پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مائوریسیو ایسلا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
340 پاسخ برای این موضوع

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
ظاهرا بلای کوا رو داره جدی جدی سر ایزلا هم در میاره کی میخواد به ایزلا بازی بده نمیدونم لیخ هم کاملا آمادست و ممکنه حالا حالا ها منتظر بمونه کاسرس هم هست با اینکه مثل ایزلا تازه از بند مصدومیت رها شده بود بازهم بازی با جنوا به ایزلا ترجیح داده شد

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
ایزلا خیلی وقته از میادین دور بوده،به موقعش بر میگرده،تازه 3 بازی از فصل گذشته و یووه باید توی 3 تا جام بازی کنه،قطعا لیختشتاینر و ایزلا بازی های زیادی خواهند کرد. همچنین کاسرس ذخیره دفاع وسط هست،بازی با جنوا استثنا بود.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بعضی وقتها انگار یادمون میره که ایسلا از آساموا هم نقش مهم تری داشته تو اودینزه و بازیکنی به مراتب بهتر از آساموا بوده . آساموا اینطوری به کمک تیممون اومده اگه ایسلا آماده بشه دیگه می تونیم پادشاهی کنیم .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
ایسلا هنوز درست حسابی با تیم تمرین نکرده ، هنوز با تاکتیک های تیم آشنا نشده ولی کاسرس یک نیم فصل با ما بازی کرده و میدونست مربی چی میخواد ، برای همین در شرایط برابر کاسرس بازی کرد ولی مطمئن باشید برای دیدن بازی ایسلا لازم نیست زیاد صبر کنید ، به زودی بازی میکنه yes1

nimi69

nimi69

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال
من و بصیر :juvefan:
[img width=480 height=360]http://myup.ir/images/88173111235401220326.jpeg[/img]

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
دیشب با اینکه اولین بازیش بود ولی مسلط بازی کرد ، هر چند کاملا مشخص بود با بقیه هماهنگ نیست ، هی میخواست یک دو کنه ولی بازیکن های دیگه اصلا حواسشون نبود ، اگر یکی از اون فرارهای ایسلاییش رو میکرد ، چلسی نابود میشد ، البته یه سانتر تند و تیز هم رو دروازه کرد که چک به خوبی گرفتش

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
اونجوري كه بايد باشه، ديشب نبود و هنوز زياد هماهنگ نبود فقط بايد بازي كنه تا تو تيم جا بيوفته، واقعا اگه بشه هم زمان از ليخ و ايسلا تو سمت راست استفاده كرد سمت راست فوق العاده قوي ميشه...

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
کاسرس برای اینکه ایزلا قرار بود تو ل ق بازی کنه بازی با جنوا به میدان اومد ایزلا خوب بازی کرد و نشون داد در آینده تاثیر گذار خواهد بود

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
حالا سوای بازی دیشبش که نمیشه گفت خوب بود یا بد چون وقتی برای خودنمایی نداشت ولی یکی دو تا استارت که زد قشنگ نشون داد رایت فیلیپسیه در نوع خودش...

nimi69

nimi69

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال
مثل اینکه بازی بعد به جای لیخشتاینر ایسلا بازی خواهذ کرد :ultra:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اینی که من دیدم دو بازی دیگه بکنه قشنگ جا میفته

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال

من و بصیر :juvefan:
[img width=480 height=360]http://myup.ir/images/88173111235401220326.jpeg[/img]

این دو تا مگه رابطشون بد نبود!

واقعا جو باشگاه یووه هر کسی با هر رفتاری رو جادو میکنه

منتظر درخشش تو بازی با کیوو هستم

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

این دو تا مگه رابطشون بد نبود!

واقعا جو باشگاه یووه هر کسی با هر رفتاری رو جادو میکنه

منتظر درخشش تو بازی با کیوو هستم

چرا جو میدی اینا همه شایعات رسانه ها سر اون قضیه کمپ تیم ملی شیلی بود.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
هنوز اون بازيكني كه انتظارش رو داشتيم نشده ، واقعا با ديدن بازي آساموا بيشتر مشتاق شدم كه ايسلا به شرايط خوبش برسه و از بازيش لذت ببرم.. احساس ميكنم يكم از پيشروي و نفوذ ميترسه.. البته با بازيكنهاي ديگه هنوز هماهنگ نيست زياد..

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

هنوز اون بازيكني كه انتظارش رو داشتيم نشده ، واقعا با ديدن بازي آساموا بيشتر مشتاق شدم كه ايسلا به شرايط خوبش برسه و از بازيش لذت ببرم..
احساس ميكنم يكم از پيشروي و نفوذ ميترسه.. البته با بازيكنهاي ديگه هنوز هماهنگ نيست زياد..

بنده خدا فکر کنم از ژانویه تا حالا بازی نکرده بود. زمان می بره تا Match fitness پیدا کنه.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
" از همه ُ کسانی که از من حمایت کردند سپاسگزارم. در حال حاضرهدف من این است که بازی های بیشتری برای یوونتوس انجام دهم و عملکرد خوبی داشته باشم همینطور برای تیم ملی شیلی "

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
مديربرنامه هاي ايسلا درباره شرايط اين بازيكن صحبت كرده.... ؛ " ايسلا يك مصدوميت سخت و طولاني مدت رو پشت سر گذاشته و بايد بيشتر از اين صبر كرد.. چرا كه او الان بعد از دوره مصدوميت بازگشته ...ولي شما به زودي ايسلا واقعي رو تو زمين خواهيد ديد .. ‏"‏ ارزش او مشخص هست و او بازيكن شناخته شده اي هست و به زودي نشان خواهد داد كه يك بازيكن سطح بالاست و شايسته حضور در باشگاهي مانند يوونتوس ميباشد "

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
نام كامل اين بازيكن مائورو آنيبال ايسلا ايسلا هست . اين بازيكن متولد 12 ‍ژوئن 1988 هست در شهر بوئين شيلي / اين بازيكن 176 سانتي متر قد داره و در حال حاضر شماره ي 33 يووه رو تنش ميكنه !‌ فوتبالش رو تو تيم نوجوانان يونيورسيداد كاتوليكا شروع كرد از سال 1998 تا 2007 !!!!‌ بعد از اون از سال 2007 تا 2012 در تيم اودينزه بازي ميكرد و تونست تو 127 بازي 6 گل بزنه !‌ امسال هم به يووه اومده و تنها يه بازي انجام داده . از سال 2007 هم در تيم ملي شيلي بوده و تونسته توي 32 بازي 2 گل به ثمر برسونه !‌تو فيفا 2012 :fp: هم جزو تركيب ديفالت يووه بود !‌ :1:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
برای شیلی 90 دقیقه بازی کرده ، بعد از مصدومیتش نیاز داره همینطوری بازی کنه ، تیم ملی شیلی بهترین جاست که بتونه به فرمش برگرده ، بازی مقابل آرژانتین امیدوارم بترکونه :rose:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
برابر ارژانتین 90 دقیقه بازی کرد :nish: هیچ کاری هم نکرد. از سایت گل نمره 3.0 گرفت!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی