پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلودیو مارکیزیو - Principino

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2606 پاسخ برای این موضوع

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
امیدوارم تو شوت زنی هم کم نیاره و به این قدرت برسه

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

ادم این نمایش های عالی رو از مارکیزیو میبینه لذت میبره چقدر پخته شده این پسر تو این سن یک استعداد ناب که شیوه فوتبال ایتالیا رو درک میکنه .
از اینده میترسم چون گرگ های مثل رئال و... در کمین این ستاره هان.

مارکیزیو چون متولد تورینه به شدت منعصبه از 7 سالگی عضو یووه بوده و جزه یه مدت که رفت امپولی -اونم قرضی- همیشه یوونتوسی بوده

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
تو کار دفاعی خوب ولی از نظر تهاجمی ضعیفه

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

تو کار دفاعی خوب ولی از نظر تهاجمی ضعیفه

درسته ولی کم کم دوست دارم پیشرفت کنه و می کنه چون الگوش به گفته خودش الکسه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
الگوی تمام بچه های تورین در فوتبال کلا الکس هست :دی:

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
حال میکنم میبینم اینجوری ازش تعریف میشه خیلی دوستش دارم از همون پارسال معلوم بود یه بازیکن تاپ میشه

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
یادمه یکی از بجه ها می گفت که کلودیو نسبت به فصل قبل افت کرده :sad: به نظرم علتش همین بازی در یه پست متفاوته اون موقع ها تو 4-2-2 کلاسیک مارکیزیو بیشتر تئ دفاع تمرکز داشت ولی الان باید یاد بگیره بیشتر نفوذ کنه پس طبیعتا طول میکشه . .. البته سیستم جدید ایتالیا خیلی شبیه به سیستم یوونتوسه این خودش جای امیدواری داره :yes: بال توجه هبه حضور لیپی روی نیمکت ایتالیا . . . هر چند دوست داشتم کلودیو وارث پیرلو باشه :sad53:

magmag

magmag

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال
دمش گرم خیلی گل قشنگی زد خیلی هم خوب بازی کرد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
بچه ها یه چیز جالب !!!

تا حالا به دست مارکیزیو دقت کردید ؟؟؟

روی دستش نوشته شده (( Impossible is nothing )) :Juveflag:

این هم عکسش

[img width=480 height=283]http://www.lastampa.com/multimedia/quijuve/20748_album/marchisio01.jpg[/img]

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
حالا یه توب مفت گیرش اومد گل زد. در انتظار مارکی هستیم که در اروپا گل بزنه...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

بچه ها یه چیز جالب !!!

تا حالا به دست مارکیزیو دقت کردید ؟؟؟

روی دستش نوشته شده (( Impossible is nothing )) :Juveflag:

این هم عکسش

[img width=480 height=283]http://www.lastampa.com/multimedia/quijuve/20748_album/marchisio01.jpg[/img]

یک چیز جالب در همین مورد.

این عکس از اون خالکوبی مارکیزیو هست [img width=480 height=360]http://h.imagehost.org/0043/0k8vwoel2.jpg[/img]

این هم خالکوبی روی دست جووینکو هست [img width=480 height=456]http://h.imagehost.org/0673/0k8vwoel.png[/img]

و اگه دقت کنین میبینید نوشته هاش یکی هست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
می دونید که کمتر از یک ماه پیش هم بابا شد مارکیزیو ؟ این عکسش زنش :

تصویر

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

یک چیز جالب در همین مورد.

این عکس از اون خالکوبی مارکیزیو هست [img width=200 height=200]http://h.imagehost.org/0043/0k8vwoel2.jpg[/img]

این هم خالکوبی روی دست جووینکو هست [img width=200 height=200]http://h.imagehost.org/0673/0k8vwoel.png[/img]

و اگه دقت کنین میبینید نوشته هاش یکی هست.

من هرچی دقت می کنم شباهتی بین نوشته دست ایندو نفر نمی بینم.. !

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

حالا یه توب مفت گیرش اومد گل زد. در انتظار مارکی هستیم که در اروپا گل بزنه...

توپ مفت؟؟!! ولی به نظر من که خیلی قشنگ زد امکان داشت اگه این توپ دست یاکوینتا می رسید با قدرت هر چه تمام تر اونو راهی اوت می کرد :grin:

می دونید که کمتر از یک ماه پیش هم بابا شد مارکیزیو ؟ این عکسش زنش :

تصویر

:دی: صفحه قبل آقا یوسف گذاشته بود این عکسو و گفته بود کیه و منم گفتم احتمالا همون روبرتاست :grin: اونا ژوئن 2008 ازدواج کردن و آگوست هم اعلام کردن که دوست دارن بچه دار بشن و گویا پارسال هم یکی از گل هاشو به بچه اش که اون موقع تو راه بوده تقدیم کرده :دی:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
عجب فوتبالیستی شده این کلودیو ! دقیقاً داره منو یاد آندرس اینیستا میندازه که خیلی آروم وارد ترکیب اصلی بارسا شد و خیلی زود یک ستاره بزرگ شد . در عین حال که خیلی خونسرد بازی میکنه ، خیلی خیلی خیلی موثر و چشم نواز بازی میکنه . امشب بارها نشون داد که در آینده نزدیک کاملاً پتانسیل تبدیل شدن به بزرگترین هافبک ایتالیا و اروپا رو داره ، دریبلهاش ، پاسهاش ، دوندگیش ، مدیریتش ، خلاقیتش و استعدادش چشم نوازه . من امشب کاملاً محو بازی این ستاره شماره 8 بودم ! جلوی چشمان لیپی کاری کرد تا لیپی هم متوجه بشه چه استعداد نابی رو در اختیار داره .

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
ماركيزيو ( :love:) براي دومين هفته پياپي در تيم برتر هفته انتخاب شد . . .

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
سلام. یک بازیکن فوق العاده شده که دیگه 100% فیکسه!! فقط امیدوارم که افت نکنه و بتونه همین جور پیشرفت کنه!

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
حدود 2-3 ساله که الگوی مارکیزیو یه جورایی زانتی بوده ، با اینکه هخودم خیــــلی زانتی رو دوست دارم ، ولی در برابر ملو ، یه بازیکن خوبه صرفاً ! ولی با اومودن ملو که کیفیت خیلی بالایی داره ، حتما مارکیزیو هم پیشرفت می کنه ، به خصوص که داریم می بینیم امار پاس صحیح مارکیزیو داره بهتر و بهتر میشه . . . scarf:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
هیچ کس شکی نداره که مارکیزیو تجربش کمه.... اینو فکر کنم همه قبول دارن.... ولی با این تجربه ی کم ببینید چطور بازی میکنه... وای به حال روزی که به پختگی کامل برسه..... تیم پاره پوره میکنه..... به نظر من ملو یا دیگو یا مومو یه طرف چون همه ما قبولشون داریم... ولی هیچکدوم معصومیت بازی مارکو رو نداره اخه یه طور بازی میکنه اشک ادم در میاد... با اون قیافه ی خوشکلش دل ادمو میبره چه برسه به بازی قشنگش....

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

هیچ کس شکی نداره که مارکیزیو تجربش کمه....

اینو فکر کنم همه قبول دارن....

ولی با این تجربه ی کم ببینید چطور بازی میکنه...

ولی هیچکدوم معصومیت بازی مارکو رو نداره اخه یه طور بازی میکنه اشک ادم در میاد...

با اون قیافه ی خوشکلش دل ادمو میبره چه برسه به بازی قشنگش....

کلودیو :grin:
دقیقا من می خواستم بگم ولی گفتم شاید برداشت بدی بشه ، ولی مارکیزو یه آرامش خاصی تو چهره و شخصیتش وجود داره که من خیلی از این تیپ بازیکنا خوشم میاد ، پسوتو رو هم واسه همین خیلی دوست داشتم . . . جزو معدود پسرایی که با ریش و سیبیل خواستنی تره :grin:

تصویر

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی