کیفیت یووه پایینه و مقصرش هم تو هستی فرارا جان !! چون گفتی بهت بگیم ، می گیم !! تو مقصری!! حالا دست بر می داری یا باید طومار جمع کنیم که تقصیر تو هست که بازیکنان غیر مصدوممون اینقدر ناامده اند !!!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

فرارا:
- من اعتقاد دارم این تیم کیفیت خیلی خوبی داره، بازیکنان خیلی خوبه داره، اگر همه فکر می کنند فقط تقصیر مربیه که نمی تونه ازین کیفیت استفاده کنه و از بازیکن ها به شکل مطلوبی کار بکشه به من بگند و من این تقصیر رو قبول می کنم.

چیرو جان این دیگه گفتن نمیخواد همه فهمیدن که یک تیم اگر 7 باخت پیاپی بیاره مشکل اولش مربی هست نه مدیریت نه بازیکنان ......

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بتگا گفته چیرو باقی می مونه. بتگا گفته در اول فصل که فرارا تیم کاملی داشت یوونتوس بی رقیب بود، در هفت هفته ی اول ما صدر جدول بودیم و بازی خوبی می کردیم. هر تیم بالا و پایین هایی داره و دوره های سخت و دشواری رو می گذرونه، این روزها هم پایان خواهند یافت.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

بتگا گفته چیرو باقی می مونه.

بتگا گفته در اول فصل که فرارا تیم کاملی داشت یوونتوس بی رقیب بود، در هفت هفته ی اول ما صدر جدول بودیم و بازی خوبی می کردیم. هر تیم بالا و پایین هایی داره و دوره های سخت و دشواری رو می گذرونه، این روزها هم پایان خواهند یافت.

بابا این بلان و سکو ویروس دارن هر کسی که با اونها نشست و برخاست کنه مریض میشه و شروع میکنه به بیراه گفتن و خرد کردن اعصاب هواداران ..... حداقل کمی از مدیران کثیف اینتر یاد بگیرید مانچینی که اونها رو قهرمان کرد رو تنها بخاطر دل هوادارانشون اخراج کردند و رفتن دنبال مورینیو .

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال

بتگا گفته در اول فصل که فرارا تیم کاملی داشت یوونتوس بی رقیب بود، در هفت هفته ی اول ما صدر جدول بودیم و بازی خوبی می کردیم. هر تیم بالا و پایین هایی داره و دوره های سخت و دشواری رو می گذرونه، این روزها هم پایان خواهند یافت.

بتگا داره کار درستی میکنه,فرگوسن و کاپلو و لیپی باهم مربیه یوونتوس بشن با این وضعیت مصدومین نمیتونن کاری بکنن.فقط تا اماده شدن مصدومین باید حداقل دو بازیکن خوب بخرن.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

بابا این بلان و سکو ویروس دارن هر کسی که با اونها نشست و برخاست کنه مریض میشه و شروع میکنه به بیراه گفتن و خرد کردن اعصاب هواداران ..... حداقل کمی از مدیران کثیف اینتر یاد بگیرید مانچینی که اونها رو قهرمان کرد رو تنها بخاطر دل هوادارانشون اخراج کردند و رفتن دنبال مورینیو .

در تاپیک سری آ و کوپا ایتالیا هم گفتم.
کمال همنشینی با سکو و بلان در بته گا هم اثر کرده. کوپا ایتالیا هم رسما از دست رفته است.

اینا همش بهانه است مشکل اصلی تیم مربی هست اینو از کاسرس گرفته تا بته گا هم میدونند قطعا یک مشکلی هست که نابودی یوونتوس به تغییر مربی ترجیح میدن.

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
در وحله اول این حرف امشب بتگاست . یعنی صحبت های بعد از شکست.... زمانی که مدیریت داره سعی میکنه جو تیم را آروم کنه . حتی اگر مربی تیم یک اسطوره یووه نبود و احترام ویژه ای بین هواداران نداشت هم امشب هیچ تصمیمی را چه قطعی و چه نسبی بیان نمیکردند و به تیم برای یک شوک دیگه زمان میدادند . به هر حال ما از شرایط این تیم مطلع نیستیم . با نظر خودمان یگوییم هیدینگ ...بنیتس....x....y......و نمیدانیم شرایط آیا برای حظور مربی دیگری آماده هست یا نه . من خودم یکی از کسانی بودم که از انتصاب هیدینگ همایت میکرد و کمابیش میکند . اما در این شرایط اصلا امیدی به اینکه او یا هر مربی قابل اعتنای دیگری در نیمه ژانویه و با وجود گذر نیمی از فصل و لشگر عجیب و غریبی از مصدومین آیا ریسک هدایت این تیم را قبول میکند ؟؟ در ذهن من فرارا به آخر خط رسیده اما مهم اینه که در خارج از ذهن من جایگزین مناسب و در دسترسی وجود داشته باشه .

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
سال اخر لیپی اگر یادتون باشه یووه الکس رو تقریبا تمام فصل به دلیل مصدومیت نداشت ندود یا مصدوم بود یا اماده نبود و بقیه بازیکنا هم همینطور تو سری A سوم شدیم بازی رفت و برگشت از میلان و اینتر باختیم از رم 4 تا خوردیم ولی چون مدیر موجی بود و مربی لیپی کسی اعتراضی نکرد من اصلا از فرارا دفاع نمی کنم و قطعا برای تیمی مثل یووه کوچک هستش ولی واقعا شرایط خوبی نداشته برای مربی گری این همه مصدوم هر روز اسم یه مربی جدید به گوش می رسه بعید می دونم فرارا رفتنی باشه فقط امیدوارم اگر دنبال مربی خاصی نیستند حمایت کامل رو از فرارا بکنند چون این تیم بیشتر از هر چی به ارامش احتیاج داره فرارا هم بچسبه به همین سیستم 2-1-3-4 چیزی که یوونتوس احتیاج داره ثبات و ارامش هستش

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اینو یکی تو یوونتوز گذاشته بود. :lol:

http://www.juventuz....=1&d=1263745151

از این مرد(بته گا) با این شرایط چه انتظاری میره. مثل اینکه اصلا خوابه و بازی را نمی بینه.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
مدیرا وقتی متوجه میشن که جام باشگاه های فصل بعد رو از دست دادیم و دیگه کار از کار گذشته.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
شرایط بد نسیت حتی میتوانیم تو جدول 20 بشیم و راحت بریم سری بی

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
عکس های بازی :

[img width=480 height=312]http://www.tuttosport.com/images/70/C_3_Media_973270_immagine_xl.jpg[/img]

خسارت های مالی و جانی یوونتوس در بازی امروز :[/ b]

[img width=480 height=312]http://www.tuttosport.com/images/59/C_3_Media_973259_immagine_xl.jpg[/img]
[img width=480 height=312]http://www.tuttosport.com/images/57/C_3_Media_973257_immagine_xl.jpg[/img]
[img width=480 height=312]http://www.tuttosport.com/images/43/C_3_Media_973243_immagine_xl.jpg[/img]

[b]بهت الکس و دیگو :

[img width=480 height=312]http://www.tuttosport.com/images/55/C_3_Media_973255_immagine_xl.jpg[/img]

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
[img width=480 height=319]http://i.imagehost.org/0465/lapresse_bas170110spo_0016.jpg[/img]

تماشاگرا عکس یه کشتی رو کشیدن که داره برعکس بقیه ی کشتی ها حرکت می کنه و اون نوشته یه چیزی میگه تو این مایه ها : به تازگی دور زده یا همچین چیزی. یه نوشته ی دیگه هم بود تو ورزشگاه که کشتی یووه به کوه یخ خورده !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
قبل از بازی هم گفتم که اگر ببازیم من فرارا رو کمترین مقصر میدونم و هنوز هم پای حرفم هستم . دیگه امروز حتی از گریگرا هم شانس نیاوردیم و مصدوم شد و بیرون رفت تا زبینا بیاد تو بازی که تنها نکته مثبت بازیش یه تکل خوب در مسیر توپ بود که پشت شش قدم زد تا گل نخوریم و توپ رو دفع کرد . حمیدزیچ امروز در صورتی به بازی اومد که گروسو دیگه گویا کاملاً یادش رفته که سه سال پیش بهترین دفاع چپ جهان بود ! دیگه عمق فاجعه اینجا بود که مجبور بودیم پائولوچی رو 90 دقیقه تو زمین داشته باشیم در صورتی که حتی یک جلسه هم کامل با تیم نبودش و فقط روز شنبه در تمرین پیش از بازی با تیم بودش . حالا بماند که ملو در پست خودش هم بود و بارها توپ لو داد و سانترهاش پشت دروازه بود ! یعنی کلاً نمیشد از این نفرات توقع شق القمر داشت ! بنظرم فقط کاناوارو و کیه لینی خوب بودن و البته تلاش و دوندگی دیه گو هم بی نظیر بود . ضمن اینکه کسی اشاره نکرد که بوفون در ابتدای بازی یه دو به یک رو بصورت استثنایی گرفت . روی گل هم تقصیر ملو بنظر از همه بیشتر بود چون اون باید پشت محوطه رو پوشش میداد و کاری هم از دست بوفون بر نمیومد . اینم نمرات من به بازیکنان : بوفون 6 . کاناوارو 6 . کیه لینی 6 . گریگرا 5 ( زبینا 4 ) . گروسو 3 ( حمیدزیچ 2 ) . دچلیه 5 . ملو 4 . دیه گو 6 . مارکیزیو 4/5 ( ایموبیله - خیلی بازی نکرد ) . پائولوچی 4/5 . دل پیرو 4/5 . ولی تو این بازی دیگه کاملاً به این نتیجه رسیدم که سیسوکو عجب الماسی بود تو دو فصل گذشته !

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
خداییش ادم باید دلش خیلی خوش باشه که به برد یوونتوس فکر کنه تو جام حذفی هم توسط اینتر له میشیم تو سن سیرو

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دیگه داره گریم میگیره. یعنی امکان داره بازم شرایط بدتر از این هم بشه. دیگه اگه مدیران میخواستند کاری بکنند باید میکردند دیگه. بته گا ف بلان ، سکو ، چیرو فرارا جای هیچ حمایتی را نگذاشتند. امیدوارم تا پاشون به تورین برسه دروگی های یوونتوس جوری باهاشون رفتار کنند که تا عمر دارند فراموش نکنند. گفتم بته گا میاد کاری میکنه فهمدیم که اون هم سکو مثل بلان مردی نالایق هست مدیر یکی بود اون هم فقط موجی. بقیه کشک.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

قبل از بازی هم گفتم که اگر ببازیم من فرارا رو کمترین مقصر میدونم و هنوز هم پای حرفم هستم

مرسی بابک جان به خدا دوست داشتم این حرف رو بزنم ولی گفتم بچه ها میگن دوباره شروع کردی دوباره حمایت بیجا کردی دو باره افراطی برخورد کردی .
به خدا با تیمی که تو هر بازی مجبور باشی چنذ تا یار رو تغییر بدی چی کار میشه کرد؟
تقصیر چیرو چیه که مدیرا براش تو این مدت بازیکن مناسب نگرفتن ؟
تقصیر چیرو چیه که این همه مصدوم داره ؟
تقصیر چیرو چیه که زمانی که یووه به یه برد برای افتادنتو مسیر ابتدای فصل رو داره باید بره تو مزرعه فوتبال بازی کنه؟
ایا چیرو تونسته 3 تا بازی با یه ترکیب دلخواه بازی کنه؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی