پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

طرح های ارتقاء انجمن

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
198 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ظاهرا کسی قصد نداره این کار رو انجام بده :1:

nader shirazi

pezhman

alessandro1985

Fatman

ADEL

Juve lover

مانی رو هم که میشناسی دیگه :1:

الان یه مشکلی پیش اومده. هر یوزر می تونه یک گروه کاربری نمایش بده، یعنی میشه مانی یا محمد رو عضو گروه کاربری بزرگ فروم کرد ولی چون یه گروه کاربری دیگه دارن (مدیر انجمن و همکار انجمن تاریخ) این گروه کاربری بزرگ فروم نمایش داده نمیشه.

پ.ن : انصافا بعد از کار تو معدن، گروه کاربری ساختن سخت ترین کار تو دنیاست ...

گروه کاربری سخت تره :1: باز معدنه یه روزی تمام میشه کارش، الان چند ساله ما هنوز گیر گروه کاربری سهیل هستیم ؟ :1: هر چند وقت یه بار میاد میگه فلان مشکل رو دارم :np:

خوب این یه طرحه، طرح صفحه ی اول پرتال هم یه گزینه ی دیگه است. این امید هم نمی دونم کجا رفته نیستش. بقیه هم نظر بدن تا به نتیجه برسیم شاید کسی طرح بهتری داشت.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

گروه کاربری سخت تره :1: باز معدنه یه روزی تمام میشه کارش، الان چند ساله ما هنوز گیر گروه کاربری سهیل هستیم ؟ :1: هر چند وقت یه بار میاد میگه فلان مشکل رو دارم :np:

خوب این یه طرحه، طرح صفحه ی اول پرتال هم یه گزینه ی دیگه است. این امید هم نمی دونم کجا رفته نیستش. بقیه هم نظر بدن تا به نتیجه برسیم شاید کسی طرح بهتری داشت.

بگما ، کار من در اولویته هنوز :1: - من هنوز امکان انتقال پست رو تو تاپیک هام ندارم :39:

میخوام :1:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ها راست میگه :1: تو این فروم های SMF دادن مجوز به کاربران بسیار مشکل هست :1: هر بار هم رضا همت میکنه و گروه کاربری من و درست میکنه دو روز بعد یکی پیدا میشه ، من و حذف میکنه از این گروه :1: آخرشم هیچی :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
امید نیست این تاپیک هم خوابیده. ولی من یه سوال داشتم، چند وقته هی می بینم کاربرهای جدید از گم شدن فروم تو در تو بودن فروم گله می کنند. هرچند تاپیک نقشه ی فروم کمک می کنه ولی کسی طرحی یا تقسیم بندی جدیدی می تونه طراحی و پیشنهاد کنه که به سادگی و آسان شدن استفاده از فروم کمک کنه ؟ من هرچی فکر کردم نتونستم به جایی برسم. اگر کسی بتونه یه پیشنهاد خوب بده به شدت ازش استقبال می کنم.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
1 - فروم یکنواخت و خسته کننده شده و حس می کنم که دیگه برای بچه ها هم فعالیت مثل گذشته هیجان انگیز نیست ، مدیران باید یک تکونی به خودشون بدن و بعضی از پیشنهادات رو عملی کنند ، کاربرانی که فعالیت مفید و قابل قبولی دارند باید تشویق بشن ، یعنی این کار این قدر سخته که نمیشه انجامش داد ، خیلی از فروم های دیگه کاربری که فعالیت خوبی داره بعنوان کاربر برتر ماه یا هفته انتخاب میشه و این عنوان به پاس زحماتی که میکشه به اون داده میشه و زیر نام کاربریش نوشته میشه ، اما در این فروم حتی این کار هم انجام نمیشه . 2 - خیلی از بچه های قدیمی شایسته ی مدیر شدن هستن ، با تمام احترامی که برای بابک و بهمن قائلم اما آنها بدلیل مشکلاتی که دارن به فروم سر نمی زنن و این باعث شده که خیلی از کارهایی که باید انجام بشه یا انجام نمیشه یا دیر انجام میشه ، به همین دلیل مدیریت باید به کاربران با انگیزه و تازه نفسی سپرده بشه تا بتونن کارهای فروم رو به خوبی پیش ببرن . 3 - یک انتقاد : " این تاپیک چند هفته پیش ساخته شد و امید نخستین کسی بود که پیشنهادات بسیار سازنده ای رو ارائه کرد اما در این مدت هیچکدام از این پیشنهادات عملی نشده ، بنظر من مدیریت فروم بیش از پیش کم کار شده و به نظر بچه ها اهمیت نمیده .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

1 - فروم یکنواخت و خسته کننده شده و حس می کنم که دیگه برای بچه ها هم فعالیت مثل گذشته هیجان انگیز نیست ، مدیران باید یک تکونی به خودشون بدن و بعضی از پیشنهادات رو عملی کنند ، کاربرانی که فعالیت مفید و قابل قبولی دارند باید تشویق بشن ، یعنی این کار این قدر سخته که نمیشه انجامش داد ، خیلی از فروم های دیگه کاربری که فعالیت خوبی داره بعنوان کاربر برتر ماه یا هفته انتخاب میشه و این عنوان به پاس زحماتی که میکشه به اون داده میشه و زیر نام کاربریش نوشته میشه ، اما در این فروم حتی این کار هم انجام نمیشه .

2 - خیلی از بچه های قدیمی شایسته ی مدیر شدن هستن ، با تمام احترامی که برای بابک و بهمن قائلم اما آنها بدلیل مشکلاتی که دارن به فروم سر نمی زنن و این باعث شده که خیلی از کارهایی که باید انجام بشه یا انجام نمیشه یا دیر انجام میشه ، به همین دلیل مدیریت باید به کاربران با انگیزه و تازه نفسی سپرده بشه تا بتونن کارهای فروم رو به خوبی پیش ببرن .

3 - یک انتقاد :

" این تاپیک چند هفته پیش ساخته شد و امید نخستین کسی بود که پیشنهادات بسیار سازنده ای رو ارائه کرد اما در این مدت هیچکدام از این پیشنهادات عملی نشده ، بنظر من مدیریت فروم بیش از پیش کم کار شده و به نظر بچه ها اهمیت نمیده .

خیلی خوشحالم که بچه ها به فکر فوروم هستند و ما هم بر اساس قول قبلی که دادیم این به بعد به تمامی انتقادات سازنده در کوتاه ترین زمان ممکن جواب می دیم و اونا رو عملی می کنیم

مهم ترین چیزی که باید برای استارت این کارها عملی بشه اول ایجاد انجمن مدیران هست و بعدش هم تعویض مدیران بر اساس شرایط !
ظرف 24 ساعت اینده نتایج بررسی ها رو به شما خواهم داد

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

من هم به نوبه خودم هرچند كمي دير اما بابت اختصاص دادن اين تاپيك و اهداف خوبي كه داره تشكر ميكنم.
مثل دوستاني كه پيشتر حرف هايي زده بودن، بحث و تبادل نظر در كنار پيشنهادات و انتقادات مصلحانه مي تونه تو هر لحظه اي باعث ارتقاي فروم بشه.
فقط همونطور كه مسعود عزيز و حسين جان هم اذعان كردن، اولين قدمم ديدن تاثير پيشنهادات و مواردي هست كه در همين مدت كوتاه و در همين دو صفحه اي كه اين تاپيك جلو رفته بهشون پرداخته شده.
قطعا وقتي كاربري ببينه حرف ها و ديدگاهاش در اين تاپيك اثربخش هست با دريافت انگيزه مضاعف مي تونه ما رو يك قدم به اهدافي كه چنين تاپيكي به دنبالش هست بيشتر و بهتر ياري كنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اخرین اخبار : -انجمن مدیران جای دیگری ساخته شد و تنظیماتش در حال انجام شدن هست -به زودی تغییرات در تیم مدیریتی فوروم ایجاد خواهد شد و به افراد جدید مسئولیت های جدید سپرده خواهد شد -سیستم تشویق و تنبیه :دی: در فوروم اغاز خواهد شد منتظر اخبار بعدی باشید

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ولی من یه سوال داشتم، چند وقته هی می بینم کاربرهای جدید از گم شدن فروم تو در تو بودن فروم گله می کنند. هرچند تاپیک نقشه ی فروم کمک می کنه ولی کسی طرحی یا تقسیم بندی جدیدی می تونه طراحی و پیشنهاد کنه که به سادگی و آسان شدن استفاده از فروم کمک کنه ؟ من هرچی فکر کردم نتونستم به جایی برسم.

اگر کسی بتونه یه پیشنهاد خوب بده به شدت ازش استقبال می کنم.

من تغییرات شروع می کنم، کسی پیشنهادی داشت بده.

به این نکته توجه کنید، تغییر همیشه اولش سخته ! غر نزنید، زود بهش عادت می کنید. :1: منم تمام تلاشم رو می کنم تغییر ها عمیق نباشه که باعث تفاوت اصولی زیادی نشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یکی از تغییرات اصلی که دارم میدم اینه که یه انجمن سرگرمی درسته شده که همه ی این سرگرمی های متفرقه ی انجمن رو بردم زیرمجموعه اش. هم به خلوتی صفحه ی اول کمک می کنه و هم ازینکه یه مسابقه تو زیرشاخه یووه باشه، یکی تو گفت و گوی آزاد، یکی توی مسابقات ! الان لیگ فانتزی، هوادار در مقابل هوادار، پیش بینی مسابقات و هتریک رو بردم زیر مجموعه اش. انجمن های زیرمجموعه با تنظمات کامل منتقل شدند یعنی پست هاشون شمرده میشه، مدیرهاشون همون هاست و آرشیو خودشون هم دارند. به نظرم تو در تویی زیرمجموعه ها هم زیاد مسئله ای نیست چون مثلا آرشیو لیگ فانتزی یه انجمن کاربردی نیست و قرار نیست ازش استفاده بشه. و فکر می کنم یه جا بودن اینا باعث تو دید تر شدنشون هم بشه. چون حدس می زنم در این باره اعتراض و انتقاد باشه گفتم مطرحش کنم و اگر کسی نکته ای، انتقادی چیزی داره بگه، و سعی کنه همراه با پیشنهاد هم باشه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
رضا بهتر نیست رسانه ی بیانکونری رو هم یه انجمن کنی ؟ ظلمه در حق این پسره گیلانی :1: یه بار دیگه هم این پیشنهاد رو دادم ، الان اون بخض عکس ها و البته ویدئو ها که مسئولیتشش با منه هم بره زیر مجموعه انجمن "رسانه بیانکونری" خیلی منظم تر میشه و البته ترتیب چینش انجمن های کتگوری یووتنوس اینطوری باشه بهتره : 1 - تیم یوونتوس 2 - بازیکنان 3 - مسابقات 4 - ترنسفر 5 - نظرسنجی 6 - تاریخ یوونتوس عکس ها و ویدئو ها هم که میره تو رسانه بیانکونری حتی خود تاریخ یوونتوس هم میتونه یه کتگوری جدا داشته باشه برا خودش ! خودش به تنهایی اندازه یه فروم ارزش داره و باید دیده بشه حالا نظر بقیه رو هم جالبه برام بدونم در مورد این قضیه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
منم موافقم که تاریخ جدا بشه، چو با توجه به این گستردگی که داره، و قطعا در آینده هم بیشتر میشه، بهتره که کلا جدا شه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خب من اصلاً تو جریان وضعیت فعلی فروم نیستم. و مجبورم که اینو دوباره تکرار کنم که مدیریت یه اسم نیست، اعتبار نمیاره. مدیر واقعی اونه که برای جایی که مسئولش هستش وقت بذاره و حضور داشته باشه. من متاسفانه اصلاً نه فرصت فعالیت کردن دارم و نه اصلاً تمایل خاصی برای این کار دارم. یجورایی از فعالیت تو نت زده شدم. البته این نت زدگی رو حدوداً دو سالی هستش که دارم. خواستم همینجا اعلام کنم که با توجه به اینکه هیچ کمکی به فروم نمیتونم بکنم، از مدیریت مجدداً کناره گیری میکنم. من دو ماه پیش هم تو تاپیک "مدیران" گفتم که از من توقع مدیریت نداشته باشید. به خود حسین هم اینو گفتم ولی حسین بهم مثل همیشه لطف داشت و منم احساس کردم شاید بتونم کمک کنم که اینجوری نشد. پس تو وهله اول لطف کنید و من رو از مدیریت فروم برکنار کنید و یه فرد مناسب که همه ی مشخصات یه مدیر رو داشته باشه رو انتخاب کنید. من دوست نداشتم از کسی اسم ببرم ولی احساس میکنم که اگر شرایطش وجود داشته باشه، کمال بهترین گزینه برای مدیریت هستش. چند نکته کوچک هم اضافه کنم. -حسین، واقعاً اگر میخوای فروم و کانون خوبی داشته باشی، با همه ی سختی هایی که هستش، سعی کن بچه های بیشتری رو درگیر مسائل فروم و کانون بکنی. همین بصیر، با اینکه دو ساله داره فعالیت مستمر میکنه ولی قطعاً از هر کسی برای کانون مفیدتر بوده. از زحماتی که برای میتینگ ها کشیده تا حتی تیم فوتبال. من اگر قرار باشه که طبق اون برنامه 4 سال پیش همچنان مدیریت تیم فوتبال رو داشته باشم، قطعاً بصیر از کسانی هستش که روش خیلی حساب باز میکنم. حیف این انرژی بصیر و امثال اون هستش که نادیده گرفته بشه. فقط کافیه بهشون اعتماد بیشتری بشه. -در مورد بخش تاریخ فروم من مدت ها پیش بهت گفتم که مطالب قوی بخش تاریخ رو روی سایت بذار. هم باعث بالا رفتن کلاس سایت میشه و هم باعث ایجاد انگیزه بین بچه هایی میشه که واقعاً دارن اونجا زحمت میکشن. من حتی میخواستم به بهمن به عنوان مدیر بخش تاریخ پیشنهاد بدم که این بیوگرافی های جامعی که می نویسید رو حداقل تو ویکی پدیا هم بذارید. الآن بخش پارسی یوونتوس تو ویکی پدیا اصلاً کامل نیست. حیفه! اینجوری هم تلاش تون گسترده تر شده هم اینکه یه خدمت بزرگ به یوونتوس کردید. حتی میشه اونجا منبعش رو Juventus.ir معرفی کرد که وجه خوبی هم برای سایت داره. وقتی اینا روی سایت هم قرار بگیره، میشه لینک داد به فروم. هم انجمن تاریخ پربیننده تر میشه هم فعال تر و جامع تر. -من باز هم میگم که فروم و کانون نیاز داره به افرادی که انگیزه داشته باشند. واقعیت اینه که کسانی مثل من یا امین دیگه کار خودمون رو کردیم. اینکه عملکردمون خوب بوده یا بد رو باید بچه ها بگن. و اینکه، دیگه از دست ما بعیده کمکی بر بیاد. من قبلاً هم گفتم که خودم با یه فعالیت دست و پا شکسته ی 6 ماهه مدیر فروم شدم. الآن هم هستند کسانی که باید بهشون اعتماد بشه. حتی من پیشنهاد میکنم که مدیر دختر هم میشه داشت. البته همه ی اینا منوط به اینه که شرایطش محیا باشه. این شرایط رو هم خود حسین بهتر میدونه چیه. ولی فروم و کانون نیاز داره به ایده های جدید و افراد تازه نفس. من برای کانون بصیر رو پیشنهاد میکنم که همین حالا هم بدون عنوانی داره زحمت میکشه. برای فروم هم هستند، اسم نمیبرم ولی واقعاً خیلی ها هستند که میتونن کمک کنن. -در کل، اینجا نباید بخاطر کم حوصلگی یا گرفتاری ها شخصی افت کنه. وقتی افراد شایسته زیادی هستند، باید ازشون استفاده بشه. باور کنید که با یکم اعتماد به بچه ها میشه دوباره هم کانون قدرتمندی داشت و هم فروم و حتی سایت بهتر و جامع تری. فقط، دیگه احساس میکنم وقت عمل کردن هستش!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

رضا بهتر نیست رسانه ی بیانکونری رو هم یه انجمن کنی ؟ ظلمه در حق این پسره گیلانی :1:

یه بار دیگه هم این پیشنهاد رو دادم ، الان اون بخض عکس ها و البته ویدئو ها که مسئولیتشش با منه هم بره زیر مجموعه انجمن "رسانه بیانکونری" خیلی منظم تر میشه

و البته ترتیب چینش انجمن های کتگوری یووتنوس اینطوری باشه بهتره :

1 - تیم یوونتوس
2 - بازیکنان
3 - مسابقات
4 - ترنسفر
5 - نظرسنجی
6 - تاریخ یوونتوس

عکس ها و ویدئو ها هم که میره تو رسانه بیانکونری

حتی خود تاریخ یوونتوس هم میتونه یه کتگوری جدا داشته باشه برا خودش !

خودش به تنهایی اندازه یه فروم ارزش داره و باید دیده بشه

حالا نظر بقیه رو هم جالبه برام بدونم در مورد این قضیه

اتفاقا تو فکر یه انجمن مولتی مدیا ( با هر اسمی) بودم. ولی داشتم فکر می کردم مسائل مربوط به دیدن بازی های یووه و کلیپ ها و اینا زیاد بهم مربوط نیستند. یعنی مثلا مسئله ی شبکه ها و اینا می تونه بره زیرشاخه مولتی مدیا بشه به نظرت ؟ نمی دونم ولی طرفدار انجمن مولتی مدیا هستم خودم.

در مورد تاریخ ولی تقریبا مخالفم. آخه من همین الان دارم تلاش می کنم این حجم گسترده ی صفحه ی اول رو کاهش بدم و تاجایی که منطقی صفحه ی اول سر راست و ساده باشه. تاریخ رو یه بخش جدا کردن تمام معاملات رو بهم می زنه :1:

+ انجمن مدیران نصف و نیمه داره فعالیت می کنه (مانی و حسین بیشتر سر بزنید خوب :1: ) و احتمالا چند مدیر برای بخش های مختلف انتخاب میشه. و البته احتمالا به زودی سیستم انتخاب کاربر برتر ماه و این چیزا هم براش مدیری انتخاب میشه و اونم کارش رو شروع می کنه.

ویرایش :

و البته ترتیب چینش انجمن های کتگوری یووتنوس اینطوری باشه بهتره :

1 - تیم یوونتوس
2 - بازیکنان
3 - مسابقات
4 - ترنسفر
5 - نظرسنجی
6 - تاریخ یوونتوس

این رو یادم رفت جواب بدم.

به نظرت مسابقات اول باشه بهتر نیست ؟ پربحث ترین و پراستفاده ترین انجمن همین مسابقات یووه است. به نظرم این بیاد اول بهتر باشه ولی وقتی بردمش بالا حس کردم یه جوریه :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

اتفاقا تو فکر یه انجمن مولتی مدیا ( با هر اسمی) بودم. ولی داشتم فکر می کردم مسائل مربوط به دیدن بازی های یووه و کلیپ ها و اینا زیاد بهم مربوط نیستند. یعنی مثلا مسئله ی شبکه ها و اینا می تونه بره زیرشاخه مولتی مدیا بشه به نظرت ؟ نمی دونم ولی طرفدار انجمن مولتی مدیا هستم خودم.

این رو یادم رفت جواب بدم.

به نظرت مسابقات اول باشه بهتر نیست ؟ پربحث ترین و پراستفاده ترین انجمن همین مسابقات یووه است. به نظرم این بیاد اول بهتر باشه ولی وقتی بردمش بالا حس کردم یه جوریه :1:

در مورد مولتی مدیا ، عنوان تاپیک های زیرمجموعه اش که تو همون ایندکس و زیر اسم انجمن "رسانه بیانکونری" میاد ، نشون میده چه بخش هایی توشون هست ، از شبکه ها تا دانلود ها

اگه یکی بشن هم جمع و جور تر میشن و البته بیشترین شباهت رو به هم دارن ، به نظرم که منطقی به نظر میاد

در مورد مساله دوم ، تصمیم نهایی مسلما با خوودت هست ، ولی خب من احساس کردم اسم "تیم یوونتوس" چون یه بحث همیشگی هست و مسابقات در تمام 12 ماه سال و روز ها و هفته ها فعال نمیتونن باشن ، اون یکی بالاتر باشه بهتر باشه ، از نظر وجهه هم جالبتره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

در مورد مولتی مدیا ، عنوان تاپیک های زیرمجموعه اش که تو همون ایندکس و زیر اسم انجمن "رسانه بیانکونری" میاد ، نشون میده چه بخش هایی توشون هست ، از شبکه ها تا دانلود ها

اگه یکی بشن هم جمع و جور تر میشن و البته بیشترین شباهت رو به هم دارن ، به نظرم که منطقی به نظر میاد

در مورد مساله دوم ، تصمیم نهایی مسلما با خوودت هست ، ولی خب من احساس کردم اسم "تیم یوونتوس" چون یه بحث همیشگی هست و مسابقات در تمام 12 ماه سال و روز ها و هفته ها فعال نمیتونن باشن ، اون یکی بالاتر باشه بهتر باشه ، از نظر وجهه هم جالبتره

تصمیم نهایی با من نیست اما تئوری من این بود که پر بحث ترین انجمن مسابقاته و خود انجمن تیم یوونتوس خیلی انجمن کم تاپیک و نسبتا کم بحثیه. برای همین شاید بهتر بود مسابقات اول باشه. اما میگم، من خودم گذاشتم اول خوشم نیومد. نمی دونم چون اینطوری ظاهر قشنگتری داره و هارمونی بهتری باهم دارند یا چون بهش عادت کردم :1:

اما در مورد انجمن رسانه بیانکوری داشتم فکر می کردم حتی میشه یه اسم ترکیبی براش گذاشت و هردو مبحث رو یکی کرد و ایالت خودمختار سهیل رو کلا جدا کرد :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اقا یه رسانه بیانکونری داریم که مال سهیل هست یدونه رسانه بانوی پیر (!) داریم تو تاریخ که گالری و اینا داره من میگم اصلا چیه این "رسانه باونی پیر" ؟ نمیشه یک اسم بهتر بزارین ؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خیلی خوب شد عین فروم های آس خارجی شدیم مولتی مدیا و سرگرمی از انجمن های فوق العاده ایه که واقعا به نظم فروم کمک کرد دستت درد نکنه رضا جان ولی رضا جان فکر نمیکی مولتی مدیا به بخش هواداران مربوط میشه ؟ فرق انجمن خارج از فوتبال و سرگرمی هم نفهمیدم فکر میکنم خارج از فوتبال میتونه با سرگرمی ادغام بشه به نظرم با توجه به تاپیک پارازیت ، اگر پست های انجمن خارج از فوتبال هم کانت نشه خیلی خوبه باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فروم هنوز کار داره کمی و من هم پیشنهاداتی که میشه رو بررسی می کنم هم خودم به چند نفر رجوع کردم و نظرشون رو خواستم. یه کارهایی هم برای انجمن تاریخ می خوام کنم حالا بعد می گم، فکر کنم جالب بشه. من انجمن سرگرمی رو گذاشتم که کلا اگر بعدا خواستیم هر بازی دیگه مثل مافیا و اینجور چیزا انجام بشه دستمون باز باشه و کلا اون بخش بشه برای مسابقات توی فروم. فرقش با خارج فوتبال اینه تو خارج فوتبال بحث و گفت و گوئه، اینجا مربوط به مسابقات و بازی ها و چیزهای شبیه اونه که میشه در آینده بهش اضافه کرد. حتی میشه یه سری تاپیک هایی مسابقه ای و سرگرمی هم که هست منتقل کرد به اینجا.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الان صفحه ی انجمن (نه پورتال) رو که بازی کنید، زیر اطلاعات کاربری جای تقویم یه باکس جدید باز کردم برای نوشتن مطالب و اخبار انجمن تاریخ. این چیزی که گذاشتم فقط برای نمونه است، پتانسیل این باکس عین پتانسیل یک پست ( با کددهای BB کار می کنه) و میشه هرچیزی از عکس و لینک و نوشته و مطلب توش گذاشت. ایده ی من این بود که هر مطلب یا مقاله ی مهمی، یا حتی نکته ی مهمی در مورد انجمن تاریخ هست اون جا گذاشته بشه و به نوعی تابلوی اعلانات انجمن تاریخ بشه. در مورد نوع فعالیت و شیوه ی کارکردش میشه بعد بحث کرد. ولی فعلا در مورد خود همچین باکس چه در صفحه ی اول فروم چه در پرتال نظر بدید، من دارم تمام تلاشم رو می کنم که یه جوری باشه همه راضی باشند.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی