پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مائوریسیو ایسلا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
340 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مائوریسیو آنیبال ایسلا، بازیکن 24 ساله و شیلیایی، با 176 سانتی متر قد. بازیش رو از تیم جوانان کاتولیکا به عنوان مهاجم شروع کرد. ولی به خاطر قد کوتاهش و اینکه تیم جوانان کاتولیکا مدافع خوب نداشت، فرستاده شد به خط دفاع. در خط دفاع اینقدر خوب بود که به تیم اصلی دعوت شد. ولی بدون بازی رسمی، به تیم جوانان برگردونده شد ! در تابستان در جام جهانی جوانان درخشان بود و توسط اودینزه خریداری شد و ازون موقع در اودینزه بازیکن ثابتی بوده و 150 بازی برای این تیم کرده. ایسلا بازیکن آچار فرانسه ای، می تونه مدافع، مدافع راست، وینگر راست، هافبک وسط، و هافبک تهاجمی بازی کنه و در چند بازی محدود برای اودینزه حتی مهاجم هم بازی کرده. اما بیشتر اوقات نقش بال راست رو در 3-5-2 بازی کرده، خصوصا از وقتی په په ازین تیم جدا شد جانشین په په در اون پست شده. بعد ازون هم مدافع راست زیاد بازی کرده. ایسلا تکنیک قابل توجهی داره و سرعت فوق العاده و استقامت (Stamina) بالایی که داره هم باعث میشه که بازیکن باشه که از سمت راست می تونه از موقعیت های ساده، حمله بسازه. ایسلا ملی پوش ثابت شیلی هم هست. در تیم ملی شیلی مدافع، هافبک و مهاجم بازی می کنه ! جالبه بدونید یه بار مقابل نیجریه (جوانان) به دلیل مصدومیت های مختلف ایسلا در یک بازی مدافع، هافبک و مهاجم بازی کرده ! مبلغ قرارداد رو نفهمیدم، رسمی هم اعلام نشده چون تا 1 جولای نمیشه قرارداد رو رسمی کرد. ولی فکر می کنم در حال حاضر مصدوم باشه.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
واقعا بازیکن خوبیه این که الان بازیکن یوونتوس است بارام غیر قابل باور خرید فوق العاده ماروتا که به هیچ وجه فکرشو نمی کردم اگه 2-5-3 بازی کنیم مطمئا فیکس است و لیخشتاینر باید روی نیمکت بشینه اگه 4-3-3 بازی کنیم فکر کنم با توجه به مهاجم هایی که داریم و می خریم جایی براش تو خط حمله نباشه و باید رو نیمکت بشینه و لیخشتاینر دفاع راست بازی کنه در کل حرف نداره

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
مگر بصیر نگفت ایزلا درستشه؟؟ الان ایسلا یا ایزلا؟؟ :hmm:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
رضا ، در مورد اسمش بهتر نیست تجدید نظر کنی ؟ :1:

مائوریسیو ایزلا ، به اسپانیش اینطوری تلفظ میشه

حتی با ایتالیایی و انگلیسی هم "ایزلا" تلفظ میشه
  • Signora Omicidi از این پست تشکر کرده است

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
ایسلا آینده دفاع یووه و آینده کشور شیلیه
تصویر
وقتی که اولین بار بازی زیباش و گلی که به رم زد رو دیدم با خودم گفتم این میتونه خرید خوبی برای آینده ما باشه
حتی اسمش رو هم یادم رفته بود
وقتی چند روز پیش داشتم فیلم های آرشیوم رو مدیریت میکردم دوباره اون گل رو دیدم و یهو یادم افتاد که این پسر همونیه که لومده برای تست پزشکی
این فوق العادست
امیدوارم همیشه موفق تر از همیشه باشه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
نه راست می گه بصیر یادمه گزارش گر اسکای هم می گفت ایزلا

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
كسي ميدونه حدودا مصدوميتش كي بر طرف ميشه و از كدوم ناحيه مصدوم شده؟‏!‏‏‏ اينجوري كه رضا گفت، پس با خريد ايزلا :1: چند پست تيم تامين شده. واقعا يوونتوس يكي رو با خصوصيات جنگندگي زياد نياز داشت، فشار رو ويدال خيلي زياد بود

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
داغ داغ
عکسی که همین الان ایسلا در صفحه فیسبوک شخصیش زده
[img width=299 height=600]http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/s720x720/534357_330833843661285_1402995111_n.jpg[/img]

FarSH4D

FarSH4D

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 215 ارسال

كسي ميدونه حدودا مصدوميتش كي بر طرف ميشه و از كدوم ناحيه مصدوم شده؟‏!‏‏‏

ایسلا از نیم فصل دوم مصدومیتش شروع شده و هنوز هم بهبود نبخشیده !
فقط نیم فصل اول تونسته بازی کنه :np:

از 15.02.2012 بخاطر جراحی رباط صلیبی پا قادر به بازی نبوده تا همین الان , این در حالیه که هنوز هم مشخص نیست کی به بهبودی کامل میرسه و وضعیتش نا مشخصه !

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
همین الان داشتم با آرتورو چت می کردم (!) گفت داداش خیالت راحت ایزلا بی نظیره :1: کلا بعد از ورود داداش آرتورو بدجور به کشور شیلی علاقه مند شدم :1: ایشاالله این هم مثل ویدال واسمون بدرخشه ...

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
خیلی خوشحال شدم از این انتقال،راستش تو این یکی دو سال بازی های اودینزه رو که میدیدم انقدر از بازیش خوشم اومد و بنظرم انقدر خوب بود که فکر نمیکردم یوونتوس بتونه یکدفعه و انقدر بدون سر و صدا به تورین بیارتش. سمت راست زمینمون به طرز وحشتناکی قوی شده.لیختشتاینر(که یکی از بهترین دفاع راست های حال حاضر دنیاس به نظر من)،ایسلا،په په،کاسرس دوتای اولی که فوق العادن،دوتای دومی هم که بازیکنان پرتلاش و خوبین. فقط امیدوارم مصدومیتش زود برطرف بشه و زود به شرایط آرمانی برگرده.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
آقابه چه زبونی بگم ایزلا(تکرار کنبد ا ی ز ل ا) :fp: :1: تکرار کنید ملکه ذهنتون میشه. ایزلا ایزلا ایزلا ایزلا الان چند بار خوندیش دیگه تمرین هم شد.اسم تاپیک رو هم درست کنید. :1:

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
آنیبال رو دیدم یاد دکتر "هانیبال" افتادم! :1: آقا بعد از قضیه " یووه ایتالیا" کم کم داره قضیه ی "یووه شیلی" هم رخ میده :lol: ولی به نظرم 1 فصلی طول میکشه ایزلا مثل ویدال جا بیوفته همچنین فکر نمی کنم شبیه اوایل فصل ویدال گیج بزنه چون تو ایتالیا بازی کرده و به سبک بازی و مربی گری آشناست

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
اگه واقعا بازیکن خوبی باشه و استعداد ستاره شدن رو داشته باشه برا من این خرید خوشحال کننده تر از خرید نانی و خریدهای 30 40 میلیونی هست . امیدوارم موفق بشه ...

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

فقط یه موضوعی نگران کننده ست و اون مصدومیت رباطشه.تست های پزشکیش هم برخلاف اساموآه طول کشیده و این میتونه نگران کننده باشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من یه تحقیقی کردم در مورد اسمش، نزدیک ترین چیزی که پیدا کردم این بود که Isla به اسپانیایی (زبان شیلی) به معنی جزیره است. و اینطوری تلفظ میشه : Spanish pronunciation: EES-lah همچنین یه کلمه دیدم Isla Mujeres و تلفظش : If you want to say it like a local, the correct pronunciation is EES-lah moo-HAY-r-r-r-ayce

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
الان یعنی بگیم ایسلا؟

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
برای ما فارسی زبون ها گفتن ایسلا راحت تره تا ایزلا چون با ایزلا گفتن یک فشاری باید به خودمون وارد بکنیم... اما گزارشگر انگلیسی راحت میگن مایورزیو ایزلا

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
رضا فکر کنم در این موارد باید زبانِ ایتالیایی رو اساس قرار بدیم. :1: تو آرشیو خلاصه بازی یووه-اودینزه رو نگاه میکردم ، گزارشگر اسکای مشخص بود که میگفت "ایزلا". حالا اگه قراره که بر اساس زبانِ شیلی تلفظ بشه که خُب همون ایسلا درست ـه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

رضا فکر کنم در این موارد باید زبانِ ایتالیایی رو اساس قرار بدیم. :1: تو آرشیو خلاصه بازی یووه-اودینزه رو نگاه میکردم ، گزارشگر اسکای مشخص بود که میگفت "ایزلا". حالا اگه قراره که بر اساس زبانِ شیلی تلفظ بشه که خُب همون ایسلا درست ـه.

منم تو یوتیوب چک می کردم، گزارشگرهای ایتالیایی می گند ایزلا. ولی معمولا اسم تاپیک ها رو بر اساس تلفظ بومی اسم طرف می ذاشتیم. اگر باز کسی مطمئن شد تلفظش چیز دیگه ایه تغییرش بدید/میدم.

خلاصه اش اینه که فرق زیادی هم نداره. هرجوری خواستید بگید، خواستید انگلیسی هم بگید تلفظ این کلمه میشه آیلا و اسم دختره :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی