پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلودیو مارکیزیو - Principino

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2605 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خیلی خیلی بی انصافیه که لیپی برای 20 روز بعد دعوتش نکنه تیم ملی و بخواد دوباره از پروتا استفاده کنه ! کیفیت بازی کلودیو چیزی بیشتر از یک فوتبالیست جوان هستش و واقعاً بازیکنی در خدمت تیم هستش . خیلی خیلی خیلی سبک بازیش شبیه به پیرلو هستش و همه کاری تو زمین میکنه . به قدری دلچسب بازی میکنه که آدم فراموش میکنه مارکیزیو هنوز 23 سال رو رد نکرده و هنوز تجربه بالایی نداره ! شوتهاش ، پاسهاش ، بازیسازیش و جنگیدنش برای توپ ستودنی هستش و باید گفت که تا قبل از جام جهانی 2010 ما یکی از بهترین هافبک های اروپا رو خواهیم داشت . بدون اغرار بازیکنی فراتر از سنش نشون میده و فقط یکم هنوز مشکل تجربه داره که قطعاً برای فصل آینده کاملاً برطرف میشه . فکر کنم تیم ملی بتونه مجدداً یه شماره 10 خوب و باکیفیت داشته باشه ...

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
البته که مارکیزیو بازیکن خیلی خوبیه ولی تیکه اخرش رو دیگه کوتاه بیا تا وقتی ده روسی هست و 10 تیم ملی میپوشه فکر نکنم به مارکیزیو برسه ده روسی الان بهترین جهان تو پست خودش

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کلودیو علاوه بر اینا خیلی تکنیکی هم هست و نرم و راحت بازی می کنه ! یعنی درسته قدرت بازی سازی امثال دروسی رو نداره ولی قدرت حمل توپ و حرکت با توپش خیلی بهتر از اوناست.اگر بتونه یکمی روی پاس های رسیکی،عمقی و بلندش بیشتر کار کنه هافبک بسیار خدایی میشه.

[img width=480 height=343]http://d.yimg.com/i/ng/sp/p5/20090307/21/3223509208.jpg[/img]

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من فکر کنم بتونه ضربات آزاد خوبی هم بزنه . البته تا الآ همچین موقعیتی نداشته اما بازیکنان هم سبک کلودیو تقریباً ضربات آزاد خوبی میزنن .

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
الان خودم بگم که خیلی قبولش دارم اشتباه نکنید من مخالفش نیستم ولی یه مقدار زمان دیگه نیاز داره تا بشه یه هافبک بزرگ ولی کلا از لحاظ خلاقیت فردی خیلی سطحش بالاست

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

البته که مارکیزیو بازیکن خیلی خوبیه ولی تیکه اخرش رو دیگه کوتاه بیا تا وقتی ده روسی هست و 10 تیم ملی میپوشه فکر نکنم به مارکیزیو برسه
ده روسی الان بهترین جهان تو پست خودش

تیم ملی بعد توتی و جام جهانی 2006 هیچ شماره 10 ثابتی نداشته و از دی ناتاله و پیرلو گرفته تا دروسی و مونتولیوو این شماره رو در اختیار داشتن . پس مارکیزیو میتونه این شماره رو مال خودش کنه در آینده .

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
نه عزیز شماره 10 ماله دل پیرو ;) ;) البته مارکیزیو بازیکن خوبیه اونم می تونه اما یکم زوده :pleaseantry:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

نه عزیز شماره 10 ماله دل پیرو ;) ;)
البته مارکیزیو بازیکن خوبیه اونم می تونه اما یکم زوده :pleaseantry:

دل پیرو که بار ها گفته توی تیم ملی شماره 7 برام شانس میاره و اخیرا یک بار شماره 10 تیم ملی رو پوشیده.

ولی تیم یوونتوس که آره 10 برای الکسه.

به نظرم که بعد از الکس نباید تا 10 سال کسی پیراهنش رو بپوشه.
به خاطر شأن و منزلت و فداکاری ها و اسطوره بودنش و 10 سال به خاطر شماره 10

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ربطی به این تاپیک نداره ولی لازمه بگم که دل پیرو مدتهاست شماره 10 تیم ملی رو نپوشیده و شماره 7 و شماره 17 رو در اختیار داشته در مدت اخیر .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
فکر کنم بشه روش به عنوان یه ایستگاهی زن خوب حساب کرد. تو بازیهای قبل نشون داده که زیاد تمایل به شوت زدن داره هرچند که اکثر خوب از آب درنیومدن.ولی باید تمرین بیشتر کنه به صورت اختصاصی تا راه بیفته...من خیلی ازش خوشم میاد...از اونایی که در صورت ادامه این روند خیلی مطرح میشن.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
ای جان من خیلی دوست داشتم بازی ب چلسی تو ارکیب اصلی باشه حالا با مصدومیت سیسوکو احتمال خیلی زیاد ثابت بازی میکنه چون اون خون ایتالیایی و جنگندگی تو وجودش هست هرچند دوست داشم کنار سیسوکو باشه ولی اینبار باید به جای سیسوکو خودشو نشون بده باید عیار بالای خودشو تو این بازی به همه نشون بده

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
با مصدومیت سیسوکو یه فرصت فوق العاده در اختیار مارکیزیو قرار گرفته . مارکیزیو تا پایان فصل میتونه هافبک اصلی یوونتوس باشه و این رو شاید اگر اول فصل به مارکیزیو میگفتند خودش هم باور نمیکرد ! حالا دیگه بازیکن اصلی یوونتوس شده ، نگاه ها روش زیاد شده، و این یعنی اینکه میتونه جای اون پروتای بی مصرف رو در تیم ملی بگیره ! انصافا حقشه که به تیم ملی دعوت بشه، امیدوارم اولین استارت جدیش رو هم از بازی مقابل چلسی بزنه ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

انصافا حقشه که به تیم ملی دعوت بشه، امیدوارم اولین استارت جدیش رو هم از بازی مقابل چلسی بزنه ...

به نظر من اصلا توی بازی با چلسی خوب نبود و هیچ کاری نکرد !!! من بیشتر از 5 بهش نمی دم !!! واقعا تیاگو رو تنها گذاشته بود

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
البته اشتباه نشه هنوز خیلی جوونه و یه جورایی تو این بازی یه وظیفه دیگه داشت اما خوب زیاد موفق نبود اما باز به هر حال با مومو میتونند یه 7-8 سالی وسط یووه رو بیمه کنند من بهش خیلی خیلی امید دارم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دیشب بازی آکویلانی رو دیدم،خیلی مثل مارکیزیو ما بازی می کنه،دید عالی،خلاق و مسلط،اما هردو هنوز یه سر و گردن از کسی مثل ده روسی کمتر هستند،ده روسی "بی نقص" بازی می کنه.از پاساش لذت میبری،ولی این دوتا هنوز یه جای کارشون می لنگه.هنوز بگیر نگیر دارن.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
بابا خب انتظار زیادیه بخایم الان با ده روسی مقایسش کنیم الان ده روسی بهترین جهانه ولی مارکیزیو اولین سالشه داره برای یووه بازی میکنه تازه هنوز هم فیکس تیم نیست با مصدومیت زانتی و مومو شده فیکس ولی من مطمئنم به حد ده روسی هم میرسه البته با یه تفاوتهایی که مارکیزیو فانتزی تره ولی کمتر درگیر میشه اما واقعا جوان با استعدادیه از اون دسته بازیکن هاییه که اگه توی یه تیم دیگه بود مثلا لاتزیو یا فیورنتینا... همه میگفتند باید مارکیزیو رو بخریم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
این بازی چهارشنبه شب خیلی مهمه ، من فکر کنم یعنی یجورایی مطمئنم که لیپی حتی برای دقایقی از کلودیو استفاده میکنه ، اگر تو همین اولین بازی خوش بدرخشه چه بسا بتونه بعد از سالها اولین و جدی ترین رقیب برای پیرلو باشه . کلاً سبک و استایل بازی کلودیو هم طوری هستش که گذشتن ازش خیلی سخته و بعید میدونم که لیپی به این راحتی ها فراموشش کنه و بشه آسانسور تو تیم ! من حتی فکر میکنم زوجش به همراه دروسی و پیرلو هم میتونه خیلی خیلی موفق باشه . کلاً اگر بتونه تو همین بازی اول خوش بدرخشه چه بسا مثل بوفون دیگه در تیم بمونه ، جیجی هم تو همین بازی اول جلوی روسیه بود که با درخشش همه رو انگشت به دهان گذاشت !

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
خب گل به کلودیو امتیاز 7 رو داده که فکر می کنم با توجه به مطالبی که بچه ها نوشته بودن فکر می کنم زیادش بوده!! :grin: ولی با تجه به اینکه اولین بازی ملی شبوده قابل قبوله امیدوارم تو لیگ جوری بازی کنه که لیپی دوباره دعوتش کنه :goog:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته جز تک به تکی که خودخواهانه خراب کرد انصافا بازی خوبی کرد، یعنی بازی مارکیزیو شرف داشت به بازی پیرلو که زرت زرت توپ لو می داد ! فرارا توی سایت یووه گفته من با لیپی بعد از بازی صحبت کردم، اون به من گفت از عملکرد بازیکن های یووه در این بازی رضایت داشته و خصوصا راجب مارکیزیو صحبت کرد و گفت برای بازی اول ملی اش خیلی خوب بود. لیپی گفت فکر میکنه استعداد و شخصیت خوبی برای کمک به تیم ملی داره و از من خواست که توجه بیشتری بهش داشته باشم.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
واقعا کلودیو ظرفیت 1 هافبک بزرگ شدن رو داره !!!!! و سابقه لیپی هم نشون داده به جوون های با ظرفیت خیلی بها می ده !! امیدوارم فیکس تیم ملی ببینیمش ،با بازی های درخشان

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی