پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

معرفی بهترین

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
255 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من باز هم عرض می کنم هر کسی زود تر به حد نصاب امتیاز که در نظر من هست برسه یک هدیه اساسی بهش می دهم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
آقا اگه خواستی به من جایزه بدی ، فقط منو دعوت کنه به خرج خودت 3 روز اصفهان ::) زیر شلوار هم دارم ;D مسواک و صابون و حوله هم دارم ;D پس من برم چمدونم رو ببندم :) ماشین هم دارم 8) میریم اصفهان دنبال مرغها میکنیم ;D

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21097 ارسال

آقا اگه خواستی به من جایزه بدی ، فقط منو دعوت کنه به خرج خودت 3 روز اصفهان ::) زیر شلوار هم دارم ;D مسواک و صابون و حوله هم دارم ;D پس من برم چمدونم رو ببندم :) ماشین هم دارم 8) میریم اصفهان دنبال مرغها میکنیم ;D

خب پروفسور !
تو که ماشین داری چرا مسافرت نمیکنی ؟؟؟
پارسال عید جواد اومد بندر .
امسال تو بیا .
خیلی حال میده .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
بابا تا بندر بیام و برگردم که 1000 لیتر بنزین میخوام :'( ولی احتمال زیاد قبل از عید یه سر میام سمت جنوب کشور و کیش و صد در صد بندر هم میام :-* ------------------------------------------------------------------------- به نظر شخصیم تو این ماه یعنی ماه آذر ، بهترین و مفیدترین کاربرهای فروم رضا و امین بودن . البته همه خوبن ولی این دو تا خیلی زحمت کشیدن . دمشون گرم .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
واقعا ً دو تا از زحمت كش ترين افراد فوروم هستن منم به نوبه خودم ازشون تشكر مي كنم همينطور از حسين عزيز كه هميشه دور هم جمع شدن مون رو مديونشم از بقيه دوستان هم تشكر مي كنم به خاطر حضورشون كه باعث دلگرمي ميشه باعث ميشه شاد باشم از اينكه دوستاي خوبي دارم (خيلي شخصي شد) ;D

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
البته باید جایزه ای به رسم یادبود به رضا و امین میدادیم که گویا مانی جان تقبل کردن که این دو البته به همراه مترجمشون که من باشم بریم و یک هفته مهمان مانی باشیم که واقعا ازش تشکر میکنم .

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

البته باید جایزه ای به رسم یادبود به رضا و امین میدادیم که گویا مانی جان تقبل کردن که این دو البته به همراه مترجمشون که من باشم بریم و یک هفته مهمان مانی باشیم که واقعا ازش تشکر میکنم .

بنده هم به عنوان روحانی کاروان این عزیزان رو همراهی خواهم کرد ;D .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

بنده هم به عنوان روحانی کاروان این عزیزان رو همراهی خواهم کرد ;D .

ديگه چيكار مي شه كرد؟؟؟مترجم و روحاني كه رفت... خب من هم بعنوان مسئول هماهنگي و رله‌ي برنامه (چون آشنا زياد دارم اينور و اونور) همراهي تون مي كنم.تازه با توجه به هيكل من و بابك مي تونيم باديگارد هم باشيم.پس براي همراهي دنبال شغل بادي گارد نگرديد(چه پررو)

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
خب پس استخدامتون کردم . رضا و امین رو نمیبریم (!) و خودمون سه تا با ماشین بابک میریم خونه ی مانی اینا مهمونی :D ;D

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
چرا دیگه کاربر برتر ماه انتخاب نمیشه ؟ جایزه نمیخواد همین که معرفی بشه کافی هستش .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
اگر بخواهیم کاربر برتر ماه رو از لحاظ امتیاز انتخاب کنیم این طوری میشه: 1-رضا کاربر برتر ماه با 39 امتیاز که واقعا اگر بدون توجه به امتیازم حساب کنیم بهترین بوده است. 2-نیک: با 37 امتیاز 3- من نابود و بابک با 32 امتیاز 5-آقا فرشاد : با 31 امتیاز البته بازم می گم معلومه رضا کاربر برتر فرومه !!!

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
چی جوری میشه فهمید؟

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال

چی جوری میشه فهمید؟

سلام به فرشاد رضا عزیز و خوب خودمون

ببین عزیزم

امتیازات رو محاسبه کرده و فهمیده اقا عرفان تو یک ماه گذشته کی بیشتر امتیاز گرفته

امتیازات رو هم مدیران سایت میدن

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
آقا نامردی نکنید اینجوری معلومه که همیشه مدیران با سابقه کاربر برتر می شند(البته حقشون هم هست) مقایسه بر اساس امتیاز درست نیست ! تازه کاربر برتر رو از میان مدیران انتخاب نکنید چون اونا همیشه برترند با تشکر

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
این برنامه که حول و حوش 8-9 ماه معلق بوده ! شاید در آینده دوباره راه بیفته که صد البته شرایطش فرق خواهد داشت :)

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
قفل و به آرشیو منتقل شد .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی