پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الساندرو ماتری - Mitra

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
909 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
واقعا لیاقتش رو داشت.... خیلی مهمه که فصل بعد در یووه بمونه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
حتما باید با این بازیکن قرار داد بلند مدت ببیندیم واقعا میتونه جای بازیکنای بزرگی چون ترزگل و راوانلی رو تو یووه بگیره بازیش منو زیاد به یاد بازی راوانلی میندازه

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
یواش یواش دارم بهش ایمان میارم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
الان از برترين scorrer ليك برتر كه برباتوف باشه فقط يكي كمتر زده كه اونم حتما همين هفته به فيورنتينا ميزنه متري ٢٦ سالشه و برباتوف ٣٠ رو رد كرده

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

نمی خوام فاز منفی بدم ولی دقیقا من رو یاد اولین فصلی که امائوری به یووه اومد میندازه :دی:
اون هم تو پالرمو خوب گل میزد،اومد یووه فصل اول فوق العاده بود ولی بعد از اون...
خیلی میترسم به سرنوشت اون دچار بشه!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
نمیشه،به دلایل متعدد! اولین دلیلش اینه که موهاش مثل موهای آمائوری بلند نیست که بخواد 65 دقیقه از 90 دقیقه رو به فرستادن موهاش به پشت گوشش اختصاص بده... دومین دلیل اینه که متری بازیکنیه که کلا خیلی از دروازه دوست نداره دور بشه در حالی که آمائوری به این کار اصرار داشت. سومین دلیل این که من ندیدم تا حالا متری خودش رو در موقعیت پشت به دروازه قرار بده،اما آمائوری اصرار داشت به این حرکت. چهارم هم این که تو سرعت متری رو با شفته ای مثل آمائوری مایسه میکنی؟

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مترى در 10 ديدار نخست خودش با پيراهن يووه تونسته 7 گل بزنه ، فقط سرنا و سكيلاچى تونسته بودن اين كار رو انجام بدن ، سرنا كه در تابستان 1985 به يووه پيوسته بود گفته كه مترى مهاجم خوبى هست اما يووه براى بازگشت به قهرمانى به يك مهاجم بزرگ در كنار مترى نياز داره .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دقیقا حرف همه همینه ماتری واقعا مهاجم خوبیه ولی حتما یه مهاجم بزرگ باید کنارش باشه باتشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اله و عیال :1: :wink2:

Spoiler

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ماتري بازيكن با استعداديه . فكر ميكنم فصل بعد بهتر از اين هم بشه . ولي تو بعضي بازيها اگه همون اول قفل باشه ديگه تا اخر قفل ميمونه

samiabi

samiabi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
بازیکن خوبیه ولی یووه یه مهاجم بهترم میخواد که از ماتری بهتر باشه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
آخی! قراردادش دائمی شد بچه ام :1: اینقده خوشحالم.دارم مور مور میشم هی :1: فصل بعد منتظر آقای گل باشید :wink2:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
خدا رو شکر که نهایی شدش به امید زدن 25 گل برای یووه ایشالا یه بازیکن با کلاس هم کنارش بخریم که بهتر شه

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
ببخشید کجا نوشته که قرارداد ماتری رسما دائمی شد؟؟؟ :76: میشه منم نشون بدید!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
جایی نوشته نشده اما چون حق خرید با یوونتوس بوده پس مشکلی نیست

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

در بین تمام بازیکنان جوانی که در یووه بازی می کنند، شخصا خیلی زیاد به الساندرو متری امید دارم. فیزیک مناسب برای قرار گرفتن در خط حمله و شم گلزنی که رفته رفته با جا افتادن این بازیکن در ترکیب افزایش هم خواهد یافت.

گمان من این هستش که متری تمام اِلمان های ورورد و البته ماندگاری در دایره ستارگان باشگاه یوونتوس و تیم ملی ایتالیا رو داره.

اگر دچار مصدومیت نشه من پیش بینی می کنم خیلی زود بتونه در ایتالیای پرندلی هم بدرخشه. یوونتوس می تونه بهترین پل برای رسیدن به این مهم براش باشه.

بازیکنی که با درخشش در یک باشگاه کوچک، هنگامی که به یووه بزرگتر اما پر از حساسیت و حاشیه و نوسان پا می ذاره خیلی سریع با سایرین آداپته می شه و روند صعودی پیشرفتش رو ادامه می ده، بدون شک بیشتر از اینها می شه روش حساب کرد.

متری فصل پیش در یووه برای من خصیصه ای پارادوکسیکال داشت. در تعدای از بازی ها متری برای من بازیکنی جلوه کرد که در دسته فورواردهایی قراره می گیره که با هوششون بازی نمی کنن. شاید بیشتر من رو یاد روزهای اوج و جوانی لوکا تونی انداخت. می خوام بگم از جنس مهاجمانی نظیر: دل پیه رو و کوالیارلا که با استفاده از زیرکی و خصیصه هوشمندی ذاتی شان در محوطه جریمه حریف برای خودشان فرصت ایجاد می کنند، نیستند. همانطور که پیشتر گفتم فکر می کنم سبک بازی متری بیشتر مبتنی بر ویژگی هایی است که استایل بازی تونی با آن تشابهات فراوان دارد.

به همین خاطر به نظر من برای انتخاب دو زوج اصلی خط حمله یووه متری در کنار دل پیه رو و یا کالیارلا می تواند بازدهی بهتری داشته باشد.

در هر حال در صورت عدم اضافه شدن یک فوروارد سرشناس به یووه، رفتن آمائوری و یاکوئینتا و صد البته عدم مصدومیت متری، خیلی خوشبین هستم که الساندرو متری فصل بسیار موفقی رو در یووه فارغ از نتایج ضعیف احتمالی تیم در پایان فصل آتی داشته باشه.

[img width=480 height=266]http://blogs.thescore.com.s3.amazonaws.com/footyblog/files/2011/05/Alessandro-Matri.jpg[/img]

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
البته متری همین الان هم لاجوردی پوش هست! گل ملی هم داره

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
به دلیل مصدومیت ، بازی با اودینزه رو از دست میده ! ماتری دیشب در بازی با میلان به دلیل درد مچ پا ی خود از زمین خارج شد و جای خود رو به الکس دلپیرو داد ، هنوز وضعیت مصدومیت کاملا مشخص نشده ، اما بازی با اودینزه رو ماتری از دست میده !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بزن زنگو این اولیش :1: البته اگه یاکوئینتا رو حساب نکنیم :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

بزن زنگو این اولیش :1: