پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مائوریسیو ایسلا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
340 پاسخ برای این موضوع

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
:fp: دیگه برای بحث گرامر و دستور زبان گیر ندید بهتره بریم سر مسائل مهمتر یعنی اگه به ویدال میگفتیم میدال بازیش فرق میکرد مهم اینه که بازیش چطوریه!

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
گزارش گر اسکای رو که مطمئانم می گفت ایزلا اما عربه می گفت ایسلا :fp:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

فعلا که پاش خرابه :1:.بزارید اول از تست پزشکی سالم بیرون بیاد بعد سروقت میشینیم در مورد ایزلا یا ایسلا بودنش بحث میکنیم :1:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
واقعا 22 سالشه؟؟؟؟ قدرتشم که توو فیفا 80 هست و این یعنی ستاره جوان :1: و این عالیه.اوردمش توو یووه دیگه :P: :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
قول میدم این آخرین پستم در مورد تلفظ اسمش باشه ، از اونجایی که خودم بحث شو شروع کردم و مطمئنم که "ایزلا" هست ، هم تو PES و هم کامنتری های مختلف اسمشو شنیدم همینطور صدا میکنن !

برای اینکه دیگه مطمئن شین اسمش چطور تلفظ میشه :

Isla با تلفظ لاتین

Isla با تلفظ ایتالیانو

Isla با تلفظ اسپنیش

Isla با تلفظ انگلیش

تو کادر سمت چپ اون گوشه پائینش سمت راست علامت اسپیکر میاد ، گوش کنید ببینید چی میگه

دیگه حجت بر شما تمام شد :1: من دیگه اصراری ندارم حالا میخواید اینم اسمش "ایسلا" بمونه ، مثل اون قضیه "آرتور ویدال" که بدون "و" نوشته شده بود و البته "جرج رونالدو الیا" :fp:

برای اینکه همینطور از نحوه تلفظ "گونسالو ایگوائین" هم مطمئن شین اینو گوش کنید :

Gonzalo Higuaín

منم تو یوتیوب چک می کردم، گزارشگرهای ایتالیایی می گند ایزلا. ولی معمولا اسم تاپیک ها رو بر اساس تلفظ بومی اسم طرف می ذاشتیم.

ستوراری یا استوراری ؟ ما فارسی زبون ها که به زبون بومی قشنگ مون :Facepalm: میگیم "استوراری" اما اسم تاپیکش "ستوراری" هست :1:

در کل بگم چه ایسلا بگین و چه ایزلا نه به حال من فرقی داره نه شما ، نه به من پولی میرسه نه از شما چیزی کم میشه یا زیاد ، فقط میگم بهتره درست تلفظ کنیم :smile:

-----------------

تا قبل از این ایزلا به شدت مورد علاقه اینتر بود و خیلی دلشون میخواست باهاش قراداد ببندن ، تا جایی که امروز صبح دیدم کمال لینک داده بود تو پارسفوتبال که تو یکی از فروم های بزرگ انگلیسی زبانشون تاپیکش 35 صفحه پست خورده بود !

ولی خب میشه گفت واقعا شکستشون دادیم از این نظر و خرید خیلی خوبی شد برامون

و البته اونجور که شنیدم ، بابت ایزلا و آساموا که 15 میلیون دادیم تا الان ، منبعم TribalFootball هست

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
ایزلا امروز در تویــ.ـــتر خود برای تیم اودینزه یک پیغام فرستاد و از این تیم تشکر کرد : - اودینه , ازت به خاطر 5 سال شگفت انگیز ممنون هستم . - به خاطر شما من الان این امکان رو دارم تا در یکی از بزرگترین تیم های ایتالیا بازی کنم . بازی کردن با شما برای من فوق العاده بود . کلا مثل اینکه این برو بگس اهل شیلی خوب مرامی دارن :1:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
یه خرید خوب دیگه از ماروتا :1: البته اگه مصدومیتش جدی نباشه و کار دست یووه نده چون در این صورت این خرید به خرید بد ماروتا تبدیل میشه :fp:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اصولا داریم می بینیم که کونته یه سبک خاصی از بازیکن ها رو ترجیح میده. الیا و کراسیچ که تصور میشد مهره های اصلی یووه باشند یک فصل بهشون بازی نمی رسه. ولی جاکرینی، ایستیگاریبیا، په په و حتی کاسرس در پست اونا بازی می کنند. حالا هم بازیکنی مثل ایسلا خریداری میشه، بازیکنی که اول از همه خصوصیات دفاعی بالایی داره به نسبت پستی که بازی می کنه. دونده و جنگنده است و تلاش زیادی در زمین می کنه. دقیقا میشه دید کونته چطور بازیکن هایی می خواد، حتی توی خرید های دیگه اش مثل پادویین هم دیدیم کونته حاضره همچین بازیکن هایی رو جلوتر از بهترین بازیکن های تیمش بازی بده ولی اون چیزی که می خواد توی زمین اجرا بشه. خیلی ساده، کونته بازیکن می خواد که 90 دقیقه تو زمین بدوده و بجنگه !

بهرحال، این بازیکن 5 فصل در سری آ بازی کرده و عادت به بازی در سیستم مورد نظر کونته و پست مورد نظر کونته هم داره و همه ی اینا نکات مثبتش هستند. ولی ازونطرف اینطوری که من آمارش رو چک کردم، سانترهاش زیاد دقیق نیست و آمار سانتر معمولی داره. توی پاسکاری به نظر نسبتا قوی میومد.

Spoiler

3hsan

3hsan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 145 ارسال
  • Locationتهران
این بازیکن برای دفاع خریداری نشده :wink2: مطمئن باشین هافبک راست بازی میکنه... :victory2:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
در این صورت رضا میشه مثل په په با این تفاوت که په په سانتر های بهتری داره :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

در این صورت رضا میشه مثل په په با این تفاوت که په په سانتر های بهتری داره :1:

نه از لحاظ مغزی از په په جلوتره :1: ولی از شوخی گذشته ایزلا یا ایسلا بازیکنیه که دیوانه وار تو زمین میدوئه و کلا به راحتی میتونه مدافع کنار مستقیمشو(تو تیم حریف) فلج بکنه.ایسلا خوراک ضدحمله هم هستش :1:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
فکرش رو بکن یه نیمه په په همش بدوه و یه نیمه ایزلا تازه کاسرس و لیخشتاینر هم توی دوندگی و جنگندگی درسمت راست تیم از این دو کم نمیارن دهن مدافع مستقیم این دو بازیکن در سمت راست اسفالت میشه :1:

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
آره،برای هافبک راسته،ولی خوب خرید بازیکنی مثل ایسلا به آرایش تیم و سیستم تیم انعطاف میده و دست مربی برای ارنج تیم رو خیلی باز میکنه.مثلا اگر لیختشتاینر در شرایط آرمانی نباشه ایسلا میتونه بره دفاع راست و په په هافبک بازی کنه،و اگر کونته خواست 4-3-3 یا 3-5-2 بازی کنه دستش برای انتخاب بازه،اتفاقی که در سمت راست افتاده و باید برای سمت چپ هم بیوفته.

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
حالا کسی خبر نداره کس برمیگرده به میادین؟ از کی پا به توپ میشه؟ چه زمانی میشه ازش استفاده کرد؟!

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
فک نکنم مصدومیتش طول بکشه،چون با پای خودش داره راه میره و پا شده اومده تورین.فکر میکنم از اول فصل در اختیار تیم باشه.مهم اینه که بعد از مصدومیت بتونه همون کارایی رو داشته باشه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
خطاب به امیرمسعود که تو تاپیک چه بازیکنی در مورد پست ایزلا براش سوال پیش اومده بود

این پست هایی هست که مائوریسیو توشون میتونه بای کنه ، البته به نقل از وبسایت ترنسفرمارکت :

تصویر

من بعید میدونم ایزلا رو برای پست دفاع راست خریده باشنش اونم با وجود کسایی مثل کاسرس و لیکشتینر تو اون سمت ، میتونه یه آلترناتیو خوب واسه ویدال و مارکیزیو باشه وسط زمین

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
البته بصیر من فکر می کنم کونته بیشتر به عنوان هافبک راست ازش استفاده کنه ولی در صورتی که وینگر اضافه کنیم 100 درصد میره هافبک وسط البته مطمئنا تا اخر فصل با توجه به حضور کونته روی نیمکت چندین پست رو تجربه خواهد کرد :1: :fp:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
فکر میکنم همونطور که اولش ویدال پست مشخصی نداشت ایزلا هم پست مشخصی نخواهد داشت اگر یادتون باشه کونته ویدال رو همه جا امتحان کرد ، دفاع چپ ، هافبک تهاجمی ، مهاجم دوم ، هافبک وسط ، هافبک دفاعی آخر سر تو هافبک وسط ترکوند و همونجا تا آخر فصل بازی کرد

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
گفته میشه سوم جولای به همراه آساموا قراردادشون رسمی میشه

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
http://www.goal.com/...-madrid-someday

هیچ از این مصاحبه خوشم نیمد :huhsmileyf: :no:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است