Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

معرفی بهترین

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
255 replies to this topic

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts
مهم نيست. از خيرش گذشتم. ========== به وحيد رضا شيبانيان دوباره تبريك مي گم. واقعا شايسته ست. من پست هاشو زير و رو كردم.عالي بود...

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 posts
چی فکر کردی پس الکی نیست

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
نكته جالبي كه به نظرم رسيد نسبت بين امتيازات و ارسال هاي دوست عزيزمون يووه است واقعا ً قابل توجهه

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,450 posts
من ماه قبل زياد نبودم اما فکر کنم انتخاب ها درست بود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
جایزه رو که یک عدد پرچم بزرگ یوونتوس بود برای دوست عزیزمون ارسال کرد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,224 posts
  • LocationDeutschland
ماله این ماه خیلی سوت و کوره . چرا ؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts

ماله این ماه خیلی سوت و کوره . چرا ؟

شايد بعلت مشكل مالي مجبور باشيم هر دو ماه يك بار فرد برتر را انتخاب نماييم.براي همين شايد فروردين و ارديبهشت با هم باشه.بنظر من اينجوري به حسين فشار نمياد و بهتره.ولي من آراي خودم رو هفته‌ي پيش براي حسين فرستادم چون مي دونم كدوم سه نفر لياقت اين عنوان رو دارند.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
یعنی چی سوت و کوره؟؟؟اها هر ماه من باید بیام بگم لطفا سه نفر برتر خودتون رو ارسال کنید تا سوت و کور نباشه؟؟؟؟؟اها پس ببخشید ما هر چقدر هم مشکل مالی داشته باشیم که داریم اما سر حرف خودمون هستیم و اخر هر ماه نفرات برتر رو انتخاب می کنیم و جایزه می دهم پس لطف کنید و تا دو روز دیگه یعنی سه شنبه سه نفر برتر خودتون رو اعلام کنید

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,224 posts
  • LocationDeutschland
خب می دونید چرا ؟ ماله ماه پیش یعنی قبل از عیدی خیلی شلوغ پلوغ بود . برای همین گفتم . منم فرستادم افراد خودم رو .

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 posts
خب عید اکثرا مسافرت بودن و سیستم در دسترسشون نبوده شاید به این دلیله که میگن سوت و کوره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
پس از بررسی ارسال های دوستان عزیز و نظرات بچه ها نفرات برتر این ماه رو اعلام می کنم نفر اول : اقای علی کهنبانی نفر دوم : اقای بهمن نفر سوم:اقای حامد نفر اول علی کهنبانی عزیز شد کع فقط با یک درصد امتیاز بیشتر از بهمن موفق شد به این عنوان دست پیدا کنه و بهمن هم با اختلاف بسیار بسیار ناچیزی دوم شد و حامد هم که با اینکه به تازگی عضو شده بود ولی حضور فعالی داشت و نفر سوم شد جایزه این دوره هم 4 تا سی دی اختصاصی یوونتوس دات ای ار هست که تقدیم میشه به علی عزیز

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 posts
آقا بهمن مبارکه! شد بار چندم؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,224 posts
  • LocationDeutschland
ضمن تبریک به علی عزیز و حامد عزیز . من دفعه قبل سوم شدم و این دفعه دوم . فعلا پیشکسوت ما اقا رضا اوله . بازم تبریک میگم .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
واقعا بهمن با اختلاف خیلی خیلی ناچیزی دوم شد

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 posts
راستی به علی که الان نیستش وحامد که به کل غیبش زده هم تبریک می گم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
جای من خالی:D اما خدایش بهمن اینقدر به من گیر داد که منم فعالیتم رو توی نتاپیک های غیز ار خارج فوتبال زیاد تر کردم! ازینظر بهمن یه کاربر خوب دیگه هم بود! اینقدر به من گفت باید فعالیتت رو اونجاها زیاد کنی تا من انجام دادم! امر به معروف هم میکنه بهمن! بهمن و علی هردو کاربرایی هستند که همیشه توی فروم اند.از نظر فعالیت از همه فعال ترند.نمیشه بینشون یکی رو انتخاب کرد. حامد هم که ترکونده بود.خیلی خیلی سخت بود انتخاب این دوره! بدون تعارف میگم هرسه لایق اولی بودند! انشالا ماه دیگه که همه فعلیتشون کم میشه،علی میره.بهمن میره.بقیه هم امتحان دارندخودم دوباره میام اول میشم! نگران نباشید!!!! :D:D:D فکر کنم تنها درس نخون فروم من باشم! یه چیزی عجیب اینه که هیچوقت از کمال اسمی برده نمیشه! کمال هم دل داره آخه!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
سلام دوستان من در ابتدا به هر سه نفر تبريک ميگم ، واقعا حقشون بود و کارشناسانه اينها انتخاب شدند و حتي ديديد که حسين عزيز فاصله رو يک درصد اعلام کرد ، يعني خدايي رقابت رو نگاه کنيد در ضمن در مورد حرفهاي رضاي عزيز بگم ، آقا من جزو بهترين ها نيستم ، من بالاتر از بهترين ها هستم :D با تشکر

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 posts
مثل قدیم ها که برای تعیین تیم قهرمان توکشتی تیم تهران روکنار می ذاشتن بعد نتایج رو اعلام می کردن آقا حسین به کل کمالو در نظر نمی گیره(نظر منه راستش زو نمی دونم) چون اگه بخواد این کارو بکنه کسی حالا حالا اول نمی شه!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts
سلام دوستان 1.از همه و مخصوصا حسين تشكر مي كنم. 2.يه تبريك اساسي به بهمن مي گم چون خود من هم تحت تاثير حرفاي داداش بهمن تونستم خودمو جمع و جور كنم و اين مقام رو دست و پا كنم(همون حرفايي كه رضا زد) 3.من توي اعلام آرا به حسين با اختلاف زيادي به كمال راي دادم و دلايلي هم براي حسين نوشتم و معتقدم الان كمال بهترين مدير حاضر و رضا بهترين كاربر حاضر هستند. 4.حامد رو هم مس ستايم چون به شدت با كارش حال مي كنم.اون از هر دو پست يه امتياز مي گيره كه يه ركورد نشكستني محسوب مي شه. 5.جاي چند نفر تو ليست خالي بود كه مهم ترين هاشون كمال و وحيد بودن. با تشكر

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 posts
منم به همه تبریک میگم

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users