پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کیه وو 1-0 یوونتوس ( هفته بیستم سری آ ) - یادواره کارلو پارولا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
153 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
خدا به خیر بگذرونه.من که خیلی می ترسم. :Facepalm:

Aref

Aref

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 97 ارسال
اصلا بد به دلتون راه ندين!يووه با اختلاف 3 گل كيه وو رو شكست ميده.بايد به فرارا اعتماد كرد.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
پارسال در این برحه از زمان با فیورنتینا بازی داشتیم که او بازی را با تک گل مارکیزیو بردیم و برای یک نصف روز به صدر جدول رفتیم و حتی پتاسنیل بودن در صدر جدول را داشتیم. امسال در همان برحه از زمان،همگی اسکودتو را را از دست رفته میدونیم و رسیدن به آن را حتی در حد یک معجزه میدونیم. نمی خوام خاطرات تلخ گذشته را تداعی کنم ولی خب من این تفاقات را به فال نیک میگیرم. شاید در آینده تغییرات در تیم اتفاق بیفته که بی ربط هم به این اتفاقات نباشه. به هر حال امیدوارم که اگرچه یوونتوس در این فصل قهرمان سری آ نخواهد شد ولی حداقل در حد و اندازه های نام یوونتوس ظاهر بشه.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

فکر نکنم یووه با 1 مهاجم بازی کنه تو این 5 6 ساله سابقه نداشته فکر می کنم بین پائولوچی و ایموبیله (؟؟؟) یکی بازی کنه در کنار الکس

البته فكر كنم امروز دو مهاجم داشته باشيم.
ولي تو اين 5-6 ساله سابقه نداشته؟
تو همين 5-6 بازي آخر هم حساب كنيد تقريبا همش رو تك مهاجم بوديم

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
تا زمانی که فرارا برکنار نشه باخت و برد یووه برام فرقی نداره

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

تا زمانی که فرارا برکنار نشه باخت و برد یووه برام فرقی نداره

احسنت! به تو میگن هوادار واقعی!!! آخه اینم شد حرف؟! یعنی طرفدار یووه نیستی و فقط دشمن فرارایی دیگه؟! هوادارا چی میخوان جز برد و موفقیت یووه؟؟؟!!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
باز بگید"حامیان ابقای چیرو" دارن بقیه رو تحریک میکنن!!! آخه این چه حرفی بود انصافا !! بزار بازی شروع شه عزیز من بعد !!!! ---------- در مورد بازی هم بگم ایشالله مثل بازی رفت میبریم ! اگه آله از اول بازی کنه عالی میشه دیه گو هم دوباره داره به خودش برمیگرده

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
من خودم منتقد چیروام ولی واسم مهم موفقیت یووه اس.دوستمون حرف جالبی نزده. :flag3:

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

فکر نکنم یووه با 1 مهاجم بازی کنه تو این 5 6 ساله سابقه نداشته فکر می کنم بین پائولوچی و ایموبیله (؟؟؟) یکی بازی کنه در کنار الکس

منم بعید می دونم 4411 بازی کنه، الکس اصلا ذاتا تک مهاجم نمی تونه واسته. من همون 4312 رو ترجیح می دم، با ایموبیله کنار الکس،نه پائولوچی! چون به هر حال هر چی باشه، پائولوچی تازه اضافه شده و اصلا با تیم تمرین هم نکرده، هیچ هماهنگی و همخونی ای با تیم نداره....

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من مطمئن هستیم با این سیستم بازی خواهیم کرد !!! 1 جیجی بوفون 21 زدنک گریگرا 5 فابیو کاناوارو 3 جورجو کیه لینی 6 فابیو گروسو 8 کلودیو مارکیزیو 4 فلیپه ملو 29 پائولو دچلیه 28 دیه گو ریباس 10 الکس دل پیرو 42 میشله پائولوچی که همون 4-3-1-2 هست !!!

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

من مطمئن هستیم با این سیستم بازی خواهیم کرد !!!

1 جیجی بوفون
21 زدنک گریگرا
5 فابیو کاناوارو
3 جورجو کیه لینی
6 فابیو گروسو
8 کلودیو مارکیزیو
4 فلیپه ملو
29 پائولو دچلیه
28 دیه گو ریباس
10 الکس دل پیرو
42 میشله پائولوچی

که همون 4-3-1-2 هست !!!

موافقم منم فکر نمیکنم چیرو دوباره اشتباهاتش رو تکرار کنه !
با دو مهاجم بازی میکنیم به احتمال خیلی زیاد ...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ترکیب یوونتوس بوفون - کانا - کیلینی - گروسو- گریگرا -مارکیزیو -ملو - دچلیه- دیگو -دل پیرو -پائولوچی دقیق همونی که حسین اقا گفت

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

منم بعید می دونم 4411 بازی کنه، الکس اصلا ذاتا تک مهاجم نمی تونه واسته. من همون 4312 رو ترجیح می دم، با ایموبیله کنار الکس،نه پائولوچی! چون به هر حال هر چی باشه، پائولوچی تازه اضافه شده و اصلا با تیم تمرین هم نکرده، هیچ هماهنگی و همخونی ای با تیم نداره....

ولی الانم براش بهترین فرصته که محک بزنه خودشو! بالاخره که باید بازی کنه! اتفاقا از نظر من خوب کار میکنه چون چشمهای زیادی تو این بازی بهش دوخته شده و همه منتظرن ببینن چی کار میکنه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بازی شروع شده- ما که به هر جهت نمی تونیم این بازی را ببینیم NTV که نمیگذاره و JSC بسته شده است. امیدوارم یوونتوس شروع خوبی داشته باشه و همانند بازی با ناپولی ببره.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
یه نفر لینک بازی رو بذاره لطفا ;D

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

یه نفر لینک بازی رو بذاره لطفا ;D

http://atdhe.net/118...ona-vs-juventus

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
یکی خوردیم! کیه وو1-یووه 0

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
گل خوردیم

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بچه ها یکی خوردیم :furious: فقط نام یووه رو یدک می کشیم بیشتر شبیه سیه نا بازی می کنیم.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خيلي بازيكن داره تيم،گريگرا هم مصدوم ميشه!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی