پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

طرح های ارتقاء انجمن

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
198 پاسخ برای این موضوع

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
دقیقا موافقم :102: تو بعضی تایپیک ها بعضی بحثها هست که چنتا از دوستان زحمت کش و قدیمیه سایت دارند البته راجعبه همون موضوع تایپیک و لی هیچ جوره نمیشه یکی بیاد تو بحثشون چون کسی سر در نمیاره و جرات نداره چیزی بگه :2mo5pow:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

دقیقا موافقم :102:
تو بعضی تایپیک ها بعضی بحثها هست که چنتا از دوستان زحمت کش و قدیمیه سایت دارند البته راجعبه همون موضوع تایپیک و لی هیچ جوره نمیشه یکی بیاد تو بحثشون چون کسی سر در نمیاره و جرات نداره چیزی بگه :2mo5pow:

من عذر میخوام از حضور گرامیتون.

ولی مگه دوستان به قول شما قدیمی و زحمت کش،به زبان آنگولایی تکلم میکنن که کسی سر در نمیاره و یا ببر بنگال هستن که کسی جرات نمیکنه تو بحثشون وارد بشه؟

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال

من عذر میخوام از حضور گرامیتون.

ولی مگه دوستان به قول شما قدیمی و زحمت کش،به زبان آنگولایی تکلم میکنن که کسی سر در نمیاره و یا ببر بنگال هستن که کسی جرات نمیکنه تو بحثشون وارد بشه؟

نه عزیزم
وقتی راجعبه ی مسئله که درمورد حالا هرچی هست دارن بحث میکنن و وقتی بیشتر پست هارو میخونی متوجه میشی قضیه مربوط به گذشته میشه حالا از اتفاق بگیر تا علاقه مندی یا مسئله ی که برای اون شخص پیش اومده بحث میشه من یا ی کسی که تازه وارده بیاد بگه چی!!! :2mo5pow:
کلا میگم قصد ندارم زیر اب بزنم :hihi: ولی در کل یک بحث نباید بیش از اندازه ادامه پیدا کنه مخصوصا اگه اون بحث مربوط به گذشته باشه,در اون صورت کسی یا چیزی سر در نمیاره یا جرات نداره چیزی بگه چون اون تایپیک شاید دیگه منوط به اون چند نفر شده و نیازی از انگولایی صحبت کردن یا ببر بنگال بودنشون نداره :waiting:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

دقیقا موافقم :102:
تو بعضی تایپیک ها بعضی بحثها هست که چنتا از دوستان زحمت کش و قدیمیه سایت دارند البته راجعبه همون موضوع تایپیک و لی هیچ جوره نمیشه یکی بیاد تو بحثشون چون کسی سر در نمیاره و جرات نداره چیزی بگه :2mo5pow:

نه عزیزم
وقتی راجعبه ی مسئله که درمورد حالا هرچی هست دارن بحث میکنن و وقتی بیشتر پست هارو میخونی متوجه میشی قضیه مربوط به گذشته میشه حالا از اتفاق بگیر تا علاقه مندی یا مسئله ی که برای اون شخص پیش اومده بحث میشه من یا ی کسی که تازه وارده بیاد بگه چی!!! :2mo5pow:
کلا میگم قصد ندارم زیر اب بزنم :hihi: ولی در کل یک بحث نباید بیش از اندازه ادامه پیدا کنه مخصوصا اگه اون بحث مربوط به گذشته باشه,در اون صورت کسی یا چیزی سر در نمیاره یا جرات نداره چیزی بگه چون اون تایپیک شاید دیگه منوط به اون چند نفر شده و نیازی از انگولایی صحبت کردن یا ببر بنگال بودنشون نداره :waiting:

شما توی پست اولت ذکر کردی که در مورد موضوع تاپیک دارن بحث میکنن.بعد توی پست دومت گفتی بحثشون راجع به گذشته اس! من متوجه نمیشم چون ما اینجا تاپیک یا انجمنی که مربوط به گذشته ی فروم باشه نداریم...

اون چیزی که مد نظر شماست،هست.وجود داره...شما نباید توقع داشته باشی بعد از چند وقت فعالیت بتونی تو همه ی بحث ها شرکت داشته باشی،چون نمیشه...باید یه مدت بگذره،با چند نفر صمیمی بشی،بعد به صورت اتوماتیک،توی این بحثهایی که میگی وارد میشی.

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
هنوزم میگم مربوط به موضوع هست,یعنی نمیشه در مورد یک موضوع راجعبه گذشته حرف زد! درضمن همه تایپیک ها مربوط به موضوعی مشخص نیست دوست عزیز!میشه موضوعات مختلفی بحث کرد اینکه شما میگید چون تازه وارد هستم و باید کمی صبر کنم و.... خیلی بی منطق هست,مگه راجعبه فیدل کاسترو صحبت میکنن!خب بحث ها برای همه عمومی هست تا اونجایی که من میدونم,دوست نداشتم انقدر موضوع رو باز کنم ولی شما انگار اصرار دارید اینهم اضافه کنم من نگفتم دوست دارم تو اون بحث شرکت کنم یا نه,میگم اگر کسی هم بخواد نمیتونه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
دوست عزیز من خودم به شخصه تو هر فرومی که بخوام فعالیت کنم شاید اولین پستی که بدم چند ماه بعد از تاریخ عضویتم باشه!مثلا همین جا رو مثال میزنم،نزدیک به یک سال این فروم رو به صورت مهمان خواندم و وقتی هم عضو شدم تا زمانی که به یوزر فعالی تبدیل شدم حدود 6 ماه گذشت! از قدیم گفتن آهسته و پیوسته :1:
به قول شما اینجوری اگر پستی هم مربوط به گذشته داده بشه میتونی در جریان قرار بگیری :1:
یه سوال؟مگر همه ی ما به عنوان یک کاربر باید تو همه ی بحث ها شرکت کنیم؟ :1:
فکر نمی کنم اصلا لازم باشه تو هر موضوعی شرکت کنیم و پست بدیم :1: ربطی هم به جدید و قدیمی بودن یوزر نداره،الان اگه دقت کنی میبینی من خودم تو خیلی از بحث ها شرکت نمیکنم و پستی نمیدم. یه موضوعی پیش میاد و 6-7 نفر از اون استقبال می کنن و یا اصلا در جریان اون بحث هستن،در موردش صحبت میکنن.حالا من که از این بحث سر در نمیارم میتونم به تاپیک های دیگه ی فروم سر بزنم!
کلا زیاد سخت نگیر :3:

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال

دوست عزیز من خودم به شخصه تو هر فرومی که بخوام فعالیت کنم شاید اولین پستی که بدم چند ماه بعد از تاریخ عضویتم باشه!مثلا همین جا رو مثال میزنم،نزدیک به یک سال این فروم رو به صورت مهمان خواندم و وقتی هم عضو شدم تا زمانی که به یوزر فعالی تبدیل شدم حدود 6 ماه گذشت! از قدیم گفتن آهسته و پیوسته :1:
به قول شما اینجوری اگر پستی هم مربوط به گذشته داده بشه میتونی در جریان قرار بگیری :1:
یه سوال؟مگر همه ی ما به عنوان یک کاربر باید تو همه ی بحث ها شرکت کنیم؟ :1:
فکر نمی کنم اصلا لازم باشه تو هر موضوعی شرکت کنیم و پست بدیم :1: ربطی هم به جدید و قدیمی بودن یوزر نداره،الان اگه دقت کنی میبینی من خودم تو خیلی از بحث ها شرکت نمیکنم و پستی نمیدم. یه موضوعی پیش میاد و 6-7 نفر از اون استقبال می کنن و یا اصلا در جریان اون بحث هستن،در موردش صحبت میکنن.حالا من که از این بحث سر در نمیارم میتونم به تاپیک های دیگه ی فروم سر بزنم!
کلا زیاد سخت نگیر :3:

به پیر به پیغمبر من سخت نگرفتم :1:
من فقط ی پست دادم که حرفمم درست بود و حرف شمام همینطور من دوست نداشتم ادامه بدم ولی....!
راجعبه سوالتون نه بایدی در کار نیست دل بخواه هست ولی من حرفم اینه نباید ی تایپیک طوری پیش بره که کسی که دوست داره موضوعی عنوان کنه نتونه بخاطر همون مسائل که گفتم عنوان کنه
همین!چیز زیاد پیچیده ی نبود که شد :e:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
فکر میکنم این بحثی که این دوست عزیزمون مطرح کردن برمیگرده به تاپیک هایی مثل پارازیت و یا انجمن پاتوق. در جوابتون باید بگم که این اتفاقی که شما فرمودید توی تاپیک های فوتبالی که 95% فضای فوروم رو در بر داره نمی افته. شما در هر بحثی میتونین شرکت کنید. اما اصولا بخش پاتوق و خارج از فوتبال قرار داده شده تا بچه ها با هم صمیمی تر بشن و به قول خودمونی تر دور هم باشن. در اکثر اوقات توی پارازیت بحثی در جریان هست که همه میتونن توش شرکت کنن مثل بحث در مورد شانس، عکس گذاشتن از چیزای مختلف، یا حتی بحث درمورد برند موبایل مورد علاقه تون یا بستنی مورد علاقه تون. اما "گاهی وقتا" بحث خاص و مشخصی جریان نداره و طبیعیه که در این صورت بحث های شخصی تر و 4-5 نفره راه بیفته. راه افتادن این جور بحث دلیل بر این نیست که اون افراد "نمی خواهند" دیگران را به بحث بین خودشون راه بدند. فقط زمان میبره که شما هم با بچه های فوروم آشنا بشید. :flower:

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال

فکر میکنم این بحثی که این دوست عزیزمون مطرح کردن برمیگرده به تاپیک هایی مثل پارازیت و یا انجمن پاتوق.
در جوابتون باید بگم که این اتفاقی که شما فرمودید توی تاپیک های فوتبالی که 95% فضای فوروم رو در بر داره نمی افته. شما در هر بحثی میتونین شرکت کنید. اما اصولا بخش پاتوق و خارج از فوتبال قرار داده شده تا بچه ها با هم صمیمی تر بشن و به قول خودمونی تر دور هم باشن. در اکثر اوقات توی پارازیت بحثی در جریان هست که همه میتونن توش شرکت کنن مثل بحث در مورد شانس، عکس گذاشتن از چیزای مختلف، یا حتی بحث درمورد برند موبایل مورد علاقه تون یا بستنی مورد علاقه تون. اما "گاهی وقتا" بحث خاص و مشخصی جریان نداره و طبیعیه که در این صورت بحث های شخصی تر و 4-5 نفره راه بیفته.
راه افتادن این جور بحث دلیل بر این نیست که اون افراد "نمی خواهند" دیگران را به بحث بین خودشون راه بدند. فقط زمان میبره که شما هم با بچه های فوروم آشنا بشید.

:flower:

بله کاملا حرفاتون درسته و من قبول دارم و قصد جسارت به کسی رو نداشتم.از توضیحاتتون ممنونم :thankyou:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
تا داغم ازم استفاده کنید ! پیشنهاد بدید؛ بررسی می کنم، اجرا میشه :nish: به همین سادگی و راحتی.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
گروه کاربری "بزرگ فروم" بعد از وقفه ای 1 یا 2 ساله (دیگه انصافا بیشتر از 3 سال نشد :nish:) به راه افتاد و به زودی نادر و پژمان وارد این گروه کاربری میشند، البته حامد و نیک هم کاندید هستند ولی فکر می کنم یه خورده پیرشون کنه :nish: مانی و محمد اصفهانی هم که گروه کاربری جدا دارند و شامل نمی شند :nish: دیگه کسی که نیست بالای 30 سال ؟! :nish:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
در مورد بخش بازیکنا ، به نظرم یه سری از اسم های بازیکنا دیگه الکی خیلی طولانی هستن و یه سری هاشون هم مشکل دارن !

نمونه اش "مارچلو ایستیگاریبیا آلخاندرو بالموری" که اولا اسمش "مارسلو" تلفظ میشه و در ثانی این " آلخاندرو بالموری " تهش دیگه خیلی تو ذوق میزنه و گمراه کننده و اضافیه !

خیلی راحت میشه اسمشو بنویسن "مارسلو استیگاریبیا" و بعدش هم لقبش و تمام !

این در مورد "خـوزه مـارتیــن کـاسـرس سیلــوا" هم صدق میکنه که تو کل دنیا به اسم "مارتین کاسرس" بیان میشه و با لقب تهش میشه "مارتین کاسرس - El Pelado"

همینطوری "آرتورو اراسمو ویدال پاردو" که مشخصا "آرتورو ویدال - Warrior " خیلی راحت تره !

"الیرو جورج رینالدو الیا" هم بشه "الیرو الیا - Pluto " بهتره

این اسم کامل نوشتن ها بیشتر برای دانش نامه ها خوبه ، میتونم اسم کاملش رو تو پست اول بویسیم که خیلی بهتره !

در مورد "لیختشتاینر" هم بهتره یه تجدید نظر اساسی بکنید ! خیلی ایرانیزه شده تلفظش !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من موافقم ! می تونیم اسم کامل بازیکنان رو توی ارسال اولشون بنویسیم برای استفاده ی دیگران ! ولی موضوع تاپیک باید ساده باشه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
اینو دیشب با حسین صالحی مطرح کردم ببینید تو فروم هر کسی به اندازه فعالیتش درجه و ستاره میگیره و اسمش عوض میشه ولی یه بحثی اینجا هست در مورد کسایی که مدیر همکار مشاور و.. میشن که ستاره ها بیشتر یا قلب زیادی میگیرن من با این قضیه مشکل دارم اساسی من میگم میشه مدیر ها همکار ها مشاور ها و... رو نوع نشانشون فرق کنه یعنی یا قلب باشه یا ستاره رنگی و هر کدوم فرق کنه با توجه به دسته ای که دارن ولی تعدادش بر پایهه همون پستا باشه یعنی یه مدیر کل پستاش اندازه 4 ستاره هست 4 قلب بگیره نه یهو 7 تا قلب یا یه همکار 2000 تا پست داره اندازه پستاش ستاره رنگی مربوط به همکاری رو بگیره نه 6 تا ستاره فکر میکنم اینجوری بچه ها اندازه تلاششون رتبه پیدا میکنن حالا شماها چی فکر میکنید

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
هیچ وقت به این چیزها توجه نکردم و نمیکنم کلا تو فوروم های دیگه ارزیابی یه کاربر بر اساس تعداد تشکرهایی که ازش میشه یا همون Thanks هایی که زیر پستش زده میشه _ علاوه بر این مدیر ها هم رنگی میشن و قلب میگیرند اما اینجا سیستم اش فرق داره وستاره ها نشون دهنده است الان وقتی پستت رو خوندم تازه متوجه شدم که یکسری از بچه های تعداد پست پایین تر ستاره شون بیشتره من که برام فرقی نداره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

اینو دیشب با حسین صالحی مطرح کردم

ببینید تو فروم هر کسی به اندازه فعالیتش درجه و ستاره میگیره و اسمش عوض میشه
ولی یه بحثی اینجا هست در مورد کسایی که مدیر همکار مشاور و.. میشن
که ستاره ها بیشتر یا قلب زیادی میگیرن من با این قضیه مشکل دارم اساسی
من میگم میشه مدیر ها همکار ها مشاور ها و... رو نوع نشانشون فرق کنه یعنی یا قلب باشه یا ستاره رنگی و هر کدوم فرق کنه با توجه به دسته ای که دارن ولی تعدادش بر پایهه همون پستا باشه
یعنی یه مدیر کل پستاش اندازه 4 ستاره هست 4 قلب بگیره نه یهو 7 تا قلب یا یه همکار 2000 تا پست داره اندازه پستاش ستاره رنگی مربوط به همکاری رو بگیره نه 6 تا ستاره
فکر میکنم اینجوری بچه ها اندازه تلاششون رتبه پیدا میکنن
حالا شماها چی فکر میکنید

احسان همچین امکانی وجود نداره. وقتی کسی مدیر میشه وارد گروه کاربری جدیدی میشه. گروه کاربری های خاص تنظیماتشون بر اساس پست نیست. وقتی گروه کاربری رو مشخص می کنی ازت می خواد تعداد ستاره هاش رو هم مشخص کنی :

تصویر

من تاحالا به همچین چیزی توجه نکرده بودم، فکر نمی کردم مشکلی باشه. ولی اگر مشکلی باشه میشه ستاره های مدیرها رو مثلا کم کرد. فکر نمی کنم اهمیت زیادی داشته باشه.

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
درک نمی کنم که تعداد ستاره ی مدیرها چطور میتونه باعث کم شدن انگیزه ی کاربرها بشه!!! من که تا حالا همین چیزی نشنیدم تو این 5 سال و اندی .... هرچند به نظرم ستاره گرفتن بر اساس تعداد پست به کل تئوری مسخره ای ئه. دلیلش هم واضحه.

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
این سیستم لایک اگه بود برای دادن پستهای مفید و فعالیت بیشتر کاربرهای تازه عضو شده به نظرم بهتر انگیزه ایجاد میکرد تا تعداد ارسالها ، میدونم نمیشه ولی اگه میشد عالی بود :1: ، الآن مثلا یکی از کاربرا هر هفته مثلا بازیهای اخیر یووه با اون تیمی رو که قراره باهاش بازی کنه رو میزاره ، بعد از چند هفته یه خرده دلسرد میشه چون نمیدونه که کسی داره از این فعالیتش استفاده میکنه یا نه یا اصلا کسی نگاهی به اون پستاش میندازه :1:

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
با صحبت های یاسر موافقم,این کار انگیزه افراد رو بیشتر میکنه,این کار صرفا برای تشکر کردن از فرد مورد نظر نیست,اینکار به فرد نشون میده که پستی که داده خوب بوده و ازش استقبال شده و صددرصد به کارش ادامه میده و باعث پیشرفت فرد و فروم میشه خیی موقع ها دوستان پستهایی هایی دادند که عالی بوده و مطمئنن وقت گذاشتن ولی وقتی راجعبه اون پست حرفی زده نشده درواقع بحثی صورت نگرفته فرد دلسرد شده و فکر کرده زیاد حرف جالبی نزده چون کسی چیزی برای گفتن نداشته!

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال

درک نمی کنم که تعداد ستاره ی مدیرها چطور میتونه باعث کم شدن انگیزه ی کاربرها بشه!!! من که تا حالا همین چیزی نشنیدم تو این 5 سال و اندی ....

هرچند به نظرم ستاره گرفتن بر اساس تعداد پست به کل تئوری مسخره ای ئه. دلیلش هم واضحه.

خوب اره ربط نداره ولی ربط داره که یکی یه شبه 6 ستاره بگیره همچین ربط دار نیست
کلا میگم قاعده و روشش خیلی خنده داره
مثلا اینا رو حسین فرستاد دیشب نگاشون کن خدایی اولی قاعده و قانون داره ولی دومی خیلی خنده داره کلا من در اوردی انگار :1:

[img width=480 height=162]http://img.juventus.ir/news/2.jpg[/img]

[img width=480 height=212]http://img.juventus.ir/news/1328720102_1.jpg[/img]

رضا من نگفتم مهمه یا نه کلا روند خوبی نیست مثلا یه چیز خنده ار که نمیدونم چجوریه همکار انجمن تاریخ 6 ستاره داره مدیر بخش 5 تا واقعا جالبه کلا یه کم قاعده و قانون داشته باشه خیلی بهتره نمیدونم چجوریه بوده کی اینا رو تعیین کرده :1:
منم یه نوعی حرف تو رو میزنم میگم مدیرا تو هر بخشی ستاره یا قلب یا ستاره رنگی دارن بر اساس پستها باشه نه مثل عکس بالا ((دومی)) هردمبیلی :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی