پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کیه وو 1-0 یوونتوس ( هفته بیستم سری آ ) - یادواره کارلو پارولا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
153 پاسخ برای این موضوع

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
خواهشا وقتی پست منو پاک میکنین یه خبری بدین و دلیلشو بگین , بده ! با تشکر

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
خب ...شکی در این که دست یووه بسیار بسته بود نیست . پیش از بازی هم به کرات به این نکته اشاره شد . و شکی در زیر کشت بودن زمین کیوو هم نیست . نمیدانم برای مایی که نزده میرقصیم و پتانسیل بالایی در تحویل دادن لشگری از مصدومین بعد بازی ها و بعضا تمرینات داریم زمین بدتری هم پیدا میشد که در آن بازی کنیم ؟!! اما اگر از هر 2 نکته ناخوشایند و حقیقی بالا بگذریم .....من دیگر پذیرفتم که تمام مشکلات ما در این مصدومیت ها خلاصه نمیشه . قبول دارم که این اتفاقات دست مربی را به شدت میبنده و قبول دارم تا حدود زیادی باعث میشه که تیم نتواند به راحتی به یک ترکیب اصلی و بعضا به یک سیستم جا افتاده دست پیدا کند. ولی زمان زیادی را سپری کرده ایم و در کنار مشکلات بالا مشکلات دیگری هم داریم که به وضعیت بدنی بازیکنان مربوط نمیشوند . رسما نیمی از فصل سپری شده و به غیر از اینتر و حتی میلانی که بدون غلو کردن از ما فاصله گرفته اند تیم هایی روی فرم تر و آماده تر از خودمان احاطه مان کرده اند . سوال اینجاست که دیگر چه قدر زمان برای ریسک کردن داریم...؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اینطوری که گفته میشه هنوز تیم از رختکن بیرون نیومده برای کنفراس خبری.

Aref

Aref

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 97 ارسال
ميدونيد اشتباه مديران يووه كجاست؟! اشتباهشون اينجاست كه هردفعه يادشون ميره به فرارا اولتيماتوم بدن. واقعا مسخرست.هرتيم ديگه اي بود تا حالا 100دفعه چيرو رو اخراج كرده بود. بايد از اول فصل يه مربي بزرگ مثل گاس انتخاب ميشد و چيرو رو هم ميگذاشتن دستيارش تا تجربه بيشتري كسب كنه.اگه موجي مدير يووه بود همين كارو ميكرد.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

اینطوری که گفته میشه هنوز تیم از رختکن بیرون نیومده برای کنفراس خبری.

فكرشو بكنين بته گا الان كمربندشو باز كرده،افتاده به جون چيرو :laugh3: حالا نزن كي بزن :دی:

آيييييييييييييييي بته گا يادت باشه چيرو هميشه فدايي داره،نامرد مظلوم گير آوردي؟؟؟ :waiting:

ولي جدا اين بازي هم مثل بازيها و شكست هاي ديگه بود،همون طور كه بچه ها گفتن روند بازي مثل هميشه بود كه ما باختيم...

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خداییش دلم به حال فرارا می سوزه !! الان بته گا داره اساسا چکیش می کنه !؟!؟؟! خدا بیامرزتش !!مربیمون جوون مرگ شد !!!!!! فکر کنم بته گا تک تک بازیکنان رو هم بی نصیب نزاره .... و کتکشون بزنه !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اگه اشتباه نکنم. حالاست که چیرو فرارا توی کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی، استعفای خودش و اعلام کنه.

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال

ميدونيد اشتباه مديران يووه كجاست؟!
اشتباهشون اينجاست كه هردفعه يادشون ميره به فرارا اولتيماتوم بدن.
واقعا مسخرست.هرتيم ديگه اي بود تا حالا 100دفعه چيرو رو اخراج كرده بود.
بايد از اول فصل يه مربي بزرگ مثل گاس انتخاب ميشد و چيرو رو هم ميگذاشتن دستيارش تا تجربه بيشتري كسب كنه.اگه موجي مدير يووه بود همين كارو ميكرد.

آره خداییش
اونا برن یه مربی مثل هیدینگ بیارن قول میدم خود چیر میره کنار
خب وقتی اونا عرضه خرید مربی ندارن چیرو هم تیم رو تو این سرایط ول نمیکنه به امون خدا

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
بچه ها. اشکالی نداره. ما که 4-1 ، 3-0 ، 2-1 به تیم آخر جدول باختیم. این که دیگه 1-0 بود.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اگه این یووه دست یکی مثل علی دایی بود چه میشد !!!

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
علی دایی هم بیچاره مشکلش مدیرشه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

قطعا هر چی میشد، اینجوری نمیشد و بهتر از فرارا کار میکرد.

امسال فرارا بدجوری سنت شکنی کرده هم آمار و ارقام خراب کرد.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

با این وضع تیمی که به ورونا رفتیم حتی یه مساوی هم میگرفتیم خوب بود چون واقعا تو این بازی دست چیرو از همه بازی ها خالی تر بود و از همه بدتر زمین کیوو که باید توش سیب زمینی بکاری . من بازی رو ندیدم نمیتونم قضاوت خاصی بکنم فعلا در سراشیبی قرار گرفتیم نمیدونم چی بگم باید هر کاری که صلاح هست انجام داد.
اگه قراره چیرو اخراج بشه برام خیلی سخته که سکو و بلان هم به کاشون ادامه بدن من تا حالا از مدیران یووه انتقاد نکردم بودم ولی چرا نباید برای چیرو 2 تا بازیکن میخریدن تو اون چند روز تا تیم نصفه نیمه به ورونا بره .

زمان رانیری هم دست رانیری خالی بود ولی نه جلوی تیمی مثل کیوو.
جلوی چلسی و رئال مادرید ولی اینطوری نبود وضعیت تیم.
بعد بازی با ناپولی گفتم می ترسم از اینکه این 1 جرقه باشه و زود خاموش بشه...فکر کنم همینم بود دقیقا...

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

قطعا هر چی میشد، اینجوری نمیشد و بهتر از فرارا کار میکرد.

امسال فرارا بدجوری سنت شکنی کرده هم آمار و ارقام خراب کرد.

مثلا با شاهین بوشهر چند چند میکریدم ؟؟؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

مثلا با شاهین بوشهر چند چند میکریدم ؟؟؟

6 هیچ به نفع شاهین بوشهر.

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

چیز خاصی نمیشد :دی:
فقط به جای 1 بر 0
4 بر 1 یوونتوس میباخت
بعدم مدیرا میومدن حمایت میکردن ازش :دی:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
همین الان چیرو فرارا اومد جلوی دوربین و با لبخند ملیح خودش مصاحبه را کرد و رفت. *** - این یک سیلی خیلی محکم بود خیلی محکم تر از دفه های قبل. ***- من استعفا نمیکنم نامردیه اگر یک تیم وسط بحران ول کنی و بری. ***- من مثل راکی هستم هر چی مشت بخورم بازم طاقت میارم و وسط کار جا نمیزنم. قطعا همینا را گفته دیگه. مگر اینکه بته گا در رخت کن کار خاصی کرده باشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چیرو در کنفراس خبریش گفته من نمی دونم نظر باشگاه چیه و آنالیز اونا از این وضعیت چیه، اگر اونا اعتقاد دارند این وضعیت تقصیر منه ( و برنامه ی دیگه ای دارند) به من بگند تا استعفا بدم. متن کاملش رو وقتی اومد می زارم.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
تو رو خدا؟ جان فرارا. این نتایج تقصیر منه. تقصیر تو نیست که. استعفا هم نمیخواد بدی. شاید شاید بعدا مربیه خوبی بشی ازت استفاده میکنیم. تا اون موقع هم وقت داری. هر نتیجه ای هم گرفتی اشکالی نداره.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

چیرو در کنفراس خبریش گفته من نمی دونم نظر باشگاه چیه و آنالیز اونا از این وضعیت چیه، اگر اونا اعتقاد دارند این وضعیت تقصیر منه ( و برنامه ی دیگه ای دارند) به من بگند تا استعفا بدم.

متن کاملش رو وقتی اومد می زارم.

برو تو یوونتوز قسمت چیرو بالبوا متن کامل کنفرانس مطبوعاتیش را زده.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی