پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

معرفی بهترین

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
255 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
به علی و آقا فرشاد تبریک میگم و امیدوارم همیشه موفق باشند

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منم به این 3 دوست تبریک میگم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من منم به هر سه دوست عزیز تبریک میگم با تشکر

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
تبریک
ایشالله هر روز بهتر از دیروز باشن

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
صا ایران. شوخی کردم امیدوارم همیشه همینطور موفق باشید وپله های ترقی رو طی کنید بازهم تبریک میگم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دوستان عزیزی که بهشون تبریک می گند بد نیست خودشون هم تلاشی کنند تا اونها بتونند بهترین بشوند البته نه اینکه بخواهم بگم الان تلاش نمی کنند نه اصلا منظورم این نیست یعنی می گم تلاششون رو بیشتر کنند مررسی از همکاری صمیمانه همتون

مجتبی

مجتبی

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
طبق قولی که داده بودم میخوام جایزه رو به بهترین فرد در فروم بدم که از همه امتیازش بیشتر باشه اول قرار بود به کسی که 400 تا باشه بدم دیدم تا سالی دیگه نمیرسه

گفتم العا بگم

بهترین فرد فروم اقای بهمن هستن که با 202 امتیاز تونستن کسب کنند

البته همه خوبن و بهترین ولی بهمن یه چیز دیگست که تونسته امتیازش رو به 202 برسونه

من به عنوان اولین نفر بهش تبریک میگم

و جایزه که یه کارت باشه  به ایشون میدمش

فقط اگه میشه تو چت یا پیغام ادرستو بهم بده تا شنبه یک شنبه برات پستش کنم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
به بهمن عزيز بخاطر اينكه واقعا از بهترين هاي فوروم هست و با 202 امتياز(كه البته بايد تا بحال 300 تا مي بود اما چون نمي حواست بقيه رو دلسرد كنه خيلي از امتيازاتش رو ناديده گرفت و نذاشت بهش بدن-اينو راست مي گم.من با مديرا صحبت كردم بهم گفتن اون خيلي از امتيازاشو نميگره-و حالا بايد بيش از اين ها داشته باشه) تبريك مي گم.جدا از بهترين هاي فوروم هستن.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال
مجتبي جان شما لطف داري ممنونم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
... توي مرداد ماه يوزر برتر معرفي نشد؟ ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من یک بار حرفی نزدم ببینیم کسی اصلا حواسش هست که باید 3 نفر برتر رو معرفی کنه یا نه ؟؟؟ اما بعد از 10 روز یادتون افتاده تاره

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
خوب الان معرفی کن ;D

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال
من که از خیلی وقت پیش 3 نفر برگزیده خودم رو برات فرستاده بودم حسین جان

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من مي خواستم بفرستم و يادم هم بود ولي فكر كردم شايد قصدت اينه كه اين ماه رو بدون كاربر برتر بگذروني. بهرحال مي بينم كه يادم بود و كاربر خوبي بودم و ياداوري كردم...(دو نوخته دي)

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

من یک بار حرفی نزدم ببینیم کسی اصلا حواسش هست که باید 3 نفر برتر رو معرفی کنه یا نه ؟؟؟
اما بعد از 10 روز یادتون افتاده تاره

خوب الان معرفی کن ;D

چي شد حسين جان.ماه پيش كاربر برتر نداشت.به نظر من كه ماه پيش كاربر برتر خودش امتياز بقيه رو حساب كرد.همه فهميدن كي رو مي گم و بنظرم واقعا كاربر برتر همونه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من فعلا این برنامه ها رو متوقف کردیم تا به امید خدا اساسنامه کانون رو به تصویب برسونم با همکاری و مشاورت بزگان فوروم و بعدش به امید خدا همه چیز روی روال گذشته ادامه پیدا می کنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال
به نظر من خیلی خوب شد . کلا باید روی ترتیب و قواعد باشه معرفی بهترین کاربر . البته بی احترامی نشه به بچه های عزیز و بخصوص اونایی که به عنوان کاربر برتر شناخته شده بودن ولی این اواخر کمی از هیجان و لذت کاربر برتر بودن یا معرفی شدن کاسته شده بود . امیدوارم با یک برنامه دقیق تر این کار در صورت صلاح دید از سر گرفته بشه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
با مدیران عزیز مشورت می کنم و روند کار انتخاب برترین کاربر رو هم عوض می کنیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
در معرفی بهترین کاربر فوروم که هر ماه انجام می شد به مشکلی بر خوردیم و اون نبود هدیه هست که به دوستانی که کاربر برتر می شوند هدیه کنیم چون هنوز اجناس جدید باشگاه به دستمون نرسیده و برای همین نمی خواستیم شرمنده شما بشیم و این دلیل اصلی توقف انتخاب کاربر برتر فوروم هست

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
برای من فرقی نداره کی می خواد بهترین بشه ...... هر کی هست بهش تبریک میگم .... من برای خودم سعی میکنم بهترین باشم و امتیاز جمع کنم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی