پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مائوریسیو ایسلا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
340 پاسخ برای این موضوع

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

یالا... .گم شو بیرون

بی غیرت :Facepalm:

تصویر

فقط انتخاب عکسُ حال کنین :))

باریکنی که هنوز امضا نکرده.اینطوری حرف میزنه.با این که بازیش قبول دارم.نباید باهاش قرارداد ببندند.باش تا بری اونجا :king_Aragorn:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بابا ایسلا بدبخت گفته یه زمانی برای رئال بازی میکنم ، مثل این میمونه الان به نکونام بگن پرسپولیس ، بگه یه زمانی تو پرسپولیس بازی میکنم حالا اون زمان کی برسه معلوم نیست ، ایسلا مطمئن باشید سالیان سال تو یووه میمونه

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
این داغِ هنوز ، وقتی اومد توی جو یووه مطمئنن دیگه بیرون نخواهد رفت مگر اینکه بیرونش کنن ، بازی در رئال برای بازیکن هایی که در تیم های کوچک بازی میکنن فراتر از یه ارزو هست ولی وقتی به یه تیم بزرگ بیان کم کم از اون جو خارج میشن ...! این هم یه چیزی گفته ، زیاد جدی نگیرید :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ایسلا در مصاحبه با تلویزیونِ شیلی گفته بود که 1 روز برای رئال بازی میکنم ، بعد از این که عصبانیتِ هوادران یوونتوس در شبکه های اجتماعی رو میبینه ، یه پیام تو توئیتر خودش میذاره : "رئال فقط یک رویاست. یوونتوس یه واقعیته و بزرگترین باشگاه ایتالیا ست. من با تمام وجودم بازی میکنم تا چیزهای زیادی رو ببرم ... رئال مادرید فقط یک رویا ست."

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ایسلا در مصاحبه با تلویزیونِ شیلی گفته بود که 1 روز برای رئال بازی میکنم ، بعد از این که عصبانیتِ هوادران یوونتوس در شبکه های اجتماعی رو میبینه ، یه پیام تو توئیتر خودش میذاره : "رئال فقط یک رویاست. یوونتوس یه واقعیته و بزرگترین باشگاه ایتالیا ست. من با تمام وجودم بازی میکنم تا چیزهای زیادی رو ببرم ... رئال مادرید فقط یک رویا ست."

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
اینو الان تو یوونتوز دیدم :

تصویر

:Facepalm: :lol:

بر کسی پوشیده نیست که مصاحبه ایسلا با تلویزیون شیلی "احمقانه" بود ! اگه یکم ، فقط یکم بیشنر در مورد حرفی که میخواست بزنه ، فکر میکرد ، هیچ وقت اونارو به زبون نمیوورد. این پستش تو توئیتر هم چیزی رو بهتر ، نمیکنه بلکه بدتر هم میکنه ، یه ماست مالی نصفه و نیمه ! از بازیکنی تو این سطح خیلی بعید بود چنین حرفایی.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
تو حرفش مشکل خاصی نیست ! یه درصد فکر کنید همچین بازیکنی به یه تیم دیگه میرفت و تو مصاحبه ای میگفت بلارخره به رویام میرسم و اونم رفتن به یوونتوس هست ، چقدر ذوق میکردین نه ؟ بدیهیه هر بازیکنی یه حدی رو برای خودش بدونه یا نه کلا بازی کردن برای تیم خاصی براش آرزو باشه ! اما خب ایزلا یکم ناشی بازی در آورد که مصاحبه رو انجام داد هنوز نیومده ، ولی در کل فکر میکنم مشکل خاصی تو حرف و علاقه اش نیست

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
بصیر ، تعریفت از مشکلِ خاص رو نمیدونم ، اما هر چی گفته ، به نوعی توهین به یووه حساب میشه. رئال باشگاهِ بزرگیه و درعین حال یه حریفِ همیشگی برای یوونتوس بوده ، یووه به اندازه کافی بزرگ هست که جای برای بازیکنی که تو رویاش بازی برای رئال رو میبینه ، نداشته باشه. این تیکه از مصاحبش تو سایتِ فوتبال-ایتالیا ، حداقل برای منِ هوادارِ یووه ، توهین آمیز بود :

... I have faith in what I can do and I know that I will one day play for Real Madrid

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
بحث بزرگی و کوچیکی نیست ( که البته که رئال حداقل از نظر افتخارات و "نه شخصیت" از یوونتوس بزرگتره ) بحث علاقه و عشق به اون تیم هست ! خودت رو در وجهه ی یه بازیکن اودینزه فرض کن که از بچگی عاشق یوونتوس بوده ، ولی شرایطش الان پیش نیومده که به یوونتوس بری ، اما خب منچستر بهت پیشنهاد میده ، اونجا مصاحبه میکنی : "بلاخره به آرزوم میرسم و به یوونتوس میرم" ! It's Not a Big Deal ایزلا هم همینطوریه شرایطش !

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
به نظر منم حرف بدی نزده . رونالدو برزیلی یادتون رفته همیشه میگفت دوست دارم تو منچستر بازی کنم . هیچ ایرادی بهش وارد نیست . البته جای اون بودم این حرف رو نمیزدم چون یوونتوس 6 ساله جام نگرفته و بزرگ نبوده هوادار ها رو این صحبت ها حساس شدن.

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
صحبت ایزلا کمی ناشیانه بوده ولی مکن با بصیر موافقم و همچنیین همونطور که یکی از بچه ها اشاره کرد وقتی بیاد و تو جو تیم قرار بگیره شرایط فرق خواهد کرد و این رو هم در نظر بگیرید که 6 سال بود که یووه فقط یه اسم بود و تو دنیا حرفه ای قواعد با دل ما عاشقای یووه فرق میکنه!! چیزی که طرفدار و اعتبار بین المللی میسازه جامه!!!

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بحث بزرگی و کوچیکی نیست ( که البته که رئال حداقل از نظر افتخارات و "نه شخصیت" از یوونتوس بزرگتره ) بحث علاقه و عشق به اون تیم هست !

خودت رو در وجهه ی یه بازیکن اودینزه فرض کن که از بچگی عاشق یوونتوس بوده ، ولی شرایطش الان پیش نیومده که به یوونتوس بری ، اما خب منچستر بهت پیشنهاد میده ، اونجا مصاحبه میکنی : "بلاخره به آرزوم میرسم و به یوونتوس میرم" !

It's Not a Big Deal

ایزلا هم همینطوریه شرایطش !

بصیر تو رئالی هست ، حساب نیست :1:

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
واقعا باید پذیرفت حماقتشو . اصلا هم تو کتم نمیره که حرف بدی نزده

بازیکنی هست که هنوز هیچ محبوبیت خاصی رو بین هوادارا پیدا نکرده ، حالا با این حرفش ، مشخصا خیلی از هوادارا جبهه میگیرن در مقابلش .

کاملا احمقانه بوده حرفش. بذار بیای یووه ، ببینی چه خبره ، بعد زرت و پرت کن :waiting:

ای تو CL بخوریم به رئال و در حالیکه این رو نیمکته رئالو بزنیم تا گند بخوره به رویای این ! :no:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
در مورد اینکه رئال بزرگ تر از یوونتوسه شکی نیست . تو تعداد قهرمانی ، بازی کردن بازیکن های بزرگ تو تیمشون . از نظر ورزشگاه . از نظر درآمد زایی و از همه نظر با یوونتوس بالاتره . مگه بخوایم تعصبی برخورد کنیم بازم میگم ما هوادارا حساس شدیم . فرض کنید صحبت های اول فصل که الیا در مورد یووه انجام داد در مورد بارسا انجام میداد . چی فکر می کردید ؟ خنده دار به حساب میومد و یا میگفتید راست میگه چون این همه ستاره اونجاست فرصت بازی کردن پیدا نمی کنه و نمیتونه پیشرفت کنه . حرف های ایسلا هم اصلا به من برخورد نکرده

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
قرار نیست همه مثل ما یوونتوس رو مظهر غرور و شرف و افتخار و صاحب تمام هستی بدونن که ! یوونتوس هم دیگه حتی با این قهرمانی هم اون هویت و جلال سابق رو نداره که سر و دست بشکونن براش !

یوونتوس بعد از رفتن دل پیرو ، هیچی نداره ! فقط یه تیم فوتباله

بصیر تو رئالی هست ، حسایب نیست :1:

شاید به خاطر همینه که Open Mind با این قضیه برخورد میکنم :1:

حرف های ایسلا هم اصلا به من برخورد نکرده

رفلکس ات خوب بوده جاخالی دادی شاید :1:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
عباس از نظر بازیکن های بزرگ دو تیم به شدت باهات مخالفم یوونتوس یه بازیکن داشت تمام بازیکن های رئال در برابرش هیچی نبوده و نخواهند بود. این ایسلا بهتر بود همچین حرفی نمیزد.

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
رئال تیم بزرگیه ولی اگه قهرمانی های زمان دایناسورها تیمو حساب نکنیم.فقط یه قهرمانی با زیدان یوونتوسی میمونه
چندتا از افتخارات رئال تو این 6 سال بگین.من حافظم یاری نمیکنه :Facepalm:

رئال تیم اول قرن,یووه تیم دوم قرن.فاصله دو تیم خیلی زیاده!!

رئال - ولخرجی< اودینزه
اینم بگم که من خودم رئال به به بارسا ترجیح میدم.همه یادشونه که بارسا تا6 سال پیش آرزوش این بود که از والنسیا بالاتر باشه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
علی منم ترجیح میدادم ایسلا همچین حرفی نمیزد . در مورد بازیکن هم این حرف من و توئه نه حرف تمام دنیا . از نظر من بازیکن های حالای رئال اندازه مارکیزیو هم هیچ کدومشون ارزش ندارن . ولی کی به حرف من نگاه می کنه .

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
من هم آرزوم اینه که ایزلا روزی بتونه برای رئال بازی کنه !! درست مثل آرتورو ویدال که این شرایط براش مهیا شد !! شما نگاه کنید رئال چه تیمی هست ؟ تیمی هست که تا یک بازیکن ستاره نشه اصلا سراغش نمی ره . دقیقا مثل ویدال که وقتی ستاره شد رئال بهش پیشنهاد داد و خواست بخردتش . الان هم آرزو می کنم ایزلا انقدر خوب بشه که رئال برای خریدش اقدام کنه . ایزلا نگفته یوونتوس رو برای رئال ترک میکنم یا اینکه بگه اگه رئال پیشنهاد بده با سر میرم رئال !! اصلا ایزلا چیزی در مورد یوونتوس نگفته که دوستان انقدر ناراحت میشن !! ایزلا میخواد تو یوونتوس انقدر خوب بشه انقدر عالی بشه که تیمی مثل رئال که فقط دنبال ستاره هست بخوادش !! اصلا هم نگفته حتما روزی در رئال توپ می زنم گفته آرزو دارم در رئال بازی کنم . اما تا روزی که رئال این بازیکن رو بخواد خیلی اتفاق ها می تونه بیفته !! شاید اگه پارسال جای ما رئال با یک مبلغ بالا می رفت سراغ ویدال الان آرتورو اونجا بود . ولی آرتورو تو یوونتوس اومد و دید یوونتوس یعنی چی . اومد و سختی ها رو دید و وقتی رئال بهش پیشنهاد داد گفت " من واقعا افتخار میکنم که رئال من رو میخواد ولی در یوونتوس راحت هستم و در این تیم می مونم ! " حتما اینکه یک بازیکن یوونتوسی پیشنهاد رئال رو افتخار میدونه هم برای شما توهین هست دیگه ؟ در ضمن این بازیکن الان برای من هیچ محبوبیتی نداره که مثلا با این صحبت ها این محبوبیت بخواد کاهش پیدا کنه !! بازیکنی که هنوز یک بازی هم با تیم نکرده چه محبوبیتی داره ؟ در ضمن تعصبی و احساسی نباشید . رئال الان یکی از بزرگترین باشگاها های کل جهان هست . طوری که این روز ها حتی یک فرد که فوتبال رو نمیشناسه می دونه رئال کی هست و بازیکن هاش رو میشناسه !!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
هر باشگاهی برای خودش معیار ها و ارزش های خاص خودش رو داشته که باعث شده عده ای طرفدارش بشن رئال امکانات عالی داره و همیشه بهترین بازیکن ها و ستاره ها رو جذب کرده و در تیمش داشته یووه هم سمبل وفاداری عشق و تعصب به پیراهن باشگاه رو داشته و همیشه یه خانواده اونو هدایت کرده و بیشتر یه پدر خوانده داشته بارسا منچستر ارسنال میلان و ... معیار های خاص خودشون رو دارن همه چیز جام و افتخارات نیست و خیلی چیزهای دیگه هست که میتونه برای خیلی ها ارزشمند تر و دوست داشتنی تر باشه! به هر حال بهتر بود ایزلا کمی حرفه ای تر و بهتر صحبت می کرد. به نظر من بیشتر حال خودش رو به اینده فروخت!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی