پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلودیو مارکیزیو - Principino

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2605 پاسخ برای این موضوع

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
من كه از سبك بازيش خيلي خوشم مياد كپي آندرا پيرلو بازي ميكنه از يه جهاتي هم به اوبي ميكل شبيهه . كلا با بازيكناي اين مدلي خيلي حال ميكنم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هرچی عکس های مربوط به این دو نفر رو می بینم سیر نمیشم !
یه درس ایتالیایی برای رونالدینیو ;D

تصویر

[img width=480 height=260]http://cache.daylife.com/imageserve/0cbzgzyb7p9Rq/610x.jpg[/img]

توجه کردید مارکیزیو با 2 پا تکل میره،با دوپا پاس میده وبا 2 پا شوت می کنه ؟!
خیلی وقته هافبک شوت زن به اون صورت نداشتیم،مارکیزیو اگر رشد کنه و بهتر بشه خیلی فاکتور های فوق العاده ای داره که به کارش خواهند اومد !

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
یه چیز جالب دیگه اینه که : زانتی مصدوم شد و پولسن به جاش اومد که افتضاح بود. پولسن مصدوم شد و به جاش تیاگو اومد که معلوم شد تو این پست چقدر عالیه. متاسفانه تیاگو مصدوم شد و خوشبختانه به جاش مارکیزیو اومد که معلوم شد با این سن کمش چقدر با استعداد و خوبه. و امیدوارم همینطور هم ادامه بده :)

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
الآن گتوزو مصدوم شده ، آکوئیلانی هم یه مدته مصدومه و دور از آمادگی هستش ، پروتا بازیش یه مدته بگیر و نگیر داره ، پیرلو به تازگی از مصدومیت رها شده و همونطور که دیشب دیدید اصلاً آماده نیست . کمتر از دو ماه دیگه تیم ملی بازی داره و اگر مارکیزیو همینطور ادامه بده بدون شک به تیم ملی دعوت میشه و حتی میتونه توی ترکیب ثابت بازی کنه چون فعلاً هافبک آماده تیم ملی کم داره و مارکیزیو خیلی میتونه کمک کنه .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خودش توی سایت یووه گفته خیلی زود که من بگید تاردلی جدید،من هنوز اول راهم،در واقعا من فقط دارم از فرصت ها استفاده می کنم و در حال حاظر می خوام اینقدر تلاش کنم که وقتی بازیکن ها از مصدومیت برگشتند مربی براحتی از کنار اسمم نگذره.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
بازیه دیشب فوق العاده بود ولی اگه بتونه یه نیم فصل رو این حد بازی کنه بعد میتونیم بگیم بازیکن خوبیه نه از یک بازی ولی استیلش میگه بازیکن خوبی میشه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
الآن توی فوتبال سطح اول اروپا کمتر بازیکنی هستش که توانایی بالایی در استفاده از هر دو پارو داشته باشه . برای مثال از ویری نام میبرم که بخاطر این مسئله که پای راستش به اندازه پای چپش قدرت و دقت نداشت تو بازی با کره در سال 2002 از پشت 6 قدم توپ رو به آسمون زد ! یا مثلاً کسانی مثل درنته ، فن پرسی و تا حدودی مسی . اصولاً بازیکنان راست پا میتونن از پای چپ هم استفاده کنن و قدرت پای چپشون بد نیست ولی بازیکنانی که پا چپ هستند تو اکثر مواقع پای راستشون فقط حالت تکیه گاه رو داره . منظورم این بود که مارکیزیو که قدرت هر دو پاش برابر هستش یک نعمت و امتیاز بزرگ محسوب میشه . تو این چند بازی اخیر دیدم که توپ رو هر کدوم از پاهاش بوده با همون پا بازیسازی کرده و شوت زده و دقت بالایی هم داشته . این جور بازیکنان یک غنیمت برای هر تیم هستند بخصوص که تو مرکز زمین هم باشن و آزادی عمل بیشتری داشته باشن .

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
خيلي بازيكن جالبيه اصلا اونطرف زمينو نگاه نميكنه و پاس هاي 50 متري ميده حتي از پيرلو هم ميتونه بهتر بشه . پيرلو 10 سال پيش كجا اينطوري بازي ميكرد ؟ توي دو بازي اخير به همراه دي چليه خيلي مؤثر بودن . حالا موندم وقتي تياگو و پولسن بر گردن و زانتي هم كه برگشته آيا ميتونه فيكس باشه يا نه ؟ ولي به نظر من اگه نيمكت نشين بشه افت ميكنه و بهتره فيكس باشه. پولسن و تياگو هم به درك ;D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بی نهایت از تثبیت جایگاه کلودیو در تیم خوشحالم و بیشتر از این بابت خوشحالم که خودش رو با بازیهای خوب و درخشان به ترکیب اصلی رسوند . حالا دیگه وقت یه موفقیت جدید هستش و اونم پوشیدن پیراهن تیم ملی که هیچ بعید نیست در همین ماه آینده و بازی برابر برزیل اتفاق بیفته چون لیپی ثابت کرده همیشه به دنبال بهترینها هستش و اگر اون بهترین یک بازیکن جوان باشه صد در صد بهش میدان میده . با توجه به مصدومیت گتوزو و عدم آمادگی فعلی پیرلو و آکوئیلانی و کلاً عدم آمادگی فعلی هافبک های ایتالیا در این مقطع ، بنظر میرسه مارکیزیو شانس زیادی رو برای دعوت شدن به تیم ملی داره و بازی در برابر برزیل بهترین فرصت برای اولین بازی ستاره جوان فوتبال ایتالیاست .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مارکیزیو همچنان خلاقانه و مبتکرانه بازی می کنه،ولی همچنان هم بازده ش پایینه، بهرحال بازی با سیه نا یه حرکت خیلی قشنگ انجام داد،بازیکن حریف جلوش بود،چند بار خواست دریبلش کنه نتونست،یه لحظه مکس کرد،توپ رو از بین پاهاش رد کرد و رفت ! شاید 5-6 بار تصویر آهسته اش رو نشون داد، به سبک کامورانزی تحقیر کرد و رد شد ! ;D

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
یادتون میاد پارسال رو اگر نوچرینو بود تا الان دیونه میشدیم خدا رو شکر از یووه رفت و مارکیزیو جاش امد

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بازی و پست نوچر و کلود قابل مقایسه نیست نوچرینو توی بازی محکم و درگیری عمرا کم نمیاره ولی کلود توی خلاقیت حرف نداره

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
مارکیزیو واقعا خلاقیت و حرکتش قابل تحسین هست و در آینده نچندان دور بهترین خواهند شد.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
فوق العاده بود دریبل های ریزش منو شیفته خودش کرد واقعا الان می دونم بین مارکیزیو و سیسوکو و زانتی بگم کدومشون حقش نیمکته چون هر 3 عالی بازی می کنند امشب ترکوند مارکیزیو عالی دفاع کرد عالی تو حمله شرکت کرد قشنگ دریبل زد و گل زد

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خلاقیتش حرف نداره این بازیکن در کنار سیسوکو چه زوجی بشن چون طرز بازیشون کاملا مکمل همدیگه هستش و هر دو جوونن

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
کلودیو دیشب غوغا کرد خیلی خوب بازی کرد و عالی بود ازش خیلی راضی هستم واقعا تکنیکش عالی بود در یک صحنه هم خیلی خوب دریپ کرد.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
مارکیزیو در برابر تیمهای بزرگ خیلی خوب و با انگیزه بازی میکنه دیشب ضربه اخرش عالی بود مثل یک بازیکن با تجربه و بزرگ ضربه زد

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کلودیو قراردادش رو تا سال 2014 با یووه تمدید کرد . یه چیز جالب هم گفته که خانواده اش همه یوونتوسی هستند .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا خیلی خوشحال شدم !!! ستاره به این بازیکن می گن ! بدون هیچگونه سر و صدایی داره کارش رو می کنه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
چه می کنه این کلودیو واقعا عالی بوده!!! از آلونسو هم در شوت زنی بهرت است واقعا عالی و شوت زن حرفه ای هست!!! اینم دومین 3 امیتازی که کلودیو برای یوونتوس به ارمغان میاره.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی