پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الساندرو ماتری - Mitra

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
909 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه کلیپ بود مربوط به گزارش بازی یووه-کالیری که زولیانی (گزارشگر طرفدار یووه) یه کارای عجیب غریبی می کنه بعد از گل ماتری، بعد الان این خیلی معروف شده.

این ماتری تاتاتاتاتاتاتاتاتاتا که میگه خداست :lol:

تو یوونتوز بعد از گل همه ی پست ها همین بود :

MATRI TATATATATATATATA

:1:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

یه کلیپ بود مربوط به گزارش بازی یووه-کالیری که زولیانی (گزارشگر طرفدار یووه) یه کارای عجیب غریبی می کنه بعد از گل ماتری، بعد الان این خیلی معروف شده.

این ماتری تاتاتاتاتاتاتاتاتاتا که میگه خداست :lol:

تو یوونتوز بعد از گل همه ی پست ها همین بود :

MATRI TATATATATATATATA

:1:

خوشحالیش در نوع خودش جالبه، وقتی متری گل و میزنه پا میشه همه را به رگبار میبنده :1: تعصبش فوق العادست تا چند دقیقه بعد از گل هم هنوز جوگیر است :1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
خداییش این بازیکن نعمتیه عالی بازی کرد یه گل و دوضربه دیگه که باید گل میشد کمرشم کشیده شد ظاهرا امیدوام جدی نباشه ولی اگه فصل بعد با کوالی باشه چی میشه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
جالبه این خوشحالی برای بازی با کالیاریه بازی با اینتر چیکار کرده ؟ :1: بیچاره زنش بعد بازی با اینتر :looky89: باتشکر

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
من رسما اعلام میکنم عاشقه سینه چاک این مجری شدم. :1: خیلی دوست دارم عزیزم :1: فدای اون ناراحتیت بعد گل خوردن، قزبون اون TATATATATATA گفتنت :1:

[glow=red,2,300]I LOVE YOU[/glow]

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

جالبه این خوشحالی برای بازی با کالیاریه
بازی با اینتر چیکار کرده ؟ :1:

:lol: :lol:

اول فکر می کنه تونی گل زه ! بعد بهش میگن ماتری زده :lol: :lol:

خیلی باحاله ! :1:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

:lol: :lol:

اول فکر می کنه تونی گل زه ! بعد بهش میگن ماتری زده :lol: :lol:

خیلی باحاله ! :1:

خیلی باحال بود
مخصوصا وقتی فکر کرد تونی زده ، خوشحالی تونی رو با دو دستش انجام میداد :))
این برنامه همیشه هست ؟ بیچاره این گزارشگره وقتی یووه تحقیر میشده چیکار میکرده :(
باتشکر

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
كادر پزشكى يووه اعلام كرده كه مصدوميت مترى از ناحيه ى دنده ها و قفسه ى سينه جدى نيست و براى شركت در ديدار آينده مشكلى نخواهد داشت .

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال
خداییش فرض کن زوج متری با کوالیارلا چی بشه البته فصل بعدو میگم

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
اگه همینطوری ادامه بده خیلی خوبه فقط امیدوارم موفقیت ماتری باعث عدم دائمی کردن قرارداد کوالیارلا نشه :looky89:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
چه کرده این زولیانی با این ta ta tat ta ta گفتن هاش که کل curva sud و curva nord هم رو پلاکارداشون نوشته بودن mitra matri ta ta ta ta ta :lol: :lol:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بعد مدتها یه مهاجم درست درمون تو این یوونتوس پیدا شد، خدایا شکرت

THEODORE

THEODORE

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 68 ارسال
دمش گرم.عشق است ماتری...

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
يعني بايد قبول كنيم كه بعد از مدت ها يك ترنسفر خوب داشتيم كه تونسته به كمك تيم بياد ؟! تموم كننده خوبي هستش ، چيزي كه يووه بهش نياز داشت

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

با روند رو به رشدی که Matri با اومدنش به یووه داره طی می کنه و از سوی دیگر دروازه های تیم ملی ایتالیا هم به روش باز شدن ( دعوت برای حضور در بازی دوستانه مقابل آلمان - هرچند به میدان نرفت ) من خیلی امیدوارم این بازیکن آینده دار بتونه از مهاجمان موفق یووه در آینده باشه. آقای سرمربی یوونتوس هم ظاهرا بهش اعتماد داره و باید از اینکه دل نری راحت بهش میدون میده استفاده کنه چون هیشکی از اتفاقات فصل دیگه روی نیمکت مربیگری و البته خط حمله یووه خبر نداره.
شاید درخشش در بازی های باقی مانده در لیگ با تثبیت ادامه حضور فیکسش در ترکیب یووه تو فصل آینده رابطه خیلی مستقیمی باهم داشته باشه.
تو بازی فردا ( بازی برگشت مقابل میلان ) فکر می کنم قرار گرفتنش در کنار تونی، با توجه به ضعف خط دفاعی میلان در توپ های ارسالی از جناحین که در این فصل زیاد شاهدش بودیم و حتی در بازی رفت از روی اون در مقابل این تیم به گل هم رسیدیم بتونه زوج کاملا موثری رو حداقل در بازی مقابل میلان به وجود بیاره.

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
اگه یکی از تو خیابون امروز میومد بازی میکرد از این بهتر بود !
یه بازیکنی که پیراهن یووه از سرش زیاده ! این باید بره تو تیمای دست دو بازی کنه !!
افتضاحه !!!!!!!!!! :2mo5pow:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

دیشب ( بازی یووه - میلان ) برای اولین بار بود که بازی الساندرو متری رو می دیدم. اما بر خلاف تصوری که از اون پیدا کرده بودم، متری رو بازیکنی فاقد هرگونه ویژگی مثبت برای یووه دیدم.

این مهاجم جوون، در ایجاد فضا برای مهاجم کناری خودش کاملا مستاصل و ناتوان بود. در چندین صحنه معدود که پا به توپ شد شدیدا فاقد تکنیک و خلاقیت فردی بود. هرقدر تونی پرتحرک و هرچند بی اثر بود، متری در نقطه مقابل او قرار می گرفت. با این تشابه که او نیز یک فورواد کاملا ضعیف و بی تاثیر در خط حمله یووه بود.

شاید در سهل الهضم ترین دلیل دفاع از عملکرد این بازیکن، عدم ساختن موقعیت مطلوب از سوی خط میانی برای مهاجمین، عامل ناکامی در این بازی عنوان بشه، اما آنچه در زمین بازی و طی 90 دقیقه به عنوان یک تماشاگر از آن شاهد بودیم، دیدن بازیکنی بود که حداقل در شرایط حاضر به هیچ عنوان در اندازه های باشگاه نیست، هرچند این اصطلاح که گفته شد بسیار کلیشه ای شده در یووه این سالها...

آبیاتی دیشب یکی از راحت ترین دیدارهای حساس سری A رو برای میلان دروازه بانی کرد، چون در تیم رقیب مهاجمی در حد و اندازه های الساندرو متری در مقابلش قرار گرفته بود.

نمی دانم، شاید نباید با یک بازی در مورد متری نظر داد. بنابراین صبر می کنم تا بازی های بیشتری از او ببینیم. کسی چه می داند شاید در ادامه به بازیکنی کارآمد و کارگشا برای یووه تبدیل شد.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
در اینکه ماتری کاملا بازیکن معمولی ای هست که شکی نبود ولی خوب موقعیت هایی که آمائوری مثل کشک از دست میداد رو 10 تا یکی گل میکنه ، همین هم یه نعمته یوونتوس به یه مهاجم تراز اول نیاز داره نه کسی که یکم از فاجعه ای به اسم آمائوری بهتره باتشکر

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
ماتری یه مهجم با خصوصیت تمام کنندگی هستش امثال 15 گل زده پس بازیکن بدی نیس ولی دیشب حتی نتونستن یه توپ بهش بدن پس باید چکار کنه من نمیدونم چرا با یه بازی یکی رو میکنیم خدا بعدش با یه بازی میگم اصلا فوتبالیست نیس اینم همون حرفایی هستش که در مورد اما میزدیم رفته پارما چند تا گل زد ولی تیم ما مشکل داره باید اینو بدونیم به مهاجم نوک هیچ ربطی نداره

THEODORE

THEODORE

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 68 ارسال

ماتری یه مهجم با خصوصیت تمام کنندگی هستش امثال 15 گل زده پس بازیکن بدی نیس
ولی دیشب حتی نتونستن یه توپ بهش بدن
پس باید چکار کنه
من نمیدونم چرا با یه بازی یکی رو میکنیم خدا بعدش با یه بازی میگم اصلا فوتبالیست نیس
اینم همون حرفایی هستش که در مورد اما میزدیم رفته پارما چند تا گل زد
ولی تیم ما مشکل داره باید اینو بدونیم به مهاجم نوک هیچ ربطی نداره

منم موافقم.كسي نيست توپ رو به فورواردا برسونه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی