پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

معرفی بهترین

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
255 پاسخ برای این موضوع

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
پس به احتساب 4 رای مخالف و 1 رای موافق طرح مزبور رد نمیشه . بلکه تصویب میشه ( از همونجایی تصویب میشه که ممکنه من حق وتو داشته باشم :D ;D ) ولی جدا از شوخی پیشنهاد رد شد ... تمام .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
راستش اگه بخوايم جنسيت رو ملاك قرار بديم نمي شه گفت كاربر برتر. پس بهتره كه همين طوري پيش بريم.ولي من نبايد ديگه كاربر برتر بشم چون بي لياقت ترينتون منم.من الان كل پست هاي حامد و 300 پست اخير بهمن رو ديدم و ديدم كه كلا پيش اونا من نبايد اعلام وجود كنم. مخصوصا حامد كه كلا غير از سه پست بقيه‌ي پستاش قابل امتيازگيري بود...

سالومه

سالومه

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 116 ارسال
من تازه 2 روزه که عضو شدم ! فعلا بیشتر تو مطالب قبلی می لولم تا بیشتر و بهتر باهاتون آشنا بشم ! جمعه منم بعد از اتمام خوندن مطالب تو تاپیک های مختلف این فروم ، به عنوان یه عضو ( که قبلا خودش تو یه سایت خفن ، تو فرومش Number 1 بوده و کلی کیا و بیا داشته ! - حال کردید خود ستایی رو ! ) بهترین ، با حال ترین و فعال ترین User رو می گم !!! شما دوستای عزیز هم بگید تا بیشتر من و امسال من که تازه اینجا اومدیم ، با فضا و کلیت کار آشنا بشیم .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تا تاریخ 28 اردیبهشت هم فرصت دارید 3 نفر برتر خودتون رو اعلام کنید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این ماه چون فوورم مشکل داشت پس متاسفانه نمی توانیم نفرات برتر رو اعلام کنیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تا اخر وقت چهار شنبه لطف کنید 3 نفر برتر خودتون رو اعلام کنید من واسم خیلی جالب هست که چرا بعضی ها اعلام نمی کنند با اینکه تو فوروم هم فعال هستند البته به صورت پیغام خصوصی بفرستید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب پس از بررسی های انجام شده و نظرات شما دوستان عزیز
3 عضو برتر این ماه بر این اساس هستند

نفر اول:Juventini
نفر دوم :یووه
نفر سوم:بهمن و پینوریکو

جایزه این ماه هم سی دی گل های یوونتوس به اضافه کارت هواداری رایگان هست که به دوست عزیزمون اهدا خواهد شد

مطمئن باشید تمامی پست های شما زیر نظر بود و نظرات بچه ها هم سهم زیادی در این انتخاب داشته است

من از طرف خودم به 4 دوست عزیز و گرامی تبریک عرض می کنم

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
من به این چهار نفر تبریک میگم مخصوصا به علی و بهن که مشترکا سوم شدن امیدوارم این دوتا دوست گلم هرچه زودتر باهم دیگه اختلافشون رو حل کنن

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
منم تبریک میگم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
دیگه این صفحه رو دیدم نتونستم پست ندم!! واقعا از اینکه بچه ها و مخصوصا حسین منو انتخاب کردن ممنون و خوشحالم.تا 5 شنبه هفته دیگه که ایشالله بتونم دوباره فعال ادامه بدم. به اون سه نفر هم تبریک میگم و بازم ممنون.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
تبريك ميگم اميدوارم مثل هميشه توي كار و زندگيتون موفق باشيد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

من به این چهار نفر تبریک میگم مخصوصا به علی و بهن که مشترکا سوم شدن امیدوارم این دوتا دوست گلم هرچه زودتر باهم دیگه اختلافشون رو حل کنن

من با بهمن مشكلي ندارم...

نفر اول:Juventini
نفر دوم :یووه
نفر سوم:بهمن و پینوریکو

تبريك مي گم به همه‌ي دوستان عزيز.اميدوارم در جمع بهترين ها ماندگار باشيد.

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
منم تبریک میگم...

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من واقعا همون نفراتی انتخاب شدند که پیشاپیش معلوم بود که انتخاب میشند چون بسیار فعال هستند و بارها نشون دادند که بیش از اینها حقشون هست امیدوارم هم این چهار نفر و هم همه ی یوونتوسی های عزیز همیشه سلامت و موفق باشند با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دوستان عزیز اخر ماه نزدیک شده و لطف کنید 3 نفر برتر خودتون رو برای من پیغام خصوصی بفرستید منتظر نظرات شما هستم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دوستان عزیز فراموش کردید 3 نفر برتر خودتون رو بفرستید؟؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب پس از بررسی های انجام شده روی ارسال های شما دوستان عزیز و گرامی و در نظر گرفتن نظرات شما سه نفر برتر این ماه رو انتخاب می کنم

نفر اول : علی کهنبانی ( پینتوریکو )

نفر دوم : محمد امین شهریوری ( Juventini )

نفر سوم : فرشاد لطفی ( Fatman )

من به شخصه به سه نفر برتر تبریک می گم و امیدوارم که روز به روز فعال تر باشند

جایزه این دوره هم به علی چند مورد پیشنهاد می کنم دیگه انتخاب با خودش

و در ضمن واقعا معذرت می خواهم چون اوضاع مالی مناسبی نداریم و نمی تونم جوایز خوبی به دوستان هدیه کنم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من همين الان اعلام مي كنم كه واقعا راضي نيستم تو اين مشكل مالي چيزي از حسين بگيرم.ان شا الله وقتي وضع خوب شد يه دفعه ازش دو تا جايزه مو مي گيرم. به محمد امين و فرشاد عزيز هم تبريك مي گم.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
به هر سه دوست هم تبریک میگم در اینده موفق تر از حال باشید

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال
به دوستان تبريك ميگم