پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

طرح های ارتقاء انجمن

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
198 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رنگ زرد آزمایشی بود. درستش می کنم. می خواستم کلا نظام رنگبندی فروم رو یه چیز مشخصی کنم ولی بعد دیدم ایده خاصی ندارم :1: اون ایده امید هم بررسی شده و نزدیک به اجراست.

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

- داریم یواش بواش به پایانِ سالِ 90 هم نزدیک میشیم و فکر میکنم که باید یه تاپیک برای انتخابِ برترین کاربران فروم در سالی که گذشت داشته باشیم. پارسال یه تاپیک در این مورد ساخته شد که همه میومدن و توش بهترین ها رو انتخاب میکردن ؛ شاید بهتر باشه که امسال فقط تاپیک برای این ساحته بشه که شرایط انتخابِ بهترین ها رو بیان کنه ؛ یعنی قفل شه و بدون پست باقی بمونه و بچه های انتخاب هاشون رو به یکی از مدیر ها پ.خ کنن. دلایلش هم که واضحه !

قراره ازهفته دیگه استارت بخوره :wink2:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال

- داریم یواش بواش به پایانِ سالِ 90 هم نزدیک میشیم و فکر میکنم که باید یه تاپیک برای انتخابِ برترین کاربران فروم در سالی که گذشت داشته باشیم. پارسال یه تاپیک در این مورد ساخته شد که همه میومدن و توش بهترین ها رو انتخاب میکردن ؛ شاید بهتر باشه که امسال فقط تاپیک برای این ساحته بشه که شرایط انتخابِ بهترین ها رو بیان کنه ؛ یعنی قفل شه و بدون پست باقی بمونه و بچه های انتخاب هاشون رو به یکی از مدیر ها پ.خ کنن. دلایلش هم که واضحه !

واقعا اصلا تو این فروم کسی هست که حرفای سایر افراد رو بخونه
من فکر میکنم که اصلا نمیخونید یا میخونید هم اصلا انگار نه انگار
کاملا با این حرف محمد موافقم که گفته بود مخفی باشه و با پ خ اعلام بشه ولی کو گوش شنوا
حالا هم احتمال میدم هیچ کدومتون اینو رو بازم نخونید

کسی هم دلایلشو خاست میگیم

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

کاملا با این حرف محمد موافقم که گفته بود مخفی باشه و با پ خ اعلام بشه ولی کو گوش شنوا

چرا این قدر جو میدی احسان؟ :1:
درمورد این پیشنهاد رضا و حسین با بقیه ی مدیرها صحبت کردن و نتیجه اش این شد که همین جوری اش هم حرف و حدیث از هیچی درست میشه دیگه اگه رای گیری تو خفا انجام بشه حتما مسئول شمارش آرا رو هم میذارن ور دل دولت محترم! :1: پس فردا باید با سوال رای * من* کو مواجه بشیم :1:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

درمورد این پیشنهاد رضا و حسین با بقیه ی مدیرها صحبت کردن و نتیجه اش این شد که همین جوری اش هم حرف و حدیث از هیچی درست میشه دیگه اگه رای گیری تو خفا انجام بشه حتما مسئول شمارش آرا رو هم میذارن ور دل دولت محترم! :1: پس فردا باید با سوال رای * من* کو مواجه بشیم :1:

نه تو رو خدا نگو من دوست ندارم برم زیر ماشین :1:
از شیشه نوشابه هم می ترسم :1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
نه مهرنوش الان من دوتا دلیل دارم روشون هم مطمئنم یکی اینکه این یه بحث روانشناسی هستش که همیشه دو تا پست اول رو بقیه تاثیر میزارن و نمیتونن انتخاب کنن دومینش هم بحث اینه که خیلی راحت میشد که بعدا نظرات رو با نقل قول میزاشتید بدون ذکر اسمها در ضمن مگه ما به همه حرفای مدیرتمون اعتقاد داریم اینم روش :1: من میگم اینجوری خیلی عادلانه تر بود تازه بحث رو در واستی هم بمونه ضمنن یه حرفای دیگری هم هست الان نمیشه زد اساسا در مورد انتخاب ها مثلا ... نمیخام بگم اینا رو خاستی تو پخ به هر کدوم از مدیرا میگم حرفای احسان هم شاهکار بود :))

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
^ راست میگه دیگه :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

احسان جان هر "خونده شدنی" به معنی "اجرا شدن" نیست. مطمئنا این نظرات خونده شد، بررسی شد و در موردش حرف زده شد تا به نتیجه ای رسیده بشه. نظر شما و محمد هم محترمه ولی هیچوقت نمیشه جوری عمل کرد که همه راضی باشند. فکر می کنم به این شیوه شفاف گروه بیشتری راضی خواهند بود تا اجرای مخفیانه انتخابات. اگر دلایلی برای اجرای مخفیانه هست دلایلی هم برای اجرای علنی هست.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

نه تو رو خدا نگو من دوست ندارم برم زیر ماشین :1:
از شیشه نوشابه هم می ترسم :1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
نه مهرنوش الان من دوتا دلیل دارم روشون هم مطمئنم یکی اینکه این یه بحث روانشناسی هستش که همیشه دو تا پست اول رو بقیه تاثیر میزارن و نمیتونن انتخاب کنن دومینش هم بحث اینه که خیلی راحت میشد که بعدا نظرات رو با نقل قول میزاشتید بدون ذکر اسمها در ضمن مگه ما به همه حرفای مدیرتمون اعتقاد داریم اینم روش :1: من میگم اینجوری خیلی عادلانه تر بود تازه بحث رو در واستی هم بمونه ضمنن یه حرفای دیگری هم هست الان نمیشه زد اساسا در مورد انتخاب ها مثلا ... نمیخام بگم اینا رو خاستی تو پخ به هر کدوم از مدیرا میگم حرفای احسان هم شاهکار بود :))

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
^ راست میگه دیگه :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

احسان جان هر "خونده شدنی" به معنی "اجرا شدن" نیست. مطمئنا این نظرات خونده شد، بررسی شد و در موردش حرف زده شد تا به نتیجه ای رسیده بشه. نظر شما و محمد هم محترمه ولی هیچوقت نمیشه جوری عمل کرد که همه راضی باشند. فکر می کنم به این شیوه شفاف گروه بیشتری راضی خواهند بود تا اجرای مخفیانه انتخابات. اگر دلایلی برای اجرای مخفیانه هست دلایلی هم برای اجرای علنی هست.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

تنها در بخش بهترین کاربران انجمن ، (تو پست اولم اعلام کردم) اسمی از مدیرها برده نشه ، تو بقیه ی بخش های محدودیتی وجود نداره :wink2: برای برترین مدیرها ، بخش بهترین مدیران انجمن رو داریم :wink2:

نمیدونم اینو باید اینجا میگفتم یا نه تو آلاچیق ، ولی چون استارت اولش از اینجا خورد همینجا میگم ،

این قانون عادلانه نیست :1: شاید برای خیلی هاتون مهم نباشه ، اما برای خیلی خیلی های دیگه ( بی تعارف بگم ، از جمله خودم ) مهمه .

پارسال هم سر همین قضیه بحث شد ، اینکه تو جمع بندی امتیازات نهایی ، فاکتور" برترین مدیر " محاسبه نشه ، از اونجایی که خب این فاکتور محدود به 5-6 نفر هست ، و اکثریت نمیتونن از اون رای بیارن .

که بعدش به این نتیجه رسیده شد از سوی رضا و حسین و .. که خب اینی که گفتم درسته :1:

بعد الان ، میگین چون که "برترین کاربر "داریم ، دیگه مدیر ها رو تو اون ننویسیم و اونا رو توی "برترین مدیر" ها بنویسیم ، که خب مسلما رای آوردن تو یه جامعه 5-6 نفری مدیریتی خیلی راحت تر و احتمالش بیشتر از اینه که بخوایم از بین یه جامعه 100 نفری کاربری رای بیاریم !

در ظاهر میگم ، شاید برای خیلی هاتون بی ارزش باشه ، اما برای خیلی ها هم مهمه این قضیه :1:

مگه اینکه بخواین رای مدیریان رو تو امتیازات کلی حساب نکنیم .

حالا باز "پدیده انجمن" رو میشه به عنوان بونوس برای اون عده کاربر جدید منطقی دونست که جمع بندی بشه ، که میگم حق شون هم هست ، با اینکه بازم 90 درصد فروم نمیتونن توش رای بیارن .

AnyWay :rainbow:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من نمی دونم الان چطوریه حساب میشه، پارسال هم یادم نیست دقیقا چطور شد ولی هیچ مشکلی ندارم که از نظرسنجی حذف بشم. ازون جایی که این رای گیری جنبه ی تشویقی داره و من هم نیازی به تشویق ندارم :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
آخه من نیاز به تشویق دارم :1: یدونه دیگه از اون تقدیرنامه های حسین باید نصب شه رو دیوار اتاقم راه نداره :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

آخه من نیاز به تشویق دارم :1: یدونه دیگه از اون تقدیرنامه های حسین باید نصب شه رو دیوار اتاقم راه نداره :1:

بصیر بکش کنار
قضیه این تقدیر نامه چیه؟من می خوامش
-------------------------------------------------------------------------------------
این قضیه یک سو تفاهم به وجود اورده بعضی هم تو بهترین کاربران رای اوردن هم تو بهترین مدیران
یک تصمیم بگیرید وگرنه.......

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
تقدیر نامه ؟ من فایل PSD شو دارم ، خودم براتون چاپ میکنم به اسم هرکی بخواد :))

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آقا من الان یادم اومد که پارسال (به شکل ناجوانمردانه ای) اول شدم. ولی نکته اینه که، جایزه ای نگرفتم :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی