پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کیه وو 1-0 یوونتوس ( هفته بیستم سری آ ) - یادواره کارلو پارولا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
153 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
تا امروز فکر میکردم مشکل تیم فرارا هست ولی با این صحبتی که فرارا کرد کل نظر من و تغییر داد باید بگم مشکل تیم مدیریت و در راس آنها روبرتو بته گا هست.

فرارا:

- من نمی دونم آنالیز مدیران از مربی، بازیکنان و باشگاه چیه، ولی اگر اعتقاد دارند مقصر این وضعیت من هستم حتما به من خواهند گفت.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بابا شما چی میگید دیگه کیه وو تیمه که حالا به نبود مهره های یوونتوس ربط داشته باشه کاتانیا تیم بود ؟ بخدا این فصل به همه یکی یه 3 امتیاز توپ دادیم یعنی چی آخه الکی باز حمایت میکنید یه جوری میگید دست فرارا بسته بود ، انگار از روزی که مربی شده بازیکنان مصدوم بهش دادند آقا بلد نبود تمرینات بدنسازی درستی انجام بده ، حالا به وسط فصل رسیدیم نصف تیم مصدومه باتشکر

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
منم با kamal موافقم مشکل تیم از بدنسازی که همش مصدوم میدن

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
نصف تيم چجوري مصدوم شدند؟؟؟تو تمرين مصدوم شدند؟؟؟

وقتي ترزگه خطا ميكنه مصدوم ميشه،مقصر بدنسازي چيروئه؟؟؟وقتي ماكيزيو و بوفون مينيسك پاره ميكنن مقصر بدنسازي چيروئه؟؟؟وقتي پولسن خودش بي احتياطي ميكنه مصدوم ميشه مقصر بدنسازي چيروئه؟؟؟ وقتي پزشكا دير به داد كامو ميرسن و كامو دو ماه مصدوم ميشه،مقصر بدنسازي چيروئه؟؟؟

تا امروز فکر میکردم مشکل تیم فرارا هست ولی با این صحبتی که فرارا کرد کل نظر من و تغییر داد باید بگم مشکل تیم مدیریت و در راس آنها روبرتو بته گا هست.

حالا خوب شد بته گا اومد شما هم يه نفر جديدي رو پيدا كني،بهش گير بدي!!!
بته گا ي بدبخت مگه چند وقته به باشگاه اضافه شده؟؟؟نهايتا دو ماه...پيغمبر نيست كه بتونه معجزه كنه،اونم بدش نمياد كه يووه نتيجه بگيره،وقتي ميبينه يكي مثل گاس هيدينك 20 ميليون خرج داره واسه باشگاه و يووه هم در توانش نيست كه يه همچين مبلغي پرداخت كنه،مجبوره به همين روند راضي باشه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این بازی رو هم باختیم به هر دلیلی. اما نقش چیرو انصافا کمرنگ تر از بقیه دلایل بوده تو این باخت. لیست مصدومین رو ببینید همه چیز دستگیرتون میشه... هفته دیگه هم اگه به رم ببازیم باید صد در صد بی خیال لیگ قهرمانان فصل بعد بشیم.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
تیم فرارا بی نظیره من این رو خیلی وقت پیش گفتم خودش هم بی نظیره داره رکوردهایی به جا میذاره که دست کسی بهش نخواهد رسید چند هفته هست که پست ندادم چون فایده ای نداره چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است اگه اون موقعی که برگشتم و تیم و فرارا رو با هم بردم زیر سوال که البته بعضیها اومدن از فرارا دفاع کردن و گفتن این کیه هنوز نیومده همه چی رو برده زیر سوال حالا ببینید این نتیجه حرفهای اون روز منه دروغ نگم همه این روزها رو میدیدم مطمئن بودم با این مدیریت واین سیاستی که پیش گرفتند چنان بلایی برسر تیم بیاد که هیچ وقت نیومده هی دست رو دست گذاشتند تا تیم به این روز افتاد اول اینکه اوردن فرارا اشتباه بود حالا به فرض که او مربی تیم شد وقتی میبینند تیم همون اول نتیجه نگرفت چرا به فکر نیفتادند مگه ندیدند فصل قبل رو اگه به نیم فصل نرسیده بودیم مربی رو عوض کرده بودند این نبود وضعمون چهار تا از بایرن خوردیم اما فرارا موندگار شد جالبه هر هفته بعد از به اصطلاح مشورت وجلسه اقا حمایت شد بله فرارا در سمتش ابقا شد عجب خبری حالا بردارید بخورید این ثمرات فرارا ومهمتر از اون مدیریت استثنایی باشگاه هست من تعجب میکنم از کسانی که هنوز هم نمیخوان قبول کنند که اشتباه فکر میکردند همش بهانه این که نشد دلیل تیم ساختارش خرابه نه تاکتیکی نه برنامه ای مدیریت هم که فوق العاده هست اون از انتخاب مربی اون هم از تغییر مربی دیگه چی اهان گرفتن بازیکن اون هم تو نیم فصل تنها راه چاره این بوده هر چند دیر شد تعویض مربی وتعویض مدیران بی لیاقت دعا کنید تا یک روز دیگه این اتفاق بیفته وگرنه اوضاع خیلی بدی رو پیش بینی میکنم قرار نیست با این تیم وفرارا معجزه ای رخ بده اگه هم رخ بده هفته بعد بر سرمون عذاب نازل میشه البته عذاب بی حکمت نیست نتیجه کار خودمونه بله خدا کنه تیم یه برگ ریزی بزرگ بکنه تنها راه درمان همینه نه چیز دیگه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

بابا شما چی میگید
دیگه کیه وو تیمه که حالا به نبود مهره های یوونتوس ربط داشته باشه
کاتانیا تیم بود ؟ بخدا این فصل به همه یکی یه 3 امتیاز توپ دادیم
یعنی چی آخه
الکی باز حمایت میکنید
یه جوری میگید دست فرارا بسته بود ، انگار از روزی که مربی شده بازیکنان مصدوم بهش دادند
آقا بلد نبود تمرینات بدنسازی درستی انجام بده ، حالا به وسط فصل رسیدیم نصف تیم مصدومه
باتشکر

کمال بقیه تیمها هم تیم هستند ! درسته کیه وو تیم درجه یکی نیست ولی بازیکناش که دیگه گوشکوب نیستند ! من کاری با بازیهای قبل ندارم ، فرارا کلاً مربی کم تجربه ای هستش که خیلی کارش نقص داره و کم از تصمیماتش تو این فصل ضربه نخوردیم ولی برای این بازی فرارا مقصر نبود چون واقعاً با این داشته ها نمیشد کاری کرد . شما اگر 11 تا ستاره فوتبال هم تو یک تیم جمع کنی تا با هم هماهنگ نباشند نمیشه توقع چیز خاصی داشته باشی ، حالا فکر کنم تو تیمی که کسی مثل پائولوچی 90 دقیقه بدون تمرین بازی میکنه یا زبینا بعد از مدتها مصدومیت میاد تو زمین و کلی تغییر و مشکل بیسیک ، توقع بردن حتی همین کیه وو هم چندان معقولانه نباشه ! امروز یووه فقط اسمی از یووه بود و حتی ستاره هاش هم مثل دل پیرو بد بودن . حالا حساب بکن تو روزی که تره زگه ، یاکوئینتا ، کامورانزی ، کاسرس ، آمائوری ، پولسن ، جووینکو و سیسوکو همراه تیم نیستند ، کسانی مثل ملو ، گروسو ، زبینا و حمیدزیچ افتضاح باشند و کسی مثل دل پیرو هم با همه تلاشش ولی بد بازی کنه چه نتیجه ای بدست میاد !

من بازم میگم که اصلاً قصد حمایت و یا تخریب مربی یا بازیکن یا مدیریت رو ندارم ولی با این داشته های امروز بنظرم حتی تونستیم چند حمله خوب هم بکنیم ولی واقعاً نمیشد کاری کرد ! حتی فرارا تا آخرین ثانیه ها هم داشت فریاد میزد ولی واقعاً با کسی مثل حمیدزیچ یا ملویی که افتضاح بازی میکنه نمیشه توقع فوتبال مدرن و پیروزی داشت .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این بازی واقعا بازی بدی بود، جدا از ضعف های تیمی-تاکتیکی، برای تیمی که خودش بحران زده است همه ی شرایط بهم ریخته بود، شما ببینید یه تعویض می خواست کنه فرارا که شاید بتونه کاری کنه و تغییری توی تیم بده، یه حسن رو داشت برای آوردنش توی زمین کل تیم باید تغییر شکل می داد، گروسو رفت بیرون و حسن اومد، مارکیزیو از راست رفت چپ جای دچلیه، دچلیه رفت عقب جای گروسو، حسن رفت راست جای مارکیزیو ! یعنی حتی توی جریان بازی هم ثبات مشخصی نبود.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
همه ی ما میدونیم که مقصر اصلی چیرو نیست چون در هفته های اول که تیم کاملی داشت خوب نتیجه می گرفت ام چیرو بی تقصیر هم نبود چون تیمی که ثبات داره و پیاپی داشت نتیجه می گرفت نباید به این روز می افتاد ، چیرو تا چند هفته از 4-3-1-2 استفاده میکرد و موفق هم بود ولی یکدفعه بخاطر یک مصدومیت یا افت تیاگو و ملو تصمیم گرفت 4-4-2 بازی کنه و از اینجا بود که یووه سردر گم کار رو دنبال میکرد ، در این بازی هم یووه هیچ برنامه ای نداشت فقط دو یا سه پاس پشت سر هم میدادند .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

واقعا باخت بدی بود و باعث شد یووه پنجم بشه تو سری آ که با تیم ششم هم 2 امتیاز فاصله داره !

اما خوشحالم که بازم بهش اعتماد شد.
امیدوارم در دو دیدار آینده که بسیار هم مهم هستند یووه همون یووه همیشگی باشه.

حداقل هم فرارا، هم مدیران تیم و هم تماشاگران قبول دارند که اگه فرارا اخراج بشه تیم تا آخرین لحظه به فرارا اعتماد داشته.
البته هرگز دوست ندارم فرارا اخراج بشه و امیدوارم یووه رو تبدیل کنه به تیمی که همه میشناسیم.

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
.. با این وضع باید به سهمیه لیگ اروپا فکر کنیم البته اگه نریم نصفه ی اونوری جدول.

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
خیلی خوشحالم که بازی رو ندیدم..خیلی... من دارم سعی میکنم خوشبین باشم...بازم وقت هست! هیچ وقت دیر نشده...

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

خیلی خوشحالم که بازی رو ندیدم..خیلی...

من دارم سعی میکنم خوشبین باشم...بازم وقت هست! هیچ وقت دیر نشده...

با اين وضع بازي انتر وقت هست ولي نه با چيرو.
با اين وضع فكر كنم اگه وقت نباشه بهتره چون امكان اين كه به سري بي بريم با اين تيم زياده

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
اره اگه ما همه ی بازی ها رو ببریم و بقیه هم همه رو ببازند البته نه همه ی بازی هارو تازه اونم با این همه مصدوم: :hanghead: :samvetesmiley: :faintingsmiley:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی