Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

یوونتوس 2-1 فیورنتینا (هفته نهم سری آ)

- - - - -

• Please log in to reply
122 replies to this topic

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan
با یه فیورنتینا کاملا داغون طرف هستیم ، این تیم از لحاظ تاکتیکی و روحیه ها اینا در بدترین وضعیت خودش به سر میبره ، آمار نیمه اول فکر کنم درصد مالکیت توپ 80 به 20 باشه ، یکی دو بار توپ دست فیورنتینا افتاد که بره برای گلزدن ، اگر کونته نتونه 2،3 تا دیگه به این تیم بزنه یا حداقلش فیورنتینا را ببره بره استعفا کنه بهتره. من نمیدونم این ووچینیچ چی داره که به کوالیارلا یا الکس ترجیحش میدن ، مردونه N تا موقعیت گلزنی را خراب کرد چقدر دیگه باید فرصت از دست بده موقعیت خراب کنه تا بره رو نمیکت !!! اینقدر این بابا موقعیت خراب میکنه که مثل بازی با جنوا گل و میخوریم اونم دقیقه 90 ، باید تعویض باشه تیم از لحاظ ترکیب هیچ نقصی نداره جز اینکه ووچینیچ تعویض بشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,224 posts
  • LocationDeutschland
- این اولین بازی از یوونتوس این فصل هست که می بینم ! حتما سعی می کنم در پایان بازی بیام و یک تحلیل کامل و جامع از تیم و بازی بدم ولی به طور خلاصه اگه بخوام چیزی بگم میتونم با قاطعیت بگم که این تیم هیچ شباهتی با تیم فرارا نداره، همش ذهنم مشغول این بود که چرا با تیم فرارا مقایسه میشه ! - اگه ووچینیچ سعی کنه یه خورده ضربات آخر خودش رو محکم تر و بهتر بزنه ممنونش میشم :nish:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,992 posts
سوال فلسفی و راهبردی این است که چرا برتری در مالکیت توپ و این همه حمله گل زیاد به همراه نداره؟

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 posts
  • Locationtehran
آقا این یووه بود یا بارسا!! :1: این سیستم تار عنکبوت کونته منو کشته توپ به مهاجم های فیورنتینا نمیرسه! میرکو در کل خوب داره پاس میده ولی اونجا که باید پاس بده نمیده! یه پاس به لیخت نداد که گل 100% بود , یه پاسه عالی هم داد به په په که تک به تک رو خراب کرد انگار اینا کلا چیپ بلد نیستن! :Facepalm: ____________________________ مزدک اول بازی یه فول توپ کرد اومد بگه تیم یوونتوس رو با پیراهن های "نارنجی" .... که زود حرفش رو خورد و درست کردش! :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
آقا بریم به دست و پای شبکه 3 بیوفتیم که همش بازیهای یووه رو پخش کنه انگار بازیکن ها انگیزشون چند برابر میشه وقتی بازی پخش زنده است :1: خیلی خوب بازی کردیم ، 62 درصد مالکیت داشتیم 13 تا شوت زدیم که 9 تاش تو چهارچوب بود در مقابل فیو فقط 2 تا شوت زد که هیچ کدومش تو چهارچوب نبود امیدوارم نیمه دوم توپ هامون گل بشه تا با روحیه کافی به مصاف اینتر و ناپولی بریم فقط یه نکته تا یادم نرفته این ویدال وقتی هست ، خط دفاعیمون بهترین میشه ولی وقتی نیست بدترین خط دفاعی میشیم :1: چی میشه نیم فصل وارگاس رو بگیریم ، سمت چپ هم مثل سمت راست یه دفاع کنار آس پیدا کنه باتشکر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
بازی خیلی خوبه ! یعنی عین بازی با میلان قشنگ راضی ام ! نکته اینجاست که خط هافبک واقعا خوبه ! پیرلو و مارکیزیو که عالی هستند اما ویدال واقعا مفیده درسته که توپ لو می ده بعضی وقت ها ،اما توپ گیریش و تحت فشار گذاشتنش و جنگندگی فوق العادش بی نظیره ! بهترین بازیکن نیمه اول بدون شک لختشتینر بود که بار ها و بار با نفوذهای عالیش موقعیت درست کرد و ضعیف ترین بازیکن یووه همه بدون شک په په بود که جدا بازیکن درجه 2 هستش ! تمامی دویدن هاش ، تمامی سانترهاش ، کاملا ،لدون استثنا با چشمای بسته هستش!!! واقعا نمی دونم کونته کوا و الیا رو گذاشته برای روز مبادا ؟؟؟ فکر نمی کنم الیا الان به قدر په په بد باشه ! ماتری خیلی لازمه توی زمین !برعکس ووچینیچ که به نظر من اگر به جاش یکی مثل آگرو یا توز رو الان داشتیم ، هر بازی 8 تا گل می زدیم ! ووچینیچ نمونه خارجی برهانی هست برای من ، خوب موقعیت می ازه اما نابودش می کنه !

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,863 posts
په په از سمت راست خیلی خوب حرکت میکرد ، حداقلش بازیش از کراسیچ خیلی مفیدتره

3hsan

3hsan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 145 posts
  • Locationتهران
خط دفاع خیلی خوب :thankyou: هافبکها عالی :confeti: حمله :Facepalm:

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 posts
  • Locationtehran

آقا بریم به دست و پای شبکه 3 بیوفتیم که همش بازیهای یووه رو پخش کنه
انگار بازیکن ها انگیزشون چند برابر میشه وقتی بازی پخش زنده است :1:

آره منم داشتم به همین فکر میکردم.... مثل تیمهای شهرستانی که میان آزادی روحیه میگیرن! :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
حال کردم چرچی هیچی نبود که اونو با میلوس مقایسه میکنید

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
نمی دونم چرا پست هات رو سپهر جان می خونم دلم می خواد اینقدر سرم رو بکوبونم توی دیوار تا متلاشی بشه ! تیم زده حریف رو ترکونده ! نفس نزاشته بکشه ، اونوقت اومدی 3 تا نظر منفی دادی در حد اینکه 4 تا خوردیم :D

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
کلا کونته اعتقادی به تعویض نداره حالا هم خوردیمششششششششش

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,450 posts
دم ماتری گرم عجب گلی بود.کوا هم بیاد بیشتر میزنیم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
تبریک می گم نیمه دوم نصف نیمه اول هم نبودیم اما در مجموع می شه تاثیر کونته رو تو تیم دید این تیم حرف های زیادی برای گفتن داره به شرطی که از موقعیت هاش به خوبی استفاده کنه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7,904 posts
ده دقیقه ی ابتدایی نیمه ی اول واقعا متحول شدیم،به معنای کلمه افتضاح بازی کردیم و گلی که خوردیم کاملا حقمون بود.گل زو هم از سمت کیه لینی خوردیم!روی اون صحنه کجا بود این بشر؟!!
وقتی گل رو خوردیم موقعیت های عالی که نیمه ی اول از دست دادیم اومد جلوی چشمم و واقعا افسوس می خوردم
خدا رو شکر خیلی زود به خودمون برگشتیم!واقعا بدشانسیم...عجب سیوی کرد بروک!
اواخر بازی کاملا معلوم بود که تیم خسته شده...به خصوص پیرلو، یه پنالتی واضح هم واسه ما نگرفتن و ناتالی و بهرامی هم شدیدا مستحق اخراج شدن بودن...
فابیو :np:
الکس :np:

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 posts
نیمه اول که عالی بود,نیمه دوم هم بد نبود,ولی از همون هفته اول دوم,من از یه بازیکن که خیلی خوشم اومد لیختشتاینر بود که تو این بازی هم فوق العاده بازی کرد شانس اوردیم,اگه نمیبردیم انتقادا شروع میشد

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan
با هر زر و زوری که بود بردیم ، اصلا این فیورنتینا نباید گل میزد. اشتباه روی حرکت لیختشتاینر بود که سُر خرد و ما گل خوردیم ، فیورنتینا بدجور نیمه دوم احیا شده بود خیلی راحت میتونست گل دوم و بزنه یه خورده اعتماد به نفسشون کم بود. ووچینیچ کلا یه دو سه بازی بشین روی نیمکت بهتر میشه ، حداقل بازی آینده که تو مه آتزا هست بشین روی نیمکت. برد خوبی بود ، با اینکه فشار زیادی روی تیم بود ولی این فشار در بازی تیم احساس نمیشد ، میشد خیلی راحت دو تا دیگه هم بهشون زد ولی یا ضربات آخر ما خوب نبود یا بروک فوق العاده بود انصافا دو تا شوت زیبای متری را از فاصه بسیار نزدیک خیلی عالی دفع کرد ، دروازه بان فوق العاده ای خیلی بهتر از فری بازی میکنه. خوشحالم که پیش از دربی ایتالیا بردیم و فشار روانی چندانی روی تیم نیست و میتونیم با خیال راحت به میلان بریم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
بازی نیمه دوم به خوبی نیمه اول نبود اما مفید و به اندازه کافی خوب بود. نیمه دوم به خاطر پرسینگ نیمه اول خیلی خسته شده بودن، پیرلو خسته شده بود، په په که اینقدر خسته شده بود خودش خواست تعویض بشه و مارکیزیو و ویدال هم شادابی نیمه اول رو نداشند و همین باعث میشد که فیورنتینا فضای بیشتری پیدا کنه. بازم چند موقعیت خوب داشتیم و بازم درخشش بوروک ولی نهایتا روی حرکت فوق العاده په په که یه نفره 4-5 نفر رو بهم ریخت تونستیم بازی رو ببریم. 2 نکته جالب، یکی این بود که تو این بازی فکر کنم کونته به کیلینی گفته بود زیاد جلو نیاد و عقب بمونه چون خیلی کمتر نفوذ کرد و بیشتر حواسش به دفاع بود، نکته دوم 5-4-1 بازی کردن یونه توی 10 دقیقه پایانی بود که خیلی باحال بود، کونته اومد کنار زمین و با دست اشاره کرد که 5-4-1 بازی کنید، کیلینی، بارتزالی، بونوچی وسط بودند، دچلیه و استفان هم دوطرف.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
برن بمیرن این بازیکن های یوونتوس که عین بازیکن های تیم های شهرستانی منتظرن بازیشون از شبکه 3 پخش بشه تا همه ببینشون و خوب بازی کنن :1: ------------ وقتی همه بازی رو دیدن تحلیل چی انجام بدیم ؟ :1: فقط میتونم از پیرلو تمجید و تعریف کنم ، واقعا IQ آندره آ از یه فوتبالست حرفه ای به شدت بالاتره ! نکته دوم ینکه جز یه صحنه که بونوچی کم تجربگی ( !!! ) کرد ، حتی یه بار هم به خاطر نمیارم که زیر توپ زده باشیم ، حتی یک سوم محوطه خودمون ! و اینکه کونته خیلی ترسید آخر بازی ! 5 دفاعه ؟ 3 تا دفاع وسط داشتیم تو دقایق آخر

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 posts
  • Locationtehran
در کل بازیه خوبی بود -استوراری فرسنگها با بوفون فاصله داره -قبول دارم کونته مربیه خوب و با تاکتیکیه ولی 1% تعویض کردن بلد نیست شک نکنید... -آقا این گزارشگرا به بازیه یووه میرسن چرا هنگ میکنن؟! :1: په په با اون قیافه ی تابلو + اون ریش های دلبری رو میگه ووچینیچ!!! :lol: یه 2جین فول دیگه هم داشت که ... -به نظرم این بازیه وارگاس از کیلینی هم بدتر بود... چه افت وحشتناکی!

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users