پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 فیورنتینا (هفته نهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
122 پاسخ برای این موضوع

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
با اکثر نظرات بهمن همسو هستم .. اما ..

دفاع، لیخشتاینر رو پسندیدم، هم در دقاع موفق هست و هم در کارهای هجومی که اتفاقا شعور خوبی هم در این مسئله داره، یک و دو های خوبی رو می کرد با بازیکن کناریش و ایجاد موقعیت می کرد،

لیختن اشتاین :1:... هرچند از موتاو حتما زبینا خیلی خیلی بهتره و در کارهای دفاعی هم نسبتا موفقه ... ولی نمیتونم قبول کنم توی کارهای هجومی شعور بالایی داره ...
من ندیدم که دیشب بتونه رو به مرکز حرکت بکنه و یا حرکاتی شبیه زامبروتا و تورام و بریندلی و پسوتو و توریچلی و اوج گروسو انجام بده ....
و برای هافبک کناریش فضا سازی بکنه ... بازی هجومی لیخشتاینر کاملا قابل پیش بینی هستش و توی ارسالها هم اصلا ( کمترموفقه)موفق نیست ...
لیخشتاینر خیلی کار داره تا بتونه سمت راست یووه رو بیمه بکنه و بی رقیب بودنش هم مشکلات رو کم کم بیشتر خواهد کرد ...
از لیخشتاینر انتظار دارم گاها پشت محوطه جریمه هم حضور پیدا بکنه واز اصل غافلگیری حریف استفاده بکنه و به طرف دروازه حریف حمله بکنه ...
اما در کل میتونیم این فصل رو با همین بازیکن سوئیسی سپری کنیم و فصل اینده رقیب خوبی براش بیاریم تا در بازیهای مختلف استفاده های مختلفی ازش بکنیم

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حقیقتش حس خوندن تاپیک رو ندارم من دیشب بازی رو از توی ماشین و از طریق رادیو گوش میدادم...چیزی که گزارشگر رادیو گزارش میکرد یه بازی فوق العاده تهاجمی از جانب یووه بود! اما به نظرم دفاع یووه مشکل داره،دفاع تیم نه ها! مدافعین تو دفاع فردی مشکل دارن! اما ماتری :1: گل سرسبد یووه اس این روزها البته برای من! به جان پسرم که بعدا به دنیا میاد (:1:) به جان مادر پسرم (:1:) سه دقیقه قبل از اینکه ماتری گل بزنه به رفیقم اس دادم گفتم ماتری گل میزنه. و زد! امیدوارم دوستان یه تجدید نظری در مورد ماتری بفرمایند!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
از سوت پایان بازی با فیورنتینا تا همین الان اصلا وقت نکردم بیام نت تا در مورد بازی بگم برد رو تبریک میگم ، واقعا تیم به این برد نیاز داشت در مورد دفاعی کردن تیم توسط کونته هم ، به نظرم کارش واقعا درست بود ما دو مساوی پشت سر هم داشتیم ، اگر این بازی هم مساوی میشد خیلی جو بر علیه یووه میشد ، ما هر جور شده باید این پیروزی رو حفظ میکردیم فقط نمیدونم چرا کونته متری رو تعویض نکرد ، بیچاره کم مونده بود خون بالا بیاره ، دیگه نمیتونست بدوه اگر کوا رو جاشنین متری میکرد ، خیلی بهتر میتونست فیو رو عقب نگه داره تیم دقیقا برعکس اول فصل شده ، اول فصل نیمه اول افتضاح بودیم ، نیمه دوم فوق العاده ولی حالا .... البته پیشرفت خیلی خوبی رو شاهد هستیم ، همین که تیم 8 هفته است نباخته واقعا عالیه باتشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی