پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مائوریسیو ایسلا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
340 پاسخ برای این موضوع

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
من حرف ایسلا برام اینجور معنی میده: میخوام از یوونتوس پلی درست کنم تا به رئال برسم. یعنی یووه رو فقط یه وسیله واسه پیشرفت میدونه. امیدوارم برداشت من غلط باشه.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
به نظرم مصاحبه ايسلا اصلا درست و حرفه اي نبود و خودش هم زود فهميد اينو اگه اشتباه نكنم ايسلا از بارسا هم پيشهاد داشته ولي به يووه اومده‏!‏ حالا هم كه اينجوري درباره رئال گفته انگار خيلي عشق رئال هست :1: ولي بايد بدونه كه رئال همونجوري كه خيلي راحت بازيكن رو مياره ،خيلي راحت هم اگه يكم افت كنه ميندازتش بيرون‏‏!‏

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کاری به غلطی و درستی حرف ایسلا ندارم، هرچند بهتر بود این حرف رو نمی زد. ولی یه چیزی که احساس کردم اینجا بهش توجه نمیشه اینه که، بحث بزرگتر بودن نیست. بحث علاقه و سلیقه است. ایسلا میگه از بچگی عاشق رئال بوده، این دیگه ربطی به این نداره که رئال بزرگتر از یووه است یا نه. عاشقه و طرفدار این باشگاهه و رویایش اینه که برای باشگاهی که دوست داره بازی کنه. اصلا نیازی به مقایسه نیست، بحث تو همین نکته تمام میشه :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ دقیقا مثل این میمونه رضا به بارسا بپیونده ، بعد بگه عاشق یوونتوس هستم ، روزی به این تیم میپیوندم :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب با شروع شدن پنجره نقل و انتقالات، تیم ها شروع کردند به اعلام های رسمی. نصف مالکیت ایسلا رو یووه 9.4 میلیون یورو خریده.

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
اولین مصاحبه رسمی ایسلا با Juventus.com

من به یکی از بزرگترین تیمها نه تنها در ایتالیا بلکه در دنیا اومدم, که مربی خیلی خوبی داره که همراه با تیم خیلی خوب کار کرده.

چیزی که برای تیم و هوادارا مهمه اینه که توی لیگ و چمپیونز لیگ خوب کار کنیم.

درباره نقش ویدال بابت پیوستنش به یووه هم گفته:

من و ویدال فقط درباره کشورمون با هم صحبت می کنیم. لازم نیست هیچ کس درباره یوونتوسی که همه میشناسنش به من بگه, مارچلو سالاس هم اینجا بازی کرده و همه درباره یووه می دونن.

من همیشه گفتم که عملکرد ویدال خیلی خوب بوده و یکی از بهترین بازیکنان شیلیه, این برای من مهمه که به جایی اومدم که ویدال و قهرمانان زیاد دیگه ای حضور دارند.

درمورد بازی کردنش تو پستهای مختلف برای اودینزه هم یه چیزایی گفته.

من معتقدم که ما فقط باید به یک چیز فکر کنیم: ما یک مربی عالی, تیم عالی و قهرمانان بزرگ و با تجربه ای داریم و معتقدم عملکرد خوبی توی لیگ و چمپیونز لیگ خواهیم داشت.

+++من از ایتالیایی به انگلیسی ترجمه شده به فارسی ترجمه کردم اگه اشتباه داشت بخشش کاره بزرگانه.

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
از وقتی که گفت رئال یه رویاست حالم ازش بهم می خوره ، :111: حداقل اگه هم هست نگو :fp:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
با توجه به مصدومیتِ زانوی راستش که فصل قبل تو اودینزه به هم زد ، در حال حاظر تو " وینوو"ـه و به همراه بقیه ی بچه های تیم به Chatillon نرفته.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

با توجه به مصدومیتِ زانوی راستش که فصل قبل تو اودینزه به هم زد ، در حال حاظر تو " وینوو"ـه و به همراه بقیه ی بچه های تیم به Chatillon نرفته.

کونته هم رو این جور مسائل حساس و اگه نتونه خودش رو برسونه رسما می ره رو سکو :1:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
درسته با این مصدومیتی که داره بعیده تا نیم فصل به ترکیب اصلی اونم از نوع فیکسش برسه مگه رقیبای هم پستش خیلی بد باشن و محروم یا مصدوم بشن

Sokote_Sard

Sokote_Sard

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
بچه ها مصدومیت ایسلا تا کی تموم میشه؟ به بازیهای دوستانمون یا بازی با ناپولی میرسه؟

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ایسلا تمریناتش رو در وینوو به صورت انفرادی شروع کرد :

تصویر

تصویر

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
این بشر از من بیشتر توی فیس*وکه انگار ادمین 2 تا پیج هم هست! هر روز 200 تا پست میفرسته! هر شب 20 تا نوشته شیر میکنه! این بشر قشنگ معتاد فیس*وکه ها...حالا خوبه به چیز دیگه ای معتا نشده!

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ایسلا در صفحه توئیتر خود:

**امروز 6 ماه مصدومیت من به پایان رسید،من فردا می توانم برای اولین بار پا به پای سایر بازیکنان تمرین کنم.البته فعلا شرایط بازی ندارم اما رفته رفته برای حضور در میادین آماده می شوم و امیدوارم بتوانم باز هم بازی کنم.**

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تا سال 2017 با یوونتوس قرارداد دارد

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
امروز تیم دوم یووه "جوانان" با پرو ورچلی یه بازی دوستانه داشت که ایسلا توی اون بازی 90 دقیقه برای یووه بازی کرد ! "من که چشمم اب نمیخوره کونته این رو تا نیم فصل بازی بده !" :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
^^^

یه بار هم کونته قبلاً این بلا رو سرِ کوالیارلا آورده بود !! :1:

عکس هاش تو این بازی (اولین باری که پیراهن یوونتوس رو بر تن کرد.) :

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
"ایسلا" در بازی دیشب شیلی در برابر کلمبیا از ابتدا در بازی حضور داشت و در دقیقه ُ "67" تعویض شد .(شیلی 1-3 کلمبیا)

nimi69

nimi69

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال
کی میخواد تو دیدارهای رسمی ازش رو نمایی شه آخه
البته شباهتی هم به بصیر داره :fp:
[img width=480 height=285]http://myup.ir/images/56135119549736763194.jpeg[/img]

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
مگر اسمش مائوریسیو آنیبیال ایزلا نبود؟ :39: چرا شده مائوریسیو ایسلا؟ ایزلا رو نمیگم. آنیبیالش رو میگم :nish:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی