پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 فیورنتینا (هفته نهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
122 پاسخ برای این موضوع

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

تمام امیدواری هاتون رو گفتین،من هم تمام امیدواریمو بگم :1:

فقط امیدوارم بروس مثل فصل پیش سوپرمن نباشه و اون همه توپ نگیره!

فصل پیش در تورین اگر بروس اونقدر آماده نبود،فیوره گل بارون شده بود!

بله. اون بازی یادمه.

میهاییلی هم قطعا اولین خواسته اش مساوی گرفتنه و در وهله ثانی دنبال بخت و اقبال برای بردن است.

به هر صورت شکست دادن تیم هایی با ماهیت دفاعی نیازمند اعمال فشار زیاد و سرعت بازی بالا از سوی یوونتوس است.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
4-3-3 Lichtsteiner - Barzagli - Bonucci - Chiellini Vidal - Pirlo - Marchisio PePe - Matri - Vucinic

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
ا

4-3-3

Lichtsteiner - Barzagli - Bonucci - Chiellini

Vidal - Pirlo - Marchisio

PePe - Matri - Vucinic

اگه ترکیب این باشه امیدوارم تو نیمه اول بتونیم به اختلاف دو گل بازی رو ببریم . اون موقع دیگه حتما کوا و الیا به عنوان ذخیره میان تو بازی . کراسیچ هم امیدوارم بهش بازی نرسه .

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
عمرا كوا رو بازي بده.تعويض ها قطعا كراسيج،باتزينتزا و الكس هست.حالا ببين كي كفتم

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
یه حسی به من میگه کوا بازی میکنه و خوبم بازی میکنه امیدوارم استوراری امشب دیگه سوتی نده گل دوم جنوا استوراری خیلی بد سوتی داد راستی دوست دارم امشب وارگاس بازی کنه ببینیم این لیختشنایتر چیکارس :1:

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
تلویزین بازی رو نشون میده اینو شنیدم اینقدر خوشحال شدم میشه دومین بازی یووه که میتونم ببینم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ترکیب احتمالی : Storari; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini; Vidal, Pirlo, Marchisio; Pepe, Matri, Vucinic

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

محمد حسين عزيز من اصلا كاري به سيستم ندارم كه اكه تك مهاجم بازي كنيم 100% الكس نه ميتونه نوك بازي كنه و نه وينكر.من منظورم استراتزي حمله و ضد حمله هست كه الكس بخاطر ذات تكنيك بالاي خودش و قدرت حمل توب خوبش زماني كه تيم ضد حمله ميكنه قطعا بيشتر به كار مياد.با اين بحثم كه مشكلي نداري؟اكه اين حرفم قبول داري ميتونيم ادامه بديم.خب حالا جه زماني ضدحمله بيش مياد،وقتي كه تيم حريف عقب هست و تيمش رو به جلو بازي ميكنه.هم حرف تو درسته هم حرف من.به بيان ديكه من دارم ميكم بهترين دفاع حمله هست و اكه ما بعد 2-1 الكس مياورديم و ضد حمله ميكرديم كار تموم ميكرديم ،ولي تفكر كونته كه تو به خوبي تحليلش كردي به حفظ نتيجه فكر كرد و خواست با كم كردن 1 مهاجم و اضافه كردن هافبك دفاعي نتيجه حفظ كنه كه اين هم ميتونه درست باشه،اما از دقيقه 65 بخواي اينكار كني خيلي زود بود.

من بيشتر فكر مي كنم تو حالتي كه حريف تو دفاع باشه هم اله مي تونه كارآمدتر باشه چون برعكس مثلاً ووچينيچ سرعت خوبي نداره منتهي استاد بازي تو فضاي كم هست و اينكه از هر توپي يه پاس طلايي يا يه ضربه ي منحصر به فرد بوجود مياره.به هر صورت سخت نگير اين صرفاً يه اختلاف نظر كوچيكه ديگه :1: :wink2: حرف شما هم درسته.

در مورد كونته و تعويضش هم راستش من فكر مي كنم زود نبود چون جنوا جداً تو حملات خطرناك ظاهر شده بود روي بعضي توپ ها و اصلاً تو اين بازي عملكرد نسبتاً بد يووه در قلب زمين آشكار بود چون جنوا با 5 هافبك بازي كرد از ابتدا.ديگه بهتره به فكر بازي پيش رو بود.اميدوارم امشب فيورنتينا رو ببريم چون از 5 بازي قبلي 4 مساوي داشتيم كه اين فرم ايده آلي نيست و يه برد مي تونه خيلي چيزا رو تغيير بده.تركيب هم گويا هموني هست كه ديشب اعلام شده بود.اميدوارم بازيكنا سعي كنند ياد نگيرند مثل هميشه توپ رو فقط و فقط به پيرلو ختم كنند.اگر قرار باشه همه ي بازيكنا به اين صورتي كه الان هست بخوان توپ رو بدن به پيرلو و حركت كنند حريف روي پيرلو فشار مياره.بايد سعي كنيم از تمامي نقاط زمين گردش توپ رو شروع كنيم كه اين مسئله تو بازي هاي قبلي كمتر ديده شده.

به اميد بُرد...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
خوب بازی یووه رو که میبینم ... یاد بازی والیبال می افتم ... بازی ای که درگیری و جنگندگی انچننی نداره ... و همچنین ... پیرلو هم شده مثله پاسورها والیبال ..... توپ می یاد توی زمین یووه ... و هر کس که ابشار حریف رو جمع میکنه ... موظفه پاس رو به پیرلو ( پاسور تیم ) بده ... و پیرلو هم باید بازیسازی بکنه ... فاصله بین خط میانی و دفاع ... خط میانی و خط حمله ... زیاده و مطلوب یه بازی مدرن نیست ... خط دفاعی ما بجز پاسهای کوتاه و امیخته با رفع تکلیف .. کار دیگه ای نمیکنه ...

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
امیدوارم بازیکنای یووه امشب به این روند خطرناک تساوی ها با یه برد شیرین خاطمه بدن حتی حاضرم یووه ببازه ولی مساوی نکنه!! :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
آیا می دانید ... ؟ - تعداد مساوی های (4) بیانکونری ، از تعداد برد های (3) آن ها بیشتر است. - یوونتوس تا کنون در ورزشگاه جدید خود شکست نخورده است. - یاران آنتونیو کونته در 4 دیدار خانگی خود 9 گل به ثمر رسانده اند ، این در حالی است که آن ها تنها 2 گل در دیدار های خارج از خانه خود به ثمر رسانده اند.
Spoiler

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
استادیوم آماده برگزاری بازی الان داره شعار خونده میشه و الکس و کوا رفتن رو نیمکت نشستن امیدوارم ببریم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
وای عشقم وارگاسسسسسسسسسسسسسسس

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
عشق منه بنووچیییییییییی!!! :onesmiley2:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
این تیم چقد خوب بازی می کنه اما گل نمی زنه این وچینیچ هم که یا تو موقعیت گل ها پاس نمی ده یا می خواد گل فنی بزنه شورشو در اورده اههههههههههه فقط امیدوارم مثل بازی های قبل بازی رو ما نکنیم اونا گل بزنن که خیلی سوز داره

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
در مورد نیمه اول فقط یک کلمه میشه گفت فوق العاده. فقط مشکل گل زنی وجود داره.ووچینیچ یه کم شل بازی میکنه. اگه دلپیرو یا کوالیارلا به این تیم اضافه بشه عالی میشه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
نمیدونم یووه انقدر خوب بود یا فیورنتینا انقدر افتضاح بود که یووه رو خوب نشون میداد ! پرس تیم فوق العاده بود به طوری که ویولا توپ رو میگرفت پاس نمیرسید . یووه یه طورایی تمرین به دروازه رسیدن و خلق موقعیت کرد اما باز هم چیزی که ازار دهندست از دست رفتن تک تک موقعیت هاست . این نیمه حداقل 3 تا تک به تک از دست دادیم که اگه یک هوشیار بودن و حداقل یکیش رو چیپ میزدن الان خیالمون راحتر بود . اما با این حال نمیشه از این کالچو ایتالیانو نترسید ! هر لحظه ممکنه بر خلاف جریان بازی گل رو دریافت کرد .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
این تیم فقط یه ترزگل اماده کم داره :np:

ماتری تو همون 10 دقیقه ی اول یک حرکت امائوری گونه انجام داد و یک موقعیت گل عالی رو از ووچینیچ گرفت!
این بروک همیشه اینقدر عالیه یا فقط جلوی یووه شاخ میشه؟!استایلش رو خیلی دوست دارم و واقعا چند موقعیت خطرناک گل رو گرفت!
بارتزالی فوق العادست،خیلی قشنگ بازی سازی می کنه.اعتماد به نفس رو به خط دفاع یووه آورده.
پیرلو هم که نیاز به تعریف نداره...فوق العادست
خیلی قشنگ بازی می کنیم!عاشق این پرسینگیم که یووه انجام میده...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی یووه عالیه ولی نمی دونم چرا گل نمی زنیم ! حداقل 4-5 تا گل باید می زدیم این نیمه، خصوصا 2 تا تک به تک په په و 1 تک به تک ووچینیچ باید گل می شدن، درخشش بوروک یه طرف ولی بی دقتی بازیکن های یووه هم خیلی داره آزار دهنده میشه. خیلی موقعیت داشتیم ولی توپ های آخر رو بد می زنیم. در مورد پیرلو چی بگم ؟ :1: نقل قول گزارشگر بازی رو میگم : بعد از فصل گذشته که پیرلو یا مصدوم بود یا نیمکت نشین، خیلی ها فکر می کردم فوتبال پیرلو دیگه تمام شده ولی الان وقتی بازی جادوییش رو می بینن می فهمند اشتباه کردند. و البته بعد هم در مورد بارتزالی حرف زد که اونم بازیکن دیگه ای که امسال یووه احیاش کرده. چون بارتزالی هم بازی خیلی خوبی داشت می کرد. خط هافبک 3 نفره یووه خیلی خوبه ! پیرلو، مارکیزیو و ویدال شاید یکی از کامل ترین خط هافبک های ممکن باشه و این باعث میشه ما هم خیلی موقعیت داشته باشیم و هم باعث میشه خیلی زود توپ رو از حریف بگیریم. فکر کنم میانگین پاس فیورنتینا 2 تا پاس متوالی بود این بازی واقعا نتونستند بازی کنند و همه بازی دست ما بود.

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
قبل از هر چیز باید بگم که دیدن این بازی با گزارش مزدک خیلی حال میده - تا شنیدم مزدک داره از شبکه 3 گزارش میکنه سریعا زدم شبکه 3 و بسیار حال کردم . قطعا گزارشگر ایتالیایی هم یادش نبوده که این جمله رو بگه (گل ماتراتزی هم از ضربه کرنر پیرلو بدست اومد) چقدر این مزدک خوبه . یه کمی مونده بود که بونچی دومین گل خودش رو بزنه اگه کمی ووچینیچ از خود گذشتگی نشون میداد. بازی کاملا در اختیار یووه هست و بی صبرانه منتظر گل دوم هستیم که نکنه شاید اتفاق بدی بیفته - چون با اومدن جیلا هر لحظه ممکنه اتفاق بد خواهیم بود. باز هم بازی پیرلو چشم نوازه و واقعا فکر کنم بلیط 50 یوروی مسابقات خیلی ارزون خواهد بود در عوض دیدن بازی پیرلو .

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی