پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مائوریسیو ایسلا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
340 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ دیشب داشتم بازیشو میدیدم ، رو گل اول آرزانتین مقصر بود ، آفساید رو پر کرده بود البته به نظرم اصلا دفاع راست خوبی نیشت ، اگر پیستون راست ازش استفاده میکرد مطمئنم نتیجه میگرفت ، هر چند هنوز خیلی مونده تا دوران بعد از مصدومیت رو پشت سر بگذاره

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
هنوز نیاز به زمان داره مدت هاست از زمین بازی دور بوده ولی به هر حال در خط هافبک خیلی بیشتر از خط دفاع میتونه موثر باشه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
این شروع ایزلا بود ، بهش بیشتر فرصت بدن ، حتمن پشیمون میشین از اینکه چرا اول فصل پیشنهاد تقریبا 15 میلیونی PSG رو برای فروختن لیکشتاینر رد کردیم :1: خیلی بازیکن تند تیز و سریع ای هست ! و البته میبینیم توانایی دریبل دادن و جا گذاشتن بازیکن رو هم داره بر عکس لیکشتاینر

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
به نظر من ایسلا پیستون راست خیلی خیلی بهتری نسبت به لیخته ولی از اونور لیخت دفاع راست خیلی خیلی خیلی بهتریه به نظرم وجود جفتشون برای تیم لازمه

3hsan

3hsan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 145 ارسال
  • Locationتهران

به نظر من ایسلا پیستون راست خیلی خیلی بهتری نسبت به لیخته ولی از اونور لیخت دفاع راست خیلی خیلی خیلی بهتریه

به نظرم وجود جفتشون برای تیم لازمه

اگه سیستم 4.4.2 باشه خوب جواب میده...
سمت چپ هم برای دفاع کاسرس و برای هافبک چپ آساموا

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
البته عنایت بفرمایید که ایسلا نه دفاع چپِ نه پیستون و نه بال ، پست اصلی ایسلا هافبک وسطِ که گاهی اوقات به عنوان مهاجم مدافع و پیستون هم مورد استفاده قرار میگیره ! :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
نظراتتون رو گفتید اما من می خوام انتقاد کنم :li: ایزلا کلا موقع سانتر کردن می شه په په سرش رو می ندازه پایین سانتر می کنه خیلی بده کلا استارت های خوبی داره اما وقتی موقع سانتر کردن سرش پایین باشه .......... بین کاسرس و لیخ وایزلا بهرتین سانتر ها رو کاسرس داره دقیقا موقع سانتر کردن نگاه به محوطه جریمه و سانترش جایی می ره که می خواد اما در هر صورت من استفان رو ترجیح می دم :nish:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
اصلا! هیچ احساسی ندارم در مورد نقشش تو بازی! یا سانتر زمینی میکنه (قدرتی) یا سانتر هوایی میکنه ؛ اما هیچ کدوم دقت ندارن و صرفا رفع مسئولیتی کار میکنه ، سرش رو میاره پایین و توپ رو میندازه! خیلی باید تلاش کنه تا بتونه لیشتاینر رو بگیره !

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-ایسلا توی مصاحبه با SKY گفته: -من با مدیر برنامه هام صحبت کردم و او به من گفت که دو تا غول ایتالیا تو رو میخوان! اما من با مشورت با ویدال یووه رو انتخاب کردم. -من به دو علت به یووه پیوستم. یکی اینکه ویدال به من گفت اینجا گروه فوق العادیه و پر از دوستیه و دلیل دوم اینکه یووه آسامواه رو خرید و من با او خیلی راحت هستم! -کونته بسیار شبیه بیلسا است! چون او همیشه 100 درصد کار می کند و این برای یک بازیکن خیلی خوب است! -کونته و گویدولین[؟؟] هر دو مربیان بزرگی هستند. چون آن ها بسیار سخت تمرین می دهند و همیشه با بازیکنان جوان صحبت می کنند و همین صحبت کردن بسیار برای بازیکنان مفید است! -نقش ویدال در تیم ملی شیلی مانند نقش الکسیس سانچز شده است! او بسیار بازیکن خوبی است و کسی است که همیشه دشمن زانوهاست! [ :1: ]

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
این ایزلایی که داریم تو یووه می بینیم اصلا اون بازیکن جنگنده و فوق العاده ای که توی اودنیزه بوده نیست و من واقعا مشتاق هستم تا هر چه زود تر بتونیم ایزلای واقعی رو ببینیم ! واقعا اگه ایزلا بتونه به دوران اوج خودش برگرده اون موقع لختشتاینر خیلی سخت بتونه بازی کنه . البته نمی تونیم مصدومیت رو بی دلیل بدونیم و به نظر می رسه در اینده ای نه چندان دور شاهد ایزلایی کامل باشیم

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
نمیدونم دلیلش مصدومیت بوده یا تغییر تیم . ولی اول فصل که همه از اومدنش خوشحال بودن وتعریف میکردن ذهنیت من از ایسلا یه چیزی تو مایه های الکسیس بود . یه بازیکن سرعتی و پا به توپ و تند و تیز که خطوط دفاعی رو بهم میریزه . ولی اصلا اینطور نبود . ایزلا اصلا توان نفوذ نداره . فقط پاس زمینی یا پاس به عقب . ولی به نظرم میاد که یه چیزایی میتونه داشته باشه . کونته بیاد ببینیم چی ازش در میاره

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
کوا بعد از مصدومیت طولانیش بعد یک سال و نیم تازه داره راه میفته . ایسلا که هنوز چند ماه از بند مصدومیت جدا شده . فصل بعد به دردمون میخوره :1:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
ایسلا از اون بازیکن هایی که راه بیوفته ویران میکنه ، خریدش یه جورایی مثل خرید کاوانی از پالرمو بود ، ناپولی با این خرید کلی سود کرد ، ما هم اگر امسال ایسلا رو نمیخریدیم ،سالهای بعد با درخشش خیلی گرون میشد و از دسترسمون خارج میشد این ایسلا یک هزارم ایسلای واقعی نیست

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
ايسلا يك بازي بد بود ، بازيهاي قبليش حداقل معمولي و رو به بالا بود و پاس گلم داد نبايد انقدر زود همه چيز رو فراموش كرد ، اول فصل كه اومد همه ميگفتن عاليه .. بايد بهش فرصت داد زمان ميبره تا با بازيكنهاي ديگه هماهنگ بشه ، مخصوصا تو پست هافبك كه بايد با حمله و دفاع كاملا تعامل داشته باشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
اصلا من یه بازیکن دیگه توی ذهنم بود و هنگامی که خریدیمیش خیلی خوشحال شدم و مبلغ 18 میلیون یورو رو خیلی خوب می دونستم ولی الان اصلا در حد خوبی نیست و نباید اون مصدومیت شدیدش رو بی تاثیر بدونیم ! به هر حال بازیکنی که این همه مدت مصدوم بوده نباید انتظار داشت مثل روز اولش باشه ولی الان هم خیلی ضعیفه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
یعنی هنوز هم کسی هست که فکر کنه این بازیکن جای لیخ بازی کنه :np: انصافا این همه پول رو دادن اینو گرفتن میومدن خسرو حیدری استقلال :1: رو میبردن حداقل بلد بود یه سانتر رو دروازه بریزه اخه میشه نزدیک 10 توپ رو بلد نباشه یه بازیکن چجوری سانتر کنه یکی بد دوتا بد خوب بلاخره باید یاد میگرفت ولی نه انگار نه انگار قشنگ نیمه دوم میومد همه توپ ها رو پاس کوتاه میداد یعنی دوتا خرید تو دو سال مارتینز و این کلی پول حروم شد

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
ایسلا هم دقیقا مثل کوا دیگه بعد مصدمیتش بازیکن نشد و حتی پیشرفتی هم تو بازیش دیده نمیشه که امیدوارمون کنه . ایسلا همون بازیکنیه که قرار بود لیخشتاینر رو نیمکت نشین کنه

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
عمه ی ابوذر رحیمی بهتر این بازی می کنه!!!نمیدونم تووش چی دییدن خدایی که اینقدر تعریف می کردید :fp:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4653 ارسال
ایسلا نیاز داره که بهش فرصت داده بشه.امشب نیمه ی اول بجای آساموا بازی کرد و هرچند زیاد خوب نبود ولی دوندگی بالایی داشت. باید این مدتی که آساموا نیست به صورت مداوم توی اون سمت بازی داده بشه تا به فرم قبل از مصدومیتش برگرده. بازیکنایی که دچار اینجور مصدومیت ها میشن بعد از بهبود باید مداوم بازی کنن تا به شرایط قبلیشون برگردن وگرنه بعیده که بتونن فرم قبلی خودشون رو پیدا کنن

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- همیشه سعی داشتم هیچ وقت بازیکنی رو نکوبونم ! :1: خیلی منتظر اون ایسلا ی واقعی شدم ولی مثل اینکه خبری نیست و بازم بخوام ازش خرده بگیرم نمی تونم ! یکی از بازیکنهای مورد علاقه من ـه :Facepalm: :1: ولی دیگه داره با این بازی کردنش شورش رو در میاره ! دیشب بیشتر از همه بازی بد ایسلا به چشم میومد و واقعا من یک حرکت مثبت ندیدم از این بازیکن ، فاجعه ـه ! :np: :1: اما من بازم منتظر اون ایسلا ی واقعی هستم ! :1:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی