پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 فیورنتینا (هفته نهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
122 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

راستی یه چیزی، روی گلی که خوردیم بگذریم ازینکه شوت یوویتیچ خیلی قشنگ و مهار نشدنی بود، ولی انصافا جایی که استوراری ایستاده بود و نوع جایگیریش خیلی بد بود. نه توی گل بود، نه جلو بود. قشنگ در مقابل یه همچین شوتی آسیب پذیر شده بود.

اره دقیقا من هم به سلیم موقع گل همین رو گفتم ! اما سلییم می گفت تا حالا فیورنتینا رو اینجوری ضعیف و بدون برنامه ندیده بودم

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

راستی یه چیزی، روی گلی که خوردیم بگذریم ازینکه شوت یوویتیچ خیلی قشنگ و مهار نشدنی بود، ولی انصافا جایی که استوراری ایستاده بود و نوع جایگیریش خیلی بد بود. نه توی گل بود، نه جلو بود. قشنگ در مقابل یه همچین شوتی آسیب پذیر شده بود.

دقیقا مثل همین ضربه ای که گل شد رو اونور ماتری زد و بورچ گرفت.. فرق هست بین دروازبان تا دروازبان....... امشب بورچ اگه نبود ویولا میرفت روی ۵-۶ تا... هنوز تک ستاره اسمون دروازبانی منه...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته توی مصاحبه اش خیلی روی موقعیت های از دست رفته حرف زده و ازین بابت گله داشته : - من تمام تلاشم رو کردم که تمرکز تیم رو بالا نگه دارم چون می دونستم برای این بازی نمیشه فقط با 1 گل زده پیش رفت و باید گل های بیشتری می زدیم.÷ - فیورنتینا هم تونست بازی رو با اولین موقعیتش مساوی کنه و آماده بود که برای پیروزی قدم برداره و ازین بابت من تیمم رو تحسین می کنم که تونست به بازی برگرده. - اما از دست دادن این همه موقعیت نشون میده که یووه هنوز خیلی باید پیشرفت کنه. - با این حال پیروزی در مقابل تیمی مثل فیورنتینا در این بازی نشون میده ما درحال رشد هستیم.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

دقیقا مثل همین ضربه ای که گل شد رو اونور ماتری زد و بورچ گرفت.. فرق هست بین دروازبان تا دروازبان....... امشب بورچ اگه نبود ویولا میرفت روی ۵-۶ تا... هنوز تک ستاره اسمون دروازبانی منه...

بوروک دقیقا فصل پیش هم با درخششی که داشت باعث شد ویولا از یووه 1 امتیاز بگیره!فوق العادست..حالا میفهمم چرا فیورنتینا فری رو مفتی داد به جنوا!

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

تعصب بازی نمی خوام دربیارم و از نمایش یووه خیلی راضی بودم اما خیلی دوست دارم وقتی داور سوت پایان رو می زنه لبخندهای الکس رو توی زمین ببینیم !!!

:cryer: :cryer: :cryer:خدایا :cryer: :cryer: :cryer:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خوب بازی کرد یووه اما نمیدونم چرا این یووه هم هنوز وقتی توپ میرسه تو زمینش تیم مقابل حتی اگه یه کوچولو هم با برنامه باشه یووه متزلزل نشون میده نمیدونم چرا اینجوریه . یووه اطراف محوطه و تو محوطش خیلی اسیب پزیره و از اون طرف هم تو محوطه حریف خیلی خطرناک نیست ! این یووه فعلا بلد شده چی جوری بازی خوانی کنه بازی رو بگردونه اما هنوز اون ذهنیت رو پیدا نکرده که بتونه زمانی که حریفش بهش حمله میکنه با ارامش باشه . تو حمله هم یووه خیلی با حوصله و ریلکس برنامش رو طرح ریزی میکنه ولی اون اخرش هول میشن که همه چیزو به هم میریزه این .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
آره دقیقا همینطوره، خط دفاعی به شکل عجیبی آشفته و متزلزله، هر آن احتمال داره که با هر حمله دروازه باز بشه، روی صحنه گل هم کاملا مشخص بود این آشفتگی دقیقا لحظه ای که لیخشتاینر سر خورد و افتاد رو زمین کاملا بی نظمی دفاع به چشم اومد و فضا برای شوتزنی یووتیچ بوجود اومد که با جایگیری اشتباه استوراری تبدیل به گل شد. کیلینی کاملا اضطراب و ترس رو میشه توی بازیش دید، مشخصه که اعتماد بنفس نداره ودست و پاشو گم میکنه. این وظیفه کونته ست که آرامش روبه کیلینی و به خط دفاعی برگردونه.

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
تبریک میکم برد دلچسبی بود نیمه ی اول عالی بودیم چرا همه به ووچینیچ گیر دادن؟ درسته چنتا موقعیت خوب داشت و شوتاش کم جون بود ولی انصافن تو این پست خیلی بهتر بود و تاثیر مثبتی توی برنامه ی هجومی تیم داشت من که این بازیشو پسندیدم مرسی به خط هافبک پیرلو اسطوره ی مرکز زمین رو دستش نمیاد ماتری واقعن از قدرت بدنی و استایلش خوب استفاده میکنه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
Notts County Football Club [ Official Facebook Page ] : Oh and congratulations to our Italian brothers Juventus, 2-1 winners tonight! Forza Juve! ----- ps : :cry2: :cry2: عاشقشونم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
تا زمانی که نظم بازی حفظ بشه یوونتوس حاکم بی چون چرای زمین مسابقه ست اما به محض اینکه این نظم به هم می خوره یوونتوس به مشکل می خوره نیمه دوم بازی سردرگمی بود که خوشبختانه ما هم تونستیم از این آب گل آلود یه ماهی بگیریم خوشبختانه بازیکن ضعیف نداشتیم من ویدال رو بهترین و موثرترین بازیکن یوونتوس دیدم آرامشی که دیشب توی بازی ویدال وجود داشت کیفیت بازیش رو چند لول بالاتر برده بود فکر می کنم ویدال قابلیت نزدیک بودن به دروازه حریف رو داشته باشه توی سال های دور عادت کرده بودیم که یه خط هافبک قدرتمند از یوونتوس ببینیم اما این خط هافبک اگه به همین شکل پیش بره علاوه بر قدرت کلی هافبک های خوبی هم درش حضور داره یعنی هم هافبک های خوبی داریم و هم خط هافبک عالی واقعا ً حیفه که توی گلزنی هنوز مشکل داریم این مشکل واسه تیمی که توی خط دفاع مشکل داره نباید به این شکل وجود داشته باشه برد خوبی بود و الآن دیگه زمان فکر کردن به مسابقه بعدیه

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
یوونتوس دراین بازی پیروزشد ولی من زیادبه این تیم امیدوارنیستم به نظرمن این تیم توی دروازه وخط دفاع مشکل اساسی داره توی وسط زمین هم اگه پیرلونباشه دیگه واویلاس یوونتوس شده تیم یه نیمه ای که فقط نیمه اول تاحدودی خوب بازی میکنه .توتیمی که تنها یک ستاره (پیرلو)وجودداره نبایدانتظارقهرمانی ازش داشت بیشتراین بازیکنا درحدیوونتوس نیستن تیم بزگ بازیکنای بزرگترمیخواد فراموش نکنیم تواین تیم چه بازیکنای بزرگی بودن :پروتزی -دی لی ویو-تاکیناردی -توریچلی -باجو- ندودو خیلی ازبزرگای دیگه یوونتوس به خاطراین بازیکنا پرهوادارترین تیم درایتالیاوتیم دوم قرن شده تیمی که مدیران ان تصمیم به نابودی ان گرفته اندبا حاشیه هایی که به دست خود برای این تیم رقم میزنن با فراری دادن ستاره های این تیم که سرامدهمه اونها محبوبترین بازیکن ایتالیاالکس دل پییروافسانه تکرارنشدنی یوونتوسه همون بازیکنی که بیشترهوادرا به خاطردیدن اون به ورزشگاه میان حتی اگرروی نیمکت باشه وبازی نکنه .یوونتوس بایدبااین بازیکنا فقط به فکرکسب سهمیه جام باشگاهای اروپاباشه که دردوسال گذشته بهش نرسیده وازالان به فکرسال اینده باشه باجذب چندستاره که درحداین تیم باشن تا تبدیل به همون تیم سابق بشه که ازدیدن بازیهاش لذت میبردیم همون تیمی که همه ازش وحشت داشتن(رئال مادرید) و......به امیداون روز :Juveflag:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

بر خلاف نظر خيلي از رفقا، من اعتقادي ديگه دارم.
اگر بخوام خيلي خلاصه و خودمونيشو بگم، به زور فيورنتيناي نابسامان را برديم.
بر هر كسي كه كمي اهل فوتبال باشه روشنه كه اين تيم هنوز هم از مشكلات اساسي رنج مي بره.
در هر حال اين برد رو به بيانكونري هاي وطني تبريك مي گم.
:no:

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
جدا این تیم اصلا قابل قیاس نیست با تیمای فصول گذشته یعنی کونته اصلا فرسنگ ها باهاشون فاصله داره و خیلی زیبا بازی می کنی ! دیشب اگر شیرازه تیم بهم خورد مهمترین دلیلش بازی متزلزل کیلینی بود خیلی بد نبود ولی تو دفاع به طرز عجیبی این روزا بی تجربه ترین و ضعیف ترین نفر تیم به چشم میاد ربطی به پست تخصصی و غیر تخصصی هم نداره این فصل واقعا مشکل داره . خیلی هول می کنه سر یه کارایی که راحت می تونه انجام بده اصلا خونسرد بازی نمی کنه ! امیدوارم خودشو تو آینده جمع کنه وگرنه تو زمستون که یه دفاع چپ احتمالا خوب اضافه بشه جورجو برای مرکز دفاع هم خیلی مطمئن نیست . البته جدا از اینا تو نیمه دوم بونوچی و لیختشتاینر هم افت کردن ! ستوراری بازی با پاش خیلی بده چند بار داشت میرزاپور بازی در می اورد . اما تو هافبک واقعا شیفته بازی مارکیزیو شدم من اصلا ازش خوشم نمی اومد ولی کونته ازش به بهترین نحو بازی می گیره یعنی فکر کنم فقط یه مربی سابقا هافبک می تونست مارکیزیو رو تو این شرایط قرار بده که فوق العادست ! در مورد خط حمله هم بگم ووچینیچ که در مجموع خوبه خیلی خوبه ولی اینکه کلا بازیش اعصاب خوردکن هست تو ذاتشه :1: اما در هر صورت دلیل نمیشه مربی بازی بهش نده ! نباید نگران وضع دلپیرو بود چون فصل طولانی هست به زودی می بینید که کلی باز بهش می رسه ! برای کوایارلا همینه واقعا فکر می کنی قراره کل فصل رو با 2 مهاجم تموم کنیم ؟ کوا در ادامه بهترین جانشین هم برای متری هم برای ووچینیچ هست ! فعلا ما از تمرینات خبر نداریم ولی مربی که با تیم هفتم جدول پیش که حداقل 5 ساله به این زیبایی بازی نکرده حتما خودش می دونه کی و چه موقع از مهره هاش استفاده کنه ! آهان راستی یه لحظه فکر کنید په په تو روزای آخر نقل و انتقالات با برونو آلوز معاوضه می شد بعد دیشب به جاش کراسیچ بازی می کرد ! عمرا اگه بازی رو می بردیم . متاسفانه به نظر من کلید پیروزی تو این فصل نبود کراسیچ هست که شده ترمز تیم ! جلوی میلانم رفت و تونستیم ببریم بازی رو و اینکه په په تو راست واقعا فوق العاده هست نسبت به چپ ...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بازی در نیمه اول فوق العاده دنبال شد . فرارهای لخشتاینر و بازی خوب په په . همه خوب بازی می کردن یه نیمه فوق العاده . ولی دست کونته نیمه دوم خونده شد . لخشتاینر دیگه نفوذ نکرد . په په خسته شد . وچینیچ هم که نمایش خوبی نداشت به نظر من . دفاع در بدترین شرایط خودش به سر می بره . یک دروازبان نامطمئن . یه دفاع متزلزل . بونوچی اشتباه بدی داشت نیمه دوم . وچینیچ یه جا با یه پاس ساده می تونست تیم رو به گل برسونه ولی خودخواهی کرد و توپ رو به بیرون زد . تعویض های کونته افتضاح بودن . خیلی منتظر حضور کوا تو بازی بودم در شرایطی که په په واقعا خسته شده بود . په په تمام کننده خوبی نیست دو موقعیت تک به تک رو به راحتی از دست داد ولی دروازبان فیورنتینا هم نمایش فوق العاده ای داشت . 3 تا تعویض هیچ تاثیر خاصی روی تیم نداشت یا حداقل اینکه من تاثیری جز به عقب کشیده شدن و تحت فشار بودن ندیدم که اگه بدشانس بودیم مثل بازی با جنوا گل هم می خوردیم . از این موضوع هم خیلی خوشحالم که کراسیچ بازی نکرد . گزارشگر بازی هم که مزدک باشه واقعا افت کرده . حالم بهم خورد با این گزارش کردنش .

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
من یک نظر دارم اینکه ووچینیچ تو پستی که دیشب بازی کرد اگه بازی گرفته بشه بسیار مفیدتر خواهد بود تا اینکه تو نوک حمله و فکر کنم کنته هم این رو فهمیده باشه.ووچینیچ به نظرم بیشتر یک بازیساز هست تا یک تموم کننده

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
چرا بعضی دو ستان به یووه انقدر بدبین هستن ؟ دیگه کونته باید چیکار کنه که شما راضی بشید ؟ جلوی هر تیمی مساوی میکنه انتقاد میشه ازش هر تیمی رو می بریم همه میگن که تیمه تو حاشیه بوده، میلان رو بردیم گفتن میلان مقابل یووه ضعیف کار کرد و هیچ کس نمیگه که یووه فوق العاده بود . چرا که خود آلگری هم اعتراف کرد که یووه بهتر از میلان بوده و همون میلان که 2 تا از ما خورد این هفته بازی 3-0 رو با 3-4 عوض میکنه حالا هم که ویولا رو بردیم همه میگن ویولا ضعیف بازی کرد بدون این که در نظر بگیرن که یووه با خلاقیت بازیکناش و قدرت تاکتیکی تیمش فیوره رو تو قوطی کرده بود و درش رو بسته بود.

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال
برديم و اين برد خيلي مهم بود. فقط كنار اون نكات مثبت يه سري نكات منفي بدجور به چشم ميومد كه اميدوارم اين مسائل هم در ادامه توسط كونته حل بشه. 1.اولين مسئله اينه كه تيم از نظر من هنوز به لحاظ رواني در بعضي ابعاد آماده نيست.تفاوت بازي ما تو نيمه ي اول و 15 دقيقه ي نخست نيمه ي دوم از زمين تا آسمون بود! نمي دونم دقيقاً چطوري بگم ولي هنوز يه ترسي هست كه وقتي حريف تو يه برهه اي خودش رو به ما ديكته مي كنه هر لحظه احساس بد گل خوردن به آدم دست ميده.تو بازي ديروز بدون شك همگي وقتي داور سوت رو زد احساس شديداً خوبي داشتيد.مشكل اينجاست كه يووه در حال حاضر وقتي با اختلاف كم جلو هست هنوز ذهنيت آماده اي براي نگه داشتن پيروزي نداره.احساس طرفدارا و خود بازيكنا و حتي كونته هم در حال حاضر مثل كسي مي مونه كه داره لِگو بازي مي كنه و تا يه ارتفاع زيادي اين سازه ي خودش رو ساخته منتهي از ترس اينكه هر لحظه نريزه پايين عرق روي پيشونيش ديده ميشه.اون سوت آخر بازي هم حكم اون ضربه اي هست كه همه بعد از كامل شدن كار و اتمام ساخت به سازه وارد مي كنند كه ميگه آخِي خيالم راحت شد! روند تيم واقعاً مثبته ولي بايد از حالا روي مسائل رواني هم بيشتر كار بشه.ضمناً جا داره بگم كه بازيكنا هم روي اين مسئله كم تأثير نيستند و دستپاچگي هاي بعضي تو بازي ديشب مشخص بود.حركت كيه ليني و استوراري كه ديگه ته حركت بود! LOL! ولي اين مشكل قابل حله اگر روش كار بشه.بايد تيم صبورتر بازي كنه تو يك سوم دفاعي و هافبك.تو چنين ساختاري فقط بايد تو يك سوم حريف به بازي سرعت داد كه اونم براي رد شدن از ساختارهاي دفاعي حريف و زدن گل هست. 2.پيرلو فوق العادست! چندين سال بود آرزوي من اومدن پيرلو به يووه بود كه جداً ناممكن بود ولي امسال در نهايت ناباوري آندره آ يوونتوسي شد.هر چي از CPU اين بشر بگيم كم گفتيم! ديشب تو يه صحنه قصد داشت يه پاسي براي پپه بندازه كه فكر كنم كل 21 نفر ديگه ي داخل زمين تا آخر بازي هنوز مغزشون درگير اين بود كه اين حركت چه فكر و چه تصميم گيري بالايي مي خواد.پيرلو فقط به واسطه ي توانايي هاي فني خودش نيست كه يووه رو عوض كرده بلكه هوش پيرلو كلاً اين تيم رو راه مي ندازه.اينكه پيرلو عاليه شكي درش نيست ولي من ديدم همگي داريم تعريف مي كنيم گفتم يه مسئله ي كوچيك رو به منفي رو هم بگم كه بيشتر بايد كونته در اين مواقع دقت كنه.زماني كه بازي رو با يك گل جلو بوديم حملات خطرناكي گاهاً به سمت دروازه ي ما انجام مي شد و خب پيرلو به واسطه ي فيزيك نسبتاً كوچيكش درست نمي تونست تو نبردهاي تك به تك به عنوان مرد جلويي خط دفاع موفق باشه.خيلي خوب پرس مي كرد ولي خب فيزيك كوچيكش كار دستش مي داد گاهاً و از اون ناحيه گاهاً حركات يووتيچ و... به چشم ميومد.از نظر من تو چنين مواقعي كه بازي رو جلو هستيم اگر هدف كونته دفاع كرده هست بايد ويدال و پيرلو پستشون عوض بشه چون ويدال تو پست وسط با فيزيك و جنگندگي خودش اجازه ي نفوذ رو نميده و پيرلو هم تو پست ويدال مي تونه كنار ماركيزيو بازيسازي و پرسينگ رو ادامه بده.البته تو حالتي كه بازي مساوي هست و عقبيم پيرلو بايد تو همون پست خودش باشه كه بازيسازي عقب زمين و كلاً حفظ توپ رو به ما ببخشه.واقعاً عاليه آندره آ.از اون بازيكنايي هست كه ديگه تكرار نميشه... 3.اينو نميشه گفت نكته ي منفي.فقط ميگم اگه اينطوري بود بهتر بود! آفرين به متري.چارچوب شناسي الساندرو تو اين برهه اي كه اين همه موقعيت توسط بقيه خراب ميشه جداً براي همه شيرين و خوشحال كننده اس.اميدوارم هدفش روي آقاي گلي بذاره اين فصل كه واقعاً تواناييش رو داره گر چه كارش خيلي سخته. متنفرم از اينكه يووه رو با تيمي مقايسه كنم چون يوونتوس براي من فقط يوونتوسه و تازه الگويي براي بقيه ي تيم ها.شخصيت اين تيم بسيار بزرگه.اينو براي اين ميگم كه ديدم بازي نيمه ي اول گاهاً به بازي با سبك بارسلونا تشبيه شده بود.همين بازي ديشب و تو همون نيمه هم يه سري تغييرات عمده با سبك بارسلونا داشت كه البته جاي باز كردن اين مباحث نيست ولي خب يه سري شباهت هم ديده شد كه من فقط مي خوام اون ها رو به مشكل گلزني خودمون ربط بدم. اصولاً تو ساختارهاي مشتق شده از 3-3-4 اين خيلي مهمه كه 3 نفر خط جلو سرعت و تكنيك و تا حدودي تمام كنندگي بالايي داشته باشند.اگر بارسلونا هفته اي 4-3 تا گل مي زنه گاهاً خيال نكنيد گوارديولا فقط و فقط روي اين امر تأثير داره بلكه اكثر گل هاي اين تيم روي بُرش و تكنيك و سرعت مداوم امثال مسي و ويا و سانچز و... هست.ما ديروز 1-4-1-4 يا حالا 3-3-4 بازي كرديم ولي به اين توجه داشته باشيد كه سه نفر جلويي ما پپه و ووچينيچ و متري بودند.حتي تيمي مثل بايرن مونيخ هم كه به چنين مدل بازي هايي روي آورده روبن و ريبري رو كنار زمين داره كه جداً اگه همه از تيم خودي برند دفاع كنند همين دو نفر براي گل زدن به تيم حريف كفايت مي كنه. متري گلزن قهاريه ولي آيا به اندازه ي ويا سرعت تو كار تركيبي و... داره؟ ووچينيچ با وجود توانايي هاي بالا تو بعضي ابعاد مثل ريبري هست؟ پپه رو ازش خيلي راضي ام ولي تكنيك روبن Vs تكنيك پپه؟ از هر سه نفر بالا به قدري راضي هستم كه نمي دونم چطوري بگم.اگر پپه امسال از يووه رفته بود دقت كرديد بيچاره مي شديم؟!! :1: همين مونده بود كراسيچ اون پست رو كاور كنه كه ديگه ... ووچينيچ ازش انتقاد ميشه ولي ديروز به واسطه ي اينكه بالاخره به پست اصلي خودش رفت تو متن اكثر حملاتي بود كه تيم ايجاد مي كرد و اين نكته خيلي خيلي مثبته. متري هم كه ديگه با گل هايي كه مي زنه همه رو شاد مي كنه و جاي تعريف باقي نمي ذاره. مي خوام بگم گاهاً اگر انتظارات از تيم رفت بالا بايد به اين نكته هم توجه داشت كه كونته كار آسوني نداره.اين تيم دو سال پشت سر هم هفتم شده و هنوز هم از ديد من بازيكناي اين تيم در قياس با تيمي مثل ميلان به خصوص تو فاز حمله برتر نيست پس ساخت دوباره ي اين تيم نياز به صبر داره. اگر ما ميلان رو به معناي واقعي كلمه مي ندازيم داخل قوطي و در قوطي رو مي بنديم (!) :1: روي هنر همين كونته بوده.اين تيم به لحاظ رواني هم كلي مشكل داره كه همش هم مربوط به دو سال اخير هست و تمومي اين مشكلات افتاده رو دوش كونته پس بايد صبر كرد تا ببينيم چي ميشه... پ.ن:هميشه منينگر رو به استوراري ترجيح مي دادم حالا هم روز به روز بيشتر به اين مسئله ايمان ميارم! استوراري روند سينوسي داره گاهاً.تو يه بازي روح ياشين رو زنده مي كنه تو يه بازي هم دل ميرزاپور رو شاد!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ووچینیچ دیشب بد نبود به نظرم، از لحاظ تاکتیکی مفید بازی می کرد. حرکاتش و پاس هاش منطقی بود ولی خوب یه حقیقتی هست و اون اینه که میرکو جزو اون دست بازیکن های تنبله ! و وقتی یه روز خوب بازی نکنه به دلیل تنبل بودنش 2 برابر حالت عادی اعصاب خورد کن میشه ! :1:

ديشب تو يه صحنه قصد داشت يه پاسي براي پپه بندازه كه فكر كنم كل 21 نفر ديگه ي داخل زمين تا آخر بازي هنوز مغزشون درگير اين بود كه اين حركت چه فكر و چه تصميم گيري بالايي مي خواد.

توی اون صحنه گزارشگر الجزیره یه لحظه مکث کرد و بعد گفت : I wish I could do that ! :1:

په په :

- ما نیمه اول خیلی خوبی داشتیم و حتی می تونستیم 2 یا 3 گل جلو بیفتیم، ما باید از موقعیت های گلمون بهتر استفاده کنیم.
- اما کاری که نباید می کردیم اون 10 دقیقه اول نیمه دوم بود که برای مدتی انگار هنگ کرده بودیم.
- من هرجایی که مربی بگه بازی می کنم، ترکیب ها و تاکتیک ها وقتی خوب هستند که بازیکن ها با اشتیاق در اونا بازی کنند.
- مربی از من خواسته بود که وقتی صاحب توپ میشم به سمت مرکز زمین حرکت کنم و اجازه بدم استفان لب خط جلو بره.
- اینطوری باعث میشه من بیشتر در موقعیت قرار بگیرم و می تونم به سمت محوطه حمله کنم.
- ما روی تاکتیک های مختلف از همون تمرینات پیش فصل ساعت ها و ساعت ها کار کردیم و حتی تا الان هم بعد از ظهر ها تمرینات سنگین تاکتیکی داریم که اونا الان دارن نتیجه می دن.
- مربی ما به عنوان بازیکن یه قهرمان و یه برنده بود، و خیلی دوست داره به عنوان مربی هم یه برنده باشه.
- اون قبل از بازی تلاش کرد که به ما روحیه بده و بهمون انرژی بده، دلیل اینکه فیورنتینا توی این بازی 45 دقیقه نتونست بازی کنه همین بود.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
  • LocationDeutschland
این اولین بازی بود که از یوونتوس کونته می دیدم، همون جوری که از تعاریف بر میومد تیم علاقه زیادی به حفظ توپ و پاس های کوتاه و زیاد داره که این باعث میشه تیم مقابل کم کم به جلو بیاد، لایه ها از هم باز بشند و فرصت هایی ایجاد بشه برای خلق موقعیت توسط هافبک های تیم که دیشب چندین و چند بار این کار انجام شد، پاس های تو عمقی که به ماتری و په په داده میشد و این دو رو با دروازه بان فیورنتینا تک به تک می کردند. 2 بار هم موقعیت عالی نصیب ماتری شد که به اشتباه آفساید گرفته شد وگرنه می تونست موقعیت گل خوبی به دست بیاد. خط هافبک به عشق عجیبی عالی هست، از نظر فنی پیرلو، مارکیزیو و ویدال رو خیلی قبول دارم ولی مچ کردن این 3 بازیکن کار آسونی نیست بخصوص اینکه خصوصیات متفاوتی هم دارند ولی کونته خیلی خوب تونسته این 3 نفر رو به نقطه قوت تیم تبدیل کنه. مارکیزیو که داشت ازش قطع امید میشد این فصل تبدیل شده به یک مهره مهم و تاثیر گذار که اتفاقا چشم نواز و زیبا هم بازی می کنه، همین مسئله برای شخص من خیلی مهم هست. ویدال هم مطمئننم هنوز از تمام توان خودش نتونسته استفاده کنه، توی بازیش چیزهایی رو میبینم که امیدوار کننده ست و میگه که در آینده بهتر از این هم میشه، با آرامش و تسلط بازی می کرد. ووچینیچ واقعا عالی هست، کاری ندارم به اینکه در اصل مسئله یعنی گل زدن یا پاس گل ناموفق بود ولی بارها و بارها عذاب داد دفاع فیورنتینا رو، داشتن چنین مهره ای ارزشمند واقعا مفیده. ماتری هم چیزی نمیشه درباره ش گفت، تلاشی که در بازی دیشب از ماتری دیدم واقعا ستودنی بود، هم مثل سابق خودش رو در موقعیت گل قرار می داد و هم سعی می کرد برای بقیه ایجاد فضا و موقعیت کنه، مثال همون پاسی که به په په داد. په په ... بازیکن خوبیه و دیشب هم واقعا تلاش کرد و دوید، اما هنوزم معتقدم در حد ترکیب اصلی نیست، (البته همون کراسیچ کنونی هم در حد ترکیب اصلی نیست) ولی با شرایط کنونی اصلی ترین گزینه ست په په، اگه از این بی دقتیش کم کنه بازیکن بهتر و موثرتری میشه. دفاع، لیخشتاینر رو پسندیدم، هم در دقاع موفق هست و هم در کارهای هجومی که اتفاقا شعور خوبی هم در این مسئله داره، یک و دو های خوبی رو می کرد با بازیکن کناریش و ایجاد موقعیت می کرد، زوج بونوچی و بارتزالی بد نبود، اما قاطع و نفود ناپذیر هم نبودند، اما بازی بارتزالی خوب بود. کیه لینی هم که ترجیح میدم درباره ش حرف نزنم، فقط امیدوارم زودتر برگرده چون تیدیل شده به پاشنه آشیل تیم. و در پایان منینگر رو به استوراری همیشه ترجیح دادم، ترجیح میدم و خواهم داد ! و البته منکر توانایی های استوراری هم نمیشم ولی نامطمئن هست حتی در اوج آمادگی.

3hsan

3hsan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 145 ارسال
  • Locationتهران
کنته به جای په په و ووچینیچ باید از کوالیا و الکس استفاده کنه...و بعد از دقیقه هفتاد اینا رو با اونا تعویض کنه...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی