پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تاکتیک و آرایش تیمی یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
616 پاسخ برای این موضوع

pintorico

pintorico

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 72 ارسال
میدونی آقا رضا کسی که توی پست هافبک دفایی بازی میکنه (در حال حاضر سیسوکو)باید از قدرت بدنی بالا و هوش زیادی برخوردار باشه که زانتی فکر نمیکنم این خصوصیات رو داشته باشه که بتونه بازی تخریبی رو انجام بده و حملات حریف رو خراب کنه مثل کاری که پاتریک ویرا توی اینتر یا گتوزو توی میلان میکنه البته باید این رو هم در نظر گرفت که زانتی قدرت بازی سازی و خلاقیت بیشتری نسبت به سیسوکو داره البته توی بازی که تیاگو جای زانتی بازی کرد بد نبود ولی در کل به نظر من تیاگو نتونسته انتظاراتی رو که ازش میرفت رو براورده کنه :-[

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

میدونی آقا رضا کسی که توی پست هافبک دفایی بازی میکنه (در حال حاضر سیسوکو)باید از قدرت بدنی بالا و هوش زیادی برخوردار باشه که زانتی فکر نمیکنم این خصوصیات رو داشته باشه که بتونه بازی تخریبی رو انجام بده و حملات حریف رو خراب کنه مثل کاری که پاتریک ویرا توی اینتر یا گتوزو توی میلان میکنه البته باید این رو هم در نظر گرفت که زانتی قدرت بازی سازی و خلاقیت بیشتری نسبت به سیسوکو داره البته توی بازی که تیاگو جای زانتی بازی کرد بد نبود ولی در کل به نظر من تیاگو نتونسته انتظاراتی رو که ازش میرفت رو براورده کنه :-[

اینطور هم نیست،من نیم فصل آمار زانتی رو زده بودم اینجا :
http://www.forum.juv...g71368#msg71368

میبینی که یکی از بهترین های سری آ بود! ولی نیم فصل دوم با افت کردن و مصدوم شدن و محروم شدن خیلی از این ها فاصله گرفت.

اما در حال حاضر آمار خوبی در قطع پاس و تخریب بازی حریف داره .

از گتوزو اسم بردی :
الان گتوزو تاحالا 24 بازی کرده و زانتی 23 بازی تا هفته ی سی ام !

گتوزو 34 قطع پاس حریف داشته - زانتی 59 قطع پاس بازی حریف
گتوزو 99 تخریب بازی حریف - زانتی 99 تخریب بازی حریف
گتوزو 66 خطا کرده - زانتی 51 خطا
گتوزو 19 موقعیت گل ساخته - زانتی 27 موقعیت گل ساخته
گتوزو 30 سانتر داشته - زانتی 32 سانتر

آمار دیگه مربوط به شوت و این چیز ها هم بود...ولی زیاد مهم نبودند.
میبینم گتوزو با اون سابقه و تجربه بازی در بهترین سطح اروپا و جهان؛آمار دفاعیش به آمار زانتی نمی رسه.حتی با یک بازی بیشتر و افت زانتی توی نیم فصل دوم.

یعنی می خوام بگم زانتی در کارای دفاعی خیلی خیلی موفق بوده و اگر مصدومت و محرومیت هاش نبود الان از بهترین های سری آ بود.

هرچند موافقم که سیسوکو گزینه بهتری برای اون پسته،
ولی خلاقیتی و بازی پخش کنی که سیسوکو داره رو زانتی نداره.برای همین احساس میکنم سیسوکو جلوتر بازی کنه بهتره !

کلا فرق چندانی نمی کنه.

pintorico

pintorico

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 72 ارسال

اینطور هم نیست،من نیم فصل آمار زانتی رو زده بودم اینجا :
http://www.forum.juv...g71368#msg71368

میبینی که یکی از بهترین های سری آ بود! ولی نیم فصل دوم با افت کردن و مصدوم شدن و محروم شدن خیلی از این ها فاصله گرفت.

اما در حال حاضر آمار خوبی در قطع پاس و تخریب بازی حریف داره .

از گتوزو اسم بردی :
الان گتوزو تاحالا 24 بازی کرده و زانتی 23 بازی تا هفته ی سی ام !

گتوزو 34 قطع پاس حریف داشته - زانتی 59 قطع پاس بازی حریف
گتوزو 99 تخریب بازی حریف - زانتی 99 تخریب بازی حریف
گتوزو 66 خطا کرده - زانتی 51 خطا
گتوزو 19 موقعیت گل ساخته - زانتی 27 موقعیت گل ساخته
گتوزو 30 سانتر داشته - زانتی 32 سانتر

آمار دیگه مربوط به شوت و این چیز ها هم بود...ولی زیاد مهم نبودند.
میبینم گتوزو با اون سابقه و تجربه بازی در بهترین سطح اروپا و جهان؛آمار دفاعیش به آمار زانتی نمی رسه.حتی با یک بازی بیشتر و افت زانتی توی نیم فصل دوم.

یعنی می خوام بگم زانتی در کارای دفاعی خیلی خیلی موفق بوده و اگر مصدومت و محرومیت هاش نبود الان از بهترین های سری آ بود.

هرچند موافقم که سیسوکو گزینه بهتری برای اون پسته،
ولی خلاقیتی و بازی پخش کنی که سیسوکو داره رو زانتی نداره.برای همین احساس میکنم سیسوکو جلوتر بازی کنه بهتره !

کلا فرق چندانی نمی کنه.

رضا جان دستت درد نکنه توضیحاتت کامل بود کم کم دارم باهات موافق میشم.بازم ممنون

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
کریس زانتی تو پست خودش یکی از بهترین هاس ولی حیف که سنش داره میره بالا والا میتونست سالیان زیادی تو یووه خوش بدرخشه.من عاشق خطاهاشم.وقتی تیم حریف تو ضد حمله هست بهش دقت کنید. ببینید با چه خطای کوچیکی بدون گرفتن کارت سرعت تیم مقابل رو میگیره.این یکی از ویژگی هاش هست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
شاید نفرات خریده یووه مشخص نباشه،ولی پست هایی که یووه به دنبالشون می گرده مشخص هستند.میشه براحتی فهمید تاکتیک اصلی تیم رانیری چطوریه،

من تاکتیک تیم رانیری رو می پسندم،یعنی نشون داده تاکتیک مناسبی برای سری آ بوده.که حتی با نفرات که اکثرا ستاره نبودند هم موفق بود باهاش.یه چیزی که توی رانیری خیلی دوس دارم اینه که بازیکن ها در سیستم رانیری آزادی خاصی دارند.رانیری فوتبال رو ماشینی بازی نمی کنی.تاکتیک خاص خودش رو داره ولی بازیکن ها هم خیلی آزاد هستند.با دیدن بازی های یورو خیلی بیشتر به این مسئله پی بردم،

مثلا همین کامورانزی رو ببینید،توی تیم ملی وظیفه ی خاصی برای حمله از سمت راست داشت و در یک خط ثابت به عقب و جلو می رفت،
و می دیدم فضای کافی نداره و اکثرا محاصره میشه.اما توی تیم رانیری،کامورانزی خیلی آزاد بازی می کنه.به وسط میره،پشت مهاجم ها میره،برمیرگده عقب،از لب خط نفوذ می کنه ! و کلا در قالب تاکتیک تیم آزاد بازی می کنه.
یه مثال دیگه اش دلپیروئه،دلپیرو این فصل به حدی آزادانه بازی می کرد که خیلی ها متهمش می کردند تکروی می کنه(از جمله خود من)
ولی در خدمت تیم بود،و به همین شکل هم آقای گل شد.

بارز ترین نمونه اش ترزگه بود،ترزگه برای اولین بار یک مهاجم نوک محض نبود،مواردی بود که ترزگه تا محوطه ی خودی(برحسب نیاز تیم) بر می گشت عقب.و موارد بسیاری بود که برمیگشت و به خط هافبک کمک میکرد و واقعا هم پاس های جالبی میده،هیچوقت فکر نمی کرد ترزگه قدرت پاسکاری تکضرب با این کیفیت رو داشته باشه.

در تیم رانیری،معمولا توانایی های بازیکنان هدر نمیره.و به عبارتی حداکثر استفاده رو از بازیکن های تیمش میکنه.

تیم رانیری در حمله خطرناکه و در دفاع هم پرتعداده،هرچند که کیفیت بازیکن هاش کمی پایین بود و ما خیلی وقت ها به اشتباهات فردی باختیم.
مثلا ما چند امتیاز به خاطر بلاردی از دست دادیم؟

یکی دیگه از نکات جالب در مورد رانیری اینه که،حتی درصورت موفق بودن معمولا هر نیمه رو با یک تاکتیک بازی می کنه !
یعنی اگر یه نیمه کامورانزی فعال باشه،نیمه دوم می بینیم سمت چپ و مثلا ندود فعال میشه ! در اکثر مواقع رانیری بین نیمه تاکتیک تیمش رو عوض کرده !

بعد از همه ی اینها،نباید ازین مسئله گذشت که رانیری درصد اشتباه توی تصمیم گیری هاش بالاست.
مثل بازی با فیورنتینا.و معمولا وقت تعویضی برای حفظ نتیجه انجام میده موفق عمل نمی کنه.

بهرحال،من حالا که یه مدت از سری آ می گذره و بازی های یورو با کلی سبک مختلف و کلی تاکتیک های جورواجور می بینم،
حس میکنم سبکی که تیم رانیری بازی می کنه رو دوست دارم ! فقط کافیه "کیفیت" بازی یووه بالا بره.
یعنی یکی مثل مولینارو یا تیاگو یا نوچرینو ترکیب یووه رو تضعیف نکنند با اشتباهات فردی.یا نداشتن توانایی در جایی که موظف به توانا بودن هستد !
مثلا کامورانزی در چند هفته ی آخر چند بار با سانتر یووه رو به گل رسوند ؟
در حالی که مولینارو بیشترین تعداد سانتر در یووه رو داشت،فکر کنم کمترین تعداد سانتر درست هم داشته باشه.

-----

تیم رانیری بازی پخش کن می خواد! این رو الان به وضوح حس میکنم،
چرا وقتی سیسوکو به یوونتوس اومد کیفیت بازی یوونتوس چندین برابر شد ؟
در تاکتیک رانیری،همه چیز از مرکز زمین شروع میشه،اگر کسی نباشه که بازی رو خلاقانه پخش کنه نبض تیم گرفته میشه.
دقیقا به همین دلیل رانیری به دنبال هافبک های تدافعی بازیسازه مثل سیسوکو،ژابی یا آکویلانی.یاهمون بازیکن هایی که به اصلاح بهشون میگند : Deep playmaker !

توجه کردید مثلا وقتی از سمت چپ با مولینارو+ندود یووه تدارک حمله می بینه،بلافاصله زانتی(و بعد سیسوکو) میان و در فضای پشت محوطه جا می گیرند،و در صورتی که کار گره بخوره توپ به عقب برمیگرده و دوباره ازونجا بازی سازه میشه،یا اینکه بارها دیدیم سیسوکو خودش دریبل زده داخل محوطه رفته یا اینکه شوت زده.

می خوام بگم،خیلی ها میگند ما چقدر هافبک دفاعی می خریم ؟
ولی من فکر میکنم این هافبک ها برای یوونتوس خیلی خیلی خیلی حیاطی هستند.

ترکیب یووه رو،احتمالا درصورت خرید الونسو میشه اینطوری پیش بینی کرد :

مولینارو کیه لینی ملبرگ گریگرا

سیسوکو الونسو

ندود کامورانزی

دلپیرو
ترزگه

که معمولا در حملات یکی از 2 هافبک دفاعی فضای پشت مهاجمان رو پر میکنه که سیسوکو انصافا در این مورد خوب عمل میکرد.
من فصل آینده ستاره یوونتوس رو سیسوکو پیشبینی می کنم اگر مثله همین فصل بازی کنه،و احتمالا جووینکو.
و ضعف یووه رو در سمت راست خط دفاعی حدس می زنم و سمت چپ خط دفاع هم احتمالا کارایی لازم رو نخواهد داشت،
باید دید کیفیت بازی دی چلیه چطوریاست.

با وجود آمائوری و یاکوینتا (اگر از تیم نره) در خط حمله اصلا مشکلی نخواهیم داشت.توی پارسفوتبال با یکی راجب زلاتان بحث میکردم،
می گفت زلاتان بهترین سری آ بود و ازین حرفا،
گفتم اگر 7 پنالتی زلان رو ازش کم کنی،3 مهاجم یووه دلپیرو و ترزگه و یاکوینتا،اگر دقایق بازیشون رو به گل های زدشون تقسیم کنی آماری به مراتب بهتر از زلاتان دارند !

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
یکی از اتفاقاتی که فصل گذشته این عبارتی که رضا گفت : «در تیم رانیری،معمولا توانایی های بازیکنان هدر نمیره.و به عبارتی حداکثر استفاده رو از بازیکن های تیمش میکنه.» رو تصدیق می کنه مصدومیت های بیش از حد بازیکنا بود ولی خوشبختانه امسال تقریبا ً در هر پست دو بازیکن داریم و با کمبود بازیکن مواجه نمیشیم

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
یوونتوس امسال با چه ترکیبی بازی میکنه  ، با چه سیستمی وارد زمین میشه ؟؟ من امشب می خوام سیستم هایی رو که یووه می تونه این فصل با توجه به داراییش به کار بگیره بررسی کنم . 2-2-2-4 که احتمالا در این فصل بیش ترین سیستمی باشه که یووه به کار میگیره . سیستمی که توش امسال برخلاف پارسال دستمون خیلی بازتره دردفاع راست گریگرا رو داریم با ذخیرش که زبیناست . دروسط  ملبرگ و لگرو  که 2 تا ذخیره خوب به نام های آندراده و نزویچ دارند. در دفاع چپ هم که فقط کار کیلینی است که دو ذخیره داره به نام های مولینارو و دچلیه . در سیستم اصلی هافبک های دفاعی امسال نقش اصلی با زانتی و سیسوکو است. هافبک تهاجمیمون هم که کامورانسی و ندود هستند که احتمالا با توجه به سن بالای ندود بازی به جووینکو و  حسن می رسه !! تیاگو هم اگر تغییری در خودش نده  این فصل شاید 5 بازی هم بهش نرسه چون جلوش مارکیونی رو هم داره و میشه هافبک تهاجمی ششم یووه . در حمله هم که دلپیرو و ترزگه هستند . پس سیستم اصلی یووه اینه :                                             بوفون کیلینی                ملبرگ                لگروتالیه          گریگرا                     سیسوکو                  زانتی                                     ندود                          کامورانسی                                 دلپیرو                        ترزگه . ****************************************************** اما سیستم دوم یووه تو این  فصل  3-3-4  است که فصل پیش هربار بازی کردیم تقریبا نتیجه داد . و چون یووه در هر شرایطی 2 هافبک دفاعی باید تو زمین داشته باشه ، پس احتمالا ندود بیرون میره . که سیستم به این صورت میشه :                               بوفون کیلینی                ملبرگ                لگروتالیه          گریگرا                     سیسوکو                  زانتی                                     کامورانسی           دلپیرو                  ترزگه            یاکوئینتا (آمائوری) ********************************************* سیستم سوم یووه که امسال فقط وقتی بخواهیم بیش تر میدان داری کنیم بازی می کنیم . 1-5-4  یا همون  1-3-2-4  نوین است . جایی که ترکیب جوری میشه که کاموراسی و جوینکو از کناره ها شدیدا نفوذ می کنند و برای ترزگه توپ رو ارسال می کنند. شکل ترکیب :   بوفون کیلینی                ملبرگ                لگروتالیه          گریگرا                     سیسوکو                  زانتی   جووینکو (مارکیونی)              ندود            کامورانسی (حسن)                                       ترزگه (آمائوری) ************************************************** یووه ممکنه یکدفعه به کلش بزنه که حمله کنه ، بنابراین سیستم یووه میشه 3-4-3 توی این سیستم یووه 3 تا دفاع مرکزی عالی می خواد که به نظر می رسه کیلینی از پسش بربیاد .                                     بوفون       لگروتالیه              کیلینی          ملبرگ (آندراده)                         سیسوکو        زانتی                     ندود                                کامورانسی               ترزگه            دلپیرو              یاکوئینتا !!! ************************************ مرسی و متشکر !!! **

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
به نظر من یوونتوس تورین برای ارایش خودش هنوز به نتیجه ای در میانه ی میدان نرسیده واسه همین من ترکیب یوونتوس رو اینطوری پیش بینی میکنم: بوفون کیلینی  لگروتالیه  ملبرگ  گریگرا ندود            سیسوکو          کامو                         دل پیرو           ترزگه                  امائوری البته اگه یه هافبک خلاق بگیریم ترکیب اینطوری میشه بوفون کیلینی      لگرو  ملبرگ    گریگرا ندود            سیسوکو    هافبک خلاق      کامورانزی                 ترزگه              دل پیرو باتشکر **

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
با نمایشی که کیه لینی تو euro 2008 داشت باز بچه ها کیه لینی رو دفاع چپ میدونند اگه قرار باشه ملبرگ دفاع وسط اصلی یووه باشه فاتحه تیم خوندس مولینارو(دچلیه)    کیه لینی(اندراده)    لگرتالیه(مبرگ)    گریگرا(زبینا) ندود(جووینکو)        سیسوکو        زانتی(مارکیزیو)          کامورانزی(حمیدزیچ)                               دل پیرو(یاکوئینتا)            ترزگه(امائوری) تکلیف تیم در وسط زمین اصلا مشخص نیست تیاگو و المیرون؟؟؟ الونسو و پولسن؟؟؟ ـــــــــــــ **** ــــــــــــــ

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
اتفاقا من قبول دارم که کیلینی بهترین دفاع وسط یووه است . و کلا 100 درصد توی دفاع وسط موثر تر از دفاع چپه !!!! ولی مشکل این جاست که دفاع چپمون خیلی ضعیفه !!! مولینارو از هر 10 تا سانترش 9 تاش یا به حریف می رسند یا می رن تو اوت . مگر اینکه دچلیه توی این پست عالی کار کنه تا کیلینی بتونه بره دفاع وسط.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
سلام دوستان من من به شخصه کیه لینی رو یک دفاع وسط ( مرکزی ) میدونم و خیلی بعیده که دوباره به یک مدافع کناری تبدیل بشه ، مگر در شرایطی خاص ! مثل افت وحشتناک دچلیه و مولینارو و آماده بودن بارز مدافعان مرکزی تیم ! البته بازم خیلی بعید میدونم ! برای همین با عرض احترام خدمت عرفان جان ، باید بگم با تمامی سیستم های پیشنهادیش مخالفم ! اما در وسط باید شاهد حضور سیسوکو و زانتی باشیم ، یکی از ذخیره ها میتونه مارکیزیو باشه ! من بازی این بازیکن رو میپسندم و فکر میکنم به عنوان جانشین میتونه راضی کننده باشه . اما برای خط حمله الکس و تره زگه هستند . یاکوئینتا میتونه ذخیره تره زگه باشه و آمائوری ذخیره الکس ! با توجه به سبک بازیشون ! من یک بار هم گفته بودم که نمیتونم بازی های ضعیف ملبرگ رو در یورو 2008 ملاک قرار بدم ، منتظر بازی هاش خواهم بود ، "اصلا" ازش نا امید نشدم ! سال بعد گریگرا هم مدافع راست فیکس تیم خواهد بود ! فکر کنم باید بازی های تدارکاتی یووه رو ببینم ؛ اون موقع بهتر میتونیم اظهار نظر کنیم ! با تشکر **

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
با توجه به مهره هایی که داریم آرایش تیم برای فصل بعد 100% 4-4-2 هستش من این ترکیب رو دوست دارم میکنم: مولینارو کیه لینی ملبرگ زبینا ندود سیسوکو زانتی کامورانزی آلکس آمائوری

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

با توجه به مهره هایی که داریم آرایش تیم برای فصل بعد 100% 4-4-2 هستش
من این ترکیب رو دوست دارم میکنم:

مولینارو کیه لینی ملبرگ زبینا

ندود سیسوکو زانتی کامورانزی

آلکس آمائوری

من اینطوری ترجیحش میدم :

دچلیه کیه لینی ملبرگ گریگرا

زانتی
سیسوکو

ندود کامورانزی

الکس
ترزگه

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
چرا زانتی رو اون ته گذاشتی؟؟ من ترجیح میدم زانتی جلوی سیسوکو بازی کنه!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

چرا زانتی رو اون ته گذاشتی؟؟
من ترجیح میدم زانتی جلوی سیسوکو بازی کنه!

عزیزم خیلی واضح هست که توانایی زانتی در اون منطقه از زمین خیلی بیشتر از سیسوکو هست و سیسوکو نشون داد اگه جلو باشه خیلی بهتر بازی می کنه و توی این موضوع کمتر کسی شک می کنه

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

عزیزم خیلی واضح هست که توانایی زانتی در اون منطقه از زمین خیلی بیشتر از سیسوکو هست و سیسوکو نشون داد اگه جلو باشه خیلی بهتر بازی می کنه و توی این موضوع کمتر کسی شک می کنه

من نفوذ های زانتی رو خیلی دوست دارم و دوست دارم این دوتا کنار هم بازی کنن توی یک خط
فقط سیسوکو یه خورده بیشتر متمایل به عقب باشه!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اها خوب بحث دوست داشتن چیزه دیگه ای عزیزم ولی من دقیقا برعکس تو فکر می کنم و عقیدم این هست که اگه زانتی بتونه چسبیده به دفاع بازی کنه خیلی مفید تر می شه و اون موقع سیسوکو راحت تر می تونه بازی سازی کنه البته به سبک خودش

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
سیسکو جلو بازی کنه به عقیده من از چند نظر مفید تر از زانتیه : 1- سیسوکو واقعا بازیکنه دونده ای هست که می تونه در میانه میدان بازی حریف رو خراب کنه . 2- سرعت سیسوکو خیلی زیاده و به بازی یووه به خوبی می تونه سرعت ببخشه !! 3- سیسوکو در عرض خیلی خوب کار می کنه و منطقه بازی رو به زیبایی عوض می کنه !!!

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال

اها خوب بحث دوست داشتن چیزه دیگه ای عزیزم
ولی من دقیقا برعکس تو فکر می کنم و عقیدم این هست که اگه زانتی بتونه چسبیده به دفاع بازی کنه خیلی مفید تر می شه و اون موقع سیسوکو راحت تر می تونه بازی سازی کنه البته به سبک خودش

زانتی نشون داده خیلی خوب میتونه پاس گل بده

من نظرم اینه که زانتی یه خط جلوتر بازی کنه و سیسوکو متمایل به عقب باشه که جلویه دفاع جمع کنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منم اگر بخوام نظر بدم میگم، 1-سیسوکو  خلاقیت و قدرت دریبل زنی بهتری داره. 2-زانتی بازی بلند بهتری داره و چندین بار تاحالا پاس گل های پشت دفاع داده.برعکس سیسوکو بازی بلندش ضعیفه ! 3-هردو در کارهای دفاعی عالی اند ! برای همین بهتره سیسوکو کمی جلوتر بازی کنه ! *

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی