پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کیه وو 1-0 یوونتوس ( هفته بیستم سری آ ) - یادواره کارلو پارولا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
153 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

[img width=480 height=240]http://a.imagehost.org/0636/topNM.jpg[/img]

کیه وو - یوونتوس

هفته بیستم سری آ
یکشنبه 17 ژانویه - 27 دی
استادیوم بنتگودی - ورونا
ساعت 15 به وقت ايتاليا - 17:30 به وقت ايران

[size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

یوونتوس 0-3 میلان
رم 1-0 کیه وو

بازی بعدی

یوونتوس - رم
لاتزیو - کیه وو

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

[center][size=10pt]برای آشنایی با کارلو پارولا کلیک کنید

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خوب در این بازی یووه امائوری رو به دلیل محرومیت در اختیار نداره فکر میکنم تمام 4 اخطاری که گرفت برای غر زدن به داور بود . کیوو هم هیچی محروم نداره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مصدومان رو دارید : !!! Iaquinta, Sissoko, Camoranesi, Caceres, Trezeguet, Giovinco, Poulsen ترکیب باید اینجوری بشه پس بوفون - گروسو - کیه لینی - کانا - گریگرا - ده چلیه - مارکیزیو - ملو - دیه گو - امائوری - دل پیرو !!!

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

مصدومان رو دارید : !!!

Iaquinta, Sissoko, Camoranesi, Caceres, Trezeguet, Giovinco, Poulsen

ترکیب باید اینجوری بشه پس

بوفون - گروسو - کیه لینی - کانا - گریگرا - ده چلیه - مارکیزیو - ملو - دیه گو - امائوری - دل پیرو !!!

حسین جان تازه فکر میکنم امائوری هم محروم باشه واسه اخطارهاش :Facepalm:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بله عزیزم !!! درسته !! امائوری نیست !! توی این بازی حداقل باید 2 - 3 بازیکن از تیم جوانان اضافه بشه !!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
بودن یا نبودن آمائوری تاثیری نداره.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

بودن یا نبودن آمائوری تاثیری نداره.

بيچاره آما......
انقدر ازش بد نگيد.موقعي كه تو اوج بود تك بود.الان هم اگه به دوران اوجش برگرده فوق العاده است
راستي وينچنزو چي شد؟

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

بيچاره آما......
انقدر ازش بد نگيد.موقعي كه تو اوج بود تك بود.الان هم اگه به دوران اوجش برگرده فوق العاده است
راستي وينچنزو چي شد؟

ولی حالا که تو اوج نیست !!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

ولی حالا که تو اوج نیست !!

اگه الان تاثيري نداره كه ما نبايد فصل پيش رو فراموش كنيم.هر بازيكني دوران افت داره ولي ما نبايد با بي وفايي باهاشون روبرو شيم

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

اگه الان تاثيري نداره كه ما نبايد فصل پيش رو فراموش كنيم.هر بازيكني دوران افت داره ولي ما نبايد با بي وفايي باهاشون روبرو شيم

میدونم ... منظور من توی این بازی بود یعنی تاثیرش !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
فکر کنم در این بازی داوید لنزفامه از ابتدا بازی کنه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بهترین خبر این بازی اینه که یاکوئینتا و بوفون هر دو به بازی میرسن . یاکوئینتا هنوز مشخص نیست از ابتدا بازی کنه هرچند در غیاب آمائوری طبیعتاً به عنوان تنها مهاجم نوک باید بازی کنه ولی شاید فرارا تصمیم دیگه ای بگیره که البته بعید بنظر میرسه . فقط تنها جای سئوال ترکیب اینه که اگر بخوایم با دو مهاجم بازی کنیم ، فرارا از بین دچلیه و حمیدزیچ کدوم رو انتخاب میکنه که من به شخصه ترجیح میدم دچلیه بازی کنه و مارکیزیو در راست باشه . فقط با توجه به مصدومیت کاسرس ، باید گریگرا رو تحمل کنیم ! فکر کنم اگر حمیدزیچ و گریگرا سمت راست باشند به شدت اون سمت کیفیت کارش پائین میاد و دیگه خلاقیتی نداره . رو این حساب فکر کنم بازی دادن به مارکیزیو در راست خیلی گزینه بهتری باشه .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
شایعه شده که یاکوینتا دوباره از ناحیه ی زانو دچار مشکل شده و به این بازی نمیرسه حتی گفتن که ممکنه تا 80 روز خانه نشین بشه و دوباره زانوی خودش رو جراحی کنه البته تا حالا تایید نشده و به احتمال زیاد به بازی میرسه در مجموع بهتر هست که با توجه به خواب زمستانی مدیران و اضافه نشدن مهره های مورد نیاز فرارا با همون سیستم بازی با ناپولی 4-1-2-1-2 تیم رو راهی میدان کنه در این سیستم ملو و دیگو بهمراه الکس خواهند درخشید .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
به نظر من هم بهترین سیستم همین 4.3.1.2 خواهد بود و امیدوارم چیرو با همین ترکیب تیم رو تو زمین بفرسته نه با ترکیب 4.2.3.1 . همون طور که قبلا بابک و الان هم مسعود گفت در این سیستم ملو خیلی راحتر و درخشان تر بازی میکنه و اله هم براش بهترین سیستم همینه فقط امیدوارم کیوو خیلی بسته بازی نکنه. اگه به یووه فضا بدن و یووه کمی ازاد بازی کنه میتونه فکرش رو تو زمین پیاده کنه.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
در کل چیرو خیلی دوست داره که با سیستم 4-1-2-1-2 بازی کنه ولی در صورت کمبود بازیکن مجبور میشه سیستم رو تغییر بده ، همیشه یووه با این سیستم روان و با تفکر بازی میکنه برعکس 4-4-2 یا 4-4-1-1 ، بازی کیه وو هم یکشنبه مثل بازی چهارشنبه شب ناپولی خواهد بود کلآ کیه وو در زمین خودش دفاع فشرده رو انجام نمیده و خطرناک ظاهر میشه .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اره کیوو واقعا تیم هجومی و خطرناکیه من امسال بازی میلان و کیوو رو دیدم واقع خیلی هجومی و زیبا بازی میکرد از مربی تیمشون مومو دی کارلو خیلی خوشم میاد زمانی که مربی پارما بود هم هجومی بازی میکرد . امروز هم ویولا به سختی تونست کیوو رو حذف کنه در حالی که کیوو پیش افتاده بود. خطر ناک ترین بازیکن کیوو پلیسیر هست که سال هاست داره تو کیوو بازی میکنه و همیشه هم مقابل یووه خطر ناک ظاهر شده.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اگر درست یادم باشه پارسال هم پلیسیر جلو یووه هت تریک کرد؛ در کل خیلی باید حواسشون باشه به این بشر ستون دفاعی این تیم هم یپش هست که مدافع خوبیه و راحت باج نمیده

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

در غیاب آمائوری طبیعتاً به عنوان تنها مهاجم نوک باید بازی کنه ولی شاید

اگه بازم با تک مهاجم بازی کنیم بهتون قول میدم این بازی رو هم میبازیم :Facepalm:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

مسعود فکر کنم منظورت 4-3-1-2 باشه دیگه ؟

بله همون 4-3-1-2 هست ولی چیرو در بازی با ناپولی واقعا یک تحول بزرگی رو در این سیستم انجام داده بود که به همین دلیل ترجیح میدم که بگم 4-1-2-1-2 امیدوارم در بازی یکشنبه هم از اون استفاده کنه با این سیستم اگر بازیکنانی مثل ملو ، دیگو ، الکس ، تره زگه ، کاسرس رو فورم باشند هیچ تیمی نمیتونه جلوی یووه و چیرو رو بگیره حالا که آماوری و یاکوینتا در بازی با کیه وو نیستن به احتمال زیاد از تک مهاجم استفاده میکنه ، خیلی دوست دارم که ویچنزو حتما برسه تا استفاده از این سیستم مداوم باشه نه مقطعی .

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

اگر درست یادم باشه پارسال هم پلیسیر جلو یووه هت تریک کرد؛
در کل خیلی باید حواسشون باشه به این بشر
ستون دفاعی این تیم هم یپش هست که مدافع خوبیه و راحت باج نمیده

درسته.سرجيو پليسر خيلي بازيكن خطرناكيه و جلوي يووه خطرش دوبارابر ميشه.خيلي بايد مواظبش باشيم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی