پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

طرح های ارتقاء انجمن

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
198 پاسخ برای این موضوع

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
رضا بدو انجام بده :1: همین الان :biggrin: بی شوخی ؛ رضا یه مجموعه برام تو انجمن "رسانه بیانکونری" درست کن به اسم "شیرینگ اینترنتی" و هرچی (3تا) تاپیک در مورد CCcam هست رو ببر اون تو و تموم امکانات رسانه رو اونجا هم بهم بده :121: - میدونم یه کوچولو شلوغ میشه اما نظمش بیشتره اینجوری ؛ کی مخالفه؟ بیاد جلو بینم :king_Aragorn: طرح های سازنده من رو اجرا کن پسرم :nish:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

الان صفحه ی انجمن (نه پورتال) رو که بازی کنید، زیر اطلاعات کاربری جای تقویم یه باکس جدید باز کردم برای نوشتن مطالب و اخبار انجمن تاریخ.

این چیزی که گذاشتم فقط برای نمونه است، پتانسیل این باکس عین پتانسیل یک پست ( با کددهای BB کار می کنه) و میشه هرچیزی از عکس و لینک و نوشته و مطلب توش گذاشت. ایده ی من این بود که هر مطلب یا مقاله ی مهمی، یا حتی نکته ی مهمی در مورد انجمن تاریخ هست اون جا گذاشته بشه و به نوعی تابلوی اعلانات انجمن تاریخ بشه.

خیلی خوبه، هر چند خیلی توی دید نیست، ولی بزار باشه، فقط این اخطار بالاش رو بردار که زدی فقط برای آزمایش :nish:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
برای مافیا هم یک انجمن ساختم که زیرمجموعه انجمن سرگرمی هست. کلا برای دوره بعد هم بخاطر برنامه ای که براش دارم جدا بودن انجمن مافیا خیلی مهم بود !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اول اینکه ساعت فروم باید درست شه دوم اینکه حالا که امید نیست ، یکی رو مسئول انتخاب برترین کاربر های ماه بذارید که اینم پروژه اش زودتر کلید بخوره ، هرچه دیر تر بدتر ، حتی استارتش میتونه یه جرقه تو ذهن کاربرهای جدیدتر بندازه که فعالیت بهتری داشته باشن مورد سوم هم الان تو صفحه اول پُرتال اسم من و کمال و سهیل جزو مدیرا هست ، خب هر کردوم یه بخش دستمون هست و امکانات مدیریتی رو هم داریم ، اما فکر نمیکنم مدیر محسوب بشیم ، حداقل من در مورد خودم بگم ، اگه نباشه بهتره ، شلوغ شده ، اونجا مدیر های فروم باشن با 2 تا مدیر انجمن پاتوق و خارج از فوتبال بهتره ، مهرنوش هم میخواد اضافه شه تازه رودروایسی که نیست حالا بذار اسم فلانی اونجا تو لیست باشه و خوش باشه ... مورد چهارم اینکه انجمن"مولتی مدیا" همون "رسانه ی بیانکونری" بشه اسمش بهتر نیست ؟ البته یکم ایراد بنی اسرائیلیه ، اما از اونجایی که عنوان سهیل "مدیر رسانه بیانکونری" هست به این خاطر گفتم . مورد 5 هم اینکه سایر بچه ها بیشتر نظر بدن و البته شما هم بیشتر و زودتر رسیدگی کنید همین

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

ساعت فروم هم فکر کنم درست شد.

ظاهرا ساعت هم درست شده.

صفحه اول پرتال هم الآن نگاه کردم ، برای من بعنوان مسئول یا مدیر لیگ فانتزی فرقی نمیکنه اسمم اونجا باشه یا نه !!! من فکر میکنم اگر به بخشی پایین همین صفحه اول انجمن باشه که روش که کلیک کنیم یه صفحه ای بیاد و اسم هر مدیر و بخش مدیریتش و بنویسه خوبه.

اون بخش "مولتی مدیا" هم همون نظر بصیر ، یعنی رسانه بیانکونری.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
من اعتقاد دارم که باید از بچه هایی که پتانسیل دارند استفاده بشه، این کار رو هم تا جایی که جا داره انجام دادم، میدم و خواهم داد. ولی نیاز به هم فکری های بیشتری دارم، در درجه اول از بیانکا، مهرنوش، احسان و سهیل میخوام اگه کاربر خاصی مد نظرشون هست بهم بگند با شرح وظایف ! :nish: و همین طور بقیه بچه ها هم اگه ایده ای دارند بگند تا عملی کنم.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
به نظرم بهتره با بهمن همكاري كنيد ، نظراتتون رو بنويسين واسه بهتر شدن وضعيتي كه خودتون فكر ميكنيد خوب نيست و بايد بهتر از ايين شه ! ايده بديد ، در هر زمينه اي ! من ديشب تو ياهو در اين زمينه باهاش زياد صحبت كردم ، از همين روند انتخاب و مسئوليت دادن به يوزر هايي مثل محمد و ياسر و البته سايرين .

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
نمیدونم این حرفم داره اجرا میشه یا نه یا اصلا شاید یکم بی ربط باشه ولی من فکر میکنم روابط بین دوستان باید فقط در حد جامعه مجازی و پیشبرد اون نباشه!مثلا من فکر میکنم اگه تو این سایت ی جایی رو درست کنید و اخر هر هفته(چون اون موقع کارها کمتره)یک جایی رو مشخص کنید مثلا بریم کوهنوردی :hihi:,در اون صورت هم دوستان ی ورزشی کردن هم در مورد مسائل مختلف مثل سایت صحبت میشه هم خیلی چیزهای دیگه,الانم که هوا ماله خود کوه :up:,من خودم هر هفته کوه میرم. حالا نمیدونم دیدگاهم خوب هست یا نه ولی فکر میکنم برای شناخت بهتر کسایی که نمیشناسید اونجور مسائل خوب باشه :dunno:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
خب، یه راه حلی پیدا کردم برای ساختن گروه کاربری که ساده شد. همین باعث شد چند رده سقوط کنه و کار فعلی من بعد از کار تو معدن سخت ترین کار دنیا بشه :nish: ساختن گروه های کاربری متفاوت هم اگه براش ایده ای داشته باشید میتونه باعث انگیزه و تنوع بشه. == مصطفی، چنین کارهایی که مربوط به خارج از فروم میشند بستگی به عوامل زیادی داره که مهم ترینش آشنایی بچه ها با هم هست و اینکه حداقل 2, 3 نفرشون ماشین داشته باشند :nish:

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
ماشین!!!مگه با ماشین میخوایم از کوه بریم بالا :lol: اشناییم که خب دفعهی اول که بری اشنا میشی برای دفعه های بعد :hmm: با اولین قرار همه اونایی که بیان باهم اشنا میشن دیگه :drinks: نیازی نیست ماشین باشه مثلا همه یکجا قرار میزان اونجا همدیگرو میبیننو از اونجا یا علی میگیم :lol: مثلا میدون دربند که معمولا هرکی با هرکی میخواد بره کوه اونجا قرار میزاره :e:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
در مورد اين ايده مصطفي ، ميتوني رو من حساب كني واسه كاراش ، با بيشتر بكس تازه اضافه شده فروم و البته قديمي تر ها بريم بيرون ، ميتونم من كارا رو جور كنم بريم جايي با هم . حالا صحبت هاتو تكميل تر كن برنامه هات و ايده هاتو بيشتر بسط بده بيشتر متوجه شم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
سالانه یک جلسه کلی هم می تونید بزارید در یک تاریخ معین که حداقل 2 ماه زودتر تاریخ اعلام شده باشه که بچه های شهرستانی هم بیان به جمع شما اضافه بشن . که بهتره تابستون باشه .

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
زیاد کار پیچیده ی نیست!!!
مثلا فکر میکنم اگه ی تایپیک بزنیم و اونجا محل قرار و ساعت و افرادی که میانو تعیین کنیم همه چی حله دیگه :goog:
هر هفته یا حالا یکم دیرتر هرکی تونست قبلش اعلام امادگی میکنه,خیلی کار راحتیه
اونجا میتونیم در مورد جایی که میخوایم بریم صحبت کنیم و با تعیید همه یک جارو انتخاب کنیمو بریم و.....
من خودم به شخصه فکر میکنم این ایده کوه که گفتم فکر خوبی باشه چون اول از همه ی ورزشی کردیم و همه با روحیه ی بالا به پیشبرد سایت کمک میکنن و هم اونجا هر مسئله ی رو میشه درموردش بحث کرد و باهمدیگه بیشتر اشنا شد :cuckoo:
من خودم همه جوره تو اینکارا میتونید روم حساب کنید :bighug:

اینهم اضافه کنم اون گردهمایی که معمولا دارید بحثش جداس و این کاری که من میگم ی چیز فکر میکنم جالبتری باشه

علت ویرایش: ارسال دو پست متوالی با فاصله ی زمانی 2 دقیقه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
كوه و اينور اونور رفتن واسه تفريح خوبه ، ولي حتي ١ درصد هم فكر كني تصميمات و حرفايي كه زده ميشه حتي كاملا دقيق و مهندسي شده و منطقي باشه ، بياد و تو فروم اونا اعمال شه و قبول كنن ، بايد عرض كنم خيال خامي بيش نيست . من صرفا بابت آشنايي بيشترر بكس جديد با قديمي تر ها و وارد شدن به جو دوستانه اين ايده رو قبول دارم

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
من بخاطر همینا گفتم دیگه,اونا که گفتم فقط بهونه بود :1: البته ناگفته نمونه به هرحال درمورد سایت هم صحبت هایی میشه :nish:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من با چند تا از دوستان که صحبت می کردم به نکته ی مشترکی اشاره شد ! البته این موضوع بیشتر توی موارد فوتبالی به چشم می خوره و من خودم هم چند بار شاهد این داستان بودم ! قضیه از این قراره که مثلا اقای A میاید توی تاپیکی یه ارسالی انجام می ده که هدف دار هست و در واقع یا سوالی هست یا اظهار نظر هست اما نفرات بعدی که میان بدون توجه به ارسال نفر قبلی یه چیز دیگه می کن و همین جور اکثر پست ها بدون جواب و مهم تر بدون نظر باقی می مونه ! حالا دوستان دیگه هم نظر خودشون رو در این رابطه بدن

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
دقیقا! مثلا سه چهار نفر بحث خیلی خوبی رو دارن پیش میبرن بعد مثلا یه نفر میاد اون وسط میگه : "بابا چیه این حرفها!!!!!!!!!!!!!!!! تا ماروتا مدیر ماست به هیچ جا نمیرسیم" اینجوری هم بحث اون چند نفر رو قطع میکنه و عمدتا مانع ادامه اش میشه و هم یه پست بی محتوا داده که ظاهر فوروم رو به هم میریزه. همه ی بچه ها باید همکاری کنن در این زمینه :smile:

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
جز بی احترامی به اشخاصی که قبلش پست دادن نیست ولی اینهم نباید فراموش کرد بعضی ها قصد بی احترامی ندارند و فقط از روی ندانستن و شاید سن و سابقشون اینجور اقتضاء میکنه!که اونهم با اطلاع رسانی درست میشه :Larisa:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب راه حل این موضوع اینه که حداقل دو سه تا پست قبلی رو بخونیم و بعد از اون پست بدیم ! من خودم هم اعتراف می کنم که چند بار خودم مرتکب این اشتباه شدم و بدون توجه به ارسال های قبلی ارسالی داشتم ! پس از این به بعد لطف کنید و توی این موضوع همکاری کنید !!

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
یه مسأله ی دیگه هم هست که تقریبا برعکس اینه چند نفر ( a , b , c , d ) در مورد یه چیزی بحث میکنن ، بعد یکی ( e ) میاد تو بحث شرکت کنه ، یه نظری میده و یا سوالی میپرسه ، آقای b پست c رو نقل قول میکنه و جواب e رو به c میگه و c رو مخاطب خودش قرار میده یا درمورد نظرش بحث میکنه ، من که این حرکت رو میبینم خیلی بهم برمیخوره ، اگرچه یوزری باشه که دو سه روز از ثبت نامش میگذره ، دقیقا این حرکت آدم حساب نکردن e هست.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی