پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الساندرو ماتری - Mitra

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
909 پاسخ برای این موضوع

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال

اینم در نظر بگیر محسن که زلاتان 30 سالشه و ماتری 26 !

ولی اگه این پول رو به فورلان 31 ساله میدادن من حرفی نداشتم :1:

البته زلاتان 29 سالشه. :222: اکتبر میشه 30 ساله. قبول دارم سن تو قیمت تاثیر داره. ولی نه اینجوری که مدیر کالیاری تا دیده یووه میخواد این بازیکن

رو میخواد قیمت رو اینهمه بکشه بالا.

به هر حال من با 18 تا مخالفم :rtfm:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تصویر

mehrdad_endless

mehrdad_endless

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 95 ارسال
دعاي ماتري : الهم بعيدا مصدوميته من المهاجم الداغونته اليووه و وضع مسي فل درون هي خداوندا مصدوميت را از مهاجم بنجل يووه دور كن و در درون او مسي را قرار بده

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

واسه چی اینقدر خوشحاله؟

قراره با امثال گروسو و گریگرا و بارتزالی و دچلیه و په په و مارتینز و حمیدزیچ و یاکی و ... بازی کنه!

بازیکن هایی که همه در سطح خودشن و شاید از اون پایینتر هم باشن! هم بازی بودن با اینها خوشحالی داره؟

دلپیرو و بوفون و کیلینی هویجن ؟ :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

دلپیرو و بوفون و کیلینی هویجن ؟ :1:

کراسیچ و بونوچی هم که پشم :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
متری تو این شرایط گزینه خیلی خوبی بود ولی واقعا یه چیزی کسانی که روزی آرزو میکردن تو دل آلپی بازی یووه رو از نزدیک ببینن حالا دارن برای یووه بازی میکنن به کجا چنین شتابان ؟ باتشکر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

الساندرو مترى متولد 19 آگوست 1984 سانت آنجلو واقع در لومباردينى ، مترى فوتبال رو با جوانان ميلان آغاز كرد و در سال 2003 براى نخستين بار و در برابر پياچنزا در تركيب تيم اول ميلان قرار گرفت ، وى خيلى زود و بصورت قرضى به پرادو در دسته ى 3 ايتاليا منتقل شد و در 32 ديدار 7 گل زد ، فصل بعد به لومينازى در همان دسته ى 3 ايتاليا منتقل شد و در 32 بازى 14 گل زد ، در ابتداى فصل 2006 - 07 به ريمينى در سرى ب منتقل شد و در 24 بازى 5 گل زد ، مترى در ژوئن 2007 به كاليارى پيوست و در اين تيم 114 بازى انجام داده و 73 گل بثمر رسانده ، وى در فصل جارى 11 گل زده .

مسعود عزیز متری در 114 بازی که انجام داده 37 گل زده است.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
ژکو هم قبل از ولفسبورگ اصلا گل نزده بود مهم نیست ، شاید از یووه شروع کنه به گلزنی باتشکر

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
امیدوارم 1- مصدوم نشود 2- امائوری ثانی نباشد :fighting29: دومی مهم تر از اولی است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال

موقعی که حسن شرایط قرارداد رو گفت اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که ماروتا میخواست تحت هر شرایطی متری رو بگیره !
این قرارداد از 2 حالت خارج نیست؛
1 - یووه در پایان فصل متری رو بر میگردونه به کالیاری
2 - اگه متری عملکرد فوق العاده ای داشته باشه و در همین نیم فصل نگاه ها رو جلب خودش کنه، یووه درسته که مجموعا باید 15.5 میلیون براش بده، ولی قرار هم نیست این پول رو یک جا بده، سالی 5 میلیون که به نظر من پول زیادی نیست و به صرفه ست !

به هر حال به نظر من ماروتا فقط سعی داشت آمائوری رو از یووه جدا کنه و یک جانشین بیاره.
من به 2.5 میلیونی که گرفته فکر میکنم نه 15.5 میلیونی که "شاید" بگیره !

درباره سطحش هم نظر خاصی ندارم؛ در بازی هایی که ازش دیدم مهاجم بدی نشون نداده ولی امیدوارم بعد از 2 جلسه تمرین با تیم مصدوم نشه !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
در اینکه متری دائمی نمیشه که شکی نیست مگر اینکه عملکردی فراتر از کوالیارلای اول فصل داشته باشه بعید میدونم متری بیشتر از 4 5 گل برای یوونتوس بزنه ولی شماره ای که انتخاب کرد رو خیلی دوست دارم منو یاد کریس ویری میندازه ، گلزن فوق العاده ای بود باتشکر

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
اگر قرار دادش رو دائمی کنند که به احتمال زیاد از اون بازیکن ها می شه که رو دست تیم بمونه و هیچ فایده ای هم نداشته باشه! یووه فقط باید این بازیکن رو تا آخر همین فصل نگه داره و بعد پسش بده و یک مهاجم درست و درمون بگیره!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یووه پولی بابت ماتری نداد چون ماروتا همونطور که گفته بود پولی نداشت در اختیار خودش ! ارزش قرارداد ماتری 2.5 میلیون حساب شده، که یووه نصف مالکیت آریائودو رو به ارززش 2.5 میلیون داده جای پول !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یه نکته جالبی را همین حالا متوجه شدم. ما الآن یک گلزن در جدول گلزنان سری آ داریم. اون کسی نیست جز الساندرو ماتری. ماتری در این فصل تا حالا 11 گل زده :1: این به نام ما حساب میشه دیگه :1:

تصویر

amin_cracker

amin_cracker

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 102 ارسال

یه نکته جالبی را همین حالا متوجه شدم. ما الآن یک گلزن در جدول گلزنان سری آ داریم. اون کسی نیست جز الساندرو ماتری. ماتری در این فصل تا حالا 11 گل زده :1: این به نام ما حساب میشه دیگه :1:

فقط كوا خيلي حيف شد.واقعا دلم واسش ميسوزه. :Facepalm:

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
کم کم داره از این بشر خوشم میاد! اگر تا هفته ی آخر همین طور کار کنه؛ پست قبلیم رو در باره ی ماتری پس می گیرم! ولی اون حرکت طرفداران کالیاری در آخر بازی خیلی زشت بود! یعنی چی که این بیچاره رو هو می کنند! خوب گل زد که زد؛ تا چشتون در بیاد! فکر می کردم فرهنگ تماشا چیان بیشتر از این حرف ها باشه؛ این جور حرکات مختص ایرانی هاست!

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
استرش کمتر از قبل بود..... موقعیت های زیادی خراب کرد ولی لااقل 2 تا گل هم زد.... بازیکن طراز اولی نیست و بعیده که در این سن یک معجزه رخ بده و وارد صف ستاره ها بکندش... فکر میکنم اگر بخریمش ، خریدش شبیه خرید یاکی از کار در بیاد...متاسفانه الان تنها مهاجم جوان ایتالیا که میتونه آینده ای بین المللی داشته باشه بالوتلیه ! که طبیعتا قرار نیست گذرش به حوالی تورین برسه....

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اگر گل بزنه، خرده ای بهش نمیشه گرفت بابت موقعیت های از دست داده. یه سری مهاجم هست که توی بازی کم پیدا هستند ولی یدفه میان و گل می زنند، مثل ترزگه. یه سری هم هستند که در جریان بازی فعال هستند، مدام خودشون رو در مسیر توپ قرار می دن و مدام در شرایط گل قرار می گیرند، در نتیجه موقعیت های زیادی بدست میارند اما همشون رو گل نمی کنند، یه جورایی شبیه یاکوینتا. ماتری هم ازین دسته دومه، موقعیت زیاد بدست میاره، تا وقتی که گل بزنه، ایرادی نداره که یه چند تاییش هم از دست بده :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اینا که گفتی دقیقا میشه مشخصات من :1: جممعه ها شاید منو بالای 30 بار تو موقعیت گل قرار بدن بچه ها ، مخصوصا امین :1: اما شاید به جرات بگم 70 درصد توپ ها رو گل نمیکنم :1: کم هم فحش نمیکشن بابتش بهم :1: ولی بازم 6-7 تا گل رو میزنم :1: ------- هیچ اشکالی نداره به نظرم مهاجم 2-3 بازی پشت سرهم حتی گل نزنه ، اما همین توانایی رو داشته باشه که خودشو تو موقعیت قرار بده و مدافعین رو کلافه کنه کافیه ! کاری که آمائوری ... :1: ولش، خدایا اینو زده :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال

یکی از بزرگ ترین مشکلات این فصل یووه مصدومیت و گلزنی های مهاجم های تیم بوده به نظر من،
اگه کوالیارلا رو بزاریم کنار، بقیه اصلا آمار گلزنی جالبی ندارند؛
متری همین که خودش رو توی موقعیت قرار میده و این طراوت در بازیش دیده میشه خیلی خوبه، باعث میشه یووه بی اثر نباشه !
هنوز استرس داره و هماهنگ نیست چندان؛ به مرور فکر می کنم میتونیم ازش توقع بیشتری داشته باشیم،

من خیلی بازی هاش رو ندیدم قبل از اینکه بیاد یووه، ولی مهاجمی که 11 گل زده باشه اونم توی تیمی مثل کالیاری نمیتونه گلهاش شانسی باشه،

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی