پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

معرفی بهترین

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
255 پاسخ برای این موضوع

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
سلام منم به نوبه ی خودم به علی،بهمن و اقا حامد تبریک میگم هر سه تاشون عالی بودن ایشالله در آینده همه ی بچه ها مشترکا اول بشن!!!!!!!!

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
تبریک میگم به علی اقا . داش بهمن و اقا حامد... :)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
دلیل انتخاب ما اصلا مدت زمان حضور توی انجمن نیست که دو سه نفر متذکر شدند کسی اگه اعتراض داره به خودش زحمت بده و پست های این سه نفر رو با بقیه مقایسه کنه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام حسين جان من به شخصه پست اعتراضي نديدم ، نميدونم منظورت با کدوم پست هست در مورد صحبتهاي علي عزيز هم بايد بگم ، عزيز من ، من هر تلاشي ميکنم براي موفقيت کانون و موفقيت فرومي منتصب به نام يوونتوس کبير هست ، اگر فروم ما قانون مند و پر محتوا باشه ، هوادارن ديگر تيمها براي مثال زدن فروم خوب از فروم ما ياد ميکنند بهرحال همانگونه که گفتم بهترين ها انتخاب شدند و مطمئن باشيد ، اگر مي بينيد اين ماه رضا انتخاب نشد علت اصليش راه دادن به جوونها بود و اينکه نميشه هر ماه يک نفر ، ضمنا همانگونه که حسين گفت اين سه نفر از تمام مراحل ارزيابي ما به خوبي گذشتند و تونستند سه نفر اول بشند با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21278 ارسال
  • LocationDeutschland
حسین جان 2 نفر از دوستان از من پرسیدن چرا کاربر برتر شدی . منم یه چیزی سر هم کردم و گفتم اما بازم بی خیال نشدن و راجع به بقیه هم سوال کردن . من از شما میخوام که خیلی شفاف پاسخ بدید . تا اون دو عزیز هم تا منو کچل نکردند جواب خودشون رو گرفته باشن . ممنون

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

حسین جان 2 نفر از دوستان از من پرسیدن چرا کاربر برتر شدی .
منم یه چیزی سر هم کردم و گفتم اما بازم بی خیال نشدن و راجع به بقیه هم سوال کردن .
من از شما میخوام که خیلی شفاف پاسخ بدید .

اجازه هست من يه چيزي بگم:
من بعنوان دومين راي خودم بعد از كمال به بهمن راي دادم و اين دلايل رو نوشتم:
1.حضور فعال در فوروم بطور كامل
2.كم بودن تعدا پست هاي زائد
3.تاثير گذاري براي كم تر كردن پست در خارج از فوتبال
4.خبرگزاري بزرگ يوونتوس در ايران
5.ميزان امتياز بالا نسبت به تعدا پست كمتر
6.حضور فعال در مدت عيد نوروز كه فوروم به مشكل كمي تعداد برخورده بود و باحضور اون و سه چهار نفر ديگه كمبود حل شد.
7.لازمه بازم چيزي بگم يا باور كرديد كه بهمن بهترين كاربر و لايق تر از نفر اول اين دوره است...؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
بهمن جان دیگه علی ملاک های ما رو برای انتخاب فرد برتر اعلام کرد و من باز هم می گم فاصله علی و بهمن فقط 1% بود یعنی مثلا اگر بهمن 3 پست دیگه داده بود همانند پست های قبلیش اول می شد به هر حال باز هم به سه نفر تبریک می گم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من هم به اول به علی تبریک میگم و بعد هم به دوستم بهمن و حامد عزیز ایمدوارم دفعه بعد اول بشی بهمن یا هر کسی که لیاقت داره

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
من هم تبریک میگم!

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
منم تبریک میگم از حالا به سه نفرهایه بعد هم تبریک میگم تا در مصرف پست صرفه جویی بشه!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم به هر سه دوست عزیزم تبریک میگم امیدوارم همیشه موفق باشین

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
انشاالله که هر سه دوست عزیز این روند رو ادامه بدن و فعالتر از همیشه کارهاشون رو ادامه بدن . بهترین آرزوها رو برای هر سه دوست عزیز دارم :-* . اما یه پیشنهادی که اینجا داشتم اینه که به نظرم هر سری اگه بتونیم دو نفر انتخاب کنیم ( منظورم یه پسر و یه دختره ) خیلی قشنگتره . چون به هر حال الان 30 - 40 درصد پستها مربوط به بانوان محترم فورومه و خب حداقل باید براشون یه سری امتیازات در نظر گرفته بشه .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام قاسم جان من مخالفم که نسبت به جنسيت انتخاب کنيم چون ما ميخوايم کاربر برتر رو انتخاب کنيم نه جنس برتر به نظر من خانم ها خيلي تعدادشون کمتر از آقايون هست و فکر نکنم کار درستي باشه با تشکر

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
با تبریک به علی و بهمن علی و بهمن خیلی فعال هستند و واقعا فوتبال را درک میکنند و سطح اگاهی زیادی از فوتبال دارند من بازم به علی و بهمن تبریک میگم

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
تبریک

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال

انشاالله که هر سه دوست عزیز این روند رو ادامه بدن و فعالتر از همیشه کارهاشون رو ادامه بدن . بهترین آرزوها رو برای هر سه دوست عزیز دارم :-* .

اما یه پیشنهادی که اینجا داشتم اینه که به نظرم هر سری اگه بتونیم دو نفر انتخاب کنیم ( منظورم یه پسر و یه دختره ) خیلی قشنگتره . چون به هر حال الان 30 - 40 درصد پستها مربوط به بانوان محترم فورومه و خب حداقل باید براشون یه سری امتیازات در نظر گرفته بشه .

مخالفم

سلام قاسم جان
من مخالفم که نسبت به جنسيت انتخاب کنيم
چون ما ميخوايم کاربر برتر رو انتخاب کنيم نه جنس برتر
به نظر من خانم ها خيلي تعدادشون کمتر از آقايون هست و فکر نکنم کار درستي باشه
با تشکر

موافقم

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال

اما یه پیشنهادی که اینجا داشتم اینه که به نظرم هر سری اگه بتونیم دو نفر انتخاب کنیم ( منظورم یه پسر و یه دختره ) خیلی قشنگتره . چون به هر حال الان 30 - 40 درصد پستها مربوط به بانوان محترم فورومه و خب حداقل باید براشون یه سری امتیازات در نظر گرفته بشه .

مخالفم!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21278 ارسال
  • LocationDeutschland
در کل با این پیشنهاد مخالفم .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

با تبریک به علی و بهمن
علی و بهمن خیلی فعال هستند و واقعا فوتبال را درک میکنند و سطح اگاهی زیادی از فوتبال دارند من بازم به علی و بهمن تبریک میگم

وحيد جان شما شكسته بندي نكن.ما اساتيدي مثل شما و حامد رو داريم كه مي تونيم اينجوري با جرئت بنويسيم.
بهرحال از همه اونايي كه تبريك گفتن تشكر مي كنم و اعلام مي كنم لياقتشم نداشتم و بازم مي گم كه كمال و بهمن از من لايق تر بودند(و خيلي هاي ديگه)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بیچاره قاسم! هیچکس حمایتش نکرد! من با قاسم موافقم! (با اینکه پیشنهاد خوبی نبود!)

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی