پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

طرح های ارتقاء انجمن

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
198 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
این انتخاب برترین کاربر به نظرم اصلا خیلی عادلانه نیست یکی دو مورد رو میگم یه نفر که خیلی کم تو روم فعالیت می کنه اصلا نمیدونه که کی بیشتر فعالیت می کنه و خوب چون افرادی رو بیشتر می شناسه قطعا به اونا رای میده . در مورد اخلاق خیلی سخته تصمیم گیری . این مورد هم فکر کنم نسبت به اونایی که میشناسیم رای میدیم . در مورد با سلیقه ترین هم امکان زیادی برای ویرایش نداره و همون اندازه هم که داره خیلی سخت میشه ازش استفاده کرد و فقط انتخاب سلیقه ای میشه .

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

در ظاهر میگم ، شاید برای خیلی هاتون بی ارزش باشه ، اما برای خیلی ها هم مهمه این قضیه :1:

مگه اینکه بخواین رای مدیریان رو تو امتیازات کلی حساب نکنیم .

چرا اینقدر پیچیده می کنی قضیه رو ؟ :1:

می خوای به حسین بگیم پیرهن رو بده به تو از شرت راحت شیم ؟ :Facepalm: :1:

وقتی تو بخش برترین کابر پارسال اسم مدیرها اومد ، یهعده اعتراض کردن که چرا اینجوریه و ما شانس نداریم ، امسال اومدیم بخش مدیرها رو جدا کنیم اینجوری
من شخصا اصلا واسم مهم نیست ، مثل رضا منم مشکلی ندارم حذف بشم !

به علاوه امسال ما فقط پیرهن و تقدیر نامه رو نداریم اعلام هم کردم تو بخش جوایز .
تو همه فروم ها بریم به برترین کاربرها شون مدال می دن ( اصن جایزه و تقدیرنامه خبری نیست :1: ) ،
برنامه اصلی ما هم برای بخش برترین ها اهدای مدال تو پروفایل کاربری ه که هر بخش هم یه مدال داره !

بازم اگه ابهام و مشکلی بود بگید
اینقدر هم حرص مال دنیا رو نزنید :Facepalm: :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

ولی نکته اینه که، جایزه ای نگرفتم :1:

قرار بود ماوس بده به من وبهمن و ... :1: فکر نکن یادمون رفته حسین :1:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

قرار بود ماوس بده به من وبهمن و ... :1: فکر نکن یادمون رفته حسین :1:

به منم قرار بود جایزه سی دی های یوونتوس رو بده که نداد ، حالا این هیچی حتی زیر یوزرم هم عنوان کاربر برتر سال رو نذاشت :1: فکر نکن یادم رفته حسین :1:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
احسان یادت میاد اون زمان که سیستم امتیازدهی داشتیم؟! :1:
تو بالاترین امتیاز رو بین کاربرا گرفته بودی با سی صد و خورده ای امتیاز :1: جایزه ی اون چی شد؟! :1:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
اگه مثل پارسال باشه که فکر کنم نفر اول در مجموع ( که جایزه رو می گیره) کسی ئه که مجموع امتیازاتش توی همه ی کتگوری ها بیش تر باشه درسته؟ :1: حالا برای این که حرص این بصیر ملعون (:1: ) بخوابه من پیشنهاد میدم کتگوری بهترین مدیر رو اصلا جدا کنیم و امتیازاش واسه جایزه شمرده نشه چه طوره؟ :1:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

احسان یادت میاد اون زمان که سیستم امتیازدهی داشتیم؟! :1:
تو بالاترین امتیاز رو بین کاربرا گرفته بودی با سی صد و خورده ای امتیاز :1: جایزه ی اون چی شد؟! :1:

احسان سی و خورده ای نبود دویست و خورده ای بود :1:
جایزشم ملا خور شد چیزی گیرم نیومد :1: حسین نامرد پیچوندش :1:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

حالا برای این که حرص این بصیر ملعون (:1: ) بخوابه من پیشنهاد میدم کتگوری بهترین مدیر رو اصلا جدا کنیم و امتیازاش واسه جایزه شمرده نشه چه طوره؟ :1:

موافقم :1: فکر کنم هیچ کدوم از مدیرا به اندازه ی بصیر به این جایزه علاقه ندارن :1: من که میگم هر مدیری نفر برتر شد در یک حرکت نمادین جایزه اش رو پرت کنه تو صورت بصیر :1:
البته شوخی کردم ها، بصیر خیلی گلهِ:1:

احسان سی و خورده ای نبود دویست و خورده ای بود :1:
جایزشم ملا خور شد چیزی گیرم نیومد :1: حسین نامرد پیچوندش :1:

من گفتم سی صد و خورده ای :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
احساس میکنم از این توانایی خدادادی "ناراحت نشدن" من دارین سوء استفاده میکنین دیگه از یه جایی به بعد :1:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

احساس میکنم از این توانایی خدادادی "ناراحت نشدن" من دارین سوء استفاده میکنین دیگه از یه جایی به بعد :1:

بصیر! باز بصیر بازی رو گذاشتی کنار؟ :1:

من که خودم موافق اعتراضی که کردی بودم واسه همینم واسش یه راه کار ( :1: ) ارائه دادم! حالا اگه از کلمات بی ادبی که کاملا هم شوخین ناراحت شدی بیخود کردی :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
میگم ، میتونین سایز فونت پیشفرض پست ها رو کوچیکتر کنید ؟ 10 ئه این فکر کنم یکم زیاده :1:

مثلا پارسفوتبال و یا یوونتوز و فکر کنم 8 باشه ، دیگه الکی اسکرول نمیکنیم صفحه رو اضافی ، خوندشن هم مشکل نیست

یادمه تم قبلی همینطوری بود ، 8 اینا بود

الان فوتیران هم اینقدر درشته آدم حالش بد میشه مخصوصا که هرکدوم 212 خط مینویسن

بصیر! باز بصیر بازی رو گذاشتی کنار؟ :1:

نه :1:

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
خیلی ببخشید ولی وقتی تو نظر سنجیتون << بهترین مدیر انجمن >> گذاشتید یعنی فقط باید از نظره کارای مدیریتی و سودمندی که واسه فروم میکنه باید انتخاب کرد . ولی تو << بهترین کاربر انجمن >> من فعالیت های کلی 1 کاربر رو واسه فروم میبینم . دیگه کاری ندارم اون نقشش مدیره یا چیزه دیگه ای ! اینکه بخاطره حرفه 1 نفر بیاید سریع قبول کنید خیلی مسخره اس واقعا ! من بر اساس تشخیصه خودم باید انتخاب کنم نه اینکه 1 چیزی رو محدود کنید یا برای اینکه فلانی رفیقتونه راضیش کنید . اگه قراره امتیازهای نظره منو واسه << بهترین کاربر انجمن >> حساب نکنید کلا اون پسته منو پاک کنید .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

خیلی ببخشید ولی وقتی تو نظر سنجیتون << بهترین مدیر انجمن >> گذاشتید یعنی فقط باید از نظره کارای مدیریتی و سودمندی که واسه فروم میکنه باید انتخاب کرد .

ولی تو << بهترین کاربر انجمن >> من فعالیت های کلی 1 کاربر رو واسه فروم میبینم . دیگه کاری ندارم اون نقشش مدیره یا چیزه دیگه ای !
اینکه بخاطره حرفه 1 نفر بیاید سریع قبول کنید خیلی مسخره اس واقعا !

من بر اساس تشخیصه خودم باید انتخاب کنم نه اینکه 1 چیزی رو محدود کنید یا برای اینکه فلانی رفیقتونه راضیش کنید .

اگه قراره امتیازهای نظره منو واسه << بهترین کاربر انجمن >> حساب نکنید کلا اون پسته منو پاک کنید .

اول قوانین صفحه اول رو می خونن بعد پست می دن

5- به دلیل وجود بخش بهترین مدیران انجمن ، در بخش بهترین کاربران انجمن انتخاب بایستی از بین کاربران عادی انجام شود. [/center]

این قانون بوده نه اینکه چون رفیقام هستن قبول کردن
در ضمن من نیازی به رای رفیقام ندارم همه عملکرد منو و بقیه رو می ببنند رای می دن
و مورد اخر اصلا رای شما مورد قبول نیست چون باید سابقه حداقل 3 ماه رو داشته باشید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مدیر بخش مربوطه جواب بدهد :دی:

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

در ضمن من نیازی به رای رفیقام ندارم همه عملکرد منو و بقیه رو می ببنند رای می دن

من اتفاقا منظورم اصلا تو نبودی !

نمیخوام اسم ببرم ولی همونی که همین اول این قضیه رو مطرح کرد حرفشو گوش کردن وگرنه عزیزم هنوز زوده به حرفه تو گوش بدن , تو به خودت نگیر !

تو چقد پیگیر قضیه ای !!!!!
رفتی تعداد ماهه حضوره منم آمارشو در اوردی ؟!
من نظره خودمو دادم بعنوان 1 کاربر اگه حساب نمیکنن که نکنن .

در ضمن فک نکنم تو مدیر باشی نه نماینده اشون که برگشتی این حرفارو میزنی !

من مخاطبم مدیره همین بخش بود که همین تصمیم رو گرفته بود تو اون تاپیک هم گذاشته بود .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

وگرنه عزیزم هنوز زوده به حرفه تو گوش بدن , تو به خودت نگیر !

من اگه می دونستم خیلی از اعضا فروم با دیدن اسم کنار اسم تایپک های جدید توی اون تاپیک نمی رن کلا فروم نمی یومدم
امیدوارم منظورم رو فهمیده باشی

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها چرا با هم اینجوری صحبت می کنید ! یکی ندونه فکر می کنه شما مشکلی با هم دارید یا دارید دعوا می کنید !!! نظر هر کسی توی هر درجه ای که باشه محترمه و باید بهش احترام گذاشت !!!! افرین که با هم خوبید :دی:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
من کلا تو اینطور بحث ها شرکت نمی کنم ولی اصلا نمی فهمم که چرا هر روز باید اینجا همچین جدلی باشه ؟ همیشه هم طرف حساب یه شخص خاصی در میاد . آقا غیر از اینه که همه ی ما یوونتوسی هستیم و واسه پیگیری از اوضاع تیممون میایم اینجا ؟ حالا مثلا یکی بشه بهترین کاربر مثلا چی میشه ؟ یا یکی بشه بهترین مدیر چه فرقی به حالش می کنه ؟ یووه از این مساوی ها خلاص میشه یا الکس میشه آقای گل ؟ تو رو خدا یووه زدمون نکنید .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

من کلا تو اینطور بحث ها شرکت نمی کنم ولی اصلا نمی فهمم که چرا هر روز باید اینجا همچین جدلی باشه ؟

همیشه هم طرف حساب یه شخص خاصی در میاد .

آقا غیر از اینه که همه ی ما یوونتوسی هستیم و واسه پیگیری از اوضاع تیممون میایم اینجا ؟

حالا مثلا یکی بشه بهترین کاربر مثلا چی میشه ؟ یا یکی بشه بهترین مدیر چه فرقی به حالش می کنه ؟ یووه از این مساوی ها خلاص میشه یا الکس میشه آقای گل ؟

تو رو خدا یووه زدمون نکنید .

واقعا جمله ی اخرت خیلی قشنگ بود !

همین دعواهای کوچک و در ظاهر بی تاثیر باعث می شه خیلی از کابران نسبت به این مسائل حساسیت نشون بدن و تمایلی به فعالیت نداشته باشند ! بعضی بحث ها رو می تونید به صورت پیغام خصوصی مطرح کنید که فراگیر نباشه و جو خاصی رو توی فوروم ایجاد نکنه !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
مهدی منظورت من بود؟؟؟؟؟

واقعا جمله ی اخرت خیلی قشنگ بود !

همین دعواهای کوچک و در ظاهر بی تاثیر باعث می شه خیلی از کابران نسبت به این مسائل حساسیت نشون بدن و تمایلی به فعالیت نداشته باشند ! بعضی بحث ها رو می تونید به صورت پیغام خصوصی مطرح کنید که فراگیر نباشه و جو خاصی رو توی فوروم ایجاد نکنه !

قبول دارم بازم از این که بازم باید معذرت خواهی کنم معذرت می خوام
اما مشخص کی بحث بی خودی شروع می کنه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی