پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

طرح های ارتقاء انجمن

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
198 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

درک نمی کنم که تعداد ستاره ی مدیرها چطور میتونه باعث کم شدن انگیزه ی کاربرها بشه!!! من که تا حالا همین چیزی نشنیدم تو این 5 سال و اندی ....

هرچند به نظرم ستاره گرفتن بر اساس تعداد پست به کل تئوری مسخره ای ئه. دلیلش هم واضحه.

من موافقم . شخصا اصلا مهم نیست برام که کی چند ستاره داره و چقدر پست داده . یک نمونه alex74 تعداد پست هاش خیلی کمه ولی تا 90 درصد پست هاش واقعا عالیه . یکی هم مثل من پست به درد بخوری نداره .
به نظرم ناراحتی در این مورد فقط بچه بازیه . مثلا الان من 30000 پست داشتم حسین عزیز میگفت بیا پول اینترنت این ماه تو رو من میدم ؟ مسلما این اتفاق نمیفته پس دلیلی برای حساسیت رو این مورد وجود نداره .

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
عباس مهر نوش و دوستای عزیزم چند بار بگم بحث مهم بودن نیست بحث اینه هر چیزی رو قاعده باشه فقط همین

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
حالا که حرف از ستاره شد ، جای این آیکون فعلیشون ، اینو بذارید خیلی بهتره که

تصویر

تصویرتصویرتصویرتصویرتصویر :1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
شاهکاره بصیر :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بیاید دور دوم این تاپیک هم راه بندازیم و یه سری دیگه تغییراتی توی فروم بدیم. کسی پیشنهادی چیزی داره بده، پیشنهاد کاربردی.

- اول از همه باید از پتانسیل های پرتال و بلوک هایی که میشه توی فروم قرار داد استفاده کرد. یه بلوک تو صفحه اصلی انجمن داریم که آپدیت نمیشه و پرتال هم مثلا الان کاپ ویراجیو هست میشه هر چند وقت یه بار بروزش کرد. طرح من اینه که بعد از ساماندهی این بلوک ها یه انسان شرافتمند و بی ادعا ( :1: ) هفته ای یه بار برای من آپدیت این صفحه رو از موضوعات مهمی از فروم که توی دید نیستند تهیه کند تا اینطوری اطلاع رسانی بشند. حالا اینکه چطوری سازماندهی کنیم، در چه مورد باشند، برای تاریخ یووه جای جدایی داشته باشیم یا نه باز بحث می خواد. کسی هست که حاضر به همکاری در این ضمینه باشه ؟

- یه چیزی داشتیم اخبار فروم که من تو اوج رکود فروم انجام دادم :http://bianconeri.ir...php?topic=474.0 ، یه پیشنهاد قابل بررسی می تونه این باشه که اگر کسی حوصله داشته باشه نه دقیقا به این شکل، ولی گزارشی از فروم رو به صورت هفتگی بنویسه و باز توی پرتال بزاریم. ترجیحا با خلاقیت و کلاس بالاتری نسبت به کاری که من 5 سال پیش انجام می دادم.

- تاپیک نقد کاربران رو میشه یه جوری کرد که شاید جالب بشه ( شاید هم نشه !) ، یه مدتی توی ذهنم بود که هرکسی نقد می کنه، باید نقد بشه. یعنی شما از یک نفر نقد می کنید، نفر بعدی از شما نقد می کنه، و خودش باید توسط نفر بعدی نقد بشه. اینطوری نقد کردن کیلویی نداریم و طرف باید هزینه اش رو بپردازه :1:

- به دلیل نداشتن سیستم تشکر کن سعی کنید مرتب از کسایی که کارهای ثابتی انجام میدن مثل ترجمه روزنامه ها، تاریخچه بازی ها، و آمار ارقام داورها و این چیزا تشکر کنید توی تاپیک تقدیر و تشکر که سرد نشن ! خصوصا برای کاربرهایی که نسبتا جدیدتر هستند.

+ کلا من می خوام این پرتال رو فعال تر کنیم. مثلا اشخاصی که اهلش هستند هر هفته مثل وبلاگی چیزی توش مطلب بنویسند. در مورد یووه، فروم، کانون، هرچیزی. میشه به کسایی که مایل اند بلوکی اختصاص داد و حتی مثلا برای بلوکش به مثال صفحات روزنامه ها و مجله ها اسم هم انتخاب کنه. ازین چیزا استقبال می کنم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

حالا که حرف از ستاره شد ، جای این آیکون فعلیشون ، اینو بذارید خیلی بهتره که

تصویر

تصویرتصویرتصویرتصویرتصویر :1:

ستاره رو گذاشتم ولی برای این آیکون های زیر اواتار اگر کسی یه ست آیکون خوب و کوچیک در همین اندازه داره برای پروفایل، ایمیل، سایت و خاموش و روشن بودن (برای ارسال پیغام خصوصِ) بده تا اونا هم عوض کنم. من حالا همینطوری الکی عوض کردم که فقط ببینید منظورم کدوماست :1:

رضا من نگفتم مهمه یا نه کلا روند خوبی نیست مثلا یه چیز خنده ار که نمیدونم چجوریه همکار انجمن تاریخ 6 ستاره داره مدیر بخش 5 تا واقعا جالبه کلا یه کم قاعده و قانون داشته باشه خیلی بهتره نمیدونم چجوریه بوده کی اینا رو تعیین کرده :1:
منم یه نوعی حرف تو رو میزنم میگم مدیرا تو هر بخشی ستاره یا قلب یا ستاره رنگی دارن بر اساس پستها باشه نه مثل عکس بالا ((دومی)) هردمبیلی :1:

کاربرای گروه بندی نشده ستاره با قانون دارن،
مدیران و مسئولای هر بخش مربع دارند که دیگه کسی با دیدنشون سرد نشه :np:
مدیرای کل هم همون قلبی که بودن.

+ کلا اگر عکسی آیکونی چیزی که خوب باشه دارید بدید اگر خوب باشه عوض می کنم.

++ با کلی زحمت اون Juventus.ir رو ازون بالا حذف کردم، حالا اگر یه هدر بزرگتر بهم بدید هدر هم بزارم که اینطوری کج نباشه.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
رضا من با این ستاره ها مشکل دارم ! :np: نمیشه یه خورده بیشتر روش کار کرد ؟ :1: الان اصلاً هماهنگ نیست این ستاره ها ! مدیر کل ها یه جورن ، مدیر انجمن ها یه جور ، کاربرا هم یه جورِ دیگه !

مثلاً عین یوونتوز بشه.

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
محمد شکر نخور همین خوبه :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بصیر الان مال من چیه؟؟؟ستارس ؟مربع؟4 ضلعی منتظم؟

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
چی کار دارید میکنید ؟؟؟ یکی مربع !! یکی ستاره !! یکی قلب !! :no: فوروم به چیزهای مهمتری نیاز داره !!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
رضا ، در مورد این گرافیک پک واسه آیکون ها ، رو سلیقه من حساب کن ، اون هدر هم با من ، فقط سایزشو بم تو پ.خ بگو :1: -- یه چیز دیگه ، تورو خدا بیخیال شید دیگه شماها هم همش غر میزنید چیکار به یه ستاره و مربع دارین ! به محمد کراسیچ هم بگم چون یوزرت جزو گروه های کاربری هست ، ستاره نداری و مربع داری مثل من که مدیر فورتزا یووه و پیش بینی کننده برتر هستم !

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

یه چیز دیگه ، تورو خدا بیخیال شید دیگه شماها هم همش غر میزنید

چیکار به یه ستاره و مربع دارین !

چشم داداش

کلا حرفهایی که ما میزنیم غر محسوب میشه و طرحی برای ارتقا انجمن نیست
نمیدونستم که بقیه در مسائل فوروم حق تصمیم گیری که هیچ حتی حق نظر دهی هم ندارند

دستت طلا

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
من یه چیزی بگم :1: رضا لزومی نداشت فقط به خاطر حرف یک نفر ـ در عرض چندین سال ـ بیای ستاره های مدیر ها با سایر کاربرها رو متفاوت کنی. این مربع ها خیلی بیخودن :1: ما رو هم از همون ستاره ها بذار :1: ------------ آقای علی ! حرف شما درست! فوروم به چیزهای مهم تری نیاز داره اما اولا وجود چیزهای مهم تر دلیل نمیشه که آدم از چیزهای جزئی غافل بشه دوما چیزهای مهم تر مثلا چی؟ نام ببرید تا رضا اگه ممکنه عملی کنه. چیز مهم تر مثلا VB شدن فوروم هست که همه میدونیم هزینه لازم داره!!!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

رضا من با این ستاره ها مشکل دارم ! :np: نمیشه یه خورده بیشتر روش کار کرد ؟ :1: الان اصلاً هماهنگ نیست این ستاره ها ! مدیر کل ها یه جورن ، مدیر انجمن ها یه جور ، کاربرا هم یه جورِ دیگه !

مثلاً عین یوونتوز بشه.

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

اینو شدیدا پایه ام!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

رضا ، در مورد این گرافیک پک واسه آیکون ها ، رو سلیقه من حساب کن ، اون هدر هم با من ، فقط سایزشو بم تو پ.خ بگو :1:

برای این چیزا آیکون های حدود 20 در 20 درست کن فقط حواست باشه gif باشند و پشتشون ترسنپرنت باشه که فکر کنم خودت می دونی :1:

هدر هم نمی دونم دقیقا چه اندازه باید باشه، میشه یه عکس به اون ابعاد از تصویر گرفت دید چقدر میشه :1:

+ اون توپ های فوتبال به درد نمی خورند، نمیشه ازشون استفاده کرد. اینجا 1 آدرس عکس میدی و تعدادش. مثلا آدرس ستاره و تعداد ستاره. همچین چیز کمرنگ پررنگی نداره.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
با این سه تا مقدمه : - ستاره های کاربران و مدیران با هم هماهنگ نیست. - ستاره ها و مربع ها بی ربط اند. - این چیزا مهم نیست. الان ستاره های طلایی برای کاربرها و ستاره های سفید برای مدیرها :np:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
به نظر من قبل از هر کاری اول خوب بشینید فکر بکنید که باید چیکار بکنید و بعدش یک نظرسنجی ( اگر خواستید عمومی یا بین مدیران ) بذارید و یک کار اساسی بکنید. با این کار نه خودتون خسته میشید و نه اینکه جلوه فروم رو خراب نمیکنید الان واقعا در یک کلمه ستاره کاربران رنگش و جلوش قشنگه. امیدوارم اینو تغییرش ندید. موفق باشید

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
ستاره هایی که بعد از ظهر گذاشته بودین به نظر من یه جورایی کارتونی بود و اصلا جلوه ی قشنگی نداشت . همین ها خوبه و در عین سادگی قشنگ هم هست . در مورد ستاره ی سفید مدیر ها ، تو اولین نگاه اصلا به چشم نمیان . اگه دور ستاره های مدیر ها طلایی باشه و وسطش همینطوری سفید باشه فکر کنم قشنگ تر باشه . یا اینکه از نماد پرچم تورین استفاده بشه جای ستاره های مدیر ها .

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

به نظر من قبل از هر کاری اول خوب بشینید فکر بکنید که باید چیکار بکنید و بعدش یک نظرسنجی ( اگر خواستید عمومی یا بین مدیران ) بذارید و یک کار اساسی بکنید.

:thumbs_up:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
- من همچنان با این ستاره ها مشکل دارم ! :1: حداقل با ستاره های خودم. :cry2: :1:

اینو الان دیدم :

+ اون توپ های فوتبال به درد نمی خورند، نمیشه ازشون استفاده کرد. اینجا 1 آدرس عکس میدی و تعدادش. مثلا آدرس ستاره و تعداد ستاره. همچین چیز کمرنگ پررنگی نداره.

رضا این توپ ها کلاً یک عکس هستند. فکر کنم بشه پس ... . هر چند خیلی قشنگ نیستن. برای حل این مشکل هم بصیر هست ! :1:

- الان دوباره برگشتم صفحه های قبل رو خوندم. ایده های خیلی خوبی داره خاک میخوره توی این تاپیک. این چند تا رو جالب دیدم دوباره نقل قول میگیرم :

من میگم ما ماهیانه و آخر هر ماه یه نظرسنجی تو تاپیک "برترین های فروم" ( اون تاپیکی که میگم بزنیم و واجبه :1: ) تو تاپیک مربوط به اون ماه انجام میشه و کاربرا ، انتخابات خودشون رو انجام میدن و رای گیری میشه و رای ها شمرده و امتیازات و همه ی این بحث ها و اهدای عنوان ها به یوزرها ، زیاد در این مورد فکر کردم و به نتیجه های نسبتا خوبی هم رسیدم :
ببینید از نظر من ما میتونیم هر ماه 2 تیتر رای گیری برای یوزرانمون داشته باشیم : 1- پدیده ی ماه فروم 2- کاربر برتر فروم

=-=-=-=-=-=

رضا من یه پیشنهادم در باره ی این گروه های کاربری داشتم ، به نظرم عنوان هایی مثه "تازه به جمع ما پیوسته" و "داره تیفوسی میشه" خودش شاید ایجاد مانع کنه و عناوین قشنگ تری بتونیم واسش بزاریم ، این پیشنهاد منه :
به ترتیب : تیفوسی جدید >> هوادار یوونتوس >> تیفوسی یوونتوس >> بازیکن امید یوونتوس >> بازیکن ذخیره یوونتوس >> پدیده ی یوونتوس >> بازیکن اصلی یوونتوس >> ستاره ی یوونتوس >> سمبل یوونتوس

این ایده های امید ( :cry2: ) بود که من از سر و تهش زدم تا طولانی نباشه. البته امیدوارم از بابت ایجاد گروه کاربری مشکلی وجود نداشته باشه. :np:

- داریم یواش بواش به پایانِ سالِ 90 هم نزدیک میشیم و فکر میکنم که باید یه تاپیک برای انتخابِ برترین کاربران فروم در سالی که گذشت داشته باشیم. پارسال یه تاپیک در این مورد ساخته شد که همه میومدن و توش بهترین ها رو انتخاب میکردن ؛ شاید بهتر باشه که امسال فقط تاپیک برای این ساحته بشه که شرایط انتخابِ بهترین ها رو بیان کنه ؛ یعنی قفل شه و بدون پست باقی بمونه و بچه های انتخاب هاشون رو به یکی از مدیر ها پ.خ کنن. دلایلش هم که واضحه !

- این رنگِ زردِ مدیر کل ها هم بدجوری توی چشم میزنه ! :np: :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی