پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

طرح های ارتقاء انجمن

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
198 پاسخ برای این موضوع

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
دقیق نمیدونم منظورت کی بود ولی اگه دقت کنی من اصلا این حرفو واسه خودم نمیزنم چون خودم نیستم تو این قضیه ! من حرفم اینه که از نظره من بهترین کاربر این فروم 1 بنده خداییه که مدیر هم هست ! خب چه ربطی داره که چون مدیره من نتونم انتخابش کنم ؟ واقعا میخوام بدونم ؟

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
محمد من اون حرف رو زمین انداختم و ...

دقیق نمیدونم منظورت کی بود ولی اگه دقت کنی من اصلا این حرفو واسه خودم نمیزنم چون خودم نیستم تو این قضیه !

من حرفم اینه که از نظره من بهترین کاربر این فروم 1 بنده خداییه که مدیر هم هست !
خب چه ربطی داره که چون مدیره من نتونم انتخابش کنم ؟

واقعا میخوام بدونم ؟

اگه این حرفت اون چیزی که من فکر می کنم باشه ، بیانکا دقیقا توضیح داد که چرا کاربرا نباید به ادمین رای بدن .

مثل اینکه قراره جایزه ای به نفرات برتر داده بشه ، پس هیشکی نمیتونه به خودش جایزه بده که .

میگم چطوره هرکی نظر خودش رو بده و با این و اون کاری نداشته باشه ، تا الکی سر این حرفای کوچیک جو سازی نشه اینجا .

حالا تو که نظرت رو گفتی ، پس دیگه مشکل کجاست ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

واقعا میخوام بدونم ؟

حسین جان، هدف ازین رای گیری مسابقه نیست، رقابت نیست. هدف تشویق و انگیزه دادن به کاربرهاست. برای همین قبلا می گفتیم مدیرها رو حساب نکنید چون اکثرا یوزرهای قدیمی با سابقه بودن و کلا چند مدیر محدود بیشتر نبودیم می گفتیم مدیرها رو حساب نکنن چون نیازی نبود تشویق و انگیزه برای این افراد. ولی الان مدیرها بیشتراند و من یا حسین نمی تونیم جای همشون تصمیم بگیریم ولی بازم الان گفتند اینا رو جدا کنیم که تمرکز روی کاربرهایی دیگه باشه.

اونی که مدیر شده یه جورایی جواب فعالیتش رو گرفته، این باشه برای بقیه بهتره.

وگرنه فلسفه ی این رای گیری اصلا این نیست که بخوایم با هم مسابقه بدیم سر اینکه کی بهتره یا نیست.

@بصیر : یدونه ctrl با + بزن یه سایز فونتت بزرگ میشه، فقط برای این سایت. حداقل توی فایرفاکس که اینطوریه.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

حسین جان، هدف ازین رای گیری مسابقه نیست، رقابت نیست. هدف تشویق و انگیزه دادن به کاربرهاست. برای همین قبلا می گفتیم مدیرها رو حساب نکنید چون اکثرا یوزرهای قدیمی با سابقه بودن و کلا چند مدیر محدود بیشتر نبودیم می گفتیم مدیرها رو حساب نکنن چون نیازی نبود تشویق و انگیزه برای این افراد. ولی الان مدیرها بیشتراند و من یا حسین نمی تونیم جای همشون تصمیم بگیریم ولی بازم الان گفتند اینا رو جدا کنیم که تمرکز روی کاربرهایی دیگه باشه.

اونی که مدیر شده یه جورایی جواب فعالیتش رو گرفته، این باشه برای بقیه بهتره.

وگرنه فلسفه ی این رای گیری اصلا این نیست که بخوایم با هم مسابقه بدیم سر اینکه کی بهتره یا نیست.

من اینو میدونم رضا !

میدونم امثاله حسین و مانی و تو نیاز به تشویق شدن و انگیزه ندارید ولی بحث اینه که بنظره من این بخش << برترین کاربر >> حتی اگه بصورت پیغام خصوصی بود و طوری بود که از بین همه کاربران حتی مدیران بشه انتخاب کرد خیلی بهتره !

چون این قضیه ای که واقعا باید معلوم شه و تو اکثره فروم ها از بین گزینه هایی که مشخصه تقریبا POLL میذارن تا بطوره دقیق مشخص شه

درسته که تو سوالای دیگه هدف انگیزه و تشویقه اون کساییه که به این چیزا نیاز دارن ( من خودم هرچی فک میکنم نمیفهمم این کجاش انگیزه میده خب ) ولی تو این 1 سوال اگه بجای انگیزه دادن حقیقت مشخص شه بهتره چون شاید این به طرف انگیزه کاذب بده !

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نرود میخ آهنین در سنگ . این بحث شما نتیجه نمیده . همه افراد این فروم با این قضیه کنار اومدن به جز تعداد معدودی . دیگه معلومه مشکل کجاست !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
کمی منطق هم بد نیست هر کسی بیاد بگه هم فایده نداره حرف حرف خودشون هست یک نگاه به صفحه های اخر تاپیک های بوریلو وماتری بندازید شباهت های زیادی به این بحث دارند انجل هم همه یک چیز می گویند اما یک نفر پا فشاری می کند روی حرف خودش

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

کمی منطق هم بد نیست هر کسی بیاد بگه هم فایده نداره حرف حرف خودشون هست
یک نگاه به صفحه های اخر تاپیک های بوریلو وماتری بندازید شباهت های زیادی به این بحث دارند انجل هم همه یک چیز می گویند اما یک نفر پا فشاری می کند روی حرف خودش

پافشاری روی این پسره پلاسیو هم در نوع خودش جالب شده . دیگه هر چقدر هم بزرگ بگیریم پلاسیو رو نمیشه بگیم از همه مهاجم های ما بهتره . بعضی وقتها شک می کنم یوونتوسی باشه .

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
واااای چه بحثای الکی و بی ربطی میکنید اینجا اصلا مگه این برترین کاربرا چقدر مهمه که شماها به جووون هم میفتید اصلا از بصیر بپرسید جایزشو هنوز گرفته :1: :lol:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
الان يعني منظورتون اين من مافيام ؟ :)) ---- آقا ، تاكيد ميكنم ، تقديرنامه هركي خواست من براش درست ميكنما :))

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

دقیق نمیدونم منظورت کی بود ولی اگه دقت کنی من اصلا این حرفو واسه خودم نمیزنم چون خودم نیستم تو این قضیه !

واقعا میخوام بدونم ؟

تمام مدیرها این شرط رو پذیرفتن که جزو بهترین کاربر انتخاب نشن اولین نفر هم رضا ! وقتی خود اون مدیر نمی خواد به عنوان بهترین کاربر انتخاب بشه دیگه چه اصراریه؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حالا طی چند روز اینده که از جایزه رو نمایی کردم حالتون گرفته می شه :1: :biggrin:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
حسین احیانا این هفته نمیای تهران؟ :1: بوفون :cry2:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
مياد اتفاقا ، اما جمعه كه من تهران نيستم ( كه ماوس ام تحويل بده :1: )

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

تمام مدیرها این شرط رو پذیرفتن که جزو بهترین کاربر انتخاب نشن اولین نفر هم رضا ! وقتی خود اون مدیر نمی خواد به عنوان بهترین کاربر انتخاب بشه دیگه چه اصراریه؟

این شرط رو پذیرفتن چون واقعا نه نیاز به انگیزه دارن نه تشویق !
ولی بخش بهترین کاربر باید بر اساس واقعیت انتخاب بشه تا خیلی چیزا معلوم شه !
اصلا جایزه رو به هرکی میخواید تشویق کنید بدید ولی این خیلی مهمه که این بخش بطور واقعی و بین همه کاربرا نظرسنجی شه .

من اون پست رو ویرایش نمیکنم چون من خودم عقل دارم , بدون توجه به حرفه دیگران نظرمو میدم .
اگه قرار باشه من واسه انتخاب کردن محدود باشم که دیگه هیچی ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دوستان لطف کنید تاپیک رو از موضوعش خارج نکنید و مسائل نامربوط رو نیارید توی این تاپیک. لطف هم کنید به کاربرای دیگه بی احترامی نکنید و به نظرات هم احترام بزارید.

چون این قضیه ای که واقعا باید معلوم شه و تو اکثره فروم ها از بین گزینه هایی که مشخصه تقریبا POLL میذارن تا بطوره دقیق مشخص شه

حسین من خیلی موافق نیستم. اعتقاد ندارم این قضیه که "واقعا" باید معلوم بشه یا "بطوره دقیق مشخص" بشه. چون به نظر من ما این جا همه توی یه سمت ماجراییم، به قول معروف همه یه تیمیم! قرار نیست با هم رقابت کنیم و هرکسی به هر اندازه و به هر کیفیتی به فروم کمک کنه چه با فعالیتش چه با خدماتش ارزشمنده.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

چون به نظر من ما این جا همه توی یه سمت ماجراییم، به قول معروف همه یه تیمیم! قرار نیست با هم رقابت کنیم و هرکسی به هر اندازه و به هر کیفیتی به فروم کمک کنه چه با فعالیتش چه با خدماتش ارزشمنده.

منم واسه همین میگم از طریق POLL یا اگه امکانش نبود این بخش رو از طریق پ.خ نظر سنجی میکردید تا به قوله خودت کسی از دسته کسی ناراحت نشه و حسه رقابت ایجاد نشه !

رضا اینکه بطوره دقیقی بهترین کاربر 1 انجمن از بین کاربرای اون انجمن انتخاب بشه واقعا چیزه مهمیه آخه !
البته نه به این صورتی که الان دارید مشخص میکنید . چون خودتون هم دارید میگید قصدتون صرفا دادن انگیزه بهشونه و بهترین کاربر بصورت واقعی انتخاب نمیشه !

رضا چیزی که تو همه جامعه های کوچک و بزرگ مشخص شده اینه که همیشه اعضای اون جامعه دوس دارن حرفه اکثریت مقبولیت داشته باشه نه حرفه اقلیت .

نظره شخصیم این بود که این بخش بطوره دقیق رای گیری بشه چون احساس میکردم خیلی به نفع فروم میشه تا اینکه بخاطره انگیزه دادن و تشویق کردن کله قضیه رو بصورت Fun ببینید !

حالا هم اگه کلا قراره اینطوری بشه پسته منو پاک کنید تو تاپیک برترین ها چون عقلم به من این اجازه رو نمیده که پستمو ویرایش کنم .

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
منم یه پیشنهاد بدم که اگه بشه به کاربرها یه پروفایل شخصی بدهند خیلی انجمن با نشاطتر میشه.ممنون از انجمن خوبتون.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها نظرتون در مورد رنگ های جدید فوروم چی هست ؟ بنر بالا خوبه ؟ خط کشی های پست ها مناسبه ؟

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

شیک تر از قبل شده دستتون درد نکنه :1:

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال

بچه ها نظرتون در مورد رنگ های جدید فوروم چی هست ؟ بنر بالا خوبه ؟ خط کشی های پست ها مناسبه ؟

خوبه اما میتونه بهترم بشه :smile:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی