پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلودیو مارکیزیو - Principino

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2605 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
مارکیزیو انصافا هافبک خوبیه.
شوتزن، خلاق، پاسور و باهوش .
به نظرم روز به روز داره بهتر میشه و مطمئنم به یکی از ارکان تیم ملی و یوونتوس تبدیل میشه.

از همه مهمتر، مارکیزیو شخصیت بزرگی هم داره !

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
الان یاد گلش به ناپولی افتادم! اونی که خورد به پای دفاع رفت تو گل! اگه نمی خورد به دفاع نزدیکای پرچم کرنر می رفت تو اوت! به نظرم خنده دار ترین گل سری آ بود! خیلی دلم واسه ناپل سوخت! یه گل خیلی قشنگ با همکاری الکس به فویره زد که انصافا عالی بود. الکس یه پاس تو عمق به سمت آمائوری انداخت که آماوری تو آفساید بود و دفاع ول کردبه امید آفساید، اما آمائوری ول کرد، مارکیزیو یه دفعه اومد و شوت کرد تو گل. خیلی گل تمیزی بود.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
چند عکس خاطره انگیز :

+ جووینکو و مارکیزیو - افتتاح یک فروشگاه یووه - سال 2008

تصویر

تصویر

تصویر

+ مارکیزیو و "؟"

تصویر

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
یه چیز جالب در مورد کلودیو اینه که تو این سن کم ازدواج کرده. :love: بعدش هم چون اهل تورینه از 7 سالگی تو یوونتوس بوده :kiss2: یه چیز دیگه که خالکوبی رو دسش هم خیلی با حاله Impossible is Nothing

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
این زنشه یا دوست دخترش :love:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

این زنشه یا دوست دخترش :love:

این که گفتم کلودیو ازدواج کرده ، قبلا تو ویکی پدیا خونده بودم و از رو این عکس نگفتم. :ghelioon: کلا من خیلی کلودیو رو دوست دارم :love01: اسم همسرش هم روبرتا هست. :love:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
من فکر می کنم یک هافبک باید قدرت شوتزنی داشته باشه که متاسفانه تا حالا چیزی از این بازیکن ندیده ام. ضعف دوم اینه که پاس هایش معمولیه و اثرگذار نیست. یعنی یک هافبک باید بتونه پاس های مخرب بده که تیم حریف رو دچار مشکل کنه اما مارکی تا حالا این طور نیستن.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

من فکر می کنم یک هافبک باید قدرت شوتزنی داشته باشه که متاسفانه تا حالا چیزی از این بازیکن ندیده ام.

ضعف دوم اینه که پاس هایش معمولیه و اثرگذار نیست. یعنی یک هافبک باید بتونه پاس های مخرب بده که تیم حریف رو دچار مشکل کنه اما مارکی تا حالا این طور نیستن.

ضعفش تو پاسو قبول دارم و لی شوتهایی خوبی تو پیش فصل ازش دیدم یعنی میشه بهشون امید داشت . . . کلا درباره پاس کلهم هافب کهای پارسال یووه مشکل داشتن مارکیزیو هم یکیشون :yes: ولی از اون جا که مستعد ترین بازی کن ایتالیا در اون پست در نسل خودش هست نباید ازش قطع امید کرد . . . چون به مرور بازیکن خوبی میشه تو بازی مرحله 1/4 ایتالیا در یوروی جوانان 2-3 ماه پیش کلودیو به همراه آکوافراسکا که هر دو گل ایتالیا رو زده بود 8 امتیاز گرفته بود نشون می ده خوب بوده . . . مرحله نیمه نهایی هم که ایتالیا حذف شد شاید یکی از دلایلش محرومیت کلودیو بود . . خطاهای الکی هم که می کنه یکی از ضعفاشه :sorry:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
احسنت بر تو :Juveflag:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
واسه همراهی تیم ایتالیا مشکلی نداره؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

واسه همراهی تیم ایتالیا مشکلی نداره؟

توی تاپیک "اخبار مصدومین" هم گفتم که امروز صبح با اشعه X پای راستش رو آزمایش کردن و مشخص شده که شکستگی نیست و الآن هم به کورچیانو رفته و در اردوی تیم ملی هستش و قراره پزشکان تیم ملی ادامه مداواش رو پیگیری کنن ولی بعیده مشکل خاصی باشه وگرنه لیپی نفر جایگزین دعوت میکرد .

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
این مارکیزیو هم که هی مصدوم می شه! عکس مصدومیتش جلو بازی با رئال فصل پیش رو دارم!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نه وضعیت مارکیزیو اصلا بحرانی نیست !!!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
مارکیزیو اینده فوتبال ایتالیاست کلودیو به نظر من مارکو تاردلی جدید فوتبال ایتالیاست. تو اولین بازی ملی در شهر خودش و در مقابل تیفوسی های شهر عالی کار کرد. forza cludio

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کلودیو یه مشکلی داره و اونم اینه که گاهی دیر تصمیم میگیره ! همین دیر تصمیم گرفتنش در بعضی لحظات بازی باعث میشه که گاهی پاسهاش به مقصد نرسند . ولی چیزی که مشخصه اگر همین روند رو به رشد رو ادامه بده بدون شک در جام جهانی در ترکیب اصلی آتزوری خواهد بود حتی اگر بازیکنانی مثل گتوزو و مونتولیوو به تیم برگردن .

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
خیلی خوشحالم که ماکیزیو داره پیشرفتش رو ادامه میده سبک بازیش خیلی دلنشینه وسط یووه تا 7-8 سال دیگه بیمه شدست

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
مارکیزیو واقعا با کلاس بالایی در میانه میدان بازی میکنه فقط ای کاش قدرت بدنی بالاتری داشت چون تو پست حساسی بازی میکنه و به خاطر درگیر شدن با حریف براش مشکل سازه.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یوونتوس 2 0 لاتزیو

[img width=480 height=322]http://mojtaba2009.parsaspace.com/3.JPG[/img]

اول عکس رو ذخیره کنید بعدش بخونیدش مطلب روی عکس رو

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
با سرعت خوبی داره پیشرفت می کنه مارکیزیو. نسبت به پارسال پاس های بلند بی دقتش خیلی خوب شدند.خیلی بهتر از پارسال توپ گیری و دفاع می کنه.پارسال بی مورد خطا می کرد.امسال خیلی کم اشتباه تر کارای دفاعیشو انجام میده.بازی خونیش حرف نداره و آخرین نکته هم اینه که خیلی بهتر از تکنیکش استفاده می کنه. پیشرفتش نسبت به پارسال واقعا محسوسه !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ادم این نمایش های عالی رو از مارکیزیو میبینه لذت میبره چقدر پخته شده این پسر تو این سن یک استعداد ناب که شیوه فوتبال ایتالیا رو درک میکنه . از اینده میترسم چون گرگ های مثل رئال و... در کمین این ستاره هان.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی