پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 فیورنتینا (هفته نهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
122 پاسخ برای این موضوع

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اما استواری نیمکت نشینی روش اثر کردی خلی اوفت کرده نزدیک بود سره تیم رو به باد بده

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
دور شدن از کابوس تساویها و گرفتن سه امتیاز با دلهره های آخر بازی - 3 امتیاز ارزشمند در این شرایط فشرده در صدر جدول بسیار ارزشمند بود . هر چند که دقیقا 2 تا از انگشتان من ناخن دیگه نداره . بردیم ولی قطعا تا سطح بالای فوتبال اروپا راه درازی در پیش داریم. فکر کنید اگه این بازی مثلا در مرحله یک هشتم نهایی شامپیون لیگ بود چقدر جون ما در بدن باقی میموند. حالا خدا رو شکر که در شامپیون لیگ نبود. فکر کنم په په تمام انرژی خودشو در اون صحنه منجر به گل گذاشت (که در کمال تعجب مزدک فکر کرد ووچینیچ بود) و باعث شد که به 3 امتیاز ارزشمند دست پیدا کنیم . کونته باید یه فکری به محوطه جریمه حریف هم باشه . همون داستان بازیهای قبل که برنامه گل زنی بسیار مشکل پیش میره . در آخر هم ماتری به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد .

plzdr

plzdr

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
تبریک میگم . بردیم ولی با این وضع بازی حتماً در آینده به مشکل میخوریم . تیم فرمانده نداره . بازیکن ها گیج میزنن . ضمناً اگر کسی فهمید الکس چرا بازی نمیکنه به ما هم بگه .

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
روی هم رفته بازی بسیار خوبی کردیم.بیشتر حسرت بازی قبل رو خوردم.هافبکها عالی بازی کردن.به جز ده دقیقه اول نیمه دوم در طول بازی بسیار خوب بازی کردیم. نقاط مشکل دار تیم مثل سایر بازیها یکی ضعف خط دفاعی مخصوصا چپ ویکی عدم تمام کنندگی .حالا ماتری به کنار ولی باید تیم ضربات اخر رو بهتر بزنه.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

تبریک میگم . بردیم ولی با این وضع بازی حتماً در آینده به مشکل میخوریم . تیم فرمانده نداره . بازیکن ها گیج میزنن . ضمناً اگر کسی فهمید الکس چرا بازی نمیکنه به ما هم بگه .

واقعا نیازی بهش نبود
تیم بازی رو برده بود و فقط باید کمربند خط هافبک رو محکم می کرد
من تعویض های کونته به غیر از دچلیه رو تایید می کنم

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
تبریک میگم :bighug:.چیزی نمونده به سرنوشت بازی جنوا دچار شیم که خدارو شکر به خیر گذشت.واقعا باید قدر موقعیتهامونو بدونیم تو سری آ که n تا موقعیت تو بازی بدست نمیاد که :Facepalm: ولی خداروشکر بردیم :nish:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
تعصب بازی نمی خوام دربیارم و از نمایش یووه خیلی راضی بودم اما خیلی دوست دارم وقتی داور سوت پایان رو می زنه لبخندهای الکس رو توی زمین ببینیم !!!

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال

. ضمناً اگر کسی فهمید الکس چرا بازی نمیکنه به ما هم بگه .

من فهمیدم چرا الکس بازی نمیکنه و میخوام بهت بگم .
در روزی که په په خودش میگه منو تعویض کنین واقعا فکر میکنی جای ...............

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
بردیم ولی از نمایش یووه تو نیمه ی دوم اصلا نمیتونم راضی باشم, انگار می ترسیدن بازم حمله کنن ,از این که یه وقت گل تساوی رو بخورن خیلی استرس داشتن!!!! نباید اینجور باشه بدا به مشکل برمیخوریم,در ضمن تو این بای ضعف مهاجما تو ضربات آخر خیلی تو چشم بود. :diablo: این متری هم نمی دونم چرا دائما در حال از دست دادن تعادل بود انگار بالانس نداره این پسر! :e:ولی بازم منتظر بودم یه گل دیگه بزنیم اینجوری خیلی شیرینتر میشد گذشته از این پیش بینی من هم درست ازآب در میومد :nish:

amir-hossein

amir-hossein

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 133 ارسال
سلام......... منم تبریک میگم..............برد ضروری بود من بازی به بازی از ماتری بیشتر خوشم میاد...........به خاطر همین هم اواتارم رو عوض کردم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آمار بازی در پست اول قرار داده شد، اینجا هم می زارم : آمار بازی ضربه به دروازه : 22 یووه - 9 فیورنتینا در چهارچوب : 14 یووه - 2 فیورنتینا آفساید : 9 یووه - 3 فیورنتینا خطا : 6 یووه - 19 فیورنتینا کرنر 8 یووه - 4 فیورنتینا مالکیت توپ 55 یووه - 45 فیورنتینا پاس یووه 506 پاس - صحت پاس 82 درصد پاس هافبک های یووه : پیرلو : 78 پاس - 78 درصد صحیح ویدال : 67 پاس - 76 درصد صحیح مارکیزیو : 47 پاس - 83 درصد صحیح

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بازی خوبی بود در کل ، اما به قول کونته این یووه خیلی کار داره تا به یووه ایده آل برسه !!! ولی انصافا اگر که نیمه اول خط حمله رئال یا بارسا رو اشت کونته 6 تا زده بودیم پایان نیمه اول !!! ببینم تا حالا توی این فصل تیمی تونسته بیش از 10 15 دقیقه فشاره کامل بیاره روی روازه یوونتوس ؟؟؟ از لحاظ مالکیت و به دست گرفتن نبض بازی چرا اینقدر خوب شدیم ؟؟

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال
استوراری که کلا بیکار بود تو دفاع بارزالی عالی بود یه صحنه یه دریبل دو طرفه زد خیلی حال کردم. به این کیلینی بیچاره گیر ندین مگه تو پست تخصصیش داره بازی می کنه که اینقد گیر بهش می دین بازم خدا رو شکر که داره چپ رو جم میکنه به زور. پیرلو که دیونم کرده بابا وچینیچ خو بازی کرد نا مردیه بگیم بد بود ! بقیه ام عالی بودن

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
واقعا این کار کونته خیلی برام عجیبه که درمورد انتخاب ووچینیچ یا کوالیارلا یا دلپیرو کاملا برعکس داره عمل میکنه ووچینیچ رو که بازیهای ضعیفی داشته فیکس گذاشته و الکس که آخرین بازیش فوق العاده بود و کوالیارلا که تا الآن هیچ فرصتی بهش نداده رو چسبونده رو نیمکت

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
متری گفته که امشب به دنبال پیروزی بودیم و خوشحالیم که به این کامیابی دست یافتیم در اینده هم باید بیشتر و قوی تری ادامه بدیم بونوچی هم گفته که یک بار غفلت کردیم اما همان طور که می خواستیم بازی کردیم، پیش می ریم به همین صورت

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
په په خیلی میدوه و تلاش میکنه ولی علارغم همه اینا باید بگم که سطحش از این بالاتر نمیره، یه بازیکن متوسطه! با یه چیپ قشنگ خیلی راحت میتونست همون اول بازی ما رو به گل برسونه ولی خب زیاد از فکرش استفاده نمیکنه و فقط سعی میکنه تو زمین بدوه. خدایی ویدال وسط زمین خیلی میدوه، کاملا موثر بازی میکنه، مارکیزیو هم این فصل نشانی از فصل قبل نداره، پیشرفتش کاملا به چشم میاد و مشخصه که متحول شده. واقعا چرا ماتری نباید ماتری تو نوک خط حمله باشه وقتی هر لحظه بوی گل میده؟؟!! عالیه، عالی! الکس :cry2: :cry2: :cry2:

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
برد رو تبریک میگم به این برد خیلی نیاز داشتیم چون هم از بحران تساوی های پیا پی بیرون اومدیم و هم با روحیه خوب میتونیم بریم استقبال دربی ایتالیا

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
اول از همه برد تبريك ميكم مخصوصا تو اين برهه حساس از فصل و قبل بازي با اينتر و نابولي.اكه بخوام بهترين بازيكن برا اين بازي انتخاب كنم ويدال انتخاب ميكنم كه با وجود مصدوميت مردونه خيلي دويد و زحمت كشيد.ووجينيج جدا تو وينكر جب خيلي بهتر جواب ميده تا مهاجم.اكه يكذره فداكاري ميكرد نيمه اول با 2 كل كار تموم ميكرديم و انقدر زجر نميكشيديم.بدترين بازيكن نداشتيم ولي كيليني باز هم اشتباهات مركبار انجام ميده.تو شروع نيمه دوم روي ضربه كرنردقيقا داشتيم شبيه بازي با بلونيا توسط اشتباه كيليني در دفع توب كل ميخورديم كه استوراري تيم نجات داد.رو صحنه كل هم كيليني جا موند و از بشت سرش ضربه خورديم.تيمها نقطه ضعفمون متاسفانه فهميدن و از جب همش بما فشار ميارن.از ديد من هم تعويضها بايد زودتر انجام ميشد.نميدونم انكار كونته بازيكنا رو نميبينه.باباجان وقتي ويدال كاملا خالي از انرزي شده و به به ناي راه رفتن نداره جرا بايد تعويض نكني و انقدر خطر كني؟بهرحال تبريك ميكم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راستی یه چیزی، روی گلی که خوردیم بگذریم ازینکه شوت یوویتیچ خیلی قشنگ و مهار نشدنی بود، ولی انصافا جایی که استوراری ایستاده بود و نوع جایگیریش خیلی بد بود. نه توی گل بود، نه جلو بود. قشنگ در مقابل یه همچین شوتی آسیب پذیر شده بود.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بهترین بازیکن زمین ؟ من به لکشتینر رای میدم !

دوندگی بی نظیری داشت و سمت راستمون با په په و لکشتینر و ویدال واقعا جنگنده و خستگی ناپذیر شده بود !

اینجاست که تفاوت یه دفاع کناری درجه 1 با امثال زبینا و گریگرا و موتا مشخص میشه

راستی یه چیزی، روی گلی که خوردیم بگذریم ازینکه شوت یوویتیچ خیلی قشنگ و مهار نشدنی بود، ولی انصافا جایی که استوراری ایستاده بود و نوع جایگیریش خیلی بد بود. نه توی گل بود، نه جلو بود. قشنگ در مقابل یه همچین شوتی آسیب پذیر شده بود.

دقیقا خواهرم ازم پرسید به نظرت بوفون بود میتونست بپره و بگیره این توپ رو ؟ بهش گفتم نیازی به پریدن اصن نداشت ، بوفون جاگیری هاش بی نظیره !

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی