پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلودیو مارکیزیو - Principino

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2606 پاسخ برای این موضوع

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
مارکیزو = مارکو

من اینو خفن کوتاه کردم اون شد و الا که میدونم کلودیوست ;D

جزو معدود پسرایی که با ریش و سیبیل خواستنی تره :grin:

تصویر

به گتوسو هم میاد ;D

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
بخش بیشتر موفقیتش رو تو این فصل باید مدیون سیسوکو باشه که مصدوم شد و عرصه واسه کلودیو بازتر شد.خلاصه کلام اینکه خوشحالم که همچین بازیکن خلاق و باتکنیک و جوون و به ویژه ایتالیایی رو تو تیم یووه میبینم.

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
هنوز ٩تا بازي بيشتر اين فصل يووه انجام نداده بازي هاي حساس و مهمي هم هنوز در پيشه. اكه تو همه بازيا قرار باشه مومو و ملو بازي كنن اصلا امكان پذير نيست. اينكه هم فرارا هم ليپي به كلوديو اعتقاد دارن نشون ميده بازيكن كمي نيست! منم به شخصه از سبك بازيش خيلي خوشم مياد فقط نياز به فرصت داره دوباره خودشو نشون بده! يه بازي ضعيف بوده دليل بر بد بودنش نيست. جا افتادنش نه تنها واسه يووه بلكه واسه ايتاليام يه مهره كارآمد ميتونه باشه! يووه هم سياستش بازيكن سازي بوده هميشه ، نمونش كيه ليني كه الان ستاره دفاع ايتالياس! پ.ن:نسيبه جان، تو كدوم بازيكن يووه رو خوشكل نميدوني؟:دي: فكر كنم زبينا رو هم خواستني ببيني :دي::دي: فعلا

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
خب 500 امین پستمو به کلودیو جیگر تقدیم می کنم :grin:
خب معلومه که با یه بازی ، دو بازی نمیشه از یه بازیکن قطع امید کرد ، بدون تعصب این حرفو می زنم ، الان چند تا بازی بود جووینکو معمولی ظاهر شد ، دلیل نمیشه که ازش قطع امید کنیم یا هم چین چیزی ، در مورد مارکیزیو هم همینه ! اتفاقا اومدن سیسوکو باعث رقابت میشه بین هفبک ها و کیفیتشون بالا میره و با توجه به شناختی که از شخصیت مارکیزو دارم ، مطمئنم دچار استرس نمیشه تو این رقابت ( در حالیکه الان جووینکو به این حالت دچار شده ) . . .

پ.ن:نسيبه جان، تو كدوم بازيكن يووه رو خوشكل نميدوني؟:دي:

فكر كنم زبينا رو هم خواستني ببيني :دي::دي:

بیانکا جان ;D اینا همش شایعه است ، من هر کسیو خوشگل نمی دونم :grin: ولی خدایی مارکیزیو خوشگله :juvefan:

تصویر

بدون شوخی من کاری به قیافه طرف از لحاظ هارمونیو اینا ندارم مهم برای اون آرامش هست ، مثلا آریائودو هم همین خصوصیات رو داره و من ازش خوشم میاد :yess:
پ.ن : امیدوارم بحث تاپیک منحرف نشه . . .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مارکیزیو تو تمرینات صبح امروز تیم ملی در کورچیانو از ناحیه زانوی چپ آسیب دیده و به گفته پروفسور کاستلاچی وضعیتش بعد از 2-3 روز بررسی روز جمعه مشخص خواهد شد که آیا توانایی همراهی تیم برای بازیها رو خواهد داشت یا خیر . با توجه به اینکه قهرمان جهان روز جمعه ایتالیا رو به مقصد ایرلند ترک میکنه ، چنانچه مارکیزیو آمادگی همراهی تیم برای بازی شنبه رو نداشته باشه به تورین برمیگرده تا زیر نظر تیم پزشکی باشگاه مداوا بشه .

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
خب دیگه ماه عسل مارکیزیو خودبه خود و پیش از اومدن سیسوکو تموم شد. مینیسک این بازیکن پاره شده و بدین ترتیب ترکیب یوونتوس در خط هافبک با وجود توامان ملو و سیسوکو روح تازه ای به خود خواهد گرفت برای بازی با فیورنتینا

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فعلا هیچی از مدت و شدت مصدومیت گفته نشده و فقط خبری که بوده حکایت از پارگی مینیسک پای چپ کلودیو داشته که برای مشخص شدن وضعیتش به تورین داره برمیگرده . کلاً پارگی مینیسک میتونه تا آخر فصل یک بازیکن رو دور کنه که امیدوارم این اتفاق نیفته برای مارکیزیو .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
اره دقیقا !!! خیلی باید شانس بیاریم که مدتش کم باشه !!! واقعا حیف یه همچین بازیکنی تو یه همچین سنی و همچین وضعیت بدنی اینجوری بشه !!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یجورایی یاد مصدومیت الکس افتادم که برابر اودینزه در سال 98 اتفاق افتاد . یووه خیلی به مارکیزیو نیاز داره ، نه تنها یووه بلکه تیم ملی هم نیاز به یک کلودیوی آماده داره . امیدوارم حداکثر تا آغاز نیم فصل دوم برگرده هرچند هنوز زوده برای تشخیص و شاید خیلی زودتر و با یک درمان ساده برگرده .

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

خب دیگه ماه عسل مارکیزیو خودبه خود و پیش از اومدن سیسوکو تموم شد. مینیسک این بازیکن پاره شده و بدین ترتیب ترکیب یوونتوس در خط هافبک با وجود توامان ملو و سیسوکو روح تازه ای به خود خواهد گرفت برای بازی با فیورنتینا

نمی دونم ارکیزیو چه هیزم تری به شما فروخته . . . ولی من شخصا از مصدومیت پولسن و گریگرا هم ناراحت میشم تا چه برسه به مارکیزیو . . . اصلا هم خوشحالی نداره که مصدوم شده و مطمئن باشین اگه مصدومیتش - طبق روال همه پارگی های مینسک - بیش از 1-2 ماه طول بکشه حتما از این حرفتون پشیمون می شین . . . مارکیزیو خصوصیات هجومی خوبی در هر دو سمت داشت و این می تونست خیلی به ما کمک کنه . . .متاسفم . . . :sorry:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
واقعا خبر بدی بود مارکیزیوی عزیز من امیدوارم زود خوب بشی .... امیدوارم پای سیسوکو هم بشکنه ;D تا نگید سیسوکو بهتره از مارکیزیو

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
متاسفانه کلودیو مارکیزیو جوان هم یووه را تنها گذاشت!!! بیشک 4 الی 6 ماه او را نخواهیم دید اگه آسیب دیدگیش از ناحيه مينيسک زانو باشه. زودتر که ممکن نیست برگرده ولی............................ خیلی بد شد خیلی!!! بازیکن خیلی موثری بود..........................اون در جریان تیم ملی اینطوری شد. پس تیم ملی باید خرجش و بده.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
واقعا ناراحت شدم ، يك لحظه ياد آكويلانى افتادم اميدوارم كلوديو سرنوشت آلبرتو رو پيش نگيره ، يك لحظه تصور بكنيد اگر اين اتفاقها نمى افتاد الان شاهد زوج آكويلانى و ماركيزيو در ايتاليا بوديم و خبرى از پالمبو و گتوزو هم نبود .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هنوز که چیزی گفته نشدده، پزشک تیم ملی گفته مشخص نیست، اگر تا جمعه خوب نشد می فرستیمش به باشگاه یوونتوس. باشگاه یوونتوس بررسی می کنه می بینه اوضاعش چطوریه. اما در حال حاضر حتی احتمال بازی مقابل ایرلند هم هست. هنوز چیزی راجب مصدومیتش اعلام نشده.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
احتیاط شرط عقله،بچه ها به عزاداریتون ادامه بدید!

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
هركي اوج مي كيره و جند تا بازي خوب انجام ميده واسه يووه،فرداش مصدوم ميشه! احتمال مصدوميت كلوديو يه جيزي در حد صفر بود تو ذهنم! احتمالا مورينيو جادوكر استخدام كرده يووه رو طلسم كنه!:دي: جدا از شوخي با مصدوميت ماركيزيو اكه قطعي بشه كلكسيون كاملي از بازيكناي ناآماده و مصدوم داريم! همينجور بيش بره تو بازيا فرارا مجبور ميشه از اميد بازيكن بنشونه رو نيمكت ذخيره ها!:دي: فعلا

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
لعنتی بعد از خبر مصدومیت الکس این بدترین چیزی بود که میشد اتفاق باقته / واقعاً مثل اینکه این فصل یووه طلسم شده تا یکی از مصدومین خوب میشه یکی دیگه مصدوممیشه / کلودیو تازه داشت راه میافتاد که اینجوری مصدوم شد / واقعاً بدترین موقع واسه مصدومیت بود هم واسه خود کلودیو که برگشتن به حالت قبلی بعد از 6 7 ماه خیلی سخته هم واسه تیم / درسته که مومو برگشته ولی واقعاً جای خالیش ازی این به بعد کاملاً معلوم میشه !!!!

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
اگه این طوری که می گن مینیسک زانوش آسیب دیده فکر کنم باید تا فصل بعد منتظرش باشیم. مصدومیت مینیسک چیز ساده ای نیست.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
فکر کنم برای حل مشکلات مصدومیت های پیاپی باید پرویز کوماسی رو استخدام کنیم!! :grin: :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
متاسفانه طبق اعلام سایت رسمی یوونتوس زانوی مارکیزیو فردا تحت عمل جراحی قرار میگیره. جزییات بیشتر بعد از جراحی اعلام میشه.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی